Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hipnoz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hipnoz/)
-   -   Ücretsiz Hipnoz CD'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hipnoz/619850-ucretsiz-hipnoz-cdleri.html)

UqUr 08-10-2011 01:23 PM

Ücretsiz Hipnoz CD'leri

ÜCRETSİZ HİPNOZ CD'LERİ

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılan "Hipnoz CD"leri, Türkiye'de ne yazık ki pek bilinmiyor. Kulaklığınızı takıp CD'leri dinlemeye başlıyorsunuz. Uzmanların telkinleri eşliğinde huzur ve gelişim dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Ülkemizde de bu işi başarıyla gerçekleştiren pek çok isim var hazırlamış oldukları CD'lerden pek çok kişi büyük yarar sağlıyor.

Siz 1 ararken ben tam 23 ücretsiz CD sunuyorum! Herkes tanıtım ve kişisel gelişim amaçlı faydalanabilir. Dinleyenler yorumlarını buraya yazarlarsa çekinceleri olanlarlar varsa daha güvenle indirebilir.

İŞTE ARŞİVİMDE YER ALAN CD'LER
  • Hipnoz Nedir
  • Güzel Düşünce
  • Güne Başlama
  • Anti Stres
  • Motivasyon
  • Farkındalık
  • Anı Yaşa
  • Hayatını Değiştir
  • Sağlık
  • Ben Enerjiyim
  • Aura Trans
  • Astral Seyahat
  • Huzur ve Güç
  • Kendine Güven Şehri
  • Çakra
  • Hayır Diyebilmek
  • Öfke Kontrol
  • Korkularınızı Yenin
  • İçinizdeki Çocuk
  • Bilinçaltı
  • İlişki
  • Ruh Eşini Bul
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şifre Winrar'ın içinde yazmaktadır.

sweeet 08-10-2011 02:19 PM

Cevap: Ücretsiz Hipnoz CD'leri

Türkçe mi bunlar?

UqUr 08-10-2011 04:15 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 808484)
Türkçe mi bunlar?

Evet! HEPSİ TÜRKÇE'dir!

sweeet 08-10-2011 04:28 PM

çok teşekkürler hala indirme aşamasındayım :))

azraist_24 08-10-2011 06:30 PM

Peki ben de başladım indirmeye:=) Bu cd ler telkin CD lerimi? yoksa bu sitede dinlediklerimizden farklı mı?

sweeet 08-10-2011 07:07 PM

İçindekiler sitede dinlediklerimiz gibi telkinler değil sesli meditasyon ve hipnoz mp3 leri yer almakta. Ben hepsi hipnoz cd si sanmıştım başta hele ilk dinlediğim hipnoz nedir dosyasındaki kadının sesi beni çok etkiledi. Çünkü benim için dinleğim kişinin sesi çok önemlidir. Gönül rahatlığı ile dinlemem için o sesten negatif elektrik almamam gerek. Sonra hızlıca diğer dosyalara baktım hipnoz cdlerinin yanı sıra farklı kişilere ait sesli meditasyonlar da içermekte.

azraist_24 08-10-2011 10:12 PM

Peki siz faydasını gördünüz mü?

azraist_24 08-10-2011 10:25 PM

Ayrıca bu meditasyonları ne sırada ya da günde kaç tane dinleyebiliriz bununla ilgili bir koşul var mı?

şükür 09-10-2011 12:00 PM

ben bu cdleri daha indirmedim 1 saat falan sürecek indirmesi.içeriğinden biraz bahsedebilirmisiniz indirenler varsa

azraist_24 09-10-2011 12:29 PM

Alıntı:

şükür Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 808514)
ben bu cdleri daha indirmedim 1 saat falan sürecek indirmesi.içeriğinden biraz bahsedebilirmisiniz indirenler varsa

Sevgili Sukur,

Ben dun indirdim ve dinlemeye basladim, icerik once Hipnoz tanimi bir profesyonel hekim tarafindan yapiliyor ve sonuna dogru da 15 dakikalik sesli bir meditasyon var, ilk bunu dinlemeni oneririm, ses tonu muhtesempartysmiley

Diger eklentiler ise; meditasyon mp3 leri konu konu adlandirilmis durumda, ornegin: Korkulari yenmek, mutlu olmak, iliskiler, aski hayatina cekmek, basari ..vb sesli olan telkinler var... Tam olarak bilmiyorum ama sanki Atakan Beyin telkinlerinin sesli versiyonu gibi..girlhaha

Umarim sizi aydinlatabilmisimdir...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:34 AM.