Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Hafifleme Hissedenler

Uyarılar

Hafifleme Hissedenler Sırtımdan Sanki Bir Yük Kalktı

değiştiğimi farkediyorum

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Hafifleme Hissedenler değiştiğimi farkediyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öncelikle herkese günaydın, arkadaşlar telkinleri dinleyişimin 8. günü kendimde gerçekten fark hissediyorum nasılmı içimde bir rahatlık hissi birisi beni iyi düşünmem için dürtüyor sanki herşeye bağırıp çağıran eleştiren ben yavaş yavaş kayboluyor (yavaş yavaş diyorum çünkü hala arada yapıyorum)her gün ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hafifleme Hissedenler telkin cd indir izle İstanbul Hafifleme Hissedenler nerededir kimdir Hafifleme Hissedenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hafifleme Hissedenler hipnoz Hafifleme Hissedenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hafifleme Hissedenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hafifleme Hissedenler kuantum düşünce kitap haberi

değiştiğimi farkediyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-09-2010, 09:56 AM   #1 (permalink)
Teğmen

funda0903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
90 Mesajinıza toplam 404 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
funda0903 is an unknown quantity at this point
Standart değiştiğimi farkediyorum

Öncelikle herkese günaydın,

arkadaşlar telkinleri dinleyişimin 8. günü kendimde gerçekten fark hissediyorum nasılmı içimde bir rahatlık hissi birisi beni iyi düşünmem için dürtüyor sanki herşeye bağırıp çağıran eleştiren ben yavaş yavaş kayboluyor (yavaş yavaş diyorum çünkü hala arada yapıyorum)her gün kendime seçtiğim olumlaalarım var onları düzenli, yapıyorum .Ya bilmiyorum ama gerçekten kendimi mutlu hissettiğim kanısındayım.Şüpheler tamamen kaybolmadı zihnime geldiği zaman hemen harekete geçiyor ve onları kovabiliyorum.Bu telkinlerden oğluma bahsettiğmde bana çok kızdı yalan bunlar sen içinde ne olduğunu ne biliyorsun kendini kandırıyorsun diye hatta ilk 3-4 gün çok sinirliydim al işte çok faydalıymış telkinlerin anne bırak böyle şeyleri dye çok eleştirdi(bu arada oğlum 18 yşında ve o yaşın verdiği ben bilirimlik var) fakat buraki paylaşımları tek tek okudu ve inceldi şimdi belkide olabilir diyor:) kimin ne düşündüğü değilbenim ne düündğüm önemli artık artk ben ben ben diyebiliyorum daha önce aman o kırlması çok ayıp olur üzülesinker diye ömrümüstres içinde geçirdim artıkyok kim e isterse düşünsün valla mutluym Atakan Beye sonsuz teşekür ediyorum Ha bu arada şiddetli baş ağrılarım artık yooooooook .... herkese sevgi dolu enerjimi yolluyorum.....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

funda0903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2010, 10:20 AM   #2 (permalink)
Teğmen

funda0903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
90 Mesajinıza toplam 404 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
funda0903 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: değiştiğimi farkediyorum

arkadaşlar bir şeyi söylemeyi unuttum telkinleri dinlemeden önce gece uyurken kaşlarım çatık birşekilde uyuyormuşum eşim sürekli sanki biriyle kavga ediyormuş gibi yüz ifaden var uyurken derdi birde dişlerimi anormal bir şekilde sıktığımı farkederdim sabah uyandğımda dişlerim ağrırdı inanırmısınız iki kaş ortam hep çatmaktan iz olmuştu (bunu açmak için 10 yıldır her gün yüz jimnastiği yaparım 20 dak.)ve sabah aynaya baktığımda çatık kaşlı değilim bunu farkettim dişlerimde ağrı yok çok sevindirici bir drum benim için............bunun için kendimi kutluyorum
funda0903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2010, 04:15 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Alıntı:
funda0903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bir şeyi söylemeyi unuttum telkinleri dinlemeden önce gece uyurken kaşlarım çatık birşekilde uyuyormuşum eşim sürekli sanki biriyle kavga ediyormuş gibi yüz ifaden var uyurken derdi birde dişlerimi anormal bir şekilde sıktığımı farkederdim sabah uyandğımda dişlerim ağrırdı inanırmısınız iki kaş ortam hep çatmaktan iz olmuştu (bunu açmak için 10 yıldır her gün yüz jimnastiği yaparım 20 dak.)ve sabah aynaya baktığımda çatık kaşlı değilim bunu farkettim dişlerimde ağrı yok çok sevindirici bir drum benim için............bunun için kendimi kutluyorum
Aynı sorunu ben de yaşardım, yüz egzersizleri işe yarıyor ama devamlı tekrar etmek lazım. Zincir gibi bunlar. Kaşların çatıkken gülemiyorsun, gülmeye zorlayınca "terörist" gibi oluyorsun. (Bu benzetmeyi abim çok eskiden bir fotoğrafım için demişti.)
Yüz egzersizlerini bıraktım. Ama şu anlaşılmasın sakın, telkinleri dinliyoruz hiçbir şey yapmaya gerek kalmıyor. Birden her şey değişiyor. Yok böyle bir şey. Bunlar sadece o "ilk adım" oluyor bence. Hep yapmaya çekindiğimiz, ertelediğimiz ya da türlü nedenlerle yapmadığımız şeyleri yapmak için adım attırıyor. Bir kere farklı davranabilince sistem zedeleniyor. Bir yerden delik açılınca da gerisi geliyor. Sadece dinlemek için ekstra zaman harcamanıza gerek kalmıyor.
planner isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2010, 10:45 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough

Sevgili Funda0903 ve Planner;

Yıllardır düşüncelerimizde sahip olduğumuz kemikleşmiş olumsuz düşünce kalıplarından sıyrıldıkça hem kendimizi daha hafiflemiş, hem de daha rahatlamış hissediyoruz.

Örneğin ben telkinleri dinlemeye başlamadan önce gün içerisinde yaşadığım olaylarla ilgili belli başlı düşünce kalıpları ile tepki veriyordum, olumlu düşünmeye çalıştığım zaman bile bu tezi çürütecek olan bilinçaltım sürekli çalışmaya devam ediyordu. Özellikle son zamanlarda hayatımda olumlu düşünebilme yeteneğimi tamamen yitirmiş olduğumu şimdi daha iyi farkediyorum.

Olumsuz düşünce kalıpları sizin olaylara objektif olarak bakmanıza neden oluyor ve çözüm bulmanızı da önlüyor. Sorunlarıma çözüm ararken sürekli kazan gibi olmuş bir beyin ve şiddetli başağrıları en büyük sıkıntımdı.

Telkinleri dinlemeye başladığımdan beri başımın kuş gibi hafiflediğini farkediyorum. Düşüncelerimin de eski karmakarışık düşünce yapıma göre daha yalın, daha basit ve sorun çözmeye yönelik olduğunu farkediyorum. Beynimin içi kalıplaşmış ağır olumsuz düşünce kalıplarından vazgeçtiğinden mi bilmiyorum. Beynimi eskisinden çok daha hafiflemiş ve sakin buluyorum.

Eskisi gibi beynimin içinde kırk tane kuyruğu birbirine dolanmayan tilki dolaşmıyor. Beynimin içindeki eski savaşların bittiğini ve rahatladığımı farkediyorum... Bu gerçekten çok güzel bir his...

Bu sitede emeği geçen herkese çok teşekkür ederim...

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks