Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız redflowers elbette iletildi selamın..çok teşekkür ederim..hepiniz harika insanlarsınız.. suzzycim teşekkür ediyorum..sizlerinde desteğiyle yeniden başlayacağım yazmaya...pardon başladım yazmaya:) senaryolar,şiirler yolda..sonuca bağladım mı hazırdır:)ilhamperilerim de kızıyorlar bana zaten.. birşeyi farkettim bu arada..yazmak gerçekten çok etkili..konuşmanın etkisi,düşünmenin etkisi çok büyük elbette ancak belkide ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2009, 01:24 PM   #5001 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

redflowers elbette iletildi selamın..çok teşekkür ederim..hepiniz harika insanlarsınız..
suzzycim teşekkür ediyorum..sizlerinde desteğiyle yeniden başlayacağım yazmaya...pardon başladım yazmaya:)
senaryolar,şiirler yolda..sonuca bağladım mı hazırdır:)ilhamperilerim de kızıyorlar bana zaten..
birşeyi farkettim bu arada..yazmak gerçekten çok etkili..konuşmanın etkisi,düşünmenin etkisi çok büyük elbette ancak belkide fazla önemsemediğimiz yazma olayı,aslında gittiğiniz yolun anahtarı..sadece düşündüğümü yazıyorum şuan..ve kanıtlamış olurum belleğime..düşünceleri tutmak biraz zor..konuşmalar havada uçuşup gidiyor..ama yazmak imza gibi..düşünüyorsun...sözlere aktarıyorsun..ve yazarak imzalıyorsun..ne hoş değil mi?şiir gibi:))
bu siteyi yakından takip edenler zaten neyin ne olduğunu biliyorlar..ya da yazılan yazının tekrarını gördüklerinde,evet biliyorum okumuştum diyorlar..bunu bende çok söyledim..ancak her zaman söylüyorum,bilmek maalisef tek başına yeterli olmuyor..tAtbik etmediğimiz sürece,o bilgi bize tekrardan hatırlatıldığında anımsayabiliyoruz ancak..ve geriye doğru baktığımızda, o bilgiyi ilk algıladığınız andan,yeniden size hatırlatıldığı ana kadar çok uzun bir zaman kaybı yaşamış oluyorsunuz..ve yine tatbik edemezseniz,bir daha ki seferimiz ya vardır,ya yoktur..
bildiklerimizi.. sevgimizle... anda... uygulamamızı diliyorum...sevgilerimle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-01-2009, 03:50 AM   #5002 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

merhabalar... Artık geç oldu yatıyorum....

hepinizi çok seviyorum site sakinleri... Bana bugüne kazandırdığınız herşey için saolun... iyiki varsınız

Teşekkür ederim... Teşekkür ederim...Teşekkür ederim...

sabaha görüşürüz
Alt 11-01-2009, 04:18 PM   #5003 (permalink)
Teğmen

spiritangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 346
65 Mesajinıza toplam 517 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spiritangel is an unknown quantity at this point

Herkese merhabaaaa

Benim bir kaç ricam var sizden konu açmak yerine cafeyi kullanayım dedim arkadaşlar..

1.Radyo açılmıyo bende nasıl açabilirim?
2.Nlp cd lerini indirmek istedim linkler çalışmıyo bana aktif link verebilcek bir arkadaşım varmı?
3.Ne biliyoruz ki 2 nin aktif linki varmı bunuda bilen arkadaşıma çokkk minnettar kalacağım..

Hepinize iyi pazarlar

spiritangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2009, 04:40 PM   #5004 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile

@@
Herkese merhabaaaa

Benim bir kaç ricam var sizden konu açmak yerine cafeyi kullanayım dedim arkadaşlar..

2.Nlp cd lerini indirmek istedim linkler çalışmıyo bana aktif link verebilcek bir arkadaşım varmı?
3.Ne biliyoruz ki 2 nin aktif linki varmı bunuda bilen arkadaşıma çokkk minnettar kalacağım..

Hepinize iyi pazarlar

tıklayın winamp yada bsplayer ile çalıştırabileceğiniz bir eklenti inecektir. onu kaydedin. yayın zamanında tıkladığınızda dinleyebilirsiniz.
nlp cd leri için bişey diyemem ama what the bleep do we known 2 için linkler imamda bulunmaktadır. film 15 parça size çok gelebilir. sizde satın alabilirsiniz migrostan 5 ytl ye
yada torrent isterseniz imzama onuda ekleyeceğim.

sağlıcakla ve ışıkla...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2009, 04:59 PM   #5005 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Ben de bisi sorucam nicklerimizi bizde renklı yapamazmıyız..Sadece sıte yonetıcılerının mı oluyor
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2009, 05:06 PM   #5006 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Melina'cım bu renkler yetki dahilinde oluyor.

Atakan Bey admin olduğu için kırmızı, Shamanic de coadmin oda kırmızı.
Biz moderatörler koyu maviyiz.
Çevirmenler de eflatun.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2009, 05:15 PM   #5007 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Cok guzel duruyo cok renklı carpıcı bayılıyorummmmm :)
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2009, 06:32 PM   #5008 (permalink)
Teğmen

spiritangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 346
65 Mesajinıza toplam 517 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spiritangel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
MuminOKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@@
Herkese merhabaaaa

Hepinize iyi pazarlar

tıklayın winamp yada bsplayer ile çalıştırabileceğiniz bir eklenti inecektir. onu kaydedin. yayın zamanında tıkladığınızda dinleyebilirsiniz.
nlp cd leri için bişey diyemem ama what the bleep do we known 2 için linkler imamda bulunmaktadır. film 15 parça size çok gelebilir. sizde satın alabilirsiniz migrostan 5 ytl ye
yada torrent isterseniz imzama onuda ekleyeceğim.

sağlıcakla ve ışıkla...

Radyo tamam ama dün ne yaptıysam o eklenti çalışmadı bugün oldu,filmin linkide tamam teşekkür ettimmm..

Nlp cd leri için yardımlarınızı bekliyorum bilen arkadaşlardan lütfennn çünkü bulamadım
spiritangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2009, 02:13 AM   #5009 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

.
.
.
Alt 13-01-2009, 01:53 AM   #5010 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

.
,
,
,

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar

Seçenekler
Stil