Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

UYKU GERGİNLİĞİ

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve  Erken ve Zinde Uyanma   UYKU GERGİNLİĞİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . UYKU GERGİNLİĞİ dün gece ilk defa dinledim (ego güven güçlendirici ve suçluluk) ama en az 25 tekrardan sonra yattım. aylardır gergin uyanıyordum ve bu durum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   UYKU GERGİNLİĞİ telkin cd indir izle İstanbul UYKU GERGİNLİĞİ nerededir kimdir UYKU GERGİNLİĞİ çekirdek inanç temizliği İzmir bursa UYKU GERGİNLİĞİ hipnoz UYKU GERGİNLİĞİolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi UYKU GERGİNLİĞİ hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 UYKU GERGİNLİĞİ kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

UYKU GERGİNLİĞİ

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 06-02-2009, 12:08 AM   #1 (permalink)
Teğmen

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
18 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toprakozz will become famous soon enoughtoprakozz will become famous soon enough
Standart UYKU GERGİNLİĞİ

dün gece ilk defa dinledim (ego güven güçlendirici ve suçluluk) ama en az 25 tekrardan sonra yattım.

aylardır gergin uyanıyordum ve bu durum iyiden iyiye keyfimi kaçırmaya başlamıstı...
bugün uyandığımda ise yataktan kalkamadım çünkü bu sabah gergin değildim.sanki uykumu cok iyi almış gibiydim.gün içinde yapacağım şeyler kafamı meşgul etmiyordu.

madem öyle dedim bende, bunun tadını çıkarıyım ;yataktan cıkamadan biraz miskinlik yaptım UYKU GERGİNLİĞİ

not :her yeni gelişmeyi anında paylaşacağım ama daha bu siteyi tanıyalı 24 oldu UYKU GERGİNLİĞİ

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
toprakozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 06-02-2009, 01:38 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhabalar,

Yaşadığınız gelişmeleri bizimle paylaşmanız çok sevindirici..

Bu farkındalıklarınızı belli bir yerde toplayıp daha iyi takip edebilmek için "Üyelerin Değişim Günlükleri" başlığı altında bir günlük açabilirsiniz sevgili toprakozz..

Yeni paylaşımlarınızı bekliyoruz..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 06-02-2009, 01:44 AM   #3 (permalink)
Teğmen

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
18 Mesajinıza toplam 84 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toprakozz will become famous soon enoughtoprakozz will become famous soon enough

evet formu gezerken bende yeni farkettim.öneriniz için teşekkürler
toprakozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gerginligi, uyku

Seçenekler
Stil