Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Geçici Baş Ağrısı

Uyarılar

Ciddi ciddi başım çok ağrıyor Yardım

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Geçici Baş Ağrısı Ciddi ciddi başım çok ağrıyor Yardım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız teşekkür ederim ....sabırla bekleyeceğim...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Geçici Baş Ağrısı telkin cd indir izle İstanbul Geçici Baş Ağrısı nerededir kimdir Geçici Baş Ağrısı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Geçici Baş Ağrısı hipnoz Geçici Baş Ağrısı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Geçici Baş Ağrısı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Geçici Baş Ağrısı kuantum düşünce kitap haberi

Ciddi ciddi başım çok ağrıyor Yardım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-04-2008, 01:50 PM   #21 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozlemgul8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ciddi ciddi başım çok ağrıyor Yardım

teşekkür ederim ....sabırla bekleyeceğim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ozlemgul8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2008, 11:37 PM   #22 (permalink)
Teğmen

34 Mesajinıza toplam 112 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lilo is an unknown quantity at this point

ilk bir kaç gün bende de mide bulantısı ve baş dönmesi falan olmuştu şimdi çok daha rahatım ve etkisini görmeye başladım gibi . Atakan beye şimdiden teşekkür ederim
lilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-07-2008, 12:19 PM   #23 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
emek_su is an unknown quantity at this point

2 gündür dinliyorum telkinleri bugün 4 saat oldu ve inanılmaz bi başağrısı çekiyorum yoğun olarak şakaklarım daha ne kadar devam eder acaba?
emek_su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2009, 08:33 PM   #24 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough

Ben de dayanılmaz bir başağrısı oldu. Yanında halsizlik cabası. Bir de bunun yüksek sesle dinlemkle alakalı olduğunu sanmıyorum.Çünkü müzik bile dinlerken yüksek sesle müzik sevmem,dinlemem. Zaten bu etkiler ben de rutin ego güven güçlendirici ve suçluluk duygusu dinlerken olmuyor. İsmime özel Cd dinleyince yaşıyorum.
Çok rahatsız edici ama beyin duyuyor demek ki söylenenleri. Yoksa su sesinden böyle bir rahatsızlık olmaz. Geçici olması sevindirci. İnşaallah kısa sürer.
Alt 04-02-2009, 03:57 AM   #25 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kanaryam_09 is an unknown quantity at this point

öncelikle merhba ben telkinlere yeni başladım yalnız dikkatimi çeken birşeyler varr sitede biraz gezindim telkin dinleyenlerin yorumlarına baktım ama olumlu birieyler göremiyorum malesef nedense genellikle telkinlere yeni başlayan kişiler varrr bu site açıldığı zaman telkin dinleyip kendini gerçek anlamda değiştiren önceden ben böledim telkinleri dinledim gördüm hayatım değişti teşekkür ederim atakan bey diyenleri pek rastlamadım...

Birde Atakan Bey size bir sorum olacak çok merak ediyorum siz bu telkinleri hangi amaçla yaptınız söyler misizniz.Durup dururken aklınıza telkin yapıp insanlara faydalı mı olmak istediniz.Telkinler madem bu kadar işe yarıyor neden Doktorlar kişisel gelişim uzmanları psikologlar vb bu yöntemi denemiyorlar türkiyedeki bilim adamları bu yöntemi keşfedemediler mi acaba?

Birde Atakan Bey size bir önerim var forumda tekinlerin yan etkileri belirtileri dinleme süresi olumlu yönleri hakkında sizin ağzınızdan kapsamlı bir yazı yzarsanız çok sevinirim..

Herşeye rağmen çok teşekkür ederim inşallah yararını görürürüm çünkü artık olumlu düşünmek istiyorum kendime bunca yaptığım kötülükten sonra kendim için iyii birşeyler yapmak istiyorum hayatı sevmek doya soya yaşamak olumlu düşünmek attığım adımdan geri dönmemek azimle çalışkan bir insan güler yüzlü sevgi dolu olduğum gibi görünen doğal neşeli eski benliğime özüme kavuşmak istiyorum inşallah yararını görürümsizde insanlara yardım etmenin sevincini mutluluğunu yaşarsınız..sevgilerimle kusurum olduysa özür dilerim..
kanaryam_09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2009, 05:01 PM   #26 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nenharma is an unknown quantity at this point

merhaba Atakan bey,yaklaşık 10 gündür ego güçlendirici+suçluluk mp3lerini hergün 8 saat (uykuda yoğunlukla)dinlemeye çalışıyorum.önceleri mide bulantısı vardı o geçti,ama çok ciddi manada yaklaşık 1 haftadır çok fazla baş ağrısı var.ağrı sadece sağ tarafımda,boyunla beraber.ben kas tutulması diye düşündüm,doktora gittim,ilaç aldım,kas gevşetici krem kullandım ama ne fayda.daha dün aklıma geldi acaba bundan dolayı olabilir mi diye.bu faydalı olduğunu mu gösterir?yoksa ara mı vermeliyim?güzel etkilerini de hissediyorum tabi,zinde ve çok hafif uyanıyorum.enerjim güçlü,ama dayanılmaz boyun ve tek taraflı baş ağrım var:(ne yapmalıyım?bırakmak istemiyorum.şimdiden teşekkür ederim...
nenharma isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2009, 05:11 PM   #27 (permalink)
Teğmen

cipralex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
19 Mesajinıza toplam 155 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cipralex has a spectacular aura aboutcipralex has a spectacular aura aboutcipralex has a spectacular aura about

Vallahi sabaha kadar dinlediğim gün bende de boyun ağrısı oldu ve iki gündür boynum tutuk. Bundan mı ki??
Şaşırdım
cipralex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2009, 08:40 PM   #28 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
filozofer4 has a spectacular aura aboutfilozofer4 has a spectacular aura aboutfilozofer4 has a spectacular aura about

Arkadaşlar,telkinleri bende dinliyorum ve dinleyemediğim zamanlarda ise sadece görüntü efektlerine göz atarakta olsa uygulamaya çalışıyorum.ve ne zaman sıkıntılı olduğumu hissetsem hep olumlu düşünce doğrultusunda motive ediyorum kendimi.bence inanmaktan geçiyor tüm olay.ve deap peat uygulaması çok etkili oluyor.ve rahatlatıyor.yararı olup olmadığı konusunda terettüt yaşayan arkadaşlara tek önerim şudur,etki görebilceğinize inanmak ve uygulamak,zaten gerisi geliyor. Sevgiyle kalın...
filozofer4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-02-2009, 04:00 PM   #29 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
candida is an unknown quantity at this point

ben siteye yeni üye oldum ve bugün dinlemeye başladım umarım mesajım görülür zira kullandığınız su sesinin bazı insanlar için yararlı olmayacağı düşüncesindeyim. bir de portal doktorunuzun bu konuda bir uyarıda bulunması gerekirken bulunmamasına şaşırdım. şöyleki bildiğim kadarıyla su sesi çoğunlukla olmasıda bazı insanlarda tansiyon düşmesine neden oluyor. hatta bununla ilgili saçma bir olay teyzemin başına gelmiştir. öğle saatlerinde arasıra gittikleri bir lokantanın yapay şelalesi varmış ve ne zaman oraya gitse baş dönmesiyle birlikte bayılacak hale gelirmiş bunun için doktora gittiğinde konuşma sırasında bu ortaya çıkmış ve doktor su sesinin böyle bir etkisi olabileceğini söylemiş. başka seçenekler de var diyeceksiniz biliyorum ama su sesi ben bunu bildiğim halde bana enteresan geldiğinden ilk olarak onu indirdim. yani bilen yada bilmeyen hataya düşebiliyor :) güzel bir şey yaptığınızı düşünüyorum ve yararlı olmasını kendi adıma da umuyorum. siz de bununla ilgili küçük bir araştırma yaparak doğruluğundan emin olursanız en azında su sesinin içine küçük bir uyarı koyarsanız belki dinlemek isteyenler ve sizin için de ben iyi bir şey yapmış olurum.
candida isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2009, 03:01 AM   #30 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 173
36 Mesajinıza toplam 372 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to all
Standart Cevap: Ciddi ciddi başım çok ağrıyor Yardım

-hayatım değişti- diyebilmek adına burdaysak bukadar olumsuza odaklanmak neden ozaman.bi deney okumuştum tıp öğrencilerini 2 gruba ayırıp uyku hapı veiyorlar ama bir gruba bunun uyku hapı olduğunu, diğer gruba ise uyarıcı etkisi olan bi hap olduğunu söylüyorlar.sonuç beni hayrete düşürmüştü uyku hapı aldıklarını düşünen grup mışıl mışılken uyarıcı hap aldığını sanan grup ise cin gibi olmuşlar oysa her 2 grubada uyku ilacı verilmiş.şartlanmanın etkisi bu kadar büyükken ve ben bu telkinleri 6 saattir daha iyi hissedeceğime ve zihnimi bir adım ileri taşıyacağına inanarak bu niyetle dinliyorsam hiç şüphem yokki alttaki duymadığım kelimeler beni psikopat yapmak için söylenen sözler bile olsa:) hiç işe yaramayacak çünkü BEN BU TELKİNLERİ BİLİNÇ DÜZEYİMİ YÜKSELTMEK VE ZİHNİMİ KONTROL ALTINA ALMA YOLUNDA BİR BAŞLANGIÇ OLMASI İÇİN DİNLİYORUM.Baş ağrılarımda geçti (yada belkide devam ediyordur kimbilir oraya gidip bakmıyorum ben orda değilsem ağrıda orda değil demektir).çünkü bu telkinlerin işe yarayacağını biliyorum ve bilinç altım bildiğim kadarıyla birçok konuda çok inatçıdır (inatçıydı,artık değil) ama değişimi vücudumun her hücresi öyle bir inançla istiyorki bilinçaltımın buna boyun eğmek dışında bir şansı yok.dolayısıyla ağrıların sebebi bilinçaltının direnmesiyse o ağrılarıda reddediyorum!!!ÇÜNKÜ BİLİNÇALTIM DİRENMEK İSTESEYDİ Bİ ŞEKİLDE BENİM BU SİTEYİ BULUP BU TELKİNLERE ULAŞMAMA NEDEN OLMAZDI.Bu siteyi kendine çeken bilinçaltım şimdi neden dirensinki?
evrendeki eşzamanlılığı düşünürsek henüz biz görmesekte play düğmesine bastığımız anda bir niyetle yola çıktık demektir ve buda amacımız için hemen şu ANda değişimin başladığını gösteriyor.ağrıları umursamamak için şöyle düşünün DEĞİŞİM BAŞLADI..
hiçyoktum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks