Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

çok istiyorum

Hayatım Değişti Klubü ve  Hikayelerimizi Anlatalım   çok istiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . çok istiyorum çok istiyorum kendine güvenen ve bu enerjiyle bütün güzellikleri kendine çeken, çok istiyorum dünya benim etrafımda dönüyomuş gibi hissetmek istiyorum bana haksızlık yapanlara ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   çok istiyorum telkin cd indir izle İstanbul çok istiyorum nerededir kimdir çok istiyorum çekirdek inanç temizliği İzmir bursa çok istiyorum hipnoz çok istiyorumolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi çok istiyorum hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 çok istiyorum kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

çok istiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 25-02-2017, 10:24 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
6 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anonim13 is an unknown quantity at this point
Standart çok istiyorum

çok istiyorum kendine güvenen ve bu enerjiyle bütün güzellikleri kendine çeken,
çok istiyorum dünya benim etrafımda dönüyomuş gibi hissetmek
istiyorum bana haksızlık yapanlara avazım çıktığı kadar bağırıp kendimi savunabilmek istiyorum,aptal saçma düşüncelerden sıyrılmak istiyorum

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
anonim13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 25-02-2017, 11:03 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

mutluhayatim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 231
127 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluhayatim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: çok istiyorum

Merhaba,
Başkalarını çok önemsiyorsun ve hareketlerini başkalarına göre şekillenidiriyorsun, bu seni daha sonra mutsuz hissettiriyor. Eğer başkalarını önemsememek istiyorsan şunu sakın unutma. Senin bir hayatın var ve bir gün bitecek. Bu hayatını sürekli başkalarına göre mi yaşamak istiyorsun bunu kendine sor. Ayrıca o başkaları hiç bitmez bugün annen baban olur yarın eşin başka bir gün komşun, arkadaşın hatta bir gün hiç tanımadığın insanlar. Biliyorsun biz insanlar eleştirmeyi, kınamayı çok severiz. O yüzden boşver. Çoğu insan bir eleştiriyi bir hareketi yaparken hiç düşünmüyor. Bazen işte o insanların düşnmeden yaptığı hareket bizim hayatımızı etkiliyor. Haksızlığa uğradıysan sesini çıkar. Belki karşındaki insan haksızlık yaptığının farkında bile değildir. Sen sesini çıkar ki bir daha yapamasın.

mutluhayatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 27-02-2017, 12:10 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
21 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bgtgyjbga is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: çok istiyorum

asosyaller gelsin: Asosayllik, sessiz sakin efendi çocuk, utangaçlık, sosyal fobi... lahmacun kaşarlı pide külbastı, bulgur pilavı etli ekmek burger pizza
bgtgyjbga isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil