Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Hipnoz

Uyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,

kekemelikte hipnoz Yalçın KAYA ?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Hipnoz kekemelikte hipnoz Yalçın KAYA ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Konya da 8 günde hipnozla kekemeliği iyileştireceğini iddia eden bu isim hakkında bilgisi duyumu olan var mı? Ben bu ay içinde gitmeyi düşünüyorum ama daha net bilgiler edinmem lazım ...Yardım istiyorum lütfen.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnoz telkin cd indir izle İstanbul Hipnoz nerededir kimdir Hipnoz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnoz hipnoz Hipnoz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnoz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnoz kuantum düşünce kitap haberi

kekemelikte hipnoz Yalçın KAYA ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-06-2013, 11:05 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 11
10 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşilmavi is an unknown quantity at this point
Standart kekemelikte hipnoz Yalçın KAYA ?

Konya da 8 günde hipnozla kekemeliği iyileştireceğini iddia eden bu isim hakkında bilgisi duyumu olan var mı? Ben bu ay içinde gitmeyi düşünüyorum ama daha net bilgiler edinmem lazım ...Yardım istiyorum lütfen..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeşilmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2013, 04:49 PM   #2 (permalink)

10 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: kekemelikte hipnoz Yalçın KAYA ?

Yalçın kaya hakkında yardım etmediğiniz için teşekkürler :)) Ancak ben bu ay içinde gittim..Sorularınız olursa cevaplayacağım..Ancak şunu söyleyim ki onun yaptığı hipnozsa ben de dünyayı kurtaran adamım :)ve 8 günde kekemeliğin kaybolması diye bişey kesinlikle yok.Sürekli yavaş ilk heceyi uzatarak konuşmayı diretiyor..zaten ted sonrası en az 2 ay bu şekilde ,ve el karında diaframa bası yaparak konuşma şartıyla iyilşeceğini söylüyor.Ama bol bol gaz verip özgüven kazandırıyor... Vel hasılı kelam,cok uzak şehirlerden binbir umutla gitmeye kesinlikle gerek yok hele çok ağır değilseniz benim aklımda kalmaması için gittim hem gezmiş oldum :)
Alt 07-08-2014, 02:31 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 1
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alperencml1983 is an unknown quantity at this point

bende gitmeyi düşünüyordum mail atttım 8 seans için her seans başı 200 tl isteyince vazgeçtim
alperencml1983 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2014, 07:49 AM   #4 (permalink)

vavv zam yapmış Yalçın bey Ben geçen yıl bilgi alırken seans başına 100 den 800 demişti konyaya gidince 1200 yaptı 150 şerden.tabi biz 800 e anlaştığımız için fazlasını vermedim.Onu da kimseye dememem için sıkı sıkı tembih etti. Asla o kadar paraya bile değecek bişey yapmıyor.' seansı aynı gün yaptı.Yatırıp bi sedyeye hipnoz adı altında telkinler veriyor ama sürekli aynı basit cümlelerle.Bide bir gün cok yavas tekerlemeler söyletip bak bunları bile söyleyebiliyorsuna getiriyor.Bence asıl mesele coook yavas konuşmaya calışmak ve takılınsa bile kafaya takmamayı öğrenmek..Allah herkesin şifasını versin..
Alt 27-02-2015, 07:38 PM   #5 (permalink)

Tesekkür: 1
alperencml1983 is an unknown quantity at this point

bilgi almak için size nasıl ulaşabilirim
alperencml1983 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2015, 01:48 PM   #6 (permalink)

Tesekkür: 0
ykaya is an unknown quantity at this point

değerli arkadaşlar ben doç. dr. yalçın kaya benim hakkımda merakı olanları gördüm. sizlerle bir şeyi paylaşmak istiyorum. beni kendine rakip gören birçok insan bana çamur atmada yarışmaktadırlar. fakat benim referansım. uluslararası düzeyde başarılarımdır. şu anda dünya literatürüne ismiyle yöntemi kabul görmüş tek insan olarak ve aynı zamanda Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak bu gururu sizlerle paylaşmak istedim. aşağıda uluslararası düzeyde kabul görem makalemle ilgili bilgiler mevcuttur.

başka da söz söylemeye gerek yoktur. hepinizi saygıyla selamlıyorum.
ayrıca on dakikalık bir muayene ücreti bile olmayan bu rakam 1 saat kadar süren birebir seansa karşılık olup olmadığına sizler karar verin.

Available online at www.sciencedirect.com
ScienceDirect

Procedia - Social and Behavioral Sciences 193 (2015) 153 – 164

10th Oxford Dysfluency Conference, ODC 2014, 17 - 20 July, 2014, Oxford, United Kingdom
Synchronized Action of Breathing and Diaphragm by Hypnosis Assisted Abdominal Weightlifting
Exercises and Ego Strengthening for the Treatment of Stuttering "Kaya Method"
Yalcin Kayaa, Ahmet Arslanb, Selahattin Avcib, Bahadir Edizerb, Ali Tamerb
aSelçuk University, SportsFaculty, Department of Physical Education, 42000-Konya, Turkey
bGaziantep University, Faculty of Medicine, Department of Medical Biology and Genetics,
27310-Gaziantep, Turkey

Abstract
This is a continuing study for the efficacy of the combined effect of hypnosis and diaphragmatic
exercises in the management of stuttering. This study included 74adults with speech fluency
disorder and a control group consisting of 74 participants.. The people who stutter (PWS) were
highly educated and the control group was selected from university students. The training program
focused on strengthening respiratory muscles and improving diaphragmatic movements by instructing
PWS to practice abdominal weightlifting. The purpose of the hypnotherapy component was to alleviate
anxiety, boost self-confidence and increase motivation for abdominal weightlifting training. The
hypnotherapy consisted of eight sessions spread over eight days and each session lasted
approximately 60 to 90 minutes in duration. After each hypnotic session, the patient was instructed
to practice abdominal weightlifting for two hours at home. The abdominal weightlifting exercises
involved lifting a dumbbell (2.0– 4.0kg) by abdominal movements concomitantly breathing exercises
using their diaphragm. Whilst this exercise is taking place the patients were instructed to spell
out letters, syllables, words, and sentences step by step using their diaphragm associated
breathing. Thus, hypnotic procedures were utilized to increase motivation and self confidence for
the patient to practice abdominal weightlifting at home without the instructor. The pre- and
post-measurements were found to be statistically significant (p<0.01). The results of the study
provide support for the effectiveness of hypnotically-assisted diaphragmatic exercises in the
management of stuttering. Furthermore, the control group who did not undergo any hypnosis during
the 8 days made more mistakes than PWS when repeating the rhymes at the fourth and fifth sessions.
Nevertheless, this study illustrates how hypnosis can be applied in an innovative way in the
management of stuttering and therefore is called Kaya's Method.
Keywords: Stuttering; Abdominal weightlifting; Hypnosis; Motivation; Diaphragm and breathing
coordination.

©©22001155TThheeAAutuhtohrosr. sP.uPbulibslhiesdhebdybEylsEevlsiervLietrd.LTtdh.i s is an open
access article under the CC BY-NC-ND license (Phettepr:-//rcerveiaetwiveucnodmemr
roenssp.oorngs/liibcielintsyeso/fbyth-necS-ncdie/4n.t0if/)ic. Committee of ODC 2014.
Peer-review under responsibility of the Scientific Committee of ODC 2014.

ykaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil