Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Hipnoz

Uyarılar

Hipnoz hipnoz kekemelik, psikoterapi hipnoz, bilinçaltı hipnoz, hipnoz hipnoterapi, hipnoz telkin, tıbbi hipnoz, meditasyon hipnoz, psikolog hipnoz, hipnoz tedavi, hipnoz sigara, hipnoz tedavisi, hipnoz, hipnoz sigara bırakma, depresyon hipnoz, psikoloji hipnoz, hipnoz, hipnoz telkinleri, kekemelikte hipnoz, telkinli hipnoz,

ilk otohipnoz deneyimim

Alternatif Kişisel Gelişim ve Hipnoz ilk otohipnoz deneyimim Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız rose_shash otohipnoz konusunda çok araştırma ve kitap okumuştum 3 veya 4 sene önce ama hiç uygulamamıştım kendine güven ego güçlendirici ve suçluluk telkinleri 3haftadır dinliyorum yararını çok gördüm hayatım değişti diyebilirim fakat 3 gün önce hipnoz konularını araştırırken birden bilgilerimin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hipnoz telkin cd indir izle İstanbul Hipnoz nerededir kimdir Hipnoz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hipnoz hipnoz Hipnoz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hipnoz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hipnoz kuantum düşünce kitap haberi

ilk otohipnoz deneyimim

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-01-2010, 04:31 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 67
15 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rose_shash is an unknown quantity at this point

rose_shash

otohipnoz konusunda çok araştırma ve kitap okumuştum 3 veya 4 sene önce ama hiç
uygulamamıştım kendine güven ego güçlendirici ve suçluluk telkinleri 3haftadır dinliyorum

yararını çok gördüm hayatım değişti diyebilirim fakat 3 gün önce hipnoz konularını

araştırırken birden bilgilerimin yeterli olduğunu gördüm ve içimden bir dürtü beni kendimi

hipnoz etmeye yöneltti denemek için..ortamı hazırlayıp hipnoza başladım ilk denemem

olacaktı bu ve ben inanmıyordum kendimi hipnoz edebileceğime..öğrendiğim üzere önce

sakinleştim ve vücudumu hafiflettim hiç bir yerimi hissetmeyecek yere kadar.. sonra

gözlerimi kapatma sırasına geldim onuda yaptım ve açmaya çalıştığımda açamadım biraz

heyecanlandım ilk yaptıgım için anlamaya çalıştım kendimde olan değişiklikleri ve sizinle

paylaşmak istiyorum daha ziyade akıl danışmak istiyorum gittiğim yol doğrumu yanlışmı

beynim en değerli varlığım ve korktum çünkü göz kapatma olayından sonra ben daha

derine daha derine iniyorum her inişimde nefes veeriyorum her nefesimde daha

rahatlıyorum ve daha derine iniyorum merkeze iniyorum dedim ama amacım derine inmek

değildi ki istem dışı söyledim bunları ve korkmaya başladım kolum kaşındı ve kaşıyamadım

işte o anda çok heyecanladım çok korktum bütün vücudum titremeye başladı çünkü ilk

denememde böyle derine inebileceğimi sanmıyordum ama gerçekten ne gözümü açabildim

nede elimi nede vücudumu kıprdatabildim... nede çıkabildim...böyle olunca hemen şöyle bir

kurgu yaptım bilinçaltıma rahatlayabilirsin zarar vermek için gelmedim diye ufak ufak

telkinle verdim ve biraz rahatlasamda hala korku içindeydim tabiki işin ilginç yanı şuydu

ben bilinçaltıma ulaşmayı planlamıyordum zaten hipnoz olamam düşüncesiyle sadece

amacım denemekti ve kurgu hikaye imgeleme hiç düşünmemiştim daha derine dediğimde

vücudum biraz rahatlamaya başlamışken birden sıçradım hani rüyanızda düşersinizya

sıçrarsınız uykunuz bölünmez ama farkına varırsınız öyle oldum
veeee
böyle kahverengi bir ortama geliverdim toprak ve her yer karanlık etrafım simsiyah

karışmda siyah bir kapı korku heyecan susuzluk bütün duygularımla sanki gerçek oradayım

onun içindeyim kalbim atıyor aşırı derecede heyecanlandım o anda ve kapıya doğru

ilerlemeye başladım istemiyorum ama ilerliyorum korku içindeyim bedenim buz kesti ve

ben yaklaşınca bir hizmmetkar gibi bir şey çıktı kapıdan normal takım elbiseli ama biraz

korkutucu bi yüzü olan adam bana hızlıca yaklaştı zarar verecekti eminim yada ben öyle

algıladım korkutucuydu bende bilinçaltım bana baskın çıkmaya çalışıyor hükmetmeye

çalışıyor diye sinirlendim ve benim hükmetmem gerekiyor düşüncesiyle hızla yaklaşan o

hizmetkarı tam önümde yerden sağa ve sola açılan iki tane kapak imgeledim ve yüz üstü

içine soktum hızlıca kapandı kapaklar ve kayboldu yerde :D ses ile hemde pat diee :D ve

üstünden yürüdüm kapıya yaklaştımkapıyı açtım içeriye bi baktım aşağıya doğru

kahverengi merdivenler iniyor ortam çok basık sıkıntı verici hemen beyaz merdivenler

istiyorum ve yukarıya doğru çıkıyorum bunlar bir kandırmaca dedim ve yukarıya doğru

beyaz merdivenlerden çıkmaya başladım çıktıkça merdiven yükseldi sonunda kapıya

ulaştım içeriye bir adım attım inanamadım bembeyaz bir salon yuvarlak kocamannnn bir

salon hemde ama içinde hiç eşya yok ve pencereler perdeler her şey beyaz rüya gibi ama

gerçek hissediyorum kapıyı açışım odada dolanışım girişim her şeyi hissettim girdiğim

anda beyaz bir çarşaf örtmüş ruh gibi bişey geldi yerden yüksekte ama yürümüyor kayıyor

:D hafiften çok korktum hemen ikizim oldugunu imgeledim ve çarşaf açıldı benim ikizim

şeklinde çıktı bilinçaltımmış benimm :D:D:D:D o an aşırı heyecan bastı bütün vücudum

titremeye kalbim hızlı hızlı atmaya ve aşırı rahatsız olmaya başladım o an çıkmak istedim

hipnozdan rahatsız olmamak için hiç bir yere kıpırdayamadım ve gözlerimi açmak istedim

açamadım şaşırdım kala kaldım öylece bir kaç saniye düşündüm. .
hem korku hem gariplik hemde gülme hissi oldu 3 duyguyu aynı anda yaşadım ve hemen
düşündüm sakin ol dedim buraya kimseyi üzmeye gelmedim az önce buraya gelebilmek için
yaptıgım zorlamalardan korkma sadece üzmek için gelmedim buraya dedim kendime
telkinlerde bulunarak ama nafile bütün vücudum titriyor daha heyecanlanmaya başladım az
öncekinlerden daha yoğun duygular yaşamaya başladım bütün hücrelerimi hepsini zerre
zerre hissettim bütün vücudumda kan akışımı suyun akması gibi hissettim ve aşırı hızlı
kalbim atmaya başladığı an hemen telkinlere başladım rahat ve güvenli bir şekilde burası
güvenli bir yer ve ben güvendeyim dedim ve 5 ten geriye doğru sayacağım sıfıra kadar bu
güvenli yerden çıkıyorum yine güvende olacağım dedim heyecanım dinmedi herşey olduğu

gibi normale dönecek dedim :) ve saydım 0 dediğim anda tık gözlerimi açtım uyuşan

ellerimi hissettim ve kalbim eski rtimine geri döndü.. ve ben sakinleştim...hipnozdan

çıktıktan sonra saate baktım tam olarak 1.5-2 saat geçmişve yattığım şekilde terk bi

kıpırdama olmadan uyandım. bedenimde büyük bir korku ile karışık hafifleme uyuşma vardı

bedenimde aradan 20 dk geçti ve ben bunu çözmeliyim dedim tekrar hipnoza girdim ve

bundan sonrası zaten büyük bir güven verdi bana aynı telkinleri yaptım ve bu kez amacım

en derine inmekti bu kötü duyguları yaşamayacağımı öğrenmekti ve kahverengi meydana

geldim ve kapıyı gördüm nefes alıp biraz ilerleyince yine o adam çıktı korkunç yüzlü adam

ve hızlıca gelmeye başladı ama ben çok rahattım bu defa korkmadım imgeleme

yapmayacağım ne olacak merak ediyordum izin verdim gelişine..gelince ne konuşacak diye

bekledim geldi ve bir metre kadar önümde durdu ve bana bakti ne için geldin dedi kendimle

bilinçaltımla bir olmaya konuşmaya geldim dedim ve o adam bir önceki sefer benim

yaptıgım imgeleme gibi yerden iki kapak açıldı yere yüz üstü düştü kapaklar kapandı
ben gülmeye başladım =))))))))))) kendi kendime dedimki ben sokmasamda oraya

girecekmiş zaten ve kendime çok güvenmeye başladım hiçbir şekilde korku heyecan yoktu

bu defa çok hafif tüy gibiydim.. ve her şeyi oluruna bıraktım imgeleme hikaye şekil hiç bir

şey yapmadan ben kapıya doğru yürüdüm sakince bu defa etrafı incelemeye başladım

mesela etrafımda full boşlukkk ve kahverengi idi seçemedim sonra kapıyı araladım

merdiven yine aşağı doğru bide böyle deneyelim bakalım dedim kendime gülümsedim ve

merdivenden inmeye başladm merdiven kahverengiydi ben inmeye başladıkça merdiven

yükselmeye başladı ve her bastığım basamakta merdiven yukarıya doğru yükselmeye

başlıyorduherşey sihirli gibiydi çok sevinmeye başladım bu defa :) sonra içeri girdim yine

bembeyaz ve BU DEFA ORTADA KARE BİR MASA VARDI =)) oda bembeyazdı ve bir sürü

insanlar vardı tanımadıgım büyük salonun içinde dolaşan.Anlam veremedim şaşırdım

galiba ufak ufak açılıyor diye düşündüm.üstü çarşafla örtülü şekilde geldi bilinçaltım YİNE

yanıma biraz oturup sohbet edelim diye düşündüm ama bilinaltım geldiğinde çarşaf düştü

ve yüzü yaralı ve sargı bezleri vardı ama bu defa ikizim değildi ne oldu neden böylesin

böyle değildin diye sordum sigara yüzünden dedi şaşırdım üzüldüm ve bir bank vardı

salonun kenarında oraya oturduğumuzu ve etrafta sandalyelerde insanların oturdugunu

hatırlıyorum ama tanımadıgım insanlar ve ben rahatlama hisettim hipnozu gece yaptıgım

için uykum gelmişti sanırım ve o sahnede uyuya kalmışım bir kaç rüya gördüm tam

hatırlamıyorum ama eskiden pek samimi olmadıgım lise yıllarımdan bir arkadaşımı gördüm

tek bunu hatırlıyorum rüyamda anlam veremedim uyandıgımda yine beyaz salondaydım ve

yanımda bir sürü kimseler vardı tanımadıgım.. ve beyaz masada 4 kişi okey oynuyordu :))))

bilinçaltım yanımda oturuyordu ve sandaleyede bir kaç kişi bize doğru dönüktü onlarla

konuşuyordu ben uyanınca bana döndü.. söz veriyorum elimden geleni yapıcam daha iyi
olmak için dedim sigara konusunda özür diliyorum senden dedim yine 5 ten geriye

sayarak çıktıgımda daha hafifim güvenliyim diyerek çıktım çıktığımda tüy gibi hafiftim

bütün yükler üstümden kalkmıştı sanki ben melek gibi havada yürüyordum sanki : ))
ve gece sigara telkinini koydum uyudum hergün bir paket içen ben bugün üç tane içtim ve
tiksinerek içtim..(buraya kadar olan yazıyı hipnoz oldugum geceden sonraki günün akşamı

yazmıştım bilgilerim taze iken)
ve şimdi günlük 5 sigara içiyorum ufak ufak azaltarak bitiricem.tekrar hipnoza girmedim

denedim ama konsantrasyon sağlayamadım derine inemedim.size danışmak istiyorum bu

hipnozu planlamadım hipnoz öncesi hiç imgeleme senaryo hikaye düşünmedim sigara en

son bırakmak isteyeceğim şeydi aklımda vardı ama hazır değildim istiyordum bırakmayı

ama hazır değildim ama şimdi farkında olmadan bırakıyorum tiksinerek içiyorum bu

beynimin oynadığı bir oyunmu yoksa gerçek mi?

kadar soru varki kafamda birileriyle konuşmam lazım kendimi çok değişik farklı
hissediyorum hipnozdan çıktıgım gece bir kaç defa sabaha doğru sıçrayark uyandım ama
bedenen çok zindeyim çok rahatım sabahları dinç uyanıyorum az bir uykuyla ama iyiyim
enerjim çok fazla her olaya pozitif bakyorum mutluyum ama soru işareti çok kafamda.
size danışmak istediğim çok sorular var en önemliside
sorunlarımı kendim halletmek istiyorum güvenim çok fazla bilinçli olarak yapmadım ama
bilinçaltımın bana sorunumu söyleyip çözüme gidişim bu sigara konusunda beklenmedik
birşeydi ve bana güven verdi
bir bilen varsa bu yaşadığım şeyin anlamını açıklayabilirmi?
oto hipnozu bana öneriyormusunuz yani bunun seminerini eğitimini almak istiyorum devam

etmelimiyim? kesinlikle eğitim almalımıyım?
neden öyle panikledim korktum her gün bunu denemem gerekir mi yoksa araya zaman mı

koymalıyım yada bir daha hipnoza girmemelimiyim
mesela ziyaretimde sigaradan böyle oldu dedi ve yaralıydı inandım çünkü sigara gerçekten
zararlı bilinçaltımın bana bi gün oyun aynamayacağını nerden bilebilirim
hipnozdayken olabildiğince nazik olmaya çalıştım emir uygulamadım bu benim için kötü bir
durummu ilerde bilinaltımın esiri olabilirmiyim o an nasıl davranmam gerek
imgeleme yaptığım sey yanlış mı sadece kendimi mi görmeliyim bu sorun yaratırmı benim
için bilinçaltımı da kişileştirmem doğrumuydu acaba diye düşünüyorum?? bana yardımcı
olabilir misiniz
sevgilerimle gtorun.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

rose_shash isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2010, 01:18 PM   #2 (permalink)
Teğmen

mendeseva19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,296
409 Mesajinıza toplam 1,671 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mendeseva19 will become famous soon enoughmendeseva19 will become famous soon enough
Standart Cevap: ilk otohipnoz deneyimim

harika bi deneyim yaşamışsın, okurken sanki senin yaşadıkları bn yaşamş gbi oldm ve bnde mi yapsam die düşündüm biraz araştrma yapayım otohipnoz hakkında sonra blki denerim
mendeseva19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 10:42 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

zahid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 609
209 Mesajinıza toplam 756 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahid is an unknown quantity at this point

Evet çok güzel bir deneyim yaşamışsın .Bana oto hipnozla ilgili ilham veriyor
Alt 26-03-2010, 11:59 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

hipnoz konusunda uzman bir psikolog tanıyorum.Tuncay Özer bey.İnternetten mail adresini ,tel.ini bulup bu yazdıklarını gönderip ona sorsan daha iyi olur.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2010, 12:45 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough

....Çok ilginç...
Ben şöyle bir tedavi hatırlıyorum,hipnozla terapi yapan bir psikolog,sorunu olan kişiyi hipnoza sokuyor.
Korkuları olan kişi hipnoz seansı içinde 'ne olmak istiyorsa onu oluyor'.:)
Benim hatırladığım kişiyi ( Başkomutan ) yapıyor.
(Hasta) kelimesini özellikle kullanmak istemiyorum,hipnoz olan kişi,
hipnozda kaldğı 2-3 saat boyunca 'bilinçli' olarak (düşmanlarla savaşıyor,
onları yeniyor vs.vs.)
Böyle bir kaç seans sonrası tüm korkularından kurtulmuştu.

Bilinçaltıyla konuşma konusunu ilk kez birinci elden öğreniyorum.
Selamlar

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2010, 08:15 PM   #6 (permalink)

Tesekkür: 67
15 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rose_shash is an unknown quantity at this point

Alıntı:
nazendem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hipnoz konusunda uzman bir psikolog tanıyorum.Tuncay Özer bey.İnternetten mail adresini ,tel.ini bulup bu yazdıklarını gönderip ona sorsan daha iyi olur.

ben aslında bi kaç tane hipnoterapistte sordum ama pek birşey söylemediler birebir görüşmek istediler ama uzaktı şehirler istanbul izmir gibi gitme durumum yok ama telefon ile görüşmek aklıma gelmemişti sanırım bazı yanlışlarımda oldu bu konuda sonradan farkettim merdiveni inip hipnozdan çıkarken cıkmam gerekiyor galiba bunun gibi bende tekrar yapmıyorum kendime güvendiğim zaman yinedeneyeceğim ama
rose_shash isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2010, 11:59 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hasannel6 is an unknown quantity at this point

yazını şöyle bir okudumda..tamam olabilir ama bir şeylerin eksik....bilincinle kendini yönlendirememişsin..yani kendine telkinler vermen lazımdı o an...korku yönünden ilk başlarda korkuyorsan açık havada dene derim...yani o an o yaralı yüz vardı diyorsun ya
sanki o bilinçaltın o an onun elinden tutup alıp bir yerlere götürüp en azından el ele tutmak bile avantaj..o an onu temizleyebilirdin...
hasannel6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2010, 02:28 PM   #8 (permalink)
Teğmen

mavihuzur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 614
145 Mesajinıza toplam 758 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavihuzur is an unknown quantity at this point

bence denemelisin daha. ilk seferde bile bu kadar yol alabildysen konsatrasyonun oldukça iyi demektir. keşke bende yapabilsem, doğa dışı şeyleri hep merak etmişimdir.

Sevmedikleriniden Boşuna SEVGİ Beklemeyin...
mavihuzur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2010, 03:11 PM   #9 (permalink)

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tsubasa1067 is an unknown quantity at this point

çok ilginç bir deneyim olmuş. sanırım sen "aydınlanmışsın". ego nu bastırıp "benlik"ini ortaya çıkarmışsın.
senin hipnozdan sonra kendine güveninin artması sigaraya daha canlı uyanmanın sebebi kendini daha iyi hisstemenin sebebi vs. aydınlanmış olman.
aydınlanma ve farkındalığı araştırmak istersen -eğer ki ayıp olmazsa- www.spatyom.com .
belki benim acemiliğimden dolayı yanlış yorumlamış olabilirim ama bana böyle geliyor.
ayrıca senin konsantrasyonuna ve zihnini bu kadar kolay kullanabilmene hayran kaldım.
tsubasa1067 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2010, 03:23 PM   #10 (permalink)
Teğmen

himalayalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 629
183 Mesajinıza toplam 810 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himalayalar is an unknown quantity at this point

geçmişte bende otohipnoz yapmıştım. ama istediğim zaman hipnozdan çıkabiliyordum.
Ben sağlıklı ve mutluyum.Yaşamımda her zaman doğru adımlar atıyorum. Her deneyimden yalnızca iyilik ve yarar kazanıyorum.Büyümeyi seçiyorum.Tüm eski sorunlarımı kolayca çözümlüyorum. Yaşam benimle barış içinde.Yaşamın her anında söz konusu olabilecek her yeniliği kolayca benimsiyorum. Herşey yolunda. Yaşamı kolaylıkla içime sindiriyorum.
himalayalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil