Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım

Uyarılar

SF KÖKTEN BİTTİ :)

Hayatım Değişti Klubü ve Hikayelerimizi Anlatalım SF KÖKTEN BİTTİ :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız durumumun sf mi değil mi olduğunu anlaymıyorum. tecrübeli arkadaşlarım yardımcı olur musunuz durumumu anlatsam ?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hikayelerimizi Anlatalım telkin cd indir izle İstanbul Hikayelerimizi Anlatalım nerededir kimdir Hikayelerimizi Anlatalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hikayelerimizi Anlatalım hipnoz Hikayelerimizi Anlatalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hikayelerimizi Anlatalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hikayelerimizi Anlatalım kuantum düşünce kitap haberi

SF KÖKTEN BİTTİ :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-09-2013, 09:15 PM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: SF KÖKTEN BİTTİ :)

durumumun sf mi değil mi olduğunu anlaymıyorum. tecrübeli arkadaşlarım yardımcı olur musunuz durumumu anlatsam ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-09-2013, 11:57 AM   #32 (permalink)
Üsteğmen

sarışınım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
194 Mesajinıza toplam 391 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarışınım is on a distinguished road

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
durumumun sf mi değil mi olduğunu anlaymıyorum. tecrübeli arkadaşlarım yardımcı olur musunuz durumumu anlatsam ?
tabiki de anlatabilrsin :d
sarışınım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2013, 09:20 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

meb sarışınım, sonunda ben de hoponoponoya başladım çok şükür ama kelimeleri sürekli değil, aklıma geldikçe söylüyorum şimdilik. sosyal fobi için özel bir şey gerekiyor mu? yani anlatmak istediğim o kelimeleri söylerken sosyal fobiyi mi düşünüyorsun. yoksa genel olarak mı söylüyorsun. Bir de sende etkisi ne zaman başladı?

bu aralar karamsarlığım üstümde yine, hiç bir yöntem faydası olmayacakmış gibi geliyor, çok sıkıldım bu durumdan. ben de diğer insanlar gibi içimden geldiği gibi davranmak istiyorum.
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-09-2013, 07:41 PM   #34 (permalink)
Yüzbaşı

496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sarışınım hoponopo tekniği için kitabı almadım, eğer yöntem ile ilgili yardımcı olacak bi link varsa rica etsem verir misin? nasıl yapılıyor ne söyleniyor. youtube da buldum bişiler fakat net değil aklım hala.
teşekkürler
Alt 27-09-2013, 11:34 AM   #35 (permalink)
Yüzbaşı

güncelliyorum
Alt 27-09-2013, 11:52 AM   #36 (permalink)

Tesekkür: 17
11 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cekuku is an unknown quantity at this point

internette arastirma yapin kitap icin internettende okunabiliyor birde z point korku temizligi mp3 diye arama yapin onu deneyin bakalim belki faydasi olur arkadaslar
cekuku isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2013, 01:41 PM   #37 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
cekuku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
internette arastirma yapin kitap icin internettende okunabiliyor birde z point korku temizligi mp3 diye arama yapin onu deneyin bakalim belki faydasi olur arkadaslar
teşekkürler
Alt 27-09-2013, 01:48 PM   #38 (permalink)
Yüzbaşı

Ali GÜLKANAT ın ücretsizmiş. Hoponopono
Alt 27-09-2013, 02:59 PM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

SENİ SEVİYORUM..
ÖZÜR DİLERİM..
LÜTFEN BENİ AFFET..
TEŞEKKÜR EDERİM..

''Hooponopono sorunu bir sıkıntı olarak değil,bir fırsat olarak görür..sorunlar sadece,bize sevginin gözüyle görebilmemiz ve esinlenme ile harekete geçmemiz için bir şans daha vermek üzere ortaya çıkan geçmişin yeniden canlanan anılarıdır''.

o halde yaşamımızda gördüğümüz,duyduğumuz bizde duygu oluşumuna sebep olan ne varsa,yaşantımızda olsun yada olmasın arınma gerektiren bir anıdan yada alıntıdan ibaret..

''Eksiksiz sorumluluk,her şeyi kabul etmek demektir..hatta hayatınıza giren insanları ve onların sorunlarını..çünkü onların sorunları sizin sorunlarınızdır..onlar sizin hayatınızdalar,ve eğer hayatınızın tüm sorumluluğunu alıyorsanız o zaman onların deneyimlemekte olduklarınında tüm sorumluluğunu üzerinize almak zorundasınız..

bu aklı karıştıran,belleği açan,beyni kasan bir fikir.bunu yaşamak,yaşamı asla eskisi gibi olmayacak şekilde değiştirmektir..ama sadece %100 sorumluluk fikrini anlamak bile,kabul etmek şöyle dursun,çoğumuzun yapmaya hazır olduğunun bile ötesinde bir şey..

eğer sorun bir başkası ile ilgiliyse,kendinize sadece şunu sorun;kendi içimde bu insanın beni kızdırmasınaneden olan ne oluyor?''insanlar hayatınıza sadece sizi öfkelendirmek için gelirler!eğer bunu bilirseniz,her türlü durumu kaldırabilirsiniz..nasıl?basit:''şu anda neler oluyorsa,bunun için üzgünüm..lütfen beni affet..''
örnek:biri size sırt ağrısı ile gelmişse,sorulması gereken soru şudur;içimde bu insanın sırt ağrısı olarak kendini gösteren ne oluyor?

bedeninle konuş..ona de ki:''seni bu halinle seviyorum,benimle olduğun için teşekkür ederim..eğer herhangi bir nedenle benim tarafımdan kötüye kullanılmış olduğunu hissettiysen,lütfen beni affet''şimdi dur ve günün geri kalanında bedenini ziyaret et..ziyaretinin şükran ve sevgi ziyareti olmasına izin ver..''beni taşıdığın için sana teşekkür ederim..nefes alıp verdiğim için,kalbim attığı için teşekkür ederim''

bedenini bir hayat arkadaşın olarak gör,bir hizmetçi olarak değil..tıpkı küçük bir çocuğa konuşurmuş gibi konuş bedeninle..onunla dost ol..kendi kendine çalışmak için en çok sevdiği şey bol sudur..onun aç olduğunu hissedebilirsin,ama aslında sana susadığını anlatmak istiyor olabilir..

Senden Özür Dilerim dediğinizde sorumluluğu kabul edersiniz
Lütfen Beni Affet dediğinizde bağışlanma talep edersiniz
Seni Seviyorum dediğinizde enerji tıknaıklıarı sevgi ile açılır
Teşekkür Ederim dediğinizde şükranlık duyarsınız...
Bu bilinçle birbirimizin sorunlarına ''İÇİMİZDEKİ SORUNUN YANSIMASI ''olarak odaklandığımızda iyileşme sağlayacaktır...
Alt 28-09-2013, 08:24 PM   #40 (permalink)
Üsteğmen

sarışınım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
194 Mesajinıza toplam 391 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarışınım is on a distinguished road

Alıntı:
serpilelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
meb sarışınım, sonunda ben de hoponoponoya başladım çok şükür ama kelimeleri sürekli değil, aklıma geldikçe söylüyorum şimdilik. sosyal fobi için özel bir şey gerekiyor mu? yani anlatmak istediğim o kelimeleri söylerken sosyal fobiyi mi düşünüyorsun. yoksa genel olarak mı söylüyorsun. Bir de sende etkisi ne zaman başladı?

bu aralar karamsarlığım üstümde yine, hiç bir yöntem faydası olmayacakmış gibi geliyor, çok sıkıldım bu durumdan. ben de diğer insanlar gibi içimden geldiği gibi davranmak istiyorum.
yaa hepsi normal..çaresiz olman umudun kalmaması..ama benim anlattıklarıım umud olsun size..bak üniversiteli de oldum..çoğu şeyi atlattım siz de atlatacasınız..ben 3 hafta snra etkilerini görmüştüm.azcık sabır
sarışınım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« sınavvv | sosyal fobim bittiiii :) »