Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Duyurular (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/)
-   -   "Bugün Forum Tanıtımı İçin Neler Yaptiniz?" Aktivitesi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/duyurular/616220-quotbugun-forum-tanitimi-icin-neler-yaptinizquot-aktivitesi.html)

hayatimdegisti 10-11-2010 01:51 AM

"Bugün Forum Tanıtımı İçin Neler Yaptiniz?" Aktivitesi

Sitemizin tanıtımı için katılımda bulunan üyelerimize çeşitli ödüllerimiz olacak.

Kişiye özel yapilacak cd ler, çekirdek inanç bulma çalışması (telefonla ya da yüz yüze), seminerlerimizden birine ücretsiz katilma imkanı, 2 seanslık ücretsiz HEDEF BELİRLEME koçluğu gibi hediyelerimiz olacaktır.

İşte Katılım Kuralları:

1- Amaç başka sitelerde forumlarda rahatsız edici şekilde reklam yapmak değildir. Mutlaka kendi cümlelerinizle kendi deneyimlerinizle sitemizin tanitimini yapiniz. Burada yaraticilik önemli.

Sadece tanitim amaçli olarak link verilirse bu tepki çekebilir.

2- Sitemizin tanıtımını facebook gruplarında da yapabilirsiniz. Bu ve benzeri tanitimlar da değerlendirilecektir.

3- Real player programı ile indirdiğiniz çeşitli videoları -kişisel gelişimle ilgili olabilir- sitemizin linkini ekleyip tekrar facebook'a yükleyebilirsiniz. Diğer sitelerde paylaşabilirsiniz.

4- Forumlarda olsun, sitelerde olsun, vermiş olduğunuz linkler sonucu sitemize gelen ziyaretçi sayisi istatistik bolumunden tespit edilerek en çok katkida bulunanlara hediyeleri gönderilecektir.

4 kişiye kişiye özel cd yapilacaktir.

2 kişiye çekirdek inanç tespit çalişmasi yapilacaktir.

2 kişi ücretsiz olarak seminerlerimize katilabilecektir

2 kişi bireysel 2 seans hedef belirleme koçluğu alacaktır.

Sitelerde yapmiş olduğunuz tanitimlari ya da sitemizin tanitimi için yapmiş olduğunuz her ne varsa bunu bu başlikta belirtiniz.

nazendem 10-11-2010 02:06 AM

Cevap: Bugun forum tanıtımı için neler yaptiniz aktivitesi

Ben facebook sayfama gönderilen seminer haberlerini ,site içerisinde hoşuma giden makaleleri kendi facebookumda arkaşlarımla paylaşıyorum.Yada tutup kollarından seminere getiriyorum.:)Yalnız ,bunları birşeylerin karşılığı olarak yapıyor olma hissinden rahatsız olurum.Sadece siteyi ve sizleri çok sevdiğimi bilin diye paylaşmak istedim.Sevgiler..

yeni bir hayat 10-11-2010 02:15 AM

internet ortamı dışında, günlük görüştüklerimiz de değerlendirilecek mi :))

bugün 100 'e yakın kişi haberdar oldu siteden..herkes internet kullanmıyor çünkü..

Sultan 10-11-2010 08:25 AM

Cevap: "Bugün Forum Tanıtımı İçin Neler Yaptiniz?" Aktivitesi

konuşmalarımda verdiğim küçük seminerlerde siteden sitenin bana kattıklarından bahsediyorum.
ve bir gün semineri şehrimizde yapmayı çok istiyorum.y789

bilgendilo 10-11-2010 09:46 AM

ben de sevdiklerime siteden ve bana kazandıklarından bahsederek onların da üye olmasını ve burda yazılanları okumasını, telkinleri dinlemesini tavsiye ediyor ve faydalı yazıları kopyalayıp onlara da gönderiyorum, çünkü bu güzel fırsattan onların da yararlanmasını istiyorum, onlar da göndereceğim mailleri dört gözle bekler oldular artık, benim evimde pc olmadığı için işyerinde girebiliyorum ve burda facebook kullanılamadığı için sadece bu kadarını yapabiliyorum y789

bigokyanus 10-11-2010 10:17 AM

Alıntı:

yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 778005)
internet ortamı dışında, günlük görüştüklerimiz de değerlendirilecek mi :))

bugün 100 'e yakın kişi haberdar oldu siteden..herkes internet kullanmıyor çünkü..

Ben de yüzyüze görüştüklerime söylüyor , görüşemediklerime telefonla haber veriyorum , bir de işyerinde ekranımda açık olduğundan çaktırmadan bakıp bakıp siteye üye olanlar var, onlar kabul olur mu? :))

Alexandra 10-11-2010 10:19 AM

Ben kendim gibi, hayatını değiştirmek, hayata başka bir gözle bakmak isteyen arkadaşlarımı bu siteye yönlendiriyorum. Okudukça, paylaştıkça, dinledikçe bambaşka bir hayatın mümkün olduğunu kendi gözleriyle görebilmelerini sağlayabilmek için bu siteyi tavsiye ediyorum. Çok olumlu sonuçlar almaya başladık bile.

Parlayan 10-11-2010 10:24 AM

Görüştüğüm tüm arkadaşlarıma, yakın çevreme sitenin adresini verip bana neler kattığını anlatıyorum.Diğer girmiş olduğum kişisel gelişim siteleri ve üye olduğum bir çok sitede de anlatıcam bugün..

Işıldayan Safir 06-12-2010 04:33 AM

Çok güzel bir aktivite. Beni de cezbediyor. 1. belli, 2. kim diyorum. ttli3

Sevgilerimle. actionsmile

Bilge İnan 06-12-2010 05:14 AM

Hergün rutin olarak yaptığım şeyleri :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:27 AM.