Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz

Uyarılar

Eğitim Seminerlerimiz özel eğitim seminerleri, egitim seminerleri, temel eğitim seminerleri, eğitim seminer, eğitim seminerler, eğitim semineri, eğitim seminerleri,

Konya'da Tv Programımız Var :)

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve Eğitim Seminerlerimiz Konya'da Tv Programımız Var :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayırlı olsun...Özellikle Mehmet bey ile görüşmek güzel olacak..Kendisi ile en son Ankara'da görüşmüştük burada ki yazıları gibi sıcak kanlı ve sempatik bir kişiliği var... Bir daha ki Ankara toplantımıza katılırsa Ankara da ki üyelerimiz de tanımış olurlar.Ben zaten toplatıya ilk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eğitim Seminerlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Eğitim Seminerlerimiz nerededir kimdir Eğitim Seminerlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eğitim Seminerlerimiz hipnoz Eğitim Seminerlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eğitim Seminerlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eğitim Seminerlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

Konya'da Tv Programımız Var :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-01-2009, 03:00 AM   #11 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Hayırlı olsun...Özellikle Mehmet bey ile görüşmek güzel olacak..Kendisi ile en son Ankara'da görüşmüştük burada ki yazıları gibi sıcak kanlı ve sempatik bir kişiliği var...

Bir daha ki Ankara toplantımıza katılırsa Ankara da ki üyelerimiz de tanımış olurlar.Ben zaten toplatıya ilk gittiğimde Mehmet bey'i
bymehmet'i sormuştum tam da tahmin ettiğim kişi çıkmıştı...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2009, 02:44 PM   #12 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Farklı illerde yaşayanlar youtube'dan mı izleyecek? :)

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2009, 07:45 PM   #13 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Konya'da şubat ayında yapılacak olan programda;

Atakan Bey ve Keops katılımcı olarak katılacaklar, sohbet tarzında, genel bilgilendirme amaçlı programlar olacak.

Konya TV'de, 12 Şubat 2009 Perşembe günü, Sevde Şişman'ın hazırlayıp sunduğu Kum Saati adlı program, canlı yayın olacak ve yaklaşık 1 buçuk saat sürecek. Yılların programcısı Sevde Hanım'ın programı, Konya'da, yıllardır süren ve izlenen bir program. Sevde Hanım, araştırmacı ve kültürlü bir programcı. Program eminim çok güzel geçecek.

Yine KTV'de, Sevde Hanım'ın programının akabinde, Fatma Hanım'ın sunduğu, Uğur Böceği adlı program, canlı olacak ve yaklaşık 1 saat sürecek. Fatma hanım, 50 yaşında, kültürlü ve yıllardır programcılık yapan, çok değerli bir Ablamız. Bu programın da çok güzel geçeceğine eminim.

Yerel TV'ler olduğu için, uydudan izleme şansımız yok. Fakat, yayınların birer CD'sini Atakan Bey ve Keops'a vereceğimiz için, sitede yayınlayıp yayınlamamak tabi ki onların kararı olacak.

Konya'da yine bir gazetede, ropörtaj şeklinde bir haber için görüşmelerim olacak. Konya'ya özel bir haber sitesinde de aynı tarzda haber yapılacak.

Ayrıca, Konya'da bir seminer hazırlığı içindeyiz. Netlik kazanması, katılımcı sayısına göre belirlenecek ve katılımcıların yeterli olmasından sonra, 15 Şubat Pazar günü de, daha önceden belirleyeceğimiz güzel bir yerde Yine, Keops'tan;

Atakan Bey'in, Sevgili Shamanic ve Belgin'in de katılacağı güzel bir seminer verilecek. Bu semirle ilgili, Sadece Konya'dan değil, çevre illerden, hatta Türkiye'nin bütün illerinden katılmak isteyen arkadaşlarımız, lütfen, bizimle irtibata geçsinler. Katılımlarınızdan dolayı mutlu oluruz.super

Yer, ücret gibi konular, katılımcıların kesinleşmesinden sonra belli olacak.

Hepiniz davetlimizsiniz.

Atakan Bey, Shamanic, Keops ve Belgin de farklı illerden katılacakları için teşekkür ediyorum.

Gönül sohbet ister kahve bahane. Burada, küçük ve güzel bir de toplantı yapmış olacağız.

Atakan Bey, düşünceleriniz ve iltifatlarınız için de çok teşekkür ediyorum.

Forum ve sizler adına bişeylerde katkım olduysa ne mutlu. Burada sizler ve sıcak kanlı bütün birbirinden değerli arkadaşlarla dostluğumuzdan dolayı asıl ben teşekkür ederim.

Şimdilik bu kadar..super
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2009, 12:19 AM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

konyada böyle bir organizasyonun yapılacak olması güzel birşey.
programı bende takip etmeye çalışıyım. eğer haber için gazete ayarlanmadıysa ben bu konuda yardımcı olabilirim. birkaç tanıdığım var :)

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-01-2009, 07:41 AM   #15 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

İmkanı olan programı kaydedip ulaşabileceğimiz bir yere yüklerse mutlu oluruz
Alt 18-01-2009, 04:13 PM   #16 (permalink)
Moderator

828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Hazır sitede Konya ile ilgili konu açılmışken, Konya'nın meşhur Dalga Dublaj Takımının Beyaz Show için yaptığı bir zamanların meşhur filmi Kara Şimşek filmine yapılan bir dublajı paylaşayım dedim

Dublajlar, Konya şivesine, örf ve adetlerine göre hazırlanmıştır. İki kardeşin tamamen hobi amacıyla yaptığı ticaret amacı olmayan tamamen hobiden ibaret olan bir teknik uygulamadır.

Bir çok ulusal kanala ve ünlülerin programlarına konu olan, bir çok oscarlı Hollywood filmlerine ve oyuncularına yapılan dublajlardan küçük bir tanesi :)

(Youtube Videosu)

Kara Şimşek 1 Dublajı:

Okumayacaksan Söyle !

Beyaz Show'da yayınlanan onaltıncı özel dublajımız.

Konusu : Baştan beri modifiye araba merakından dolayı kızan babası, eski defterleri karıştırıp, oğlunun sönük okul günlerini gözünün önüne getirir.. Oğlu da durum karşısında her zaman ki gibi beyin fırtınası yapınca ortalık cereyan yapar!!

Yayın Tarihi : 9 Şubat 2007 Cuma

[ame="
Alt 18-01-2009, 04:19 PM   #17 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Çok hoş gerçekten Mehmet,

Beyaz showda izleme imkanım olmamış bunu,Konya şivesi de yakışmış hani..

Sayende youyube videolarını da izleyebiliyorum artık..

Teşekkürler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2009, 04:55 PM   #18 (permalink)
Moderator

Bunlar gene kısa olanlar. Daha bir çok dublajları mevcut. Sitelerinden izleyebilirsin. www.aktuelnet.net.

Bu da başka bir Beyaz Show dublajı.İhtiyar.

Şom Ağızlılar Sezon 2:

İhtiyar - Dalga Dublajı

Yapım : Üsame ve Sadık Ağırbaşlı

Yapım Tarihi : 7 Mart 2008

Beyaz Show'un konuğu, Gülben Ergen isimli şarkıcı olduğu için konuda bu doğrultuda hazırlandı.

[ame="
Alt 11-02-2009, 09:25 PM   #19 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Atakan Bey ve Sevgili Keops' a yarınki programlarında başarılar diliyorum efenim

İnternetten izleme fırsatımız olmasada videoları çok büyük bir merakla bekliyor olacağım. Gönlüm sizlerle, yarın sık sık ararım artık

Hayırlı başarılar

(böyle bir replik vardı filmlerin birinde çok gülmüştüm)

Sevgiler. (Etli ekmek getirmeyi unutmayın valla karışmam :) )
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2009, 01:42 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
8 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gizkudra is an unknown quantity at this point

sitemiz çokkkk ünlü olacak heyecanlandım bak şimdiiiiiiii..darısı buyuk kanallara..:))basarılar..
gizkudra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks