Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Meninje nerelerdesin yahu... Pek göremiyorum seni şu aralar... Hoş geldin.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-06-2008, 03:10 PM   #2531 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Meninje nerelerdesin yahu...

Pek göremiyorum seni şu aralar...

Hoş geldin....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-06-2008, 08:49 PM   #2532 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point

Sizi çooook seviyorum
Alt 09-06-2008, 08:57 AM   #2533 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

günaydın sitem...
ve sitenin güzel insanları...
2 günde çok özlemişim sizleri...
ama tekrar ayrılacağız yarın bir 15 gün kadar sizlerden uzakta olucam...
arazide olduğumdan nete giremiyeceğim...
siteye gelirgelmez mumin kardeşimi gördüm çok sevindim...
daha görüşemedik ama görüşecez bu gün...

Alt 09-06-2008, 08:58 AM   #2534 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point

günaydın arkadaşlar, iyi haftalar dilerim. sizinle hemen birşeyi paylaşmak istiyorum.ben normalde korku filmi izlemem çünkü beni etkiler,dün izlemek durumunda kaldım.izlediğimiz film the exorcism of emly rose izleyeniniz var mı?eğer yoksa kısaca bahsedeyim, bu hikaye gerçek bir olaydan alıntıymış, Almanya da yaşayan Anneliese Michel adlı katolik bir kızın içine rivayete göre şeytan girmiş.neyse filmde gece 03:00 sıralarında kızın yanık kokusu alarak uyanmasıyla olaylar başlıyor.bu arada filmin diğer kahramanlarıda genelde saat 03:00 sularında aynı şekilde uyanıyor. sebep ise şeytanlar bu saatte gelirlermiş hristiyanlıkta sanırım öğlen saat 03:00 kutsalmış şeytanlarda tabi tam tersini kullanıyorlarmış:)neyse falan filan, filmi izledikten sonra korku hissetmedim ama gerçek olduğunu düşünmek biraz tedirgin etmedi değil.neyse ben sakin sakin uykum geldi yattım sonra tahmin edin saat kaçta uyandım saat 03:00 tü ay sonra sinirlerim bir bozuldu arkadaşlar uyumak mümkün mü kafamda senaryolar.bu muhtemelen bilinçaltımın bana oyunu saat 03:00 te uyandırmak ama bu gece aynı huzursuzluğu yaşamak istemiyorum, sizce ne yapayım?akıl verin bana lütfen.şu an işteyim ve saat 03:00 ten beri uyanığım:(
sevgiler herkese,iyi haftalar tekrar...
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 09:09 AM   #2535 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
Lier22 Nickli Üyeden Alıntı
günaydın sitem...
ve sitenin güzel insanları...
2 günde çok özlemişim sizleri...
ama tekrar ayrılacağız yarın bir 15 gün kadar sizlerden uzakta olucam...
arazide olduğumdan nete giremiyeceğim...
siteye gelirgelmez mumin kardeşimi gördüm çok sevindim...
daha görüşemedik ama görüşecez bu gün...

günaydın. buluşmaya geleceksin değilmi? 22 haziran'da ki.

Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
günaydın arkadaşlar, iyi haftalar dilerim. sizinle hemen birşeyi paylaşmak istiyorum.ben normalde korku filmi izlemem çünkü beni etkiler,dün izlemek durumunda kaldım.izlediğimiz film the exorcism of emly rose izleyeniniz var mı?eğer yoksa kısaca bahsedeyim, bu hikaye gerçek bir olaydan alıntıymış, Almanya da yaşayan Anneliese Michel adlı katolik bir kızın içine rivayete göre şeytan girmiş.neyse filmde gece 03:00 sıralarında kızın yanık kokusu alarak uyanmasıyla olaylar başlıyor.bu arada filmin diğer kahramanlarıda genelde saat 03:00 sularında aynı şekilde uyanıyor. sebep ise şeytanlar bu saatte gelirlermiş hristiyanlıkta sanırım öğlen saat 03:00 kutsalmış şeytanlarda tabi tam tersini kullanıyorlarmış:)neyse falan filan, filmi izledikten sonra korku hissetmedim ama gerçek olduğunu düşünmek biraz tedirgin etmedi değil.neyse ben sakin sakin uykum geldi yattım sonra tahmin edin saat kaçta uyandım saat 03:00 tü ay sonra sinirlerim bir bozuldu arkadaşlar uyumak mümkün mü kafamda senaryolar.bu muhtemelen bilinçaltımın bana oyunu saat 03:00 te uyandırmak ama bu gece aynı huzursuzluğu yaşamak istemiyorum, sizce ne yapayım?akıl verin bana lütfen.şu an işteyim ve saat 03:00 ten beri uyanığım:(
sevgiler herkese,iyi haftalar tekrar...
sanırım film konstantin e benziyor. gece izlemek ne derece heyecanlı biliyorum ama bunun yatıp uyuyacağını da düşünmek gerek.
ben, oda da çıtırtı sesleri geliyor diye astral a çıkamıyorum, tırsıyorum, sen korku filmi izliyorsun. cesaretinden dolayı tebrik ederim.

bilinçaltın saat 3ü hatırlattı. ama korkulacak bişey olmadığını düşünüyorum. sen kendine başka telkinler vererek durumu kendi lehine çevirebilirsin. bak biraz kanun sesi iyi gelir. radyonu aç. super

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2008, 09:27 AM   #2536 (permalink)
Üsteğmen

89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

korku filmi beni bozuyor ona eminim:) bu arada mümin sen astrala çıkabiliyor musun ki?deneyimlerini öğrenmek isterim:)sevgiler...
Alt 09-06-2008, 09:35 AM   #2537 (permalink)

1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

işte bilgisayar masası, elbise dolabından ses gelmese belki çıkacam. normalde çıtırdamayan esyalar nedense çıtırdamaya başlıyor. anlamadım dusun
tırsıyorum. napim. bi kaç sene önce -belki 6 - 7 sene oluyor. internet benim hayatımda pek bi öneme sahip değil.- bu gibi mevzulardan habersizdim. kendimi bir kaç defa uyuyorken gördüm, korktum ve uyandım. şimdi o günleri özleyerek anıyorum.

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
Alt 09-06-2008, 09:41 AM   #2538 (permalink)

Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
korku filmi beni bozuyor ona eminim:) bu arada mümin sen astrala çıkabiliyor musun ki?deneyimlerini öğrenmek isterim:)sevgiler...
yardımcı olması açısından gma arkadaşımız http://www.hayatimdegisti.com/forum/...rt=0;board=149

(((( hatta direk link: http://rapidshare.com/files/11460172...ction.rar.html ))))
linkinde doğal ortamda ingilizce telkin bulup bizle paylaşmış saolun. tavsiye ederim. telkin anlaşılmayacak karışıklıkta değil. konuşmacı çok sade ve teker teker konuşuyor. -olması gerektiği gibi- super

Alt 09-06-2008, 09:45 AM   #2539 (permalink)

kaave isteyen???

Alt 09-06-2008, 09:51 AM   #2540 (permalink)
Üsteğmen

teşekkür ederim linke bakacağım ama telkinle olabilecek birşey mi acaba bu çünkü gece uyandıktan sonra başka şeyler düşünmeye çalışırken uykuya dalar gibi oluyorum ama sanki biri beni dürtüyor hayda yine uyanıyorum anladınız mı huzursuz bir uyku ve bunu da aslında ben yapıyorum farkındayım ama kendime nasıl söz geçireceğimz bilmiyorum.
bu arada astral yolculuk hakkında ufak bişiler biliyorum.bir aynanın karşısına geçip bağdaş kurup oturuyorsun ayna ile biraz geniş açı yapıyorsun yani bedenin biraz arkaya doğru meyilli,bulunduğun ortam loş olmalı ve alnına turuncu bir şey yapıştırıyorsun ve aynada sadece bu turuncu noktaya bakarak transa geçiyorsun.ilk denemelerde odanın dışına pek fazla çıkılmaması öneriliyormuş.bedenine baktığın anda vücuduna geri dönüyorsun.bunun dışında eğer bedeninin dışındayken tanımlayamadığın, garip silüetler,yüzler görünebilirmiş ama bunlar senin korku ve kaygılarının yansımasıymış,korku hissettiğin anda da sanırım bedenine dönüyorsun.bana çok ilginç gelmişti bu tür bir deneyim ama asla yapmaya cesaret edemem:)

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar