Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Bugün affediyorum...

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Bugün affediyorum... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sevgili maviinci sevgili denizyıldızı...herkesi herşeyi affedebildim bir kendimi affedemedim ...affettim demekle olmuyor...neden niçin nasıl diye diye artık yoruldum...üzgünüm ben yaaa.geçecek biliyorum.dersimi de aldım ediyorum ezber...yine de nasıl o hatayı işledim takıldım kaldım buna aklıma geldikçe nefesim tıkanıyor...geçeçek biliyorum....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Bugün affediyorum...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-10-2010, 09:50 PM   #41 (permalink)
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bugün affediyorum...

sevgili maviinci sevgili denizyıldızı...herkesi herşeyi affedebildim bir kendimi affedemedim ...affettim demekle olmuyor...neden niçin nasıl diye diye artık yoruldum...üzgünüm ben yaaa.geçecek biliyorum.dersimi de aldım ediyorum ezber...yine de nasıl o hatayı işledim takıldım kaldım buna aklıma geldikçe nefesim tıkanıyor...geçeçek biliyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kediseverim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2010, 11:53 PM   #42 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Bugün affediyorum...

Alıntı:
kediseverim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili maviinci sevgili denizyıldızı...herkesi herşeyi affedebildim bir kendimi affedemedim ...affettim demekle olmuyor...neden niçin nasıl diye diye artık yoruldum...üzgünüm ben yaaa.geçecek biliyorum.dersimi de aldım ediyorum ezber...yine de nasıl o hatayı işledim takıldım kaldım buna aklıma geldikçe nefesim tıkanıyor...geçeçek biliyorum.
Merhabalaaaaarr,
ben de kedi severim, üstelik bir de kedim var. tanıştığımıza memnun oldum. Bir kedisevere destek olmayı çok isterim.
Maviinci de Denizyıldızı da çok haklı. Eğer hatalarından bir ders çıkardıysan zaten kendini daha fazla yıpratmana gerek kalmamış demektir. Sen kendini affetmezsen çevrendeki insanların da sana bu konuda saygı duyması zorlaşır. kendini rahat bırak. Hatanı anlamışsın. Bir daha yapamayacak kadar çok üzülmüşsün. tek cehennem insanın vicdanıdır canım. Kendini serbest bırak, affet ki ilerleyebilesin. kendini bu kısır döngüden ancak kendini affederek çıkarabilirsin.

hepimiz hata yapabiliriz. hepimizin buna hakkı vardır. Bu şekilde öğreniriz bu şekilde yeniden yapmamamız gerktiğini öğreniriz. Kendine ve herkese hata payı verirsen daha rahat bir hayatın olur. Bu dünyada her şey bizim için bir deneyimdir. Bir basamaktır. bak sen bir basamağı daha çıkmışsın. Kendini özgür bırak canım. Rahatla. gevşe... Senin kendine yaptığın eziyeti yedi mahalle birleşse sana yapamaz.

Kendini özgür bırak artık. Bu hayat bu kadar sıkılman için çok kısa...
Sevgiler
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2010, 12:05 AM   #43 (permalink)
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point

sevgili bluepebbles öncelikle kedi sevdiğin için seni severimkedin olduğu için de severim kedi seveni severimama bu aralar kendim de kedi severim ama kendimi sevemiyorum ...kendime çok kızgınım o kadar ki bugün çok sevdiğim kremalı pastayı bile kendime almadım cezalıyım...geçecekmiş içimki ses öyle diyor beni tebrik ediyor gülümseyerek bunu deneyimlemen gerekti diyor kendi isteyini kabul et ve bırak diyor rüyalarım da özellikle görüyorum bu iç sesimin görüntüsünü ve benim için üzüldüğünü söylüyor affetmediğim için kendimi...kabullenmemin uzadığını söylüyor...o haklı biliyorum sende haklısın bluepebbles...çok güzel ve haklı şeyler yazmışsın bu arada çok teşekkürler ediyorum
Alt 08-10-2010, 09:35 AM   #44 (permalink)
Binbaşı

1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Alıntı:
kediseverim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili bluepebbles öncelikle kedi sevdiğin için seni severimkedin olduğu için de severim kedi seveni severimama bu aralar kendim de kedi severim ama kendimi sevemiyorum ...kendime çok kızgınım o kadar ki bugün çok sevdiğim kremalı pastayı bile kendime almadım cezalıyım...geçecekmiş içimki ses öyle diyor beni tebrik ediyor gülümseyerek bunu deneyimlemen gerekti diyor kendi isteyini kabul et ve bırak diyor rüyalarım da özellikle görüyorum bu iç sesimin görüntüsünü ve benim için üzüldüğünü söylüyor affetmediğim için kendimi...kabullenmemin uzadığını söylüyor...o haklı biliyorum sende haklısın bluepebbles...çok güzel ve haklı şeyler yazmışsın bu arada çok teşekkürler ediyorum
"Si, era tu culpa, pero ya pasó", Kedisever dostum...
Bugün yeni birgün. Sıkıntıları dünde bırakmak, arınmış bir ruhla hayata devam etmek için yeni bir şans... Yaptığın bir şey sana ve çevrendeki insanlara bir şey öğretti. Bir deneyim kazanmak paha biçilmezdir.
Artık kendini özgür bırak lütfen...

Sevgiler
Alt 11-10-2010, 05:50 PM   #45 (permalink)
Üsteğmen

sincered - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 605
159 Mesajinıza toplam 831 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the rough

ben bugün kendimi tekrar affediyorum...
Alt 11-10-2010, 06:09 PM   #46 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Bir yılı geçti,çabalıyorum hem onu hem de kendimi affetmek için.Şu an için tam anlamıyla affetmiş olmasam da ilerliyorum bu yolda.Çok zor yaşamaman gereken şeyleri sana yaşatan insanları,yaşamdan zevk alamama durumuna getirecek kadar seni üzen,kıran,inciten insanları affetmek,affedebilmek!Ne kadar zor olsa da,ben biliyorum ki tam anlamıyla affedebildiğim zaman önüm açılacak,daha huzurlu ve mutlu olucam.Yılmadan,bıkmadan uğraşıcam bunun için.Affedeceğim yakın zamanda hem onu hem kendimi...
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2010, 06:17 PM   #47 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Lafımı hiç olmayacak yerlere çekip de beni bir anda "saygısız, memur zihniyetli, kapasitesiz (!!??? :) :) :) ),vs..." yapan sevgili patronum. Seni affediyorum. Memur zihniyetliyi anlarım, saygısızı da anlarım da kapasitesizi anlamıyorum vallahi. :) Keşke o "dedin" dediğin lafları deseydim ve senin arkamdan attığın zırvalıkları; benimse mecburen buradan içimi döktüğüm satırları yüzyüze konuşsaydık da olay yaşandığı anda kapansaydı. Ben kapatıyorum yine de...

(Kuzum, yaptığım işgalden dolayı kusuruma bakma. Günlüğüme yazmak istemiyorum, oraya yazarsam affetmeyeceğimi biliyorum.:) )

Sevgiler.
Alt 12-10-2010, 10:22 AM   #48 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
frezya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir yılı geçti,çabalıyorum hem onu hem de kendimi affetmek için.Şu an için tam anlamıyla affetmiş olmasam da ilerliyorum bu yolda.Çok zor yaşamaman gereken şeyleri sana yaşatan insanları,yaşamdan zevk alamama durumuna getirecek kadar seni üzen,kıran,inciten insanları affetmek,affedebilmek!Ne kadar zor olsa da,ben biliyorum ki tam anlamıyla affedebildiğim zaman önüm açılacak,daha huzurlu ve mutlu olucam.Yılmadan,bıkmadan uğraşıcam bunun için.Affedeceğim yakın zamanda hem onu hem kendimi...
Bir anda affedeceksin Frezya,

Kendini de onu da bir anda affedeceksin. Olaylara tersten bakmayı dene. Bu deneyim sana neler kazandırdı? Neler öğrendin?

Sana öğrettiği her şey için yaşadıklarınız, kendini ve onu affet.
Artık bu deneyimin yoluna çıkmasına izin verme canım.

Zaman bu zaman, erteyecek vakit yoookk
Alt 12-10-2010, 10:43 AM   #49 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
planner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Lafımı hiç olmayacak yerlere çekip de beni bir anda "saygısız, memur zihniyetli, kapasitesiz (!!??? :) :) :) ),vs..." yapan sevgili patronum. Seni affediyorum. Memur zihniyetliyi anlarım, saygısızı da anlarım da kapasitesizi anlamıyorum vallahi. :) Keşke o "dedin" dediğin lafları deseydim ve senin arkamdan attığın zırvalıkları; benimse mecburen buradan içimi döktüğüm satırları yüzyüze konuşsaydık da olay yaşandığı anda kapansaydı. Ben kapatıyorum yine de...

(Kuzum, yaptığım işgalden dolayı kusuruma bakma. Günlüğüme yazmak istemiyorum, oraya yazarsam affetmeyeceğimi biliyorum.:) )

Sevgiler.
Kötü söz sahibinindir Planner, biliyorsun. Neyse ki affedebilecen koccaman bir kalbin var.

Günlüğüne yazma asıl orada yer kaplamasın. Burası özel bölge, asıl buraya yazacaksın.

Ben de sana sevgilerimi gönderiyorum canım beniiimmm:))

İyi ki varsın

Çok güzel bir gün geçirmen dileğiyleeee

Alt 12-10-2010, 11:33 AM   #50 (permalink)
Yüzbaşı

matri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,012
541 Mesajinıza toplam 1,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
matri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura aboutmatri has a spectacular aura about

butun patronlar galiba ayni planner... :PPP

Bookmarks