Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler > Evlilik

Uyarılar

FİKİRE İHTİYACIM VAR

İlişkiler ve Evlilik FİKİRE İHTİYACIM VAR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim son bir haftadır hayatımla ilgili sanki bir farkındalık içindeyim herşeye olumlu bakmaya çalışıyorum iyi tarafları görmeye çalışıyorum derken dün yaşadığım bir olay üzerine beni yine olumsuz ruh haline bürüdü.eşim ailesiyle birlikte tatile gitmemizi istiyor.biz eşimle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Evlilik telkin cd indir izle İstanbul Evlilik nerededir kimdir Evlilik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Evlilik hipnoz Evlilik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Evlilik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Evlilik kuantum düşünce kitap haberi

FİKİRE İHTİYACIM VAR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-06-2012, 10:51 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zeytin85 is an unknown quantity at this point
Standart FİKİRE İHTİYACIM VAR

arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim son bir haftadır hayatımla ilgili sanki bir farkındalık içindeyim herşeye olumlu bakmaya çalışıyorum iyi tarafları görmeye çalışıyorum derken dün yaşadığım bir olay üzerine beni yine olumsuz ruh haline bürüdü.eşim ailesiyle birlikte tatile gitmemizi istiyor.biz eşimle hiç başbaşa tatil yapmadık.bu sene gideriz diye düşünürken hayal kırıklığı yaşadım resmen.bütün yıl çalışıp bir haftalık tatilimi onlarla geçirmek istemiyorum.işin kötü yanı birde otel bile değil aynı evin içinde vakit geçiricez.en azından gidersek bile daha ileriki yıllarda gitmeliyiz.daha çok yeni evliliğimiz.böyle bir durumda nasıl olumlu düşünüp olaya pozitif bakabilirim.kendime nasıl bir telkin vermeliyimki.bana fikir verirseniz çok sevinirim.bir gün içinde kimyam bozuldu sanki

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

zeytin85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2012, 11:00 AM   #2 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough
Standart Cevap: FİKİRE İHTİYACIM VAR

sevgili zeytin,
ben de aynı dertten muzdaribim. ben geçen gün şu tekniği uygulamaya başladım.aklıma olumsuz bir düşünce geldiğinde "bundan sonraki düşüncemin ne olacağını çok merak ediyorum" diyosun, o düşünce hakikaten siliniyor.dünden beri gerkeçten kafam dingin.eft,z point,nefes egzersizi gibi yöntemler de var.ama bu basit yöntem gerçekten işe yarıyor.sevgiler...
Alt 22-06-2012, 11:06 AM   #3 (permalink)
Teğmen

39 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili zeytin,
ben de aynı dertten muzdaribim. ben geçen gün şu tekniği uygulamaya başladım.aklıma olumsuz bir düşünce geldiğinde "bundan sonraki düşüncemin ne olacağını çok merak ediyorum" diyosun, o düşünce hakikaten siliniyor.dünden beri gerkeçten kafam dingin.eft,z point,nefes egzersizi gibi yöntemler de var.ama bu basit yöntem gerçekten işe yarıyor.sevgiler...
teşekkür ederim denicem bunu belki kafamdan attıkça bu düşünceyi bir mucize gerçekleşir ve eşimle başbaşa gideriz :)
Alt 22-06-2012, 11:54 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point

eşine açık açık anlatsana
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2012, 11:58 AM   #5 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Keşke eşin sana bunu söylemeden sen nasıl bir tatilin hayalini kurduğunu ona anlatsaydın. Yine de anlatabilirsin karşındakini kırmadan. Bu sene olmadıysa seneye bunu yapmalısın bence. Hatta seneyeyi beklemek neden aslında pek ala bir haftasonu da bir yerlere gidilebilir. Netice onun durumu da zor bir yanda sen bir yanda ailesi. Bunu söylüyorum çünkü asıl önemli olan bu fikrin kaynağı neresi? Eğer o istediyse en başından bunu farklı olur, ailesi istediyse farklı.

Hadi bir şey gelmedi elinden birlikte gittiniz diyelim siz yine başbaşa kalmanın bir yolunu bulursunuz. Bir akşam yemeğe gidersiniz bir akşam yürüyüşe çıkarsınız. Bir akşam bir kafede bir şeyler içersiniz. Hem belki o kadar da kötü bir fikir değildir. Eşinin ailesi ile aranızdaki ilişki ve diyalog nasıl bilmiyorum ama ne olursa olsun senin amacın tatilini en güzel şekilde geçirmek olsun. Hiç bir şeyin senin mutluluğuna engel olmasına izin verme. Hayat senin olumlu bakış açını ne kadar iyi koruyabileceğini denemek istiyor. Bunu başarabilirsin.

Olumlu düşüncelerin seninle olumsuzlar senden uzak olsun.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2012, 12:02 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bumbada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eşine açık açık anlatsana
eşim biraz fevri bir insandır yani bazı konularda tepkilerini kestiremiyorum.bana diyeceği cevap şu (ben senin ailenle vakit geçirirken ne kadar keyif alıyorum yada diyecekki çocuk olunca ilgilensinler diye isteyeceksin ama)cevaptan eminim:)
Alt 22-06-2012, 12:04 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Keşke eşin sana bunu söylemeden sen nasıl bir tatilin hayalini kurduğunu ona anlatsaydın. Yine de anlatabilirsin karşındakini kırmadan. Bu sene olmadıysa seneye bunu yapmalısın bence. Hatta seneyeyi beklemek neden aslında pek ala bir haftasonu da bir yerlere gidilebilir. Netice onun durumu da zor bir yanda sen bir yanda ailesi. Bunu söylüyorum çünkü asıl önemli olan bu fikrin kaynağı neresi? Eğer o istediyse en başından bunu farklı olur, ailesi istediyse farklı.

Hadi bir şey gelmedi elinden birlikte gittiniz diyelim siz yine başbaşa kalmanın bir yolunu bulursunuz. Bir akşam yemeğe gidersiniz bir akşam yürüyüşe çıkarsınız. Bir akşam bir kafede bir şeyler içersiniz. Hem belki o kadar da kötü bir fikir değildir. Eşinin ailesi ile aranızdaki ilişki ve diyalog nasıl bilmiyorum ama ne olursa olsun senin amacın tatilini en güzel şekilde geçirmek olsun. Hiç bir şeyin senin mutluluğuna engel olmasına izin verme. Hayat senin olumlu bakış açını ne kadar iyi koruyabileceğini denemek istiyor. Bunu başarabilirsin.

Olumlu düşüncelerin seninle olumsuzlar senden uzak olsun.

Sevgiler.
evet belkide olumlu olmaya karar vermişken bu bir sınama belkide dediğiniz gibi çok iyi fırsatlarda yaratabiliriz o ortamda olumlu düşünmeye çalışmalıyım.teşekkür ederim :)
Alt 22-06-2012, 03:33 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point

Alıntı:
zeytin85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eşim biraz fevri bir insandır yani bazı konularda tepkilerini kestiremiyorum.bana diyeceği cevap şu (ben senin ailenle vakit geçirirken ne kadar keyif alıyorum yada diyecekki çocuk olunca ilgilensinler diye isteyeceksin ama)cevaptan eminim:)
ısrar et o zaman
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-06-2012, 03:42 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bumbada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ısrar et o zaman
dediğim gibi biraz fevri tepkilerini kestiremiyorum bazı konularda çok rahat bazılarında anormal tepkiler verebiliyo.konuyu açmaya bile çekiniyorum açıkçası.galiba gidip keyif almaya çalışmaktan başka çarem yok teşekkür ederim ilginize dert köşesine çevirdim burayı kusura bakmayın çaresiz kaldığım için burada paylaşmak istedim.sevgilerimle...
Alt 22-06-2012, 09:44 PM   #10 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

Sevgili Zeytin..

çaresizliğinizi içimde hissettim..daha önceki paylaşımlarınızdan da benzer konuların geçtiğini hatırlıyorum..

uzaktan ahkam kesmek kolaydır.. belki de sadece anlatıp içinizi dökebilmenize yardımcı olabi,liriz.. daha fazlasına gücümüz yetmeyebilir..

ama empati yaparak düşündüm..
ben olsaydım ne yapardım??

birkaç noktaya takıldım paylaşmak isterim..

1... NEDEN? bu sorunun cevabını arardım.. eşim neden bunu istiyor? nedeni bilirsek çözme şansımız olabilir..

2... değiştiremeyeceğim bir durum mu değiştirebilir miyim saptamaya çalışırdım.. sizin eşinizle bunu konuşsanız dahi olumlu bir cevap alamayacağınızı düşündüğünüzü görüyorum.. ben olsam....
olumlu cevap alamayacağımı bilerek.. ama mutlaka bir kez ifade ederdim gerçeğimi.. çünkü böyle böyle kendimi ifade etmeyi yitirip susmayı öğrenmeyi istemnezdim daha evl,liğin başında..

3...bir mucizeye ihtiyacım varsa.. derhal olumlama kutumu devreye sokar.. isteğimi açık seçik yazar.. ve kendimi eşimle başbaşa bir tatilde düşlemeye başlardım.. çekim yasasını harekete geçirmeye çalışırdım..

daha bugün aklıma gelen bir şeyi olumlama kutuma yazıp attığımda şöyle düşündüm.. ne güzel.. niyet etmek için hıdrelleze gerek yok :)) olumlama kutumla her gün hıdrellez..

4... yine de durumu değiştiremeyeceksem mutluluk telkinini ve koruma kalkanı nı cep telime yükler.. tatilde her fırsatta dinlerdim.. ihtiyacım olacaktır kesin :))

5.... lütfen beni, affedin Zeytin.. bunu özel msj la da yazmayı düşündüm ama.yine de konu hakkında belki başkalarının da söyleyecekleri olur diye yazıyorum buraya.. tekrar özür dileyerek.. ama sanırım hepinizden oldukça büyüğüm.. beni forumun ablası sayın lütfen..

ben olsaydım Zeytin.. çocuk konusunda acele etmezdim.. bağımsız yaşayabildiğimizi görmek isterdim önce.. hatta gerekirse gizli olarak çocuk sahibi olmamaya çalışırdım..

sevgiyle ve düşlediğiniz güzelliklerle kalmanızı dilerim..

Bookmarks

Seçenekler
Stil