Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Sağlık > Alternatif Tedavi > Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri

Uyarılar

Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri Sırları, Şifacılıkta Kullanımı, Yaşamımıza Etkileri v.b

Değerli taşları nerelerde bulabiliriz?

Alternatif Tedavi ve Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri Değerli taşları nerelerde bulabiliriz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar değerli taşların hepsini bir arada ve gerçek olarak görmek bilmek isteyenler eşim mehmet kezerden temin edebilirler sahra kuyumculuk.bileyciler sok mermer han.no 27..21 beyazıt istanbul...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri telkin cd indir izle İstanbul Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri nerededir kimdir Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri hipnoz Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Doğal Taşlar ve Doğal Güçleri kuantum düşünce kitap haberi

Değerli taşları nerelerde bulabiliriz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-02-2009, 01:04 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 10 kez İyi ki varsın denildi
dino is an unknown quantity at this point
Standart değerli taşlar

arkadaşlar değerli taşların hepsini bir arada ve gerçek olarak görmek bilmek isteyenler eşim mehmet kezerden temin edebilirler sahra kuyumculuk.bileyciler sok mermer han.no 27..21 beyazıt istanbul

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

dino isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2009, 05:10 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 1
13 Mesajinıza toplam 97 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ntemmuz is an unknown quantity at this point
Standart değerli taşlar

sevgili sinan atasoy,

ben bu tür taşları eminönünden temin ediyorum.bu konuda çok geniş kapsamlı bir dükkan.ayrıca kendileri ithalatını yaptıkları için fiyatlarda birçok yere göre daha uygun ve hakiki olmaları konusunda en güvenilir blduğum yer.şimdi sana detaylı olarak tarif etmeye çalışacağım.

Kuru kahveci mehmet efendiyi bilirsin mutlaka, önce onu bul.sol tarafın mısır çarşısının bir kapısı sağ tarafında mehmet efendinin olduğu sokağın tam köşesi olacak.bu durumda yaklaşık 10 veya 15 adım(adım büyüklüğü değişir malum :) kapalıçarşı yönüne yürüdüğünde sağ tarafında kalan,devasa ametistleri ve birçok çeşitli taşları sergileyen dükkanı kolaylıkla göreceksin.umarım işini görür bu tarif.

sevgilerimle.
ntemmuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2009, 08:20 PM   #13 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough

Degerli taslar hakkinda internetten bilgi alabileceginiz, alisveris yapabileceginiz iki site ismi veriyorum
www.kenzimahfi.com,
www.kenzay.com
Yurtdisinda yasiyorum, bu sitelerden bilgi alip, taslari yasadigim yerden temin ediyorum. Kolay gelsin..
aquariel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2009, 11:40 PM   #14 (permalink)
Şifalı Bitki Uzmanı

_EliF_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 172
104 Mesajinıza toplam 727 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_EliF_ will become famous soon enough_EliF_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Değerli taşları nerelerde bulabiliriz?

Alıntı:
aquariel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu siteye geniş kapsamından dolayı güvendim ve sipariş verdim.
tesadüfen karşıma çıktı ve bir haftadır inceliyorum.
Bilmediğimiz sıkıntılar, bildiğimiz sıkıntılardan daha çok korkutur bizi. Ama bilmediklerimizin sonucunda bildiklerimizde iyi olacak gibi bir alternatifi asla düşünmeyiz. Ya da belki bilmediklerimiz bildiklerimizden daha iyi. Risk almak lazım. (Elif Kaya)

Değişim=zor=ama=imkansız değil=yapacak mıyım=evet=bu benim.
_EliF_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2009, 12:26 PM   #15 (permalink)
Teğmen

illker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
illker is an unknown quantity at this point

merhabalar negatif elektriği üstümüzden alıp pozitif elektriğin gelmesini sağlayan bir kristal aldım salonumun baş köşesine koydum bu taşın böyle olduğunu bildiğimiz için sadece bunu bu şekilde kurduğumuz için bu etkenlere faydası var.
Alt 13-08-2009, 11:29 AM   #16 (permalink)
Şifalı Bitki Uzmanı

_EliF_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 172
104 Mesajinıza toplam 727 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_EliF_ will become famous soon enough_EliF_ will become famous soon enough

Alakası yok. Hem kullananan hemde satan biri olarak şunu söyleyebilirim. O taşlar senin vücudunda senin faydasını bilmediğin ama var olan etkilerini sürdürmeye devam ediyor.
Misal ben 2 haftadır içtiğim suyun içinde kristal atıyorum ve tadı inanılmaz değişti. İçmeye doyamadığım bir su oldu.
Önce inanmayarak kullandım sonra etkilerini görünce dükkanımda satmaya başladım ve şu an bütün çeşitlerden var dükkanımda.
Ama alıpta kuru kuruya kullanmayacaksınız. Önce temizliğini yapmak şart.
Programlama şart değil. Öylede etkisini gösteriyor ama program sadece etkisini arttırıyor. Ben kendime programladığım taşı kullandığım zaman karıncalanma hissediyorum. Ama o his beni rahatsız ettiği için takmayı bıraktım.
Bilmediğimiz sıkıntılar, bildiğimiz sıkıntılardan daha çok korkutur bizi. Ama bilmediklerimizin sonucunda bildiklerimizde iyi olacak gibi bir alternatifi asla düşünmeyiz. Ya da belki bilmediklerimiz bildiklerimizden daha iyi. Risk almak lazım. (Elif Kaya)

Değişim=zor=ama=imkansız değil=yapacak mıyım=evet=bu benim.
_EliF_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2009, 04:16 AM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aypare70 is an unknown quantity at this point

Bulunduğunuz şehirde bu tür taşlara ulaşamıyorsanız yada almaya gidecek vaktiniz yoksa size sanaldan temin edebileceğiniz çok güvendiğim bir adres vermek istiyorum. Taşları doğal halde satıyor ve taşları programlayıp reiki yükleyip gönderiyor. Bugüne kadar aldığım taşların hepsi de gerçek ve çok güzel. Taşları elime aldığım anda yüklenen enerji çok iyi geliyor. Tesadüfen bir sorunumla ilgili danışma ile başlayan mesajlaşma bugün beni bu sanal dükkanın müptelası yaptı.
İşte adresi
http://dukkanlar.gittigidiyor.com/Ai...as_Gumus_Taki/
aypare70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-11-2009, 12:53 AM   #18 (permalink)
zeynep957
Guest

Tahtakalede ŞarkHan diye bir pasaj var.Giriş katındaki sağda ilk dükkanda aradığınız taşları bulailirsiniz,geçen sene bir tsadüf eseri görüp biraz incelemiştim.Umarım yardımcı olmuşumdur.Günleriniz ışıkla dolsun.
Alt 25-01-2012, 10:01 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kontes su is an unknown quantity at this point

günaydın arkadaşlar,
ankarada değerli taş bulabileceğim güvenilir bir yer biliyormusunuz
kontes su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2012, 04:56 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 124
124 Mesajinıza toplam 327 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzeygüney will become famous soon enoughkuzeygüney will become famous soon enough

Yarı değerli taşların bir çoğunu gerçeğinden ayırt etmek zor.
Reiki master Berna hocamın önerisi Sedat amca ve kadıköyde adliyenin karşısındaki pasajda doğal taş ürünler satan dükkan.
Buradaki taşlar gerçek enerjisi gümbür gümbür diyor. Ama kesinlikle fark göremeyeceğiniz öyle taş gördüm ki enerji anlamında tık yokta diyor.
Çok fazla sahte var, alırsanız bildiğiniz yerden alın

Sevgiler...
kuzeygüney isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
bulabiliriz?, degerli, nerelerde, taslari

Seçenekler
Stil