Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Geliştiren Yazılar

Uyarılar

Küçük Şeyler'den Alıntılar

Serbest Kürsü ve Geliştiren Yazılar Küçük Şeyler'den Alıntılar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sonuna yetişmişim ama olsun beş dakika bile yetti. Benim yetiştiğim yerde sevgi üzerine yine çok güzel şeyler anlattı. Zerynthia kedicikleri anlattı evet . :)) Kedilere nankör diyor insanlar. Biz öyle dediğimiz için mi öyleler? Yok mu nankör olmayan kediler? Her ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geliştiren Yazılar telkin cd indir izle İstanbul Geliştiren Yazılar nerededir kimdir Geliştiren Yazılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geliştiren Yazılar hipnoz Geliştiren Yazılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geliştiren Yazılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geliştiren Yazılar kuantum düşünce kitap haberi

Küçük Şeyler'den Alıntılar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-02-2012, 03:24 PM   #121 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Küçük Şeyler'den Alıntılar

Sonuna yetişmişim ama olsun beş dakika bile yetti. Benim yetiştiğim yerde sevgi üzerine yine çok güzel şeyler anlattı. Zerynthia kedicikleri anlattı evet . :)) Kedilere nankör diyor insanlar. Biz öyle dediğimiz için mi öyleler? Yok mu nankör olmayan kediler? Her canlı değerlidir. Sevgiyle yaklaşmasını bildikten sonra.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2012, 03:34 PM   #122 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonuna yetişmişim ama olsun beş dakika bile yetti. Benim yetiştiğim yerde sevgi üzerine yine çok güzel şeyler anlattı. Zerynthia kedicikleri anlattı evet . :)) Kedilere nankör diyor insanlar. Biz öyle dediğimiz için mi öyleler? Yok mu nankör olmayan kediler? Her canlı değerlidir. Sevgiyle yaklaşmasını bildikten sonra.
Benim korkum biraz daha farklıydı. Küçükken kedi kovaladığı için korkuyordum kedilerden. Yurtta da zor zamanlar yaşamıştım bu nedenle. Ama nankör olduklarını hiç düşünmedim kedilerin ya da başka hayvanların. Mesela kara kedilere de uğursuz derler ama ben bayılıyorum onlara. Belki dokunanıyorum, kucağıma alıp sevemiyorum ama aslında hayranlık besliyorum ve çok seviyorum uzaktan da olsa. Hepsi bir baladır, candır.

Alt 02-02-2012, 03:48 PM   #123 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Kedilerden korkmam da bazen boyut ve duruş itibari ile bazı köpekler tedirgin ediyor beni ama ben aşmaya çalışıyorum onu da. Küçükken ananemlerin köpeği üzerime atlamış bahçede. Aslında niyeti kötü değilmiş sonuçta oynamak istemiş köpekcik. Ama gel sen bunu benim çocukluğuma anlat. :D Ama öyle köpekler var ki sevebildiğim çok evcil, çok sakin, çok uslu üzerime atlamadığı sürece sorun yok. :)) Sokak köpekleri bazen tedirgin ediyor. Aslında tedirgin eden kovalama ihtimali. Hayır, beni neden kovalasın ki? diyorum sonra durduk yere. :D

Benim de yeşil gözlü kara bir kedim vardı köyde yavruyken bulmuştum onu ne oyunlar oynardık. Kucağımda uyuturdum. Hiç de bir uğursuzluğunu görmedim. Çok samimiydik sonra büyüdü kocaman oldu kucağa sığmaz oldu. Yavruları bile oldu. Ondan sonra onu ilk bulduğum yaz ki gibi ne onunla ne de başka bir kediyle öyle sıcak bir sevgi muhabbetim olmadı. Kedilerin fotoğraflarını çekmeye bayılıyorum. Çok fotojenik hayvanlar.

Şimdi evde muhabbet kuşu besliyoruz. Cidden muhteşem bir şey canlılar sevgiyi anlıyorlar. Hayvanlar bile sevildiğini çok net hissedebilirken sevginin gücü bu kadar mükemmelken, dokunduğu herşeyi güzelleştirebiliyorken insanları da aynı şekilde koşulsuz sevebilmek gerek. Koşulsuz olmasa bile sevmek gerek insanı da her canlıyı da. Hayvandan ne beklentimiz var ki ıssırmasın, tırmalamasın, yanımızda olsun. :))

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2012, 04:29 PM   #124 (permalink)
Administrators
Zerynthia

6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Beni de hayvanların kemiklerini hissetmek çok kötü etkiliyor. Kuş olsun, köpek olsun, hatta küçük bebekler olsun. Zarar verecekmişim gibi hissediyorum. Kucağıma filan almakta çok zorlanıyorum. Özellikle hayvanlara dokunamıyorum ama korkularımın da payı var tabii. Ben anca giderim işte salyangoz filan alırım. Onları severim. Vardı benim bi tane salyangozum. Adı da Rocky'ydi.
Alt 02-02-2012, 04:36 PM   #125 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Ben alıyordum. Sümüklü bir şeydi. Ama kabuğu temizdi.
Alt 02-02-2012, 04:44 PM   #126 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Sanki insanoğlu sümüklü değil.
Alt 02-02-2012, 05:17 PM   #127 (permalink)
Administrators
Zerynthia

İlerde alacağım bundan bir tane. Yerim yaaaa! Bu arada gerçekten kediler çok fotojenikler. Ben de katılıyorum. Rabbim ne güzel yaratmış.

Alt 02-02-2012, 05:37 PM   #128 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Bu arada sokak hayvanlarının bakımının üstlenmesinden yanayım. Daha sevap bence petshoplarda özel cinsler arayıp onlara tonla para ödemektense.
Alt 02-02-2012, 07:20 PM   #129 (permalink)
Teğmen

ercanqur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
33 Mesajinıza toplam 150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ercanqur is an unknown quantity at this point

Evet özelliklede soğuk havalarda elimizden hiç bir şey gelmiyorsa karlı havalarda onlara birzda olsa yiyecek vermeliyiz çünki karlı havalarda hayvanların bir çoğu yiyecek bulamıyor istanbulda kar var ve ben bugun bir kaçınıda olsa doyurdum .
ercanqur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2012, 01:22 AM   #130 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Alıntı:
Benim babam unutmaz. O da evli bir erkek öyleyse o kadar da ütopik düşünmüyorsun. Ne evlilik yıldönümünü ne sevgililer gününü... Eskiden böyle miydi hatırlamıyorum ama son yıllarda böyle :)) Sevgili eş konusunda her zaman ne istemediğimizden çok ne istediğimize odaklanmalıyız. Mesela yıldönümü önemlidir. Ama özel günler dışında sürpriz yapabilen erkek daha değerlidir. Çünkü özel günlerde her yıl hatırlıyorsa adam. Bu yıl da hatırlayacak, unutacak mı heyecanı yok. :p Bir de yeni FIAT reklamı çok hoş ya en sondan bir önceki kapıdaki sahne. Yıldönümü ile ilgili bir kaç sahnesi var da en son evin kapısındaki sahneye bayıldım. :D

Neyse kitap konusuna gelirsek söylemek istediğim bir kaç şey var. Kitapta öğrenilecek çok şey var arkadaşlar. Üstün Dökmen nerede bir konuşma yapıyorsa veya bir yazı yazmışsa orada durup bir dikkat kesilirim. Herkese tavsiye ederim. Çok da rahat okudum.

Bazı kişiler bilgisayar ortamında yazı okumakta zorlanıyorlarmış. Bu konuda Melik Duyar hızlı okuma konusundaki çalışmalarda özellikle çıktı alıp okumayı öneriyor. Onu da aklıma gellmişken söylemek istedim. Sizin okumanızın bize değil en çok kendinize faydası var unutmayın.

Siz okuyup bilginizi arttırdıkça düşünceleriniz de başka şekillenir. Bu kitaplardan alıntıların böyle paylaşılması birer fırsattır. Lütfen farkında olun. Kurtulmak istediğiniz olumsuz düşüncelerden kurtulmanıza fayda sağlar. Telkinlerin etkisini görmek ve farkındalıklarınızı arttırmak konusunda fayda sağlar. Lütfen kendiniz için okumayı seçin.

Tekrar emeğine sağlık Zerynthia. Sevgiler.
Alıntı:
Söylemeyi unuttum şimdi telefonlarda ajanda ve takvimler çıkalı hatırlama konusunda mertlik bozuldu. Hele facebook falan herkes görüyor orada doğum tarihini kapadın mı kimse hatırlamıyorsa arkadaşlar falan ne acı.

Teknolojinin yararları ve zararları işte yine de en faydalı şekilde kullanmayı seçiyorum. Aslında ajandalar o kadar kötü değil. Yani son gün alarm kurup aa bugün şu varmış demek yerine o ay acaba bugün hangi özel günler var diyip bir genele göz atmak faydalı oluyor. :))

Benim için hediye seçmek ince ve çoğu zaman keyifli bir iştir. Hele çok sevdiğim biri ise hediye alacağım dükkan dükkan gezerim en uygun hediyeyi bulmak için ve takdir edersiniz ki son gün hatırlamak bu durumda iyi olmaz, olmuyor da. Kutluyorum ama hediyesini sonraya bırakıyorum.

Ha bir de zararın neresinden dönülse kardır. Hayat gailesi insanlık hali kimi ayın kaçında olduğunu bile unutuyor bazen ben unutanlara kızmıyorum. O insan değer verdiğini belli ediyorsa her fırsatta nasıl kızarsın ki? Yıl dönümünü unutabilir ama kaç yıl olduğunu unutursa o zaman kızabilirim. Mikro ölçüde büyüklüklerde sorun yok makro da orantılı olarak sorun büyük olabilir. :D hehehe
Ayyyyy Aybalam eveeeettt biliyorum var o kişi. Tabii önemli olan beni görmesi, bulması, farketmesi vs. İlişkiler konusunda hiiiiççç mütevazi olamayacağım. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş lafının arkasına sığınarak evde kalmış olsam da bu konuda uzman olduğumu iddia ediyorum. İlişkilerin bitmesinin en önemli sebeplerinden birinin monotonluk olduğunu düşünüyorum. O nedenle çiftler birbirlerini şaşırtabilmeliler, sürprizlerle ilişkilerini canlandırmalılar...

Ben hiç romantik olmadığımı düşünüyorum ama olabilirim heralde bundan sonra. Yaşla alakalı biraz sanırım. Ama en önemlisi birlikte olduğunuz kişi. Mesela bundan 2 hafta öncesine kadar çocuk doğurma fikrim bile yoktu ama artık var.

Tarihlere gelince bana tuhaf gelen bazı şeyler var. Mesela ben hiçbir ilişkimin hangi tarihte başlayıp bittiğini bilmem. Bana basit gelse de önem veren çok insan var. Ama tabii ki insanın evlendiği tarihi unutması da bir o kadar tuhaf. O çok özel bir gün. Doğum günleri de...

Hediye konusunda ben de ince eleyip sık dokuyanlardanım. Karşındakine verdiğin değerin bir ifadesi bence. O kişiyi düşünüyorsun, zamanını harcıyorsun, mutlu olsun diye geziyorsun, zevkine göre bir şey seçmeye çalışıyorsun. Çok ince bir davranış. Ben hediyelerimi çok severim ve çok değer veririm. Bir de bazıları kendisine verilen hediyeyi başkasına veriyor sıkılınca. Bu benim için olumsuz bir davranış.

Cevap yazana kadar biraz daha zorlasam hafta geçecekti. Ama başardım. Yanıtladım sonunda.

Bookmarks