Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Bugün affediyorum...

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Bugün affediyorum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Afedemiyorum,şu an kaybettiğim duygularımı alan insanı ve zamanında yarım çağrılarımı duymayanları afedemiyorum....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Bugün affediyorum...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-04-2011, 10:10 PM   #141 (permalink)
Üsteğmen

SeLeNaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 232
246 Mesajinıza toplam 1,161 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SeLeNaS will become famous soon enoughSeLeNaS will become famous soon enough
Standart Cevap: Bugün affediyorum...

Afedemiyorum,şu an kaybettiğim duygularımı alan insanı ve zamanında yarım çağrılarımı duymayanları afedemiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

SeLeNaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2011, 02:31 AM   #142 (permalink)
Teğmen

firidin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 498
47 Mesajinıza toplam 125 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firidin is an unknown quantity at this point
Red face Cevap: Bugün affediyorum...

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hmmm gene yanlış anlaşıldım galiba herzmaanki gibiben intikam lafını elbet siizn anladığınız anlamda kullanmadım yani illaki affedemiyorum içim bi türlü soğumuyor diyen bu konuda çok katı olanlar için söledim yani en azından affetmek en büyük intikamdır diye yoksa elbette tamamen arınmak ve ssevgiyi çekmek özgürleşmek için affedecez intikam tabiki kötü bişeydir yapmayın ben onu demek istemedim mesela ben çok yakınım birinden öyle dehşet kötülükler gördümki bi türlü içim almıyodu onu affetmek önce böyle düşündüm yani onu affederek en büyük intikamı alayım diye sonra yavaş yavaş sinirim geçti ve tamamen sevgiye dönüştürdüm bunu kasttettim ben
sevgili house,yanlış anlamadım seni,ben düzgün ifade edemedim .sevgiler...
firidin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2011, 04:18 PM   #143 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Kendimi affediyorum, yüzümdeki endişeli ifadenin, alnımı kırıştıran hissin altında yatan her şeyi, herkesi affediyorum. Birlikte omuz omuza atlatılan her anın bizi bir adım daha ileriye taşıdığını bilerek, daima severek... Bugünün geleceğini biliyorduk. Bu andan itibaren hissettiğimiz her şey yine kendimiz için önemli olacak. Dışarıda hissettiğimiz rüzgar üzerimizdeki ağırlıkları aldı gitti. Başımı yerden kaldırıyorum ve yüzümü gökyüzüne çeviriyorum. Başımdaki ağırlık, omuzlarımdaki yük uçup gitti. Kendime koyduğum tüm duvarları, sınırları kaldırıyorum. Affediyorum, tüm düşüncelerimi, hatalarımı, yüklendiklerimi, yüklenmediklerimi, bildiğim bilmediğim her şeyi...

Affettikçe anlıyorum affetmeden yaşayamayacağımı.
Affettikçe üzerime sinmiyor öfke kokuları
Affettikçe gözlerim daha az doluyor,
uykularım uzuyor.
Kendimi affettikçe anlıyorum,
Şu anda bulunduğum noktaya senin sayende geldim,
İyi ki varsın canım, iyi ki vardın
Sen kendi kendine muhteşem bir dünyasın!

Seni seviyorum ve kendimi affediyorum.

Bu hayatın sonuna kadar benim için her zaman güzel, her zaman özel ve her zaman dokunulmaz olarak kalacaksın. Hayatımda sahip olduğum en özel hisleri bana yıllarca yaşattığın için sana minnettarım.

Adın ve varlığın kalbimde her daim başköşede olacak.
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2011, 04:50 PM   #144 (permalink)
Teğmen

caglayanst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 145
62 Mesajinıza toplam 207 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
caglayanst is an unknown quantity at this point

Alıntı:
SeLeNaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Afedemiyorum,şu an kaybettiğim duygularımı alan insanı ve zamanında yarım çağrılarımı duymayanları afedemiyorum.
benim için affetmek yaptıklarını hoşgörmek anlamını içermiyor.. affetmek derken beni etkilemesine son veriyorum anlamını içeriyor.. o kıgınlık kızgınlık üzüntü duygularımı serbest bırakıyorum bağlarımı koparıyorum anlamında.. anlatabildim mi bilmiyorum.. bu olumsuz duygularla artık bağınız yok onları kesiyorsunuz.. sevgiler...
Alt 27-11-2011, 05:06 AM   #145 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

Bugün artık herkesi,her şeyi affetmeye karar verdim.

Kendimi affediyorum,şimdiye kadar kendime değer vermediğim için.
Ailemi affediyorum,bana hiç bir zaman kendine güvenen bi insan olmayı öğretmedikleri için..
Tek çocuk olduğum için bu yaşıma kadar yalnızlıktan çektiğim acıları anlayıp,bana yardım etmeyen herkesi affediyorum.Daha güçlü olmamı sağladıklarına inanıyorum.

Babamı affediyorum,anneme ve bana attığı dayaklar için..Kendi sorunlarından kaynaklandığını biliyorum,o da istemezdi böyle olmayı.
Bana hep insanları yargılamayı,eleştirmeyi öğrettiği için affediyorum.
Beni ve annemi sokak ortalarında dövdüğü, hep aşağılayıcı laflar ettiği,her şeyime karıştığı için affediyorum.Bana bazen gözü dönmüş gibi nefretle baktığı için affediyorum.
Benim bu yaşıma kadar kendine güvensiz bi insan olmama neden olduğu için onu bağışlıyorum.
Beni çok sevdiğini biliyorum. Başka bir yol olduğunu bilseydi,eminim ki öle davranırdı.
Annemi ve babamı kendine güvensiz ,kendine değer vermeyen insanlar olarak yetiştiren büyükanne ve büyükdedelerimi affediyorum.

Annemin ilk evlendiği yıllarda ona çok acı çektiren,lüpus hastası olmasına neden olan,2.çocuğu hasta olmadan doğurmasını engelleyip,benim tek büyümeme neden olan baba tarafından ailemi affediyorum. Şu an parkinson hastası olan babaannemi annem adına affediyorum. Anneme tokat atan dedemi affediyorum.
Demek ki yaşanması gerekiyormuş.

Babamı beni çok ama çok ezdiği,çok baskı uyguladığı,tüm okul hayatımda ya kötü not alırsam babam döver diye karnıma ağrılar girdiğii gecelerden dolayı affediyorum.Şu an onun sayesinde başarılıyım belki de.

İlkokul hayatım boyunca,şaşırtıcı bi şekilde bazı arkadaşlarıma karşı şımarık davrandığım için kendimi affediyorum. Bende onları ezerek egomu tatmin etmeye çalışırdım,bunun için kendimi affediyorum.
Babamdan gördüğüm şiddeti,beni kızdırdığında kolunu cimcikleyerek anneme gösterdiğim için kendimi affediyorum.

Kardeşi olan kuzenlerimi,arkadaşlarımı kıskanıp gecelerce ağladığım için kendimi affediyorum.

İlkokulda kendine özgüvenli özgür bi kız olduğu için hep kıskandığım,sınıfta bazen beni ezip dalga geçtiği için sinir olduğum,o özgürleştikçe benim ne kadar baskı altında olduğumu bana farkettrip acı çektiren,bu yaşıma kadar takıntı halime getirdiğim kızı affediyorum.Onu kıskanarak geçirdiğim tüm saniyeler için kendimi affediyorum.Çocukmuşum gibi kafama vurup duvar kenarında ben oturcam dediği için onu affediyorum.
Bir gün yolda yürürken başka bi arkadaşımla beraber bana sen sadece dersten anlarsın başka bi bok bilmezsin diyerek beni aptal gibi hissettirdikleri için onları affediyorum.
O ne kadar güzel,ben çirkinim diye düşündüğüm için kendimden defalarca özür diliyorum...
Onun adına sahte hesaplar açıp milletle konuştuğum için,onun da yarasını değiştiğim için kendimi affediyorum.
Onu ne kadar takıntı haline getirdiğimi bu kadar geç farkettiğim kendimi affediyorum. Bana öğrettikleri için teşekkür ediyorum,onla aramdaki tüm bağı koparıyorum.Onla ilgili bütün düşüncelerimi serbest bırakıyorum...

İlkokulda kendisine aşık olduğumu zannedip,ta o yaşta kendi kendime aşk acısı çektirdiğim için,odamdan sürekli ışığı yanıyomu odasında napıyo acaba diye merak ettiğim için, o küçük çocuğu Y'yi ve kendimi affediyorum.İyi ki varmış:)

İlkokulda sınıfa gelen jimnastik hocası beni seçtiği halde,beni spor kursuna göndermeyen ve buna kalça çıkığı var o gitmesin diyerek neden olan doktoru ve ailemi affediyorum.Yıllarca jimnastiğe gidiyo diye arkadaşlarımı kıskandığım için kendimi affediyorum
Kendimi hep aşağıda gördüğüm için özür diliyorum.

Bir gün sınıfta bana sen niye böle ezik duruyosun diyen spor hocamı affediyorum.

Hayatta ilk defa kendimi değerli görmemi sağlayan 7yıllık sevgilime teşekkür ediyorum.Onu tüm hataları için affediyorum. İyi ki hayatımda var. Olgunluğun ne demek olduğunu ondan öğrendim.
Bazen beni çok çok üzdü.Beni üzdüğünü bilse öle yapmak istemezdi,onunda hayatta yaşadığı şeyler var,bunlar nedeniyle oluşturduğu önyargıları var,bu yüzden ona kızamıyorum,affediyorum.Beni sevdiğini derinden hissetmesem,aynı şeyi ona karşı bende hissetmesem onu hayatımdan uzaklaştırırdım.
Ama sevgimiz o kadar güçlü ki.. Hayattan keyif almayı ilk o öğretti bana. Onunla insanları yargılamamayı öğrendim. Hatalarımı bana o gösterdi.

Bazen beni çok kıskandı,kısıtladı,çok ağladım onun yüzünden.Bazı arkadaşlarımla çok sık görüşmemi istemedi,bazı yerlere gitmemi istemedi. Ama eminim ki kendince nedenleri vardı.O da pek iyi bi çocukluk geçirmemişti.Korkuları vardı. Benim çok saf olduğumu düşünüp korumaya çalışıyordu kendince.
Bu yüzden onu affediyorum.
İlk defa onunla 'BİZ' olmayı öğrendim ben.
Bu dünyanın en harika şeyi biliyo musunuz ?
Onun yanında istediğin gibi olabilmek dünyanın en tatlı duygusu.

İlk defa birinin bana değer verdiğini,beni küçük görmediğini,tam tersine saflığımı görüp bana bi çocuk gibi sarıldığı için ona teşekkür ediyorum. Bna tüm hayatını anlattığı fikirlerimi aldığı için teşekkür ediyorum.
Belki çocukluğumda kötü şeyler yaşayıp bu kadar saf olmasam, o bendeki bu yanı görüp yanımda olmayacaktı. Sonra beni sevmeye başlamayacaktı. Sonra bana aşık olamayacaktı. Bu yüzden geçmişteki tüm acı deneyimlerime teşekkür ediyorum.Beni Onunla karşılaştırdıkları için.

Ama geçen sene kendine güvensizliğim nedeniyle,ona her daim yapışık durmak isteyip,onu bunalttığım,kendimden uzaklaştırdığım için kendimi affediyorum.Daha sonra bana geri döndüğü için şükürler olsun. Ona bağımlı değilim artık,sadece aşkla bağlıyım..Aşkın bağımlılık olmak demediğini bana öğrettiği için ona teşekkür ediyorum.

Bana kendime değer vermeyi öğrettiği için,bana her zaman destek olduğu için,sadece sevgilim değil dostum olduğu için,bana zarar vermeye çalışanları benden uzaklaştırdığı için ,beni 'dünyadaki en güzel en değerli en iyi ' insan olarak hissettirdiği için teşekkür ediyorum ona!
Yalnız hissettiğim her an yanımdaydı.

Tabi ki o da mükemmel değil. Şimdi yazacaklarımda,bir şikayet değil.Tespitlerim ve çözüm arayışlarım.Fikirlerinizi alabilirim.
Koç burcu o,bazen bencillik yapıyor. Bazen beni kıskanıyor,bazı yapmak istediğim şeylerden o üzülür kavga ederiz diye vazgeçiyorum.Çok sık değil ama nadir oluyor bunlar.Çünkü ben ona çok yalan söyledim,hepsi de ortaya çıkınca,güvenini sarstım biraz. Güveniyor bana ama bazen gene hata yapmamdan korkuyor,bazen bana eski olayları hatırlatıyor,ders almam için.

Nedenini çözmeye çalışıyorum,bazen çok dediğim dedik oluyor. İlle benim dediğim olsun diyebiliyor.Hatta bi keresinde ya benim dediğim olur yada kendi yoluna gidersin demişti. Böyle demek istememişti ,özür dilemişti,gitmemi istemiyordu,ama demişti. O zaman anladım onun da sorunları olduğunu.O benimkileri çözdü ama ben onunkileri çözemedim

Ama bir şeyi biliyorum,ilk ilişkisinden çok acı çekmiş,çok kandırılmış,aldatılmış,baya yıpranmış.İlk ilişkisi de ilkokulda benim takıntı haline getirdiğim S ile :)) çok yalan sölemiş sevgilime vs, Hala onun korkuları var sanırım onda da,kendine hata yapılmasını hazmedemiyor,kendine laf söylenmesini hele hiç hazzedemiyor:)Bi de erkeklik gururu çok fazla var sevgilimde Bana özgüvenli olmayı o öğretti ama,onun da korkuları olduğunu sezebiliyorum ben,farketmediğimi sansa da.
Aynı onun gibi olan 2 abisi var,abilerinden öyle öğrenmiş,erkek adam sert olur gibisinden şeyleri. Halbuki ben onun kedi gibi yüreğini biliyorum

Bazı konularda aniden aşırı tepki gösteriyor,sinirleniyor,karşısındaki annesi bile olsa kırıyor bazen.İstesem canını verir,ama onunda huyu böle, o hayır dedim mi bitmiştir:D Her zaman olsa katlanamazdım,ama nadir oluyor böle sinirli anları.Hele istediği olmayınca kaçıveriyorum yanından hehe :D
7 yıldır hala aşığım biliyomusunuz :) Elimi tutunca hala içim bi hoş oluyor. Darısı herkesin başına
Şimdilerde onun bu sorunlu yanlarını düzeltmek istiyorum,ama önce ben kendimi sevmeliyim,kendimi değiştirmeliyim.
Onu affediyorum,olduğu gibi kabul ediyorum,ve hayatımda olduğu için Allah'a şükrediyorum. Sorunlarımı o farkettirdi bana,o olmasa ben çok daha geç farkederdim her şeyi.En önemlisi de ikimizde birbirimizin asla kötü niyetli olmadığının,iyi niyetli olduğumuzun farkındayız.:)

Her neyse,affetmeye devam edelim :)
7 sene önce,sevgilimle 2 hafta çıkıp ayrılmıştık.Daha pek ciddi değildik o sıralar,çok küçüktük. O farklı liseye gitmişti,ben anadolu lisesini kazanmıştım.1 sene ayrı kaldık. Lise 1 de o başka bi kızla 1 hafta çıkıp ayrılmış. Bunu öğrendikten sonra o kızı ,G diyelim ona da, en az 4 yıl boyunca güzelliği dolayısıyla takıntı haline getirip( bahsettiğim çılgın ilkokul arkadaşıma benziyordu S'ye :),sürekli internetten onu takip edip,çok zamanımı boşa harcadığım için kendimi affediyorum.Onun hakkında herşeyi öğrenmek istedim,sevgilim neden ondan hoşlanmış merak ettim,daha 15 yaşındaydım,kendime güvenm yoktu ve en az 19 yaşıma kadar onu takip edip durdum,hayatını merak ettim, S gibi o da takıntı oldu bende.
Onun resimlerine bakıp bakıp ağladığım uyumadığım sabahladığım geceler için kendimi affediyorum..Ona benzemeye çalışıp kendi değerimi sıfıra indirdiğim için kendimi affediyorum.Hayatımda olmasının elbet bi nedeni vardı,görevini tamamladı ve gitti. Teşekkür ediyorum ona ve ona karşı tüm duygularımı nötrlüyorum.

Lise 2'de farklı bi ortama girince çok bocaladığım,hata üstüne hata yaptığım,o dönem sigaraya başladığım için kendimi affediyorum. Sigara içmiyorum diyerek ailemi ve sevgilimi kandırdığım için kendimi affediyorum.En yakın arkadaşıma ikiyüzlü o diyip,kıskançlıktan iftira atıp bana küsmesini sağladığım için kendimi affediyorum. Beni hiç affetmedi ve lise hayatım onun yüzünden yalnız geçti.Beni affetmediği için ondan nefret etmiştim ama lise 3de ona mektup yazdım,özür diledim. Tek çocuk olduğum için onu kimseyle paylaşmak istememiştim,kıskanmıştım ve bi arkadaşı ben oluyum diye diğer insanları ondan soğutmaya çalışmıştım ikiyüzlü o diye. Yazdığım mektuba rağmen,bi ara konuşmaya başladık ama asla eskisi gibi olmadık. Ve ben onun sayesinde lise arkadaşlığı nedir öğrenemedim.Ama affediyorum onu da. Lisede beni yalnız bırakan herkesi affediyorum. Okulun arka bahçesinde sigara içen grupla takılmaya başlayınca,bana iğreniyomuş gibi bakmaya başlayan herkesi affediyorum.Dha güçlü bi insan olmamı sağladılar.
Hata üstüne hata yapıp kendi kendimi yalnızlaştırdığım için kendimi affediyorum.

Geçen sene bu duygularım tavan yaptı.Sevgilimin yanında sürekli ağlayıp duruodum,her şeyden şikayet ediyodum,hiçbişeyden memnun olmuyodum.Sürekli benle olsun sadece benle olsun istiyodum,onu çok kıskanıyodum.En sonunda bunaldığını söleyip,seni hala seviyorum ama bu böyle olmaz ,sen beni sevmiyosunki bana sadece bağımlısın sen yalnız olmasan beni sevmezsin diyerek ayrılmak istediğini söyledi.5 yıldır ben senleyim ama bana güvenmiyosun sen dedi,çok gücüne gitmiş. Uzun bi ayrılığımız oldu 5-6 ay kadar. O dönemdede beni çok üzecek bişey yaptı,başka bi kızla(daha önceden kıskandığım bi kızla) takılmaya başladı. Çok kısa bi süreliğine de olsa bu takılma durumu,en çok acıyı o zaman çektim. Ama şuan anlatırken acı çekmediğime göre affedebilmişim demek ki:)
Hiç affedemem sanıyodum ama insan kendi hatalarını da anlayınca affedebiliyo. Sürekli sen beni aldatıyosun kesin aldatıyosunsur ,beni nası sevebilirsinki,ben güzel değilim ki diye diye kendimden uzaklaştırdım,ve resmen çekim yasasıyla kıskandığım o kıza doğru ittim sevgilimi
2 hafta cehennem yaşadım.Sabah akşam ağladım.Ömrümden 2 hafta gitti,onun o kızla beraber olduğunu düşündükçe. İlk kez o öğrendiğim gece ölmek istedim.
Allahım nolur sabaha uyanmıyım,uyurken ölüyüm die dua ettiğimi hatırlıyorum..O gece için,kendime zarar verdiğim için kendimi affediyorum,özür diliyorum kendimden.O kız yani D, çok güzeldi,ben aşık olcaktım kıza o dereceTam olmak istediğim gibi,umursamaz,kendini beğenmiş,kendine güveni aşmış bi kızdı. Çok kıskandım onu,gecelerce ağladım. Kendimi onla kıyaslayarak hayatımdaki en büyük zararı verdim kendime..Bu yüzden onu ve kendimi affediyorum.Evet affediyorum,hatırlayınca gülüyorum canım acımıyo artık.
Daha sonra barıştık,düzeldik sevgilimle. Ama ben uzun süre atlatamadım o olayı. Aylarca aklımdan çıkmadı,2010 ağustosundan beri.Her gece her sabah ağladım,kendimi onla kıyaslayıp..Mahvettim kendimi de,sevgilimi de.
Daha 2 gün önce burdaki arkadaşların yardımıyla atlattım durumu. D'yi affediyorum,ona karşı duygularımı nötrlüyorum.Onla aramdaki tüm bağı koparıyorum.Kendimi onla kıyaslayıp kendime acı çektirdiğim için özür diliyorum ve affediyorum.Sweet de çok yardımcı oldu,burdan kendisine teşekkürü borç bilirim

Elim yoruldu :D Bu zaman kadar affedemediğim tüm olayları,babamı,Syi,Gyi ve Dyi,sevgilimi,en çokta kendimi affediyorum. Huzur doluyorum.Yarın çok mutlu bir güne uyanıcam.Artık kendime değer veriyorum.Ben tekim ve özelim,çok da seviliyorum.Kendimi çok seviyorum. Artık günlerim daha keyifli olucak,bunu biliyorum ve tüm kalbimle inanıyorum.Uyumadığım gecelerce ağladığım günler geride kaldı,takıntılarımdan ve karman çorman düşüncelerimden kendimi azad ediyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler,herkese güzel geceler

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2011, 04:19 PM   #146 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Çoook kapsamlı bir affetme metni yazmışsın. Bravo çok takdir ettim. Peki bunları yazınca bir değişiklik hissettin mi duygu ve düşünce durumlarında? Valla harikasın bence artık özgürlüğünü kısıtlayıcı negatif duyguları omzundan attın yolun açık olsun. Öğrenmeye devam.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2011, 04:36 PM   #147 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

günlüğümde cevap verdim sweetcim :)

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2011, 11:54 PM   #148 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 156
76 Mesajinıza toplam 176 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kendini arayan adam is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Alexandra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendimi affediyorum, yüzümdeki endişeli ifadenin, alnımı kırıştıran hissin altında yatan her şeyi, herkesi affediyorum. Birlikte omuz omuza atlatılan her anın bizi bir adım daha ileriye taşıdığını bilerek, daima severek... Bugünün geleceğini biliyorduk. Bu andan itibaren hissettiğimiz her şey yine kendimiz için önemli olacak. Dışarıda hissettiğimiz rüzgar üzerimizdeki ağırlıkları aldı gitti. Başımı yerden kaldırıyorum ve yüzümü gökyüzüne çeviriyorum. Başımdaki ağırlık, omuzlarımdaki yük uçup gitti. Kendime koyduğum tüm duvarları, sınırları kaldırıyorum. Affediyorum, tüm düşüncelerimi, hatalarımı, yüklendiklerimi, yüklenmediklerimi, bildiğim bilmediğim her şeyi...

Affettikçe anlıyorum affetmeden yaşayamayacağımı.
Affettikçe üzerime sinmiyor öfke kokuları
Affettikçe gözlerim daha az doluyor,
uykularım uzuyor.
Kendimi affettikçe anlıyorum,
Şu anda bulunduğum noktaya senin sayende geldim,
İyi ki varsın canım, iyi ki vardın
Sen kendi kendine muhteşem bir dünyasın!

Seni seviyorum ve kendimi affediyorum.

Bu hayatın sonuna kadar benim için her zaman güzel, her zaman özel ve her zaman dokunulmaz olarak kalacaksın. Hayatımda sahip olduğum en özel hisleri bana yıllarca yaşattığın için sana minnettarım.

Adın ve varlığın kalbimde her daim başköşede olacak.

Hocam, affettiğin insanlara karşı olan iletişiminde ne gibi değişiklikler oldu bundan bahsedermisin?

Bookmarks