Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Bir arayış için ipucu..

Serbest Kürsü ve  Hayat Soruları   Bir arayış için ipucu.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Bir arayış için ipucu.. İnsanın birincil ihtiyacı nedirr..? Beslenmek... Güvende olmakk.. Cinsellik.... Şefkat... Aile... Para.. Birincil ihitiyacınız ne.. ben bazısı olsun bazısı olmasın demiyorum..biri olursa ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Bir arayış için ipucu.. telkin cd indir izle İstanbul Bir arayış için ipucu.. nerededir kimdir Bir arayış için ipucu.. çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bir arayış için ipucu.. hipnoz Bir arayış için ipucu..olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bir arayış için ipucu.. hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bir arayış için ipucu.. kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Hayat Soruları Yaşamla ilgili sorular merak ettikleriniz cevapları nedir ne değildir

Reklam Alanı

Bir arayış için ipucu..

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 06-03-2011, 06:50 PM   #1 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Bir arayış için ipucu..

İnsanın birincil ihtiyacı nedirr..?

Beslenmek...

Güvende olmakk..

Cinsellik....

Şefkat...

Aile...

Para..

Birincil ihitiyacınız ne.. ben bazısı olsun bazısı olmasın demiyorum..biri olursa diğeri olmaz yada bunlardan hangisini tercih edersiniz demiyorumm..Hepsine ihtiyacımız var daaa.... Birincil ihtiyacınız nee..?

Fikirlererinizi paylaşırsanız çok sevinirim.. arayış için ipucu.. arayış için ipucu..

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 06-03-2011, 07:26 PM   #2 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold
Standart Cevap: Bir arayış için ipucu..

Güvende olmak
Okunmamış 06-03-2011, 07:50 PM   #3 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,544 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Beslenme tabii ki yaşamımızı sürdürebilmemiz için en gerekli olan ihtiyacımız. Dolayısıyla en temeli bana göre bu. Yazdığın diğer seçenekler yaşamımızda olmasa da yine de yaşıyoruz bir şekilde.

Sevgiler.
Okunmamış 06-03-2011, 08:06 PM   #4 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

ben bazısı olsun bazısı olmasın demiyorum..biri olursa diğeri olmaz yada bunlardan hangisini tercih edersiniz demiyorumm..Hepsine ihtiyacımız var daaa.... Birincil ihtiyacınız nee..?
birincil ihtiyaç kişiden kişiye değişmiyor yani birincil ihtiyacımız hayatta kalmak öylemi ?

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 06-03-2011, 08:36 PM   #5 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Bana göre güvende olmak. Şöyle düşünüyorum da;

Beslenmek... Zaten içgüdüsel bir şey yaşamını devam ettirebilmek için istesen de istemesen de yaptığın bir durum. Ne için? Yaşıyor olma durumunu güvende tutmak.

Cinsellik.... Cinsellik keza içgüdüsel. Ne için? Senden fazlasını üretip yaşıyor olmayı güvende tutmak.

Şefkat... Güvenin bir parçası.

Aile... Güvenin varoluşsal kaynağı.

Para.. Modern hayatın sürdürülebilmesi için gerekli teminat.

Her şey güvende olmaya dayanıyor. O yüzden benim için birincil ihtiyaç güvende olmak.
Okunmamış 06-03-2011, 08:44 PM   #6 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,544 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben bazısı olsun bazısı olmasın demiyorum..biri olursa diğeri olmaz yada bunlardan hangisini tercih edersiniz demiyorumm..Hepsine ihtiyacımız var daaa.... Birincil ihtiyacınız nee..?
birincil ihtiyaç kişiden kişiye değişmiyor yani birincil ihtiyacımız hayatta kalmak öylemi ?
Beslenme dedim işte. Bana göre bu. Niye tekrar ediyoruz onu anlamadım. :DD
Okunmamış 08-03-2011, 12:35 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold

Bana da güvende olmak yada şefkat gibi geliyor. Temelde beslemekte bir tür inanç olabilir yani olmasa da olur...
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil