Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hatalı Alanlarımız

Uyarılar

Onaylarına Gereksiminiz Yok

Serbest Kürsü ve Hatalı Alanlarımız Onaylarına Gereksiminiz Yok Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hatalı alanlarımız bölümünde ilk olarak.Onay istemek ile ilgili hatalı davranışı konuşacağız. Onay istemek "Benim hakkımdaki görüşün,kendi düşüncemeden daha önemlidir" demekle eş anlamlıdır. Yaşadığımız anların çoğunu başkalarının onayını kazanmaya çaba harcayarak ya da bir tavrınızın onaylanmamasından dolayı endişe duyarak geçiriyor olabilirsiniz.Onay ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hatalı Alanlarımız telkin cd indir izle İstanbul Hatalı Alanlarımız nerededir kimdir Hatalı Alanlarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hatalı Alanlarımız hipnoz Hatalı Alanlarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hatalı Alanlarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hatalı Alanlarımız kuantum düşünce kitap haberi

Onaylarına Gereksiminiz Yok

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-02-2007, 09:00 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Onaylarına Gereksiminiz Yok

Hatalı alanlarımız bölümünde ilk olarak.Onay istemek ile ilgili hatalı davranışı konuşacağız.

Onay istemek "Benim hakkımdaki görüşün,kendi düşüncemeden daha önemlidir" demekle eş anlamlıdır.

Yaşadığımız anların çoğunu başkalarının onayını kazanmaya çaba harcayarak ya da bir tavrınızın onaylanmamasından dolayı endişe duyarak geçiriyor olabilirsiniz.Onay yaşamınızda bir gereksinim halini almışsa yapmanız gereken şeyler var demektir.Onay aramanın bir gereksinimden çok bir istek olduğunu anlayarak başlayabiliırsiniz.Takdir edilmek,övülmek ve teşekkür almak hepimizin hoşuna gider.Ruhumuzn okşanması güzel bir duygudur.Kim bunu bırakmak ister ki?Bu duyguyu bırakmanız gerekmiyor.Onaylanmak tek başına ele alındığında sağlıksız değildir,tam tersine övülmek çok zevklidir.Onay aramak,bir istek olmaktan çıkıp gereksinim haline dönüştüğü zaman hatalı alanlaran biri olur.

Onay istiyorsanız başka insanların takdirinden mutlu oluyorsunuz demektir.Ama onaya gereksinim duyuyorsanız onu almadığınızda çökersiniz.Onay arama
bir gereksinim olduğunda bir parçanızı onayını istediğiniz insana verirsiniz.

Hatalı Alanlarınız
Alıntı

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2007, 09:25 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Onaylarına Gereksiminiz Yok

Övgü ve Onay eğer dozundan fazlasına izin verilirse zehir gibidir.Özellikle alt yapısı yeterli olmayan ve bir günde on binlerce kişinin övgü ve onayına sahip olan kişiler br süre sonra rüzgar gibi gelenin fırtına gibi gittiğini görünce büyük çöküntü yaşarlar.

Övgü ve onaya bir anda kavuşan kişilere örnek bir yarışma programı ile fanları oluşan el üstünde tutulan kişilerdir.

Aradan bir süre geçer tüm övgü tüm onay biter.Böyle olunca o kişilere kalan ne yazık ki çöküntüdür.Sonra videoda ki gibi Alay konusu olunur.
[youtube=425,350]gy9uJtCjmVU[/youtube]
Tabii ki bunlar aşırı uçta ki örnekler.Ancak bunu günlük yaşamımıza nasıl uygularız derseniz...
Günlük yaşamda benzer şeyler söz konusudur.Ne kadar popüler olursanız olun eğer bu popülerliğiniz insanlara bağlı ise onlara bağımlısınız demektir.
Sürekli onları memnun etmeye çalışırsınız.
Ve bir gün eninde sonunda herkes kendi kabuğuna çekildiğinde sizinle ilgilenilmediğinde çöküntüye uğrarsınız..

Öyle ise çözüm nedir?

Övgü ve onaya içte sahip olmak.Elbette sevinelim övgü ve onay dışarıdan geldiğinde.Var mı samimi bir teşekkürden samimi bir sözden daha güzel bir şey.
Ancak abartmayalım.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2007, 12:01 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Onaylarına Gereksiminiz Yok

plan program, rota istek hedef oluşturamamak
Merhaba ben siyah
Benim yazacaklarımın açmış olduğunuz konuyla ilgisi yok ama başlığa çok uygun olduğunu düşünüyorum....
Benim şuan yaşadığım en büyük sıkıntı isteksizlik ve evden çıkamamak(açık alan korkusu değil) sadece evden çıkamamak...
Bunu nasıl başarıyorum bilemiyorum ama çıkamıyorum sanki bilinçaltı bir direnç var. Daha önce yoğun depresyonda olduğum için bu benim için bir sorun değildi... Şimdi içimde bir istek var çıkmak, dolaşmak, yeni yüzler görmek, arkadaşlarla birlikte olmak ama... Kendimce bir program yapıyorum yapmam gereken rutin işleri sıraya koyuyorum ancak iş yapmak düşüncesi beni çok yoruyor bu fikir bile bende acı oluşturuyor (bu acı inanın gerçekten yoğun bir sıkıntı isteksizlik korku ümitsizlik yorgunluk oluşturuyor) çocukluk dönemimdeki baskılı yönetime dayanıyor... Çok titiz olduğunu dillendiren ama bunun için beni titiz olmaya zorlayan bir dengesizliğin sonucu kısacası ev işleri ile başetmek bende keskin bir acı oluşturuyor.
bunun sonucunda rutinleri bitirdiğimde de kendimi sabote edecek birşeyler buluyorum yada birşekilde oluşuyor ve kendimi son derece çaresiz yetersiz ve sıkıştırılmış hissediyorum sonrasında da ev işlerini yetiştiremiyorum, işe geç kalıyorum hafta sonunu programlıyamıyorum çocuklarıma verdiğim sözlerden vazgeçmek zorunda kalıyorum dahası onlarla çok fazla paylaşımda bulunamıyorum. ve onlar çok hızlı büyüyorlar... Gelir gider dengesini tutturamıyorum evime misafir davet edemiyorum bana ne önerirsiniz bunun için işe nereden başlamak gerekiyor...
Çünkü artık bu döngüden çıkmak istiyorum..
Bende artık planlar yapmak, hafta sonunu oğlumla geçirmek arkadaşlarımla sohbet etmek kredikartlarım sıfırlanmışken hernasıl oluyorsa tekrar iki yakamı tekrar bir araya getirmemek için giriştiğim bu çabadan kurtulmak istiyorum... Belki sizlere anlamsız gelebilir ama en tam 12 yıldır bu döngünün içindeyim...
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2007, 08:37 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point

siyah; bence önce şu olumsuz moddan bi çık.. yapamıyorum, edemiorum die defalarca yazmışsın bilmem farkındamısın?
ve çocuklar demişsin...bu noktada saçlarım diken diken oldu. çünki çocuklar varsa sen var olmak zorundasın.
onların ssana ihtiyaçları olduğu fikrinden bile yola çıkabilirsin hatta.. ama herşeyden önce kendini mutlu edicek bişiler bulmalısın..
o yaşanılan kısır döngülerden bir sürü insan nasibini almıştır bir tek sen değilsin.
kendine ahlanmayı bırak..bırak işi, gücü yapılması gerekeni at kendini sokağa.. kalabalıklar içine karış.tüm günü aylak geçir,
nefes al..
yapma plan .program...plansız kal bi müddet ne kaybedersin. küfrettt ya ağız dolusu, boğazın acıyasıya kadar çığlık at hatta...2 kilometre koşabilirmisin misal? ben koşarım. dene....
Alt 01-10-2007, 10:25 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point

Ben düzeni çok seviyorum. Herşey yapılması gerektiği zamanda yapılması özellikle sorumluluklarınız varsa siz sokaklara çıkıp bağıramazsınız çılgınlık yapmanız probleminizi çözmez sadece döndüğünüzde sorumluluklarınızı yığıldığını görürsünüz ve bu içinizi acıtır.
Benim burada yaptığım sızlanma değil. Siz uzun dönem depresyonla savaştıysanız içinizdeki enerjinin nasıl boşaldığını hayata sadece pumuk ipliği ile bağlıysanız. Buna rağmen zorunluluklarınızı yerine getiriyorsanız bunun nasıl acı verdiğini bilirsiniz...
Ben bu konuda çok güçlü olduğumu biliyorum enazından bu düşmüş olduğum hiçbirşey yapmama hiç birşey istememe ruh durumundan kurtulmak için çare olabileceğini düşündüğüm herşeyi okuyorum deniyorum.
Depresyonla yaşayanlar bilirler bu o kadar kolay değil hadi dışarı çıkalım sıkıntılarımızı içeride bırakalım bu bu kadar kolay olsaydı burada olmamıza gerek kalmazdı. Amacım sızlanmak yada olumsuz cümleler kurmak değil DEPRESYON DÜNDE KALDI adlı çalışmanın yaşantımda oluşturduğu değişimleri bu sıkıntıyı yaşayanlarla paylaşıp şu anki aşamada neyapmalıyım hangi isim altındaki çalışmayı dinleyerek hayatla başedebilmekte yarar sağlamalıyım. Ayrıca yaşama o kadar çok şükrediyorum ki. Bir tarafta çok derin acılarım var bunlar benim acılarım birtarafta çok büyük şanslarım var çok iyi insanlar var yanımda çok kötü insanlar var karşımda. Bu bir mücadele gerçekten depresyonla mücadele eden arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum. Bence olayları iyi tanımlamak yada başka bir açıdan tanımlandığını görmek sorunun çözümü olabiliyor.
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2008, 07:32 PM   #6 (permalink)
Mustang
Guest

Ben yılarca annemin onaylarıyla yaşayan biri oldum .Onun onaylamadığı elbiseyi bile giymezdim.Onu mutlu edebilmek için gücümün üstünde çalışırdım .O an için mutlu olur beni sever vebenden yeni şeyler beklerdi.Bunu fark etmem biraz uzun sürdü.Ben onun onayı olmadan zaten çok şey başarmıştım.Artık kimse onaylarmı korkusutaşımadan yaşıyorum.Okulda öğretmen beni derse kaldırırsa veya okuma parçasını bana okutursa diye çok korkardım,orta okula giderken okuldaki ingilizce öğretmenimin beni her konuda desteklemesi bu konudaki korkumu yenmeme neden oldu.Ben olduğumun farkındyım bu beni seviyorum.Hayatımı özgürce hiç kimseye tutunmadan ve herkesi olduğu gibi kabul ederek yaşıyorum.Hayatı seviyorum.
Alt 26-11-2008, 10:58 PM   #7 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

Bence de,bir işi yapmam için birinin onayını istememe ihtiyacım yok ama fikirlerini almaya ihtiyacım var ama bu izin verme yada vermeme konusunda değil...Sadece tartışmak, doğruyu bulmak adına ama son karar benimdir.
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2008, 11:07 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

okadar çok insanlara odaklı yasıyoruzki siteye gönderilen msjların hemen hemen hepsinde insanlardan kaynaklanan mutluluklar yada insanlardan kaynaklanan hüzünler var hayatımızın merkezinden insanları bir çıkarabilsek belkide bukadar onay alma gereksinimiz kalmıcak ama biz hep yapıcagımız işlerden çok insanların yapıcagı yorumu düsünüyoruz buyüzden hep oldugumuz yerde sayıyoruz ...
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks