Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hatalı Alanlarımız

Uyarılar

İnsan İlişkilerimde Bozulma

Serbest Kürsü ve Hatalı Alanlarımız İnsan İlişkilerimde Bozulma Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba arkadaşlar, şu son 1 aydır hayatım değişti diycek derecede bi sorunum var. Ben normalde konuşkan, girişken, insanlarla ilişkilerinde rahat hiç bişeyi kafasına takmayan anı yaşayan, esprili bi insanım, insanları güldürürüm eğlendiririm güzel vakit geçiririz. Ama gel gelelim son 1 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hatalı Alanlarımız telkin cd indir izle İstanbul Hatalı Alanlarımız nerededir kimdir Hatalı Alanlarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hatalı Alanlarımız hipnoz Hatalı Alanlarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hatalı Alanlarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hatalı Alanlarımız kuantum düşünce kitap haberi

İnsan İlişkilerimde Bozulma

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2014, 05:59 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Celill is an unknown quantity at this point
Standart İnsan İlişkilerimde Bozulma

merhaba arkadaşlar, şu son 1 aydır hayatım değişti diycek derecede bi sorunum var. Ben normalde konuşkan, girişken, insanlarla ilişkilerinde rahat hiç bişeyi kafasına takmayan anı yaşayan, esprili bi insanım, insanları güldürürüm eğlendiririm güzel vakit geçiririz. Ama gel gelelim son 1 aydır böyle saçma bi ruh haline girmeye başladım. Bütün sosyal yaşantım altüst olmuş gibi, insanlarla konuşmam zorlanıyo, insanlarla göz göze olsun yan yana olsun bi konuşma diyalog halindeyken aşırı düşünmeye başladım. onumu desem bunumu desem ne desem demesemmi yok olmaz başka bişey düşün düşün kafayı yicem! ki yani normalde hiç böyle değilim ben neden böyle oluyo anlayamadım. Normalde hani vardırya anı yaşamk heh işte tamda öyle. salıyorum bırakıyorum hiç düşünmüyorum takmıyorum kafama ama son zamanlarda böyle bi takıntı başladı bende. buda insanlarla ilişkilerimi çok zayıflattı ve zayıflatmayada devam ediyo çünkü çevremdeki insanlar benden uzaklaşmaya başladı fark ediyorum. Ben eski halime dönmek istiyorum gerçekten, her şeyi akışına bırakmak anı yaşamak istiyorum. Olduğum gibi olmak istiyorum. Kesinlikle söylemeliyim sosyal yaşantım eksilere inmeye başladı ve böyle giderse çok kötü olucağı kesin. Yani eskiden çok konuşurdum ama öyle boş konuşmazdım insanlar dinlerdi böyle espri filan gayet güzeldi de son zamanlar kendimden çok uzaklaştığımı fark ettim. Nekadar istesemde düzgün bi şekilde iletişim kuramıyorum espri yeteneğim azaldı en çokta buna üzülüyorum insanları neşelendirmek güldürmek güzel vakit geçirmek benim için çok büyük bi nimet ve bunlar olmadımı çekilmez bi hale giriyo hayat. sizce bunun nedeni nedir bilinçaltımda yatan olumsuz bi olayla ilgili olabilirmi yada depresyondamıyım neyim. Dışardan bakınca bu olaya beni tetiklicek her hangi bişey yaşamadım beni üzcek bi olay her hangi bişey olmadı yani şu aralar resmen beynim durmuş gibi! Tavsiyeleriniz benim için çok değerli sırf bunun için üye oldum :) ayrıca olumsuz düşünmenin zararlarını bildiğim için bu durumu pek düşünmüyorum ama kendimde o berbat halimi gördüğüm zaman mecbur kaçınılmaz yani düşünüyorum yine.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Celill isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2014, 12:06 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 40
53 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pelish is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İnsan İlişkilerimde Bozulma

Celil Merhaba;

İlk başta sitemize üye olup sorunlarını çözüp gidecek gibi mesaj attığını gördüm, bende hemen yardımcı olmaya çalışayım dedim :)

Senin asıl konuna gelirsek, hayatında yaşadığın olumsuz veya olumlu olarak gördüğün fakat bilinç altındaki halen olumsuz olan bir olaya bağlı bir bunalım gibi bir süreçten geçebiliyor olabilir veya hava değişikliğinden etkilenmişte olabilirsin, burda kesin bir sonuç söyleyemem...

Genelleme olarak sana kısa ve öz ve benimde senin gibi bir olay başımdan değişim geçtiği için anlatayım;

Hayat dediğimiz bu yolda ilerlerken, kendimizce belirlediğimiz veya genel olarak belirlenen iyi/kötü dediğimiz, olaylar, şahıslar karşımıza çıkar. Bu zaman sürecinde bazen mutlu bazende huzursuz hissederiz. Kendince iyilik yaptığınız zannettiğin olaylar aslında karşındaki için kötü bir izlenim bırakmış olabilirsin veya aslında sen onun iyiliği için kendince iyilik yaptığını zannedip düzeltmeye çalıştığın olaylarda sana ters tepebiliyor. Biz insan oğlu duygu yüklü varlıklarız. Sağlıklı bir bedene sahip olmak için insanın önce kendisiyle barış içinde olması gerekiyor, iletişimin en önemli noktalarından biridir.

Dolayısıyla,Başkalarıyla iletişim kurarken onlara karşı beslenen duygularda kötülük var ise o zaman konuştuğun kişilerin sana aldığı tavırlar ve insanların senin için çizdiği kafasındaki resime yaptıkları algıda değişilik olabiliyor bunlar genelde neler olabilir; öfke, kaygı, endişe, kin, nefret -> düşmanlık haline gelebiliyor. Bu saydıklarımın olması sadece karşıdaki insanla iletişimi bozmakla kalmıyor aynı zamanda insanın kendi ruh sağlığını da bozuyor.Stres altında kaldığın için duygusal olarak bireyde endişe,karamsarlık,kızgınlık,öfke yaratıyor. Zihinsel olarak dikkati toplayamamak, unutkanlık, uzun dönemde uyku bozuklukları olabilir.

Fizyolojik,duygusal ve zihinsel etkilerin sonunda bireyde üretkenliğin azalması, yaşamdan keyif alamama, yakın ilişkilerden uzaklaşma,geriye çekilme,boşluk ve anlamsızlık duyguları oluşabiliyor. Başkalarına karşı iyi duygular beslemek için öncelikle kendimizle barışık olmamız gerekiyor. Geçmişteki iyi şeyleri düşünüp geleceğe de umutla bakabilirsiniz. Zararlı duygulardan korunmanın bir diğer yolu da yaptığı işten keyif almak.. Çünkü uğraşılan işten keyif almak ruh sağlığını pozitif yönde etkiliyor.Sakin olmak, her insanın bir egosu olduğunu unutmamak ve insanları sevmek zararlı düşünceleri hayatınızdan çıkarmanıza yardım ediyor....

Kafanda bir gününü şöyle bir düşün, yaptıkların ne kadarı sana gerçekten bir yarar sağlayacak? Gereksiz zamanlar, uğraşlar, düşünceler hatta duygular seni ne kadar engelliyor? Bir şeye kafanı çok takıp ısıtıp ısıtıp hep kafanda dolaştırıyor isen gününü o zaman yok edersin dolayısıyla etrafındaki insanlara eskiden yaptığın dolu enerji ile şu anki hali ile birşeyin kalmadığı ap açık ortada gözükmektedir. Şöyle bir düşün, zamanını nerelerde gereksiz şeylerde harcayıp o gününü yok ediyorsun ilk başta onları bir hayatından çıkar daha sonra, gereksiz işleri hayatından çıkar eleştiriye açık ol egonu düşük tut ve ileri bak derim ben.

Özgüven kaybında zamanla diğer insanlara karşı olan güvenin yitirilmesi, buda sende değiştirebilecekleri çevredeki olaylar karşısında pasif ve umutsuz bir hale bürünülmesi zamanla dediğin gibi içe kapanıklık huzursuzluk eskiden böyle idim noldu bana gibi soruları sorup defalarca silselerden geçip sosyallikten soyutlama kendi kendine yetememek depresyon gibi farklı boyutlara gidecek bir silsile haline de dönüşebilir.

Geçmişte ben böyle idim, şimdi niye böyleyim diye yargılıyor isen seni bugünde bile karanlığa sürükleyip, gelecek adına güzel, umut dolu bakmana engel oluyorsa, neden ısrarla taşıyorsun? Nasıl yaptım, bir daha asla diye! dönüp dolaşıp aynı noktaya gelmek, seni hırçın, insanlara düşman, mutsuz, cesaretsiz bir insan haline getirir.

Çaresizliğin girdabına kapılıp majör depresyon, manik depresif, gibi bazı etiketleri negatif düşünerek kafanda yer etme, pozitif düşünerek ve ben böyle değildim, böyle olmalıyım acaba nerede yanlış yapıyorum diyerek şu anki halini yok etmeye bak, çare sende...

Sağlıcakla kal

Sagılarımla

Ahmet.
Pelish isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2014, 07:46 PM   #3 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

öncelikle bu yazdığınız yazının bana çok faydası oldu teşekkür ederim. ben biraz daha açmak istiyorum size kendimi. bazen aynen yukarda yazdığım gibi coşkulu neşeli konuşkan bi insan oluyorum, bazende böyle suskun sanki beynim durmuş gibi işte yukarıda yazdığım şekilde oluyo tam. insanlarla konuşamıyorum yani bi engelde yok anlayamıyorum içimdende diyorum boş boş konuşucağına sus otur. ama bazende çenem açılıyo susmak bilmiyorum. şimdi bu heralde depresyon değildir çünkü durduk yere mutsuzluk yada çöküntü ağlama gibi durumlar olmuyo bende. sadece gün içinde bi öyle bi böyle oluyorum. Nedenini hiç anlayamıyorum acaba bi psikoloğamı danışsam.
Alt 09-04-2014, 08:35 PM   #4 (permalink)

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
kartal_bugra is an unknown quantity at this point

Selam Celil kardeş.Bende aynı sorunu yaşarken kendimi son bi umut bu telkin mp3lerine veriyim bakıyım diye şimdi araştırıyorken senin yazına denk geldim.Gerçekten çok güzel bi rastlantı oldu.Az önce İlk yazıklarını okuyunca resmen benim durumumu anlattığını gördüm ve bende hemen üye oldum.Yaşın kaç bilmiyorum.Benim 21.Aynı durumdayız kardeşim emin ol ve ne yapacağımı bende bilmiyorum :(
kartal_bugra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-04-2014, 10:36 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
kartal_bugra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam Celil kardeş.Bende aynı sorunu yaşarken kendimi son bi umut bu telkin mp3lerine veriyim bakıyım diye şimdi araştırıyorken senin yazına denk geldim.Gerçekten çok güzel bi rastlantı oldu.Az önce İlk yazıklarını okuyunca resmen benim durumumu anlattığını gördüm ve bende hemen üye oldum.Yaşın kaç bilmiyorum.Benim 21.Aynı durumdayız kardeşim emin ol ve ne yapacağımı bende bilmiyorum :(
valla benim gibi birisi çıktığı için şanslıyım, sevindim diyemicem çünkü birinde böyle bi rahatsızlığın olması en az bendeki kadar üzer beni. Buğra kardeş bakalım ,araştıralım ne biliyim bi yardım bi tedavi yöntem artık ne bulabilirsek buluruz inşallah. Bu forumdada yardım edicekler çıkıcar inşallah. Ben bu konu üzerinde çok durucam eğer her hangi bi gelişme olursa bu konu altında yazarım. eğer sende bişeyler bulurda paylaşırsan çok iyi olur bir birimize yardımcı olmuş oluruz :)

Bookmarks

Seçenekler
Stil