Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Sağlık > Alternatif Tedavi > Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri

Uyarılar

Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri Sırları, Şifacılıkta Kullanımı, Yaşamımıza Etkileri v.b

'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

Alternatif Tedavi ve Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı??? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ametis taşını ben cok sevıyorum .vede olumsuzlugu uzaklastırlıgına ınanıyorum...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri telkin cd indir izle İstanbul Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri nerededir kimdir Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri hipnoz Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri kuantum düşünce kitap haberi

'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-11-2010, 04:17 PM   #51 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

ametis taşını ben cok sevıyorum .vede olumsuzlugu uzaklastırlıgına ınanıyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2010, 12:27 PM   #52 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: 'ben şu taşı kullandım ve gerçekten şu etkisini gördüm' diyen var mı???

bendede ametist, kristal kuvars, malakit, oniks, taşlarından kolye uçları ve florit taşından bir bileklik var. ama taşların kullanımında devamlılık sağlayamadım:( gümüş yüzüğüm dışında takı kullanmaya alışık olmadıgımdan dolayı bir türlü taşıyamadım üzerimde ama yeniden başlamak istiyorum hatta alican1199 arkadaşın bahsettiği üzere çakralarıda araştırmam lazım sanırsam. devamlı üstümde taşımaktan ziyade çakralarla meditasyon şeklinde kullanmak daha iyi olabilir sanırım. birtürlü nasıl kullanacağımı tam olarak kesitemiyorum çünkü birçok kaynakta birçok bilgi yer alıyor kafam karıştı iyice :/
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2017, 10:15 AM   #53 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Hayatdern is an unknown quantity at this point

Doğada bulunun her şeyin bir yaratılma amacı ve anlamı vardır. Topraktan çıkan suya, bitkiye, madene, taşlara kadar her şey anlamlı bir düzen içerisinde oluşmuş ve insanlığın hizmetine sunulmuştur. Bunlardan biri de kayaçlardan doğal bir şekilde çıkarılan şifalı taşlardır.
Dekorasyon, mücevher veya daha birçok alanda kullanılmasının yanında sağlığa sağladığı fiziksel ve ruhsal faydalar, bu taşların şifalı taşlar olarak nitelendirilmesine sebep olmuştur. Bu doğal taşların faydaları ise doğadaki her şeyin ne kadar mükemmel ve yararlı olduğunu göstermektedir. Çok eski çağlarda bile taşların enerjisini fark eden insanlar, bunlara değer vermişler ve onlardan faydalanmaya çalışmışlardır. Şifalı taşların her birinin farklı enerjileri vardır. Eski çağlarda insanların tesadüfen fark etmesi ve daha sonra araştırmacıların detaylı analizleri neticesinde bu taşların hepsinin farklı bir fayda sağladığı fark edilmiştir. Hatta birçoğu astrolojiyle bağdaştırılmış ve her taşın farklı bir burcun özelliğini yansıttığına inanılmıştır. Şifalı taşlar nedir, faydaları, özellikleri, bilimsel açıklamaları hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazıda okuyup detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
Hayatdern isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2017, 09:46 AM   #54 (permalink)
Teğmen

Halk arasında volkan camı olarak bilinen, doğal bir şekilde meydana gelen volkanik kayaç türüne obsidyen adı verilir. Yanardağların ani şekilde soğuması ile meydana gelirler. Kristalleşme süreci gerçekleşmeden donma noktasına geldiğinden kenar kısımları ince, keskin bir formdadır. Bu ince ve keskin formu sebebiyle tarihin eski uygarlıklarında silah ya da süs eşyası üretiminde kullanılmıştır.
Eski uygarlıkların en ünlülerinden Mayalar, obsidyen taşını ayna yapmak için kullanmışlardır. Günümüzde ise tıp alanında kullanılan neşterlerin keskin bölgelerinde kullanılan bir kayaçtır. Akrep, kova, oğlak burcuna sahip kişilerin uğurlu taşı olarak da bilinir. Obsidyen taşının insan vücudu üzerinde etkileri olduğu söylenmiştir. Şifalı taşlar arasında kendinden sıklıkla bahsettiren obsidyen taşının genel özellik ve çeşitlerini buradan öğrenebilirsiniz: Obsidyen Taşı Nedir? Nasıl Kullanılır? Özellikleri ve Faydaları Nelerdir? | Bilgihanem
Alt 05-04-2018, 03:20 PM   #55 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
_EliF_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her taş herkese uyacak diye bir şey yok. Siz taşınızı kendiniz seçersiniz. Nokta vuruşu yapılacak mevzuda değil dener bulursunuz. Ama HANGİ TAŞ SİZİ ÇEKİYORSA SİZİN TAŞINIZ ODUR.
Dükkanıma bitin taşları satıyorum ve hemen hemen hepsini kullandım. (bi kuvars kristaline yaklaşamadım ama onunda zamanı gelecektir elbet :) )
Malakit: Bilinç altını uyarır. Eğer bilinç altında üztünü örttüğünüz şeyler varsa içinize attığınız bu taşı sonrasında psikoterapi almayacaksanız kullanmayın derim. Boğar resmen ve unutkanlık yapar. Aynı şekilde lapis lazuli, obsidyen ve opalde aynı şekilde etkiler gösterebiliyor. Şu an bende malakit kolye var ve taş ateş gibi ve dikkat dağınıklığına neden oluyor. Çünkü bilinç altı uyarıldı ve zihin bilin altına yönelmek istiyor o yüzden bilinçten kopmalar oluyor.
Her taşın beirli zamanlarda belirli görevleri var artık takamıyorsanız ya da kırıldı ise artık gerek yoktur taşı takmaya. Temizleyin saklayın bir kenarda dursun yeri gelir eliniz otomatik olarak o taşa gider.
Tehlikesiz taşlar: Akik, akuamarine, ametist, pembe kuvars, aventurin ve yeşim. Aklıma gelenler bunlar. Ama eğer vucudunuz bunlarla uyumsuzluk sergilerse takacam diye zorlamanın alemi yok. :)
Son olarak bir taş sizde ters etki yapıyorsa çıkarınca verdiği etki kaybolur, kalıcı etki yapmaz, telaşlanacak bir şey yok yani :)

Ben de Obsidyen taşı kullanıyorum. Nasıl kullanabileceğim hakkında biraz araştırma yaptım. Bu yazıdan öğrendim. Obsidyen taşı ile ilgili tüm bilgiler yazı içerisinde yer alıyor. Baya etkili bir taşmış.

Bookmarks

Seçenekler
Stil