Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Hikayelerimizi Anlatalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hikayelerimizi-anlatalim/)
-   -   SF KÖKTEN BİTTİ :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/hikayelerimizi-anlatalim/623223-sf-kokten-bitti.html)

serpilelif 02-09-2013 09:34 PM

Cevap: SF KÖKTEN BİTTİ :)

Alıntı:

sarışınım Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846322)
yok yaw ne hatası...bu kadar basit yöntemi niye bu kadar büyütüyorsun kiii dusun2

yani kitabı okuyup, iyice özümsyerek uygulamak istemiyorum. çünkü hiç bilmediğim bir yöntem.

bu arada kitabım bugün geldi. hiç elimden bırakasım gelmiyor. ilk etapta inanması güç geliyor ama kesinlikle uygulayacağım. bana umut olduğun için çok teşekkür ederim.

sarışınım 03-09-2013 03:22 PM

Alıntı:

serpilelif Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846328)
yani kitabı okuyup, iyice özümsyerek uygulamak istemiyorum. çünkü hiç bilmediğim bir yöntem.

bu arada kitabım bugün geldi. hiç elimden bırakasım gelmiyor. ilk etapta inanması güç geliyor ama kesinlikle uygulayacağım. bana umut olduğun için çok teşekkür ederim.

ne demek..sen böle mutlu olunca ben de mutlu oluyorum :D girlhaha

seniha. 03-09-2013 03:45 PM

bu kitabı ben de merak ettim şimdi. kitap siparişlerim biriksin, almayı düşünüyorum.

sarışınım 03-09-2013 05:42 PM

Alıntı:

seniha. Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846348)
bu kitabı ben de merak ettim şimdi. kitap siparişlerim biriksin, almayı düşünüyorum.

bence de iyi edersin smil56

sarışınım 11-09-2013 08:26 PM

güncelle :D

sarışınım 21-09-2013 04:20 PM

güncelle :D

Zakoreus 21-09-2013 05:52 PM

bu sf şeyede girermi mesela ben samimi olmadığım bi ortama girince ses tonum birazcık değişiyo ama doğal bişeydir diyorum çünkü utanma yok ve bazen ellerim ve duruşum dikkatimim çekiyo daha iyi nasıl durablirm diye ama bu da rahatsız etmiyo pek hatta eğlenceli oluyo bu sf ye girermi sence :)

sarışınım 21-09-2013 05:55 PM

Alıntı:

Zakoreus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846693)
bu sf şeyede girermi mesela ben samimi olmadığım bi ortama girince ses tonum birazcık değişiyo ama doğal bişeydir diyorum çünkü utanma yok ve bazen ellerim ve duruşum dikkatimim çekiyo daha iyi nasıl durablirm diye ama bu da rahatsız etmiyo pek hatta eğlenceli oluyo bu sf ye girermi sence :)

tam girmese de bi nebze :D zaten sf'nin çeşidi çok..kimisi arkadaş yanında rahat eder kimsi edemez kimmisi hiç bi ortamda rahar-t edemez ..ben hiç bi ortamda rahat edemiordum

Zakoreus 21-09-2013 06:00 PM

hee bak rahat etme dersen her tarafta rahatım artık şükürler olsun, ama o zamanlar hiçbir bilgim yoktu ne telkin ne psikolog ne bi uygulama ne bişey, sadece bi yerden olumlama duymuştum naısl yazılır okunur falan bilmezdim 15 cümlem vardı onları aklıma geldikçe tekrar ederdim, zeki ama çalışmıyordum heralde :D ama bence her tarafta rahat etmesi lazım insanın, neyse cevabın için teşekkürler biraz daha iyi anladım :)

eseski 21-09-2013 06:35 PM

internetten indirebilirsiniz arkadaşlar biraz araştırın ben burdan okumustum

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:42 AM.