Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım

Uyarılar

Yaşamak istemiyorum .

Hayatım Değişti Klubü ve Hikayelerimizi Anlatalım Yaşamak istemiyorum . Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İntihar ile vazgeçiş arasındaki düşüncedeyim . Çok bunalıyorum artık . Yaşamak için hiçbir neden yok her şey anlamsız . Doktor anksiyete dedi fakat depresyonu eklemeyi unutmuş olmalı . Çok dar dünya , sıkıştırıyor beni , dayanmak çok zor , hiçbir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hikayelerimizi Anlatalım telkin cd indir izle İstanbul Hikayelerimizi Anlatalım nerededir kimdir Hikayelerimizi Anlatalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hikayelerimizi Anlatalım hipnoz Hikayelerimizi Anlatalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hikayelerimizi Anlatalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hikayelerimizi Anlatalım kuantum düşünce kitap haberi

Yaşamak istemiyorum .

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-01-2012, 09:25 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point
Standart Yaşamak istemiyorum .

İntihar ile vazgeçiş arasındaki düşüncedeyim . Çok bunalıyorum artık . Yaşamak için hiçbir neden yok her şey anlamsız . Doktor anksiyete dedi fakat depresyonu eklemeyi unutmuş olmalı . Çok dar dünya , sıkıştırıyor beni , dayanmak çok zor , hiçbir şey huzur vermiyor . Yemin ederim yaşamak istemiyorum . İyi olmaya çalıştım denedim bunu direk pes etmedim fakat olmuyor dipten biraz yükselince tekrardan dibe çöküyorum .

Hayattan ve babamdan nefret ediyorum . Eğer ben gidersem ikisinden de kurtulmuş olurum . . .

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 09:37 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 62
75 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Electra is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yaşamak istemiyorum .

Bir zamanlar bende anksiyeteliydim. Ve bende de çok ciddi seyreden intahar düşünceleri olmuştu. Anksiyeteye eşlik eden depresyon insanı çok dara sokuyor. Ben bunu yendim. Şimdi çok iyiyim. Sende yenebilirsin. Sana yardım etmek istiyorum. Seni en iyi anlayabilecek sanırım benim. Özel mesajlardan benimle irtibata geçebilirsin.
Electra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 09:52 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

afterlife yalvarırım cevap ver .
Alt 09-01-2012, 09:56 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

çok kısa güzellikler çok kısa ve anında geçer . geriye hep acı kalıyor . ayrıca mutluluk beni mutsuzluğa sürüklüyor adeta bir kere sahip olunca hep arayıp bulamamak koyuyor adama .

benim babam alkoil .
Alt 09-01-2012, 10:15 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bumbada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İntihar ile vazgeçiş arasındaki düşüncedeyim . Çok bunalıyorum artık . Yaşamak için hiçbir neden yok her şey anlamsız . Doktor anksiyete dedi fakat depresyonu eklemeyi unutmuş olmalı . Çok dar dünya , sıkıştırıyor beni , dayanmak çok zor , hiçbir şey huzur vermiyor . Yemin ederim yaşamak istemiyorum . İyi olmaya çalıştım denedim bunu direk pes etmedim fakat olmuyor dipten biraz yükselince tekrardan dibe çöküyorum .

Hayattan ve babamdan nefret ediyorum . Eğer ben gidersem ikisinden de kurtulmuş olurum . . .

sana şuan önünde uzun yıllar var desem boş gelecektir. kendimden örnek vermek isteiyorum sana. kendimi çok güçlü sanırdım ve ölmeye ramak kala inancım engelledi inanki Allah korkum olmasaydı çoktan ölmekyi gerçekleştirmek adına ne varsa yapacaktım. ama inanki sonra öyle zamanlar geçtiki hatta geçen gün düşündüm kendi kendime ve dedimki ''Allahım sana şkürler olsunki öyle yanlış düşüncelere dalsamda beni öldürmedin meğer ne günler yaşayacakmışım ölseydim hiçbirini yaşayamayacaktım ve belkide doğruyu bulamadan ölecektim diye geçirdim içimden. Doğrudamıyım bilmem ama şunu biliyorumki o zamnlar içinden çıkamadığım tek çaresi ölüm sandığım şeylere bakıyorumda şuan hepsi fasa fiso. şuan aynılarını yaşasam yine kahrolurdum tabi o ayrı ama geçicek biliyormusun. haa mükemmel hayat yaşicaksın diyemem elbette zorlanmalar olacak ama hiç görmediğin yerler görecek hiç genişlemediği kadar ufkun genişleyecek ve şükredeceksin Allaha bugünleride gösterdiği için. özelden yazmak istersen beklerim. inan bana sadece sen değilsin böyle düşünen depresyonda olan milyonlarca kişi ama sen atlatanlardan olacaksın inşallah emii şuan herşey zor gelebilir tat vermez sana tavsiyem tat almaya çalış demeyeceğim kendini yorma sadece çekil köşeye o zamanın geçmesini bekle. çünkü o zaman içinde senin önceden anladığın şeyleri şimdi başkalarının anlaması gerekiyor onalra zaman ver ve sakın mdehale etme bırak onlar kendi sınavını kendi versin bak ozaman nasıl yüzeye çıkıyorsun kardeşim. Allaha emanet ol. çıkış iştersen Allah sana yeter.
Alt 09-01-2012, 10:38 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 30
236 Mesajinıza toplam 590 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SEEMANN is an unknown quantity at this point

Alıntı:
çok kısa güzellikler çok kısa ve anında geçer . geriye hep acı kalıyor . ayrıca mutluluk beni mutsuzluğa sürüklüyor adeta bir kere sahip olunca hep arayıp bulamamak koyuyor adama .

benim babam alkoil .
İyi bir hedef bulmalısın.
Ve bu hedefe ulaşmak için çaba sarfetmelisin.
Hepimizin bir hedefi vardır. Bir şeye sahip olmak, ölmeden önce birşeyi yapabilmek.
Yoksa kimse nefes alıp-vermek için yaşamaz.
En azından hepimiz ölmeden önce, insanllık için, vatan için önemli bir şeyler yapmalıyız.
Öyle geldiğin gibi gitmek sığar mı ya erkekliğe
Tabi şaka yaptım.
Ama bence şu anda yaşadığın psikolojik sorunları yenmen pek zor olmaz.
Spor yapmak da psikolojik açıdan faydalıdır.
SEEMANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 11:12 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

okudum yazdıklarını sağolun fakat ne bileyim yaşamak zoruma gidiyor resmen .

iyileşmeye mücadele etmeye bile yorgunum diyebilirim . bilmiyorum .
Alt 09-01-2012, 11:18 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Alıntı:

Arkadaşım;
Hayatta hiçbirşey tesadüf değil.Her yaşanılanların bir neden ve sebebi var.Bu forumda da dışarıdaki hayatta da inan senin yaşadığın ve dayanamadığını ifade ettiğin hayattan çok daha zorlularını yaşayan insanlar var.Sana verilmiş olan bu hayattan vazgeçmeyi nasıl düşünürsün..Bu günler geri de kaldığında ki inan kalacak yaşadığın bütün zorların ne kadar değersiz olduğunu sen de göreceksin.İçinde bulunduğun durumu tam olarak yazmamışsın.Yaşın kaç, okuyormusun çalışıyormusun evdemisin bilemiyorum... Detayları bilmeden birşeyleri paylaşmak çok zor.Ama sana şunu söyleye bilirim; bu forumda olmakla çok şanslısın... ücretsiz telkinlerden dinlemeye başla lütfen,sabırlı ol ve inan herşey kendiliğinden yoluna girecek ki sen dahi şaşıracaksın .... sadece sabret ve inan herşey düzelecek...
Şu an kendini daha iyi hatta çok iyi olma kampına almışsın gibi düşün...telkinleri dinle ,forumda paylaşılan yöntemleri yazışmaları ,gelişim günlüklerini vakit ayırarak okumaya çalış, paylaşılanları yapmaya başla bak nasıl herşey değişecek....kendi hayatının sorumluluğunu üstüne al çünki o senin: dünyanın en çirkin, en yoksul, en betbahı sen dahi olsan ne olacak sanki, bu hayat senin ....sen bu hayatı nasıl istersen öyle yaşarsın.... şimdi bu hayatı kendine keyif yeri yapmanın vakti geldi diye düşün ...
yardımcı olmak isterim elimden geldiğince.... bana yazabilirsin istersen....
Sevgiyle kal....
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2012, 11:21 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

daha önce bir sözlükte yazdığım yazı ahanda sorun bu ondan 17 yaşındayım istanbulda yaşıyorum öğrenciyim sınava hazırlanıyorum moralim olduğum zamanlar .

babamı özlüyorum sözlük , babamı istiyorum . yıllarca yokmuş gibi yaşadım , nedenini anlamadım , vardı hep vardı fakat düşmanıydım sanki çok soğuktum . sonra büyüdük fark ettik . yıllarca saklanmış o lanetli merete bulaşmış . hiç fark etmemiştim be sözlük hiç . yeni öğrenmiyorum bunu fakat dayanamıyorum artık .

ondan kendimi yabancılaştırdım , yokmuş gibi davrandım , onun bir gün fazla içmekten öleceği günü bekleyip üzülmemeye çalıştım . ölüceği günü bekledim ap açık yani . çok zordu be sözlük çok zor . babam be babam o . boşluk var içimde sözlük boşluk . doldurulabilir mi sanıyorsun? baba be baba nasıl doldurulsun .

her gün eve gözü kanlı geldiğini gördüm gizli gizli ağladım . seviyorum sözlük onu seviyorum . onu kaybetmek istemiyorum ! erken yaşta yada hastalanıp düşmesini istemiyorum sözlük . lütfen allahım kurtulsun bu meretten yalvarırım başka hiç bir şey istemiyorum senden çünkü bu olay nedeniyle hayatı umursamıyorum .

başka ailedeki baba kavramına imrenmemek için yalvarırım be allahım lütfen !

babamı özlüyorum , babamı istiyorum . ama ayık ayık ! çok zor be yemin ederim , en büyük yeminleri .

boşluk felsefesi yaptım hep içimde boşluk var falan şimdi ap açık yazıyorum . korkmuyorum sadece umuyorum her şeyin düzelmesini .

lütfen allahım .

amin .
Alt 09-01-2012, 11:22 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Alıntı:
okudum yazdıklarını sağolun fakat ne bileyim yaşamak zoruma gidiyor resmen .

iyileşmeye mücadele etmeye bile yorgunum diyebilirim . bilmiyorum .
Sana acizane bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Suçluluk telkinini bir hafta Ego güven telkiniyle dinlemeni ısrarla öneriyorum.Bir hafta sonra suçluluğu bırakıp yerine depresyon yada mutluluk telkinini eklemeni tavsiye ediyorum.Benzer duyguları geçen haftaya kadar bende yaşıyordum.Herşey daha iyi oluyor.

Bookmarks