Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü > Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları

Uyarılar

Bebek

Yaratıcı Yazarlar Klubü ve Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları Bebek Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bebek Genç kadın hatta bebek kadın diye biliriz ilk görüşte yaşını tahmin etmek zor ama 16-17 var yok gibi,yüzündeki acının yaşı ise tahmin edilemiyor,arabanın içinde hastahaneye giderken sancılar okdar çok canını yakıyorduki genç kadının ewt bi isim verelim biz bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları telkin cd indir izle İstanbul Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları nerededir kimdir Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları hipnoz Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eserekli Saatler Pisimbat'ın Mırıltıları kuantum düşünce kitap haberi

Bebek

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-06-2007, 11:16 PM   #1 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Bebek

Bebek

Genç kadın hatta bebek kadın diye biliriz ilk görüşte yaşını tahmin etmek zor ama 16-17 var yok gibi,yüzündeki acının yaşı ise tahmin edilemiyor,arabanın içinde hastahaneye giderken sancılar okdar çok canını yakıyorduki genç kadının ewt bi isim verelim biz bu kıza yüz hatları oldukça sert ama o gözleri öyle ürkek bakıyorki,oturmasına rağmen uzun boylu bir kız yüzü allak bullak evet sanki bir deniz küçük kadın senin adın ‘deniz’.Deniz arabanın içinde sancılala boğuşurken onu hastahaneye yetiştirmeye çalışan kocası ter döküyordu halbuki dışarda bardaktan boşanırcasına yağan yağmur ve fırtına vardı sanki doğmasın bu bebek der gibiydi doğa isyan ediyordu adam terliyor deniz sancı öekiyor içerdeki bebek çıkmak için sabırsızlanıyordu,nihayet ulaştılar hastahaneye apar topar sedyeye alındı deniz suyu gelmişti deniz’in inledi baba ise elinde kağıtlar ordan oraya ter içinde koşturuyordu,koşarkende içinden oysa 2 ay daha vardı ne aceleci bu yahu dedi içinden sonra yüreği burkuldu adamın acaba kızmı erkekmi yaşarmı yaşamazmı diye aklından geçirdi,aklından bu düşünceleri attı hemen karısının elini tam tutacaktı ki ameliyathaneye aldılar denizi.kanaması vardı denizin ,acilin önünde bekleyen baba anladı ters bişiler olduğunu dua etmeye başladı Allahım ne olur karımı bebeğimi bana bağışla diye.İçerde kelimenin tam anlamı ile can pazarı yaşanıyordu,kanama dinmemişti deniz kankaybediyor bebek doğmak için inat ediyordu doktorlar telaş içinde şimdi dediler ıkın kızım ıkınki rahatla son bi gayretle ıkındı deniz dünyaya ilk bakışıydı bebeğin bağıra çağıra içinden can havliyle fırladı aldılar yıkadılar tarttılar ama deniz iyi değildi kanama artmıştı o halde iken BEBEĞİM dedi kollarına verdiler aynı sana benziyen bir kızın oldu dedi hemşire gözlerindeki yaşları silerken kokladı kızı içine çekti deniz canım dedi bebek kedi gibi bir miyavlama gibi ses çıkardı ınnngaaa öptü anlından ellerinden deniz bir kez daha kokusunu içine çekerken bu dünyada duyduğu son koku son ses son ten bebeğininki oldu.Bebek anladı annesi gitmişti daha fazla ağlamaya başladı deniz öyle yatıyordu bebek ağlıyordu,baba dışarda hiçbirşey bilmeden bekliyordu.Doktor ve hemşire bebeği alıp babanın yanına geldiler tıpkı annesine benzeyen bir kızınız oldu ama eşinizi kaybettik dediler,adam olduğu yere çöktü yıkıldı bebek ağlıyordu aldı kucağına kızını öptü tıpkı annesi gibi yaşlarla karıştı öpücüğü yüzünde bebeğin .neler oluyordu anlamadım dedi bebek içinden beni koklayan kadın nerede bu adamı çok sevdim ama ben annemi istiyorum annemi istiyorum annemi çığlıkları hastahanede inledi bebeğin .
Yeni yılı babası ve ninesi ile iki göz gece konduda karşıladı bebek adı yoktu daha kimse koyamadı adını annesinin yokluğu ile boğuşan baba erken doğan bebeğinimi suçluyordu yoksa kaderimi,nine senin adın dedi bir gün kulağına bebeğin senin adın canan olsun dedi evet canan yani can alan gibi ama canan.Canan 3 aylık olmuştu aylardan şubat yada marttı babası üstüste hırkaları giydirmiş kucağında yağan kara aldırmadan çemberlitaştan sultanahnete yürüyordu .canan nereye gidiyoruz der gibi bakıyordu o annesinden aldığı ürkrk bakışları ile babasına nereye baba nereye ??
Babası anlamdığı birşeyler söylüyordu canan’a mecburum dedi enson soğuk taşlarına bırakırken cami avlusunun,öptü kokladı vede oda annesi deniz gibi GİTTİ.
Bebekler bişi anlamaz derler oysa öyle değildi canan doğduğu andan itibaren terk edilmek ne çok iyi biliyor ve hissediyordu ,yine ağlamaya başladı.Gökyüzü yine doğduğu gecedeki gibi karmakarışıktı,kar denen beyaz yumuşak şeyler yüzüne değdikçe daha çok ağlıyordu bebek canan .Üşüyordu galiba babam nerde dedi annesinin gidişinden farklı gitmişti babası çünki ansızın gelecek gibi ama ne kadar zaman geçtiyse gelen olmadı,ağladı hep canan ağladı ağladı.kaldırıma birikmiş kar yığınlarının arasınsan cami avlusuna yakalaşan ayak seslerini duydu canan .kalbi yerinden çıkacak gibi bağırdı burdayım beni bulun der gibi ağlıyordu ,sabahın körü tam o anda ezan okundu canan sustu huzur buldu içi ferahladı huzur kapladı o minicik yüreğini.
Ahhh yavrum seni kim bıraktı buraya dedi onu kucağına alan kadın annesi değildi ama okdar şevkatle bakıyorduki cannana sesi çıkmadı cananın ezan bitti ,kadın paltosuna sardı cananı camiden içeri girdi hoca efendi bakın bu yavrucağı bırakmışlar buraya ne yapacağım ben dedi?hoca efendi dur polislere haber verelim dedi ,OLMAZ dedi kadın alırlar benden onu ozaman olmaz arama dedi .peki dedi hoca o kadın tüm şefkati ile sarıp sarmaladı cananı evine götürdü .
Yıkadı pakladı bebeği doyurdu karnınısenin adın ne bakalım ürkek gözlüm dedi ,yavru kedi korkaklığında bakan canan mırr gibi ses çıkardı senin adın DENİZ olsun dedi kadın evime berket şanş getirrisin inşallah dedi sen benim kızım DENİZ’in artık dedi öptü tıpkı onu son nefesinde öpen annesi gibi .

İşte benim istanbulu ,denizi,sultanahmeti , kedileri,Bu benim çünki ürkek bakışlı deniz

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 24-06-2007, 11:02 PM   #2 (permalink)
25emel
Guest

Standart Ynt: Bebek

Alt 24-06-2007, 11:05 PM   #3 (permalink)
25emel
Guest

arada bir kayboluyor sonra işte böyle güzel yazılarla dönüş yapıyorsun ya bayılıyorum! super
Alt 25-06-2007, 01:26 AM   #4 (permalink)
Paşa Site Kedisi

976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Teşşekkürler 25 emel seninde resimlerinle dahada anlam kazanıyor yazdıklarım yüreğine sağlık kardeşim
Kediler genelde pek ortalarda dolaşmazlar geceleri çıkarlar ve ben bir kedi olarak yazılarımı gece yazarım çok ender gündüz yazıyorum yaşamadığım hissetmediğim hiçbirşeyi kelimelere dökemem her cümlede ya ben ya sevdiklerim vardır illaki ya özlemlerim ,ya isteklerim haytım işte bunlar kısaca kedice bence
Alt 01-08-2007, 09:46 AM   #5 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ugurcan is an unknown quantity at this point

merhaba.. bayılıyorum senin yüreğine. yazmak güzel yürekli insanların işidir. ellerine ,yüreğine sağlık arkadaşım. zevkle , yüreğim titreyerek okuyorm. sevgiler.
ugurcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2007, 12:38 PM   #6 (permalink)
Paşa Site Kedisi

Alıntı:
ugurcan Nickli Üyeden Alıntı
merhaba.. bayılıyorum senin yüreğine. yazmak güzel yürekli insanların işidir. ellerine ,yüreğine sağlık arkadaşım. zevkle , yüreğim titreyerek okuyorm. sevgiler.
inanınki bu güzel yorumlarınızdan utanıyorum teşekkür edrim ugurcan hep dediğim gibi bir çınar gibi dursamda içimdeki minik kelimeleri ,özlemleri,yaşadıkları,hissleri ,korkuları,kısaca ben işte yau
Alt 09-11-2007, 02:51 PM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

yazılarınla ... paylaşımlarınla hep bize güzel hediyeler verdin... bende sana bir hediye vermek istiyorum... umarım beğenirsin

sevgilerle

pisiler ve bebişler
resimleri küçülterek ekledim...
büyük halleri ayrıca keyifli.. lütfen üzerlerine tıklayıp orjinal boyutlarında bakın..

Alt 02-12-2007, 08:09 PM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

bak bu bebişler aynı sennn
Alt 02-12-2007, 08:24 PM   #9 (permalink)
Paşa Site Kedisi

mesi efm şımarıcam yawww miyaawww
Alt 02-12-2007, 10:40 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

cok duygusal bir hikayeymis!!

herseye ragmen hayat devam ediyor!!
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil