Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Eft (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eft/)
-   -   Para blokajları için Eft (http://www.hayatimdegisti.com/forum/eft/202259-para-blokajlari-icin-eft.html)

H.E.M.R.A.Z 14-01-2009 02:00 PM

Para blokajları için Eft

Para durumumuzu EFT ile değiştirebileceğimize inanmak çok zordur. Sınırlarla yaşarız ve sadece para ile ilgili titreşimimizi değiştirerek hayatımıza daha çok para çekeceğimize inanmak çoğumuz için mümkün değildir. Bizler paranın zor kazanıldığını öğrendik. Üniversitede okursak, büyük bir şirkette sağlam bir göreve gelirsek, orada da özel yaşamımızdan fedakarlık yaparak çalışırsak para kazanacağımızı öğrendik. Dolayısıyla EFT yaparak, düşünce ve duygularımızın titreşimini değiştirerek daha çok paranın bize gelebileceği fikrini kavramak çoğumuz için çok zor. .

Bolluk ve bereketi hayatımıza çekmekte karşılaştığımız bir engel daha vardır…Hak etmek. Bunu ifade ediyoruz ama genelde bu ‘hak etmiyorum’ duygusunu fark etmek daha zordur. Hak etmek neye bağlıdır? Bir laf vardır “Hak verilmez, kazanılır”…evet Hak nasıl kazanılır? Mesela anne olma hakkını kazanmak için çocuğumu 9 ay taşıdım. Doğduğunda ona kendimi adadım…ve onun annesi olmak
artık benim hakkım. Öğretmen olmayı nasıl hak ettim? Okula gittim, derslere katıldım, eğitim aldım, sınavları geçtim ve bir diploma aldım….Birisinin bize bir tavsiyede bulunma hakkına sahip olması için bizim yaşadıklarımızı yaşamış ve aşmış olmasını bekleriz. Fakir birisi bize para konusunda bilgi verme hakkına sahip olamaz diye düşünürüz. İşe yeni başlamış birisinin bizim gibi senelerdir bu işi yapan bir kişiye tavsiyede bulunma hakkı olduğunu düşünmeyiz. Demek hak tecrübe ve eğitim ile gelen bir şeydir. O zaman mevcut kazancımız ve durumumuz bizim bugüne kadar aldığımız eğitimin bize getirdiği haktır. Realitemiz, gerçeğimiz budur. Daha fazlasını kazanmak için daha çok öğrenmek, daha çok tecrübe edinmek gerekir. Biz sadece daha fazlasını isteyip gelmesini bekleyemeyiz…çünkü onu hak edecek bir şeyler yapmadık. Algımız bu. Sınırımızda bu dur. EFT ile sınırları yıkarız…bu sınırı yıkarsak ne olur?
Bugüne kadar çalıştığım kişilerin çoğunda karşılaştığım en büyük engel yaşamak istediği hayatı yaratacak paranın olmamasıydı. Realitenin sınırlarıyla çevrili bir yaşamı seçiyoruz. Realite ise sadece zihnimizde yarattığımız bir algıdır. Demek algımızı değiştirerek realiteyi de değiştirebiliriz. Sınırları yok etmeye çalışmayalım…sınırları genişletelim…Kaybedecek neyiniz var ki? Sadece bu ay, Mart 2008 için sınırları aşabileceğimize inanalım. EFT ile bu ay 10 bin YTL kazanabileceğiniz sınırını yaratın…
EFT ile isterseniz önce mevcut sınırlarımızı görelim…realitemizle yüzleşelim…Bunun için aşağıdaki EFT cümlelerini deneyin ....

Para ile ilgili sınırlayıcı inançlarımızdan bazıları şöyledir: Bunları siz de deneyin ve hangisinin sizin için daha gerçek bir inanç olduğunu EFT yaparak keşfedin.
• Para kazanmak için çok çalışmak gerekir
• Parayı erkek kazanır
• Kocamın benden daha çok para kazanıyor olması gerekir
• Ya zengin ya da şanslı doğarsan paran olur
• iyi para kazanmak için üniversite okumuş olman gerekir
• Ailemde parayı ben kazanmam
• Para kirlidir
• Ruhsal işlerle para bir arada olmaz.
• Para kazanıyorsan ruhsallığını kaybettin demektir.
• İnsanları iyileştirmek için para almak onları sömürmek demektir
• Eğlenerek para kazanamazsın
• Sevdiğin bir işte çok para kazanamazsın
• Yaratıcı insanlar fakirdir, zengin değildir.
• Hepimize yetecek kadar para yok
• Ben kazanırsam başkaları kullanır
• Para geldiği gibi gider.
• Hiçbir zaman para yetmiyor…yetmeyecek
Sınırlayıcı düşüncelerimiz için kullanabileceğimiz bazı EFT cümlelerini aşağıda veriyorum. Bunların sonuna ….kendimi tamamen ve derinden seviyor ve onaylıyorum…ekleyin.
• Parayı idare etmeyi beceremiyorum, buna rağmen
• Ailemde kimsenin parası olmamasına rağmen
• Daha çok param olduğunda onu birilerine vermek zorunda olmama rağmen…
• Bir kadın olarak çok para kazanmamam lazım, buna rağmen…
• Üniversiteye gitmediğim için param yok, buna rağmen….
• Param olursa insanlar beni kullanır, beni kıskanır, benden nefret ederler..buna rağmen…
• Babam bu paraları çok zor kazanırdı. Ondan daha başarılı olmamam gerekiyor, buna rağmen…
• Çok para kazanırsam boş vaktim kalmayacak, buna rağmen…
• Daha çok para kazanmak için yeni şeyler öğrenmem ve yeni beceriler geliştirmem lazım…
• Bugüne kadar öğrendiklerimle bu kadarını hak ediyorum..buna rağmen..
• Parayı idare etmeyi bilmiyor olmama rağmen…
• Para durumumdan utanıyor olmama rağmen….
• Param olursa herkes benden bir şeyler bekleyecek…buna rağmen..
• Para durumumdan utanıyorum..buna rağmen…
• Başarılı olmayı, mutlu olmayı ve zengin olmayı hak edecek bir şey yapmadım ki…buna rağmen
• Demek bugüne kadar aldığım eğitimin karşılığı buymuş…daha fazlasını hak etmem gerekiyor olmasına rağmen…
• Başarılı olursam tüm düzenim bozulacak, buna rağmen…
• Bence benim hakkım bu kadarmış…buna rağmen…
• Herkesin hak ettiği bir para vardır…bu da benim ki…zorlamamak lazım…buna rağmen…
• Şükretmeyi bilmek gerekir, arsız olmamak gerekir..buna rağmen…

Bazen parasız olmak bize bir yarar sağlıyordur. Gülmeyin! Gerçekten öyle. Biz fark etmiyoruz ama beden, enerji, zihin bize bunun için bir ‘yarar’ yaratır. O yararları da çalışmak gerekir. Bende yok öyle bir şey diyorsanız bile aşağıdaki EFT cümlelerini bir deneyin…
• Bu para durumumdan hiçbir zaman kurtulamayacağım, buna rağmen…
• Parayı hak etmiyorum…buna rağmen
• Bolluk bereket bana gelmez..buna rağmen
• Bu para sıkıntımdan kurtulmaktan korkuyorum…buna rağmen..
• Değişebileceğime inanmıyorum buna rağmen
• Durumun değişebileceğine inanmıyorum..buna rağmen..
• Çok para beni korkutuyor buna rağmen…
• Param olurda kendime yetersem, başkalarına muhtaç olmazsam ne yaparım bilmiyorum…buna rağmen
• Bu ay 10 bin YTL kazanabileceğim hiç inanmıyor olmama rağmen…
• Param yoksa başkaları bana yardım eder…buna rağmen
• Para kazanırsam annem ve babamın hayatımda yeri kalmaz..
• Para kazanırsam annem benimle ilgilenmez artık..buna rağmen.
• Para kazanırsam babam benimle ilgilenmez artık..buna rağmen.
• Para bence önemli değil…buna rağmen…
• Bu para problemimi yaşatarak bilmediğim bir sürü kazancım oluyor..onların hepsine rağmen…
Geçmişi de çalışmak gerekir. Bugün yarattığımız sınırlar geçmiş tecrübelerimizle inşa edilmiştir. Geçmişte yaşanan hangi olaylar sizde bugün anksiyete, utanç ve suçluluk duygularını uyandırıyor? Şükran duygunuz var mı? Kendinizi neler için affedemiyorsunuz?Aşağıdaki EFT cümlelerini deneyin:
• Paramızın olmamasına çok utanırdım..buna rağmen…
• Ailemin hiçbir zaman parası yoktu, buna rağmen…
• Hiçbir zaman bizim evde para ‘yetmedi’ buna rağmen…
• Bana hiç sorumluluk verilmedi..buna rağmen..
• Geçmişte de hiç param olmadı…buna rağmen…
• Bana falcı senin para sıkıntın olmaz ama çok da zengin olmazsın demişti…buna rağmen..
• Geçmişte hiç başarılı olmadım..buna rağmen…
• Geçmişte param olduğunda hep boş yere harcadım…buna rağmen..
• Geçmişte başarılı olduğumda hep beni kıskandılar…
• Başarımın değeri hiç olmadı…ne maddi ne manevi…buna rağmen.
• Ailemde kimse para işini beceremez zaten…buna rağmen…
• Geçmişte kazandığım paraları hep onlara verdim..vermek zorunda kaldım…buna rağmen
Şimdiki durum. Bugün bazı edindiğimiz alışkanlıklar ve inançları sürdürüyoruz. Bu alışkanlık ve inançlar yüzünden de belli davranışlar içinde oluyoruz. Bu davranışları görmemiz ve değiştirmemiz gerekir.
• Ekonomi kötü ve bu durumda ben zaten para kazanamam ki..buna rağmen…
• Ayın sonunu zor getiriyorum ve kendimi hep mahrum edilmiş hissediyorum…buna rağmen…
• Param yetmiyor…buna rağmen…
• Benim yeterli param yok ki….
• Bütçe yapmak beni kısıtlıyor…buna rağmen..
• Ailemde kimsenin parası yok ki… buna rağmen..
• Para çok önemsiz bir şey zaten….buna rağmen
• Para harcamazsam kendimi güçlü hissedemiyorum..
• Para sıkıntılarımı görmemezlikten gelmeyi tercih ediyorum.
• Bir şeyler satın alırsam param varmış gibi hissediyorum…buna rağmen…
• Kendimi yalnız, çaresiz, üzgün ve sıkılmış hissedersem para harcamak iyi geliyor…buna rağmen…
Gelecek. Evet, geleceği de yaratmamız gerekiyor. Gelecek ile ilgili korkularımız, endişelerimiz bizi vazgeçirebilir. Diyet yapanlar bilir…105inci diyetten sonra boş veririz. Nasıl olsa kiloları versek de hepsi geri gelir diye diyet bile yapmayız. Daha önce para kazanmış ve o tükenmişse gelecekte de aynı şeyin olacağını düşünür kazanmamayı yeğleriz..hayal kırıklığı yaşamak istemeyiz… Bir de tabii para kazanırsak yaşamımız değişecektir…öyle algılarız…bu değişim güzel olsa da değişimdir ve bizi ürkütür…vazgeçeriz.
• Param olsa bile mutsuz olacağımdan korkuyorum..buna rağmen..
• Param olursa insanlar benden çok şey beklerler…buna rağmen..
• Param olursa kendimi tanımayabilirim buna rağmen…
• Bence hiçbir zaman yeterli para olmayacak…
• Para yetmiyor ve yetmeyecek…buna rağmen…
• Daha çok para kazanacak vaktim yok artık buna rağmen…
• Daha çok parayı nasıl kazanacağımı bilemiyorum..buna rağmen..
• Bence bu borçtan hiçbir zaman kurtulamayacağım…buna rağmen…
• Daha çok param olunca o da elimden gidecek..biliyorum…buna rağmen…
Bolluk bereket ve para üzerine oturttuğumuz inançlarımızın kültürümüzle, geldiğimiz aile ile ve genel toplum bilinciyle çok ilgisi vardır. Para sıkıntılarımızdan kurtulmak bir gecelik çalışma ile olmayacaktır. Burada sıyıracak çok katman var. Hergün çalışırsak çok yol alacağımızı biliyorum.

Ben bugün başlıyorum…Hergün yukarıda gördüğünüz cümlelerden seçmeleri 15 dakika çalışacağım…Sabırlı olacağım, her şeye bir çocuk gibi yaklaşıp, merakla bekleyeceğim.. Olmaz ki dediğimde EFT yapacağım…içimdeki inanç dolu, açık, ve heyecanlı çocuğa içimdeki ‘bilgili’ yetişkinin zarar vermesine izin vermeyeceğim…
alıntı

gülpor 15-06-2009 10:17 PM

Cevap: Para blokajları için Eft

Alıntı:

H.E.M.R.A.Z Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 281756)
Para durumumuzu EFT ile değiştirebileceğimize inanmak çok zordur. Sınırlarla yaşarız ve sadece para ile ilgili titreşimimizi değiştirerek hayatımıza daha çok para çekeceğimize inanmak çoğumuz için mümkün değildir. Bizler paranın zor kazanıldığını öğrendik. Üniversitede okursak, büyük bir şirkette sağlam bir göreve gelirsek, orada da özel yaşamımızdan fedakarlık yaparak çalışırsak para kazanacağımızı öğrendik. Dolayısıyla EFT yaparak, düşünce ve duygularımızın titreşimini değiştirerek daha çok paranın bize gelebileceği fikrini kavramak çoğumuz için çok zor. .

Bolluk ve bereketi hayatımıza çekmekte karşılaştığımız bir engel daha vardır…Hak etmek. Bunu ifade ediyoruz ama genelde bu ‘hak etmiyorum’ duygusunu fark etmek daha zordur. Hak etmek neye bağlıdır? Bir laf vardır “Hak verilmez, kazanılır”…evet Hak nasıl kazanılır? Mesela anne olma hakkını kazanmak için çocuğumu 9 ay taşıdım. Doğduğunda ona kendimi adadım…ve onun annesi olmak
artık benim hakkım. Öğretmen olmayı nasıl hak ettim? Okula gittim, derslere katıldım, eğitim aldım, sınavları geçtim ve bir diploma aldım….Birisinin bize bir tavsiyede bulunma hakkına sahip olması için bizim yaşadıklarımızı yaşamış ve aşmış olmasını bekleriz. Fakir birisi bize para konusunda bilgi verme hakkına sahip olamaz diye düşünürüz. İşe yeni başlamış birisinin bizim gibi senelerdir bu işi yapan bir kişiye tavsiyede bulunma hakkı olduğunu düşünmeyiz. Demek hak tecrübe ve eğitim ile gelen bir şeydir. O zaman mevcut kazancımız ve durumumuz bizim bugüne kadar aldığımız eğitimin bize getirdiği haktır. Realitemiz, gerçeğimiz budur. Daha fazlasını kazanmak için daha çok öğrenmek, daha çok tecrübe edinmek gerekir. Biz sadece daha fazlasını isteyip gelmesini bekleyemeyiz…çünkü onu hak edecek bir şeyler yapmadık. Algımız bu. Sınırımızda bu dur. EFT ile sınırları yıkarız…bu sınırı yıkarsak ne olur?
Bugüne kadar çalıştığım kişilerin çoğunda karşılaştığım en büyük engel yaşamak istediği hayatı yaratacak paranın olmamasıydı. Realitenin sınırlarıyla çevrili bir yaşamı seçiyoruz. Realite ise sadece zihnimizde yarattığımız bir algıdır. Demek algımızı değiştirerek realiteyi de değiştirebiliriz. Sınırları yok etmeye çalışmayalım…sınırları genişletelim…Kaybedecek neyiniz var ki? Sadece bu ay, Mart 2008 için sınırları aşabileceğimize inanalım. EFT ile bu ay 10 bin YTL kazanabileceğiniz sınırını yaratın…
EFT ile isterseniz önce mevcut sınırlarımızı görelim…realitemizle yüzleşelim…Bunun için aşağıdaki EFT cümlelerini deneyin ....

Para ile ilgili sınırlayıcı inançlarımızdan bazıları şöyledir: Bunları siz de deneyin ve hangisinin sizin için daha gerçek bir inanç olduğunu EFT yaparak keşfedin.
• Para kazanmak için çok çalışmak gerekir
• Parayı erkek kazanır
• Kocamın benden daha çok para kazanıyor olması gerekir
• Ya zengin ya da şanslı doğarsan paran olur
• iyi para kazanmak için üniversite okumuş olman gerekir
• Ailemde parayı ben kazanmam
• Para kirlidir
• Ruhsal işlerle para bir arada olmaz.
• Para kazanıyorsan ruhsallığını kaybettin demektir.
• İnsanları iyileştirmek için para almak onları sömürmek demektir
• Eğlenerek para kazanamazsın
• Sevdiğin bir işte çok para kazanamazsın
• Yaratıcı insanlar fakirdir, zengin değildir.
• Hepimize yetecek kadar para yok
• Ben kazanırsam başkaları kullanır
• Para geldiği gibi gider.
• Hiçbir zaman para yetmiyor…yetmeyecek
Sınırlayıcı düşüncelerimiz için kullanabileceğimiz bazı EFT cümlelerini aşağıda veriyorum. Bunların sonuna ….kendimi tamamen ve derinden seviyor ve onaylıyorum…ekleyin.
• Parayı idare etmeyi beceremiyorum, buna rağmen
• Ailemde kimsenin parası olmamasına rağmen
• Daha çok param olduğunda onu birilerine vermek zorunda olmama rağmen…
• Bir kadın olarak çok para kazanmamam lazım, buna rağmen…
• Üniversiteye gitmediğim için param yok, buna rağmen….
• Param olursa insanlar beni kullanır, beni kıskanır, benden nefret ederler..buna rağmen…
• Babam bu paraları çok zor kazanırdı. Ondan daha başarılı olmamam gerekiyor, buna rağmen…
• Çok para kazanırsam boş vaktim kalmayacak, buna rağmen…
• Daha çok para kazanmak için yeni şeyler öğrenmem ve yeni beceriler geliştirmem lazım…
• Bugüne kadar öğrendiklerimle bu kadarını hak ediyorum..buna rağmen..
• Parayı idare etmeyi bilmiyor olmama rağmen…
• Para durumumdan utanıyor olmama rağmen….
• Param olursa herkes benden bir şeyler bekleyecek…buna rağmen..
• Para durumumdan utanıyorum..buna rağmen…
• Başarılı olmayı, mutlu olmayı ve zengin olmayı hak edecek bir şey yapmadım ki…buna rağmen
• Demek bugüne kadar aldığım eğitimin karşılığı buymuş…daha fazlasını hak etmem gerekiyor olmasına rağmen…
• Başarılı olursam tüm düzenim bozulacak, buna rağmen…
• Bence benim hakkım bu kadarmış…buna rağmen…
• Herkesin hak ettiği bir para vardır…bu da benim ki…zorlamamak lazım…buna rağmen…
• Şükretmeyi bilmek gerekir, arsız olmamak gerekir..buna rağmen…

Bazen parasız olmak bize bir yarar sağlıyordur. Gülmeyin! Gerçekten öyle. Biz fark etmiyoruz ama beden, enerji, zihin bize bunun için bir ‘yarar’ yaratır. O yararları da çalışmak gerekir. Bende yok öyle bir şey diyorsanız bile aşağıdaki EFT cümlelerini bir deneyin…
• Bu para durumumdan hiçbir zaman kurtulamayacağım, buna rağmen…
• Parayı hak etmiyorum…buna rağmen
• Bolluk bereket bana gelmez..buna rağmen
• Bu para sıkıntımdan kurtulmaktan korkuyorum…buna rağmen..
• Değişebileceğime inanmıyorum buna rağmen
• Durumun değişebileceğine inanmıyorum..buna rağmen..
• Çok para beni korkutuyor buna rağmen…
• Param olurda kendime yetersem, başkalarına muhtaç olmazsam ne yaparım bilmiyorum…buna rağmen
• Bu ay 10 bin YTL kazanabileceğim hiç inanmıyor olmama rağmen…
• Param yoksa başkaları bana yardım eder…buna rağmen
• Para kazanırsam annem ve babamın hayatımda yeri kalmaz..
• Para kazanırsam annem benimle ilgilenmez artık..buna rağmen.
• Para kazanırsam babam benimle ilgilenmez artık..buna rağmen.
• Para bence önemli değil…buna rağmen…
• Bu para problemimi yaşatarak bilmediğim bir sürü kazancım oluyor..onların hepsine rağmen…
Geçmişi de çalışmak gerekir. Bugün yarattığımız sınırlar geçmiş tecrübelerimizle inşa edilmiştir. Geçmişte yaşanan hangi olaylar sizde bugün anksiyete, utanç ve suçluluk duygularını uyandırıyor? Şükran duygunuz var mı? Kendinizi neler için affedemiyorsunuz?Aşağıdaki EFT cümlelerini deneyin:
• Paramızın olmamasına çok utanırdım..buna rağmen…
• Ailemin hiçbir zaman parası yoktu, buna rağmen…
• Hiçbir zaman bizim evde para ‘yetmedi’ buna rağmen…
• Bana hiç sorumluluk verilmedi..buna rağmen..
• Geçmişte de hiç param olmadı…buna rağmen…
• Bana falcı senin para sıkıntın olmaz ama çok da zengin olmazsın demişti…buna rağmen..
• Geçmişte hiç başarılı olmadım..buna rağmen…
• Geçmişte param olduğunda hep boş yere harcadım…buna rağmen..
• Geçmişte başarılı olduğumda hep beni kıskandılar…
• Başarımın değeri hiç olmadı…ne maddi ne manevi…buna rağmen.
• Ailemde kimse para işini beceremez zaten…buna rağmen…
• Geçmişte kazandığım paraları hep onlara verdim..vermek zorunda kaldım…buna rağmen
Şimdiki durum. Bugün bazı edindiğimiz alışkanlıklar ve inançları sürdürüyoruz. Bu alışkanlık ve inançlar yüzünden de belli davranışlar içinde oluyoruz. Bu davranışları görmemiz ve değiştirmemiz gerekir.
• Ekonomi kötü ve bu durumda ben zaten para kazanamam ki..buna rağmen…
• Ayın sonunu zor getiriyorum ve kendimi hep mahrum edilmiş hissediyorum…buna rağmen…
• Param yetmiyor…buna rağmen…
• Benim yeterli param yok ki….
• Bütçe yapmak beni kısıtlıyor…buna rağmen..
• Ailemde kimsenin parası yok ki… buna rağmen..
• Para çok önemsiz bir şey zaten….buna rağmen
• Para harcamazsam kendimi güçlü hissedemiyorum..
• Para sıkıntılarımı görmemezlikten gelmeyi tercih ediyorum.
• Bir şeyler satın alırsam param varmış gibi hissediyorum…buna rağmen…
• Kendimi yalnız, çaresiz, üzgün ve sıkılmış hissedersem para harcamak iyi geliyor…buna rağmen…
Gelecek. Evet, geleceği de yaratmamız gerekiyor. Gelecek ile ilgili korkularımız, endişelerimiz bizi vazgeçirebilir. Diyet yapanlar bilir…105inci diyetten sonra boş veririz. Nasıl olsa kiloları versek de hepsi geri gelir diye diyet bile yapmayız. Daha önce para kazanmış ve o tükenmişse gelecekte de aynı şeyin olacağını düşünür kazanmamayı yeğleriz..hayal kırıklığı yaşamak istemeyiz… Bir de tabii para kazanırsak yaşamımız değişecektir…öyle algılarız…bu değişim güzel olsa da değişimdir ve bizi ürkütür…vazgeçeriz.
• Param olsa bile mutsuz olacağımdan korkuyorum..buna rağmen..
• Param olursa insanlar benden çok şey beklerler…buna rağmen..
• Param olursa kendimi tanımayabilirim buna rağmen…
• Bence hiçbir zaman yeterli para olmayacak…
• Para yetmiyor ve yetmeyecek…buna rağmen…
• Daha çok para kazanacak vaktim yok artık buna rağmen…
• Daha çok parayı nasıl kazanacağımı bilemiyorum..buna rağmen..
• Bence bu borçtan hiçbir zaman kurtulamayacağım…buna rağmen…
• Daha çok param olunca o da elimden gidecek..biliyorum…buna rağmen…
Bolluk bereket ve para üzerine oturttuğumuz inançlarımızın kültürümüzle, geldiğimiz aile ile ve genel toplum bilinciyle çok ilgisi vardır. Para sıkıntılarımızdan kurtulmak bir gecelik çalışma ile olmayacaktır. Burada sıyıracak çok katman var. Hergün çalışırsak çok yol alacağımızı biliyorum.

Ben bugün başlıyorum…Hergün yukarıda gördüğünüz cümlelerden seçmeleri 15 dakika çalışacağım…Sabırlı olacağım, her şeye bir çocuk gibi yaklaşıp, merakla bekleyeceğim.. Olmaz ki dediğimde EFT yapacağım…içimdeki inanç dolu, açık, ve heyecanlı çocuğa içimdeki ‘bilgili’ yetişkinin zarar vermesine izin vermeyeceğim…
alıntı

Hemraz slm,para blokajları için eft uygulaması yaptınmı?sonuçlarını paylaşırmısın? şimdi okudumda, yukardaki seçeneklerden bazı inançların kendimde olduğunu gördümmm...dusun2

[ esra ] 22-06-2013 03:24 AM

peki buna rağmen dedikten sonra ne diyeceğiz?

ancasinan 22-06-2013 07:30 AM

Alıntı:

[ esra ] Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844269)
peki buna rağmen dedikten sonra ne diyeceğiz?

buna ragmen kendimi derinden ve tamamen seviyorum ,kabul ediyorum ve onayliyorum.

Işıklı yol 22-06-2013 11:26 AM

aynen bende yapacağım bunu. Gerçi çok şükür eskiye nazaran daha az yokluk bilinci içindeyim ve parasız kalırım korkum neredeyse hiç kalmadı diyebilirim. Yine de bunu da yapacağım. NE KAYBEDERİMy789

Işıklı yol 22-06-2013 11:29 AM

kendime mesaj olarak yolladım ki unutmayayım ve kaybetmiyeyim. Hadi bakalım başlıyorum

mehtap1606 23-06-2013 01:40 AM

Aynen ben de kendime msj attım aynı kafadanı :))) kolay gele ben bu eft yi çok benimsedim eşim yüzüme parmaklarıma vururlen gördü geçen beni dedim masaj yapıyorum :)))

Işıklı yol 23-06-2013 09:50 AM

Alıntı:

mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 844301)
Aynen ben de kendime msj attım aynı kafadanı :))) kolay gele ben bu eft yi çok benimsedim eşim yüzüme parmaklarıma vururlen gördü geçen beni dedim masaj yapıyorum :)))

Benim eşim deliriyo. Yapma şöyle diyo, böyle şeylerle uğraşma. Kitaplarımı saklarım hep, bulursa yırtar çünkü. Malesef ön yargılı bu konularda. Kitaplarım yasak ama ben bazen o kitaplardan alıntılar yaparak bir şeyler anlatırım ona, kim söylemişse ne güzel söylemiş der. Gülümserimy789

peh derim, pehsevincli

marea476 17-10-2016 01:01 AM

uygulama sonucları noldu acaba ??

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:23 AM.