Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hatalı Alanlarımız

Uyarılar

Benim durumumda olan var mı

Serbest Kürsü ve Hatalı Alanlarımız Benim durumumda olan var mı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba arkadaşlar. ben bu akşam kuzenimin doğum günü partisindeydim. beni ablası davet etti. bütün gün ona hediye aradım ve aldım da. doğum gününde beni pek kale almadı. ablası ilgilendi saolsun. doğum gününün sonunda aceleyle sadece kuzenlerime veda ederek çıktım. benim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hatalı Alanlarımız telkin cd indir izle İstanbul Hatalı Alanlarımız nerededir kimdir Hatalı Alanlarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hatalı Alanlarımız hipnoz Hatalı Alanlarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hatalı Alanlarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hatalı Alanlarımız kuantum düşünce kitap haberi

Benim durumumda olan var mı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-03-2011, 08:17 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road
Standart Benim durumumda olan var mı

merhaba arkadaşlar. ben bu akşam kuzenimin doğum günü partisindeydim. beni ablası davet etti. bütün gün ona hediye aradım ve aldım da. doğum gününde beni pek kale almadı. ablası ilgilendi saolsun. doğum gününün sonunda aceleyle sadece kuzenlerime veda ederek çıktım. benim ailem bana böyle sevgi vermedi hiç. ona ablası doğum günü yapar her yere götürür. ben annemden bir sevgi sözü bile duymadım. annem daha dün akşam yaptığı kompostoyu içmek yerine dolaptaki vişne suyunu içtim diye başımdan aşağı öyle bağırdı çağırdı ki anlatamam. kardeşim desen onun da umrunda değilim ancak arkadaşlarıyla gezer her yere gider. o doğum gününe gittiğim kuzenimle bile benden daha çok ilgileniyor. çok mutsuzum kimsenin umrunda değilim. depresyondasın demeyin depresyonda değilim Allah'a şükür. sadece bu durum devamlı olarak önüme geliyor. ben genel anlamda her şeye olumlu bakmaya çalışıyorum ama her seferinde annem bana bağırıp çağırıyor ve kardeşimin umrunda değilim. neyse arkadaşlar görüşmek üzere iyi akşamlar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2011, 08:40 PM   #2 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: Benim durumumda olan var mı

Ben de aynı durumdaydım hatta çok daha beteri güzelcim , sen güçlendikçe geçiyor inan bana ...
Annen kızarken haklısın annecim ama komposto canım çekmedi ya da unutmuştum komposto olduğunu ya da içmeme nedenin her neyse onu diyebilirsin.
Sen kendini ifade etmedikçe her şey senin yetişmen için üst üste gelecek.
Kardeşine gelince seninle ilgilenmek zorunda değil ki , herkesin hayatı kendine , artık sen de kendine kendince bir hayat kursan iyi olur gibi geliyor ne dersin , başkalarına mutluluğunu bağlamadan...
Alt 19-03-2011, 08:47 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice

vitamin61 sen bizim için değerlisin.
biliyorum insan sevdiklerinden, en yakından duymak istiyor bunu, ama belki de onlar da duymamışlardır ve bilmiyorlardır nasıl söylenildiğini. bu sana değer vermedikleri anlamına gelmez ki.... duymak istediklerini sen söylemeyi deneyebilirsin, bakarsın bir gün yankısını duyarsın kendi sesinin..
sevgiler....
Alt 19-03-2011, 11:02 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

annen sana bağırıp çağırıyorsa onun umrundasın demektir. evin içindeki hesaplaşmalara çok fazla takılma, onların olması gerekiyor. arada sende annene veya kardeşine bağır...
dolapta vişne suyu varken annen neden komposto yaptı veya annen komposto yaptığı gün kim neden meyve suyu aldı?

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2011, 11:33 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Zafer yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
80 Mesajinıza toplam 242 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zafer yolcusu is an unknown quantity at this point

Genel bir durum aslında bu.Bende çok yaşıyorum.Hatta bugün söyledim bile. beni dikkate almıyosunuz.birşeyler başarsam umrunuzda geğil diye.... Herkes kendi işlerine kaptırdığı zaman kendini iletişim kopuyor oluyor arada böle şeyler.
Zafer yolcusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2011, 10:34 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 36
36 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kirikkalp is an unknown quantity at this point

boyle durum cogu insnn yasadigi durum diyebilirm.artk bunun bilincindesn ve sende kendi hayatini kurmalsn bunun sonucnda cok kayiplr yasiyrz belki ama iyi sonclarida ola bilir .artl bir seyler yapdgn zamn kimsenin destegini beklemiyrsn ve birazda insn kendine daha da guveni artyr .yalnz basardm bir seyler kimsenin destegi olmadn.insn yannda birileri oldugu zaman her seyin iyi olmasi guzel ama onemli olan yannda kimse olmadigi zamn bir seyler basarmk.ve bide annenin gecmisine bakabilirsn belkide gecmisde o da oyle yasamisdr ondn oyle etkisi kalmis olabilir
kirikkalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2011, 12:48 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 1
15 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üye is an unknown quantity at this point

meraba vitamin61 senin durumunda olmak isteyen çok kişi var keşke annem kardeşim yanımda olsaydıda bana ilgi alaka göstermeseydi dien bir sürü kişi olduğuna eminim
üye isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2011, 04:06 PM   #8 (permalink)
Teğmen

hakikat1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
143 Mesajinıza toplam 538 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakikat1990 will become famous soon enoughhakikat1990 will become famous soon enough

takma kafanı
hakikat1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks