Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > İlginç Bilgiler

Uyarılar

İlginç Bilgiler komik ilginç bilgiler, yeni ilginç bilgiler, ilginç komik bilgiler, çok ilginç bilgiler, ilginc bilgiler, ingilizce ilginç bilgiler, ilginç bilgiler haberler, önemli ilginç bilgiler, ilgili ilginç bilgiler, ilginç bilgiler, ilgiç bilgiler, hakkında ilginç bilgiler, hayvanlar alemi ilginç bilgiler, türkçe ilginç bilgiler, en ilginç bilgiler, ilginç bilgiler 2, ses ilginç bilgiler, dünyadaki ilginç bilgiler, bilmediğimiz ilginç bilgiler, ilginç bilgiler olaylar, fen ilginç bilgiler, ilginç bilgiler oku, bunları biliyormusunuz ilginç bilgiler, dünyadan ilginç bilgiler, dünyadaki en ilginç bilgiler, müzik ilginç bilgiler, matematik ilginç bilgiler, bilim ilginç bilgiler, ilginç bilgiler

Ruşeym ?

Serbest Kürsü ve İlginç Bilgiler Ruşeym ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ru-Sheim nedir? "Buğdayın ruşeymi" dünyada "wheat germ" denilen, ülkemizde ise buğday taneciğinin en tepesindeki "embriyo" olarak bilinen doğal E vitaminidir. Buğdayın kalbi ve hayat kaynağıdır. Vitamin E,folik asit, fosfor, thiamin, çinko, demir ve magnezyum gibi birçok besin kaynağı içerir. 1000 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlginç Bilgiler telkin cd indir izle İstanbul İlginç Bilgiler nerededir kimdir İlginç Bilgiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlginç Bilgiler hipnoz İlginç Bilgiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlginç Bilgiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlginç Bilgiler kuantum düşünce kitap haberi

Ruşeym ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-10-2010, 05:39 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

cansin sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulunduğu yer: kızının,tozunun,horozunun meşhur olduğu yer: DENİZLİ
Tesekkür: 3,582
244 Mesajinıza toplam 1,449 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of lightcansin sen is a glorious beacon of light
Standart Ruşeym ?

Ru-Sheim nedir?

"Buğdayın ruşeymi" dünyada "wheat germ" denilen, ülkemizde ise buğday taneciğinin en tepesindeki "embriyo" olarak bilinen doğal E vitaminidir. Buğdayın kalbi ve hayat kaynağıdır. Vitamin E,folik asit, fosfor, thiamin, çinko, demir ve magnezyum gibi birçok besin kaynağı içerir. 1000 kg buğdaydan ancak 1 kg RU-SHEIM elde edilebiliyor.

Ru-Sheim'in Tüketicinin beğenisine sunduğu bazı sağlıklı beslenme ürünleri :

► Ru-Sheim sofranıza leziz bir tat ve ekstra besin katar.

► Soğuk süt veya yoğurt ile karıştırabilir, sevdiğiniz taze ya da kuru meyve, yemiş ilavesiyle zenginleştirebilirsiniz.

► Çorba, salata gibi yiyeceklerin üzerine serperek onların lif değerini arttırabilirsiniz.

► Yemek pişirirken baharat yerine vitamin olarak kullanabilirsiniz.

► Ayrıca dünya mutfağındaki çeşitli yemek tarifleri için kullanılabilir.

Bunların yanında, yaşlılığı geciktirici, "E vitamini" olarak kullanılabilir ve böylece vücutta hücre zarının dayanıklılığını sağlar.

Ru-Sheim'in içerdiği doğal vitamin ve minerallerin yararları :

Vücudun bağışıklık sistemini destekleyerek kanserin önlenmesinde önemli rol oynar.

Aterosklorozun oluşumunu engelleyici etki gösterir ve koroner kalp hastalığı riskini azaltır. Pıhtı azaltıcı etkisiyle kanın akıcılığına, diyabetli hastalarda damar tıkanıklarının önlenmesine yardımcı olur.

Sinir sistemi hastalıklarında olumlu etkiler gösterir. Gözde katarakt oluşumunu geciktirir.

Cildi güzelleştirir, kırışıklıkları önler.

Üreme sisteminde etkilidir. Kısırlık tedavisinde etkin olarak kullanılır.

Kansızlığı önler, halsizliği giderir.

alıntıdır...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bişnev in ney çün hikâyet mîküned
Ez cüdâyîhâ şikâyet mîküned

Dinle, bu ney neler hikâyet eder,
ayrılıklardan nasıl şikâyet eder.

" MEVLANA & NEY "
cansin sen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2010, 02:22 PM   #2 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Standart Cevap: Ruşeym ?

Ben de ruşeymle son 1 aydır tanışıyorum,,ruşeym ekmeğini haftada 2-3 kez tüketiyorum,,sağlıklı olmasının yanında çok çok lezzetli,,ağzının tadını bilen biri olarak tavsiye ederim
Alt 26-11-2010, 02:26 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 17
16 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mucizehayat is an unknown quantity at this point

Tadı nasıl acaba? bende bikaç fırında gordum ruşeymi bılmedıgım ıcın almamıştım.
mucizehayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2010, 02:42 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

İlk defa duydum bun gerçekten. Paylaşım için teşekkür ederim. Soya eti ve soya kıyması fiyaskosundan sonra yeni çıkan ve faydalı olduğu dillendirilen bu tür ürünlere karşı içimde bir korku oluştu açıkçası ama araştırıp bir bakmakta fayda görüyorum.
Anlayamadığım, bu tür besinler bir yerlerde hep vardı, tüketiliyordu ama bizim yeni mi haberimiz oluyor, yoksa araştırıp karıştırıp insanlar yepyeni bir buluşla mı karşımıza çıkıyorlar?
Para kazanma hırsı, insan sağlığının önüne geçtiğinden beri galiba çok aha temkinli olduk.
Çok üzülüyorum, çoookk!
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2010, 04:38 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Ben bitki uzmanı Ömer Coşkunun dolunay detoksunu yaptım. Diyet listesinde günde çok acıktığında 1 çay kaşığı ruşeym vardı. Ruşeym buğdayın özüdür arkadaşlar. Tadını ben çok seviyorm. Yer yemez damağa yapışıyor. Ben hiçbirşeye katıştırmadan o şekilde tüketiyorum. Halk ekmek bayiinden ruşeymli ekmek de denedim. Diğer ekmektere göre daha sert o yüzden fazla tercih etmiyorum. Ekmek tercihim halk ekmeklerindeki Tam buğday ekmeği.

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2010, 05:42 PM   #6 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Ruşeymi nerden bulabiliriz? Bir iki ay önce aktarlara gittim sordum, hiçbirinde yoktu. Marketlerde var mıdır?
Alt 26-11-2010, 05:56 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Aktarlarda satılıyor normalde. Belki kalmamıştır denk gelmemiştir.Büyük marketlerde satılabilir. Emin değilim. Ben aktardan alıyorum. Açık şekilde de satılıyor. Kapalı ambalajlı pakette de. Ama kapalı paket çok gelebilir 250gr. dı yanlış hatırlamıyorsam.50-100 gram falan alın denemek için. Çok alırsanız bozulur, ekşir ya da beğenmezsen kullanmazsın. Başka aktarlara sor.

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2010, 05:59 PM   #8 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Hmm tekrar bakayım aktara öyleyse. Çünkü o zamandan sonra hiç gidip de sormadım. Ben seviyorum tadını. Yoğurda karıştırıyorum.

Bookmarks