Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Güzellik ve Bakım Klubü > Güzellik Bakım > Diş Bakımı

Uyarılar

Diş Bakımı diş sağlığı bakımı, ağız diş bakımı, protez diş bakımı, çocuk diş bakımı, çocuklarda diş bakımı, porselen diş bakımı, dis bakımı, dişlerin bakımı, bebek diş bakımı, ağız ve diş bakımı, diş teli bakımı, ağız ve diş sağlığı bakımı, diş bakımı, dişeti bakımı, bebeklerde diş bakımı, diş sağlığı ve diş bakımı,

bembeyaz dişler

Güzellik Bakım ve Diş Bakımı bembeyaz dişler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız :)))))))))))))))))))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diş Bakımı telkin cd indir izle İstanbul Diş Bakımı nerededir kimdir Diş Bakımı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diş Bakımı hipnoz Diş Bakımı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diş Bakımı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diş Bakımı kuantum düşünce kitap haberi

bembeyaz dişler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-03-2009, 08:57 PM   #11 (permalink)

sabırlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
118 Mesajinıza toplam 497 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sabırlı is an unknown quantity at this point

:)))))))))))))))))))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sabırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2009, 09:08 PM   #12 (permalink)
Teğmen

anceline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
58 Mesajinıza toplam 408 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anceline is on a distinguished road

selam arkadaşlar ...branşım degil zeytinyag ya da limon dişleri beyazlatır mı bilmiyorum ancak icindeki asit seviyesi diş minelerimize zarar verebilir diye düşünüyorum....
Bir de ilginç bir şey söyliyeyim size bir rahatsızlıgımdan dolayı İSVEÇ İKSİRİ denen mucizevi karışımdan kullanmam gerekti ..aç karınla alınan bu terkip faydalı da oldu... ancak dişlerimi inanılmaz sararattı hatta belli noktaları kararttı...öyle fırçalamakla filan geçecek cinsten degil hiç gülümseyemez duruma gelmiştim....gittim dişçide temizlettim...Aman siz de bu tarz şeyler kullanmadan önce iyi bir araştırma yapın benden söylemesi
selam ve sevgi ile....
Alt 08-03-2009, 09:14 PM   #13 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

içim karardı benimde burda
Alt 08-03-2009, 09:20 PM   #14 (permalink)

sabırlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
118 Mesajinıza toplam 497 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sabırlı is an unknown quantity at this point

yav zaten zeytinyağı beyazlatmıyomuş dişleri güçlendiriyomuş.görmüyomusunuz adam zeytinyağı içe içe bide fırçalayarak dişlerini 50kglık şeyleri kaldırıyomuşş dişleriyle...tabi adamın elleride sapasağlamken neden dişlerini bu işin içine katmış o da merak konusu:))) dişini tırnağına katmış desek belki durumu bi nevi kurtarabiliriz:))
sabırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 12:53 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 180
78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azime_1 will become famous soon enoughazime_1 will become famous soon enough

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dişlerinizin kalıcı olarak beyazlaşması için
sabah ve akşam dişlerinizi diş macunu yerine 15 gün zeytinyağı ile fırçalarsanız
dişlerinizde kalıcı beyazlığa kavuşursunuz.

kavuşmakla kalmaz ağzınızı dünyanın en kuvvetli mikrop öldürücüsü ile temizlemiş olursunuz

ilk fırçalamanızda dişetleriniz biraz kanaya bilir bu mikropların ağzınıza elveda etmesidir.

çok az miktarda zeytinyağını bir çay bardağına dökün ve fırçanızı bandırın sonrada dişlerinizi fırçalayın
zeytinyağı sağlıktır,sağlık mutluluk,mutluluk zeytinyağıdır
--
sahi mi söylüyorsun şakamı:)
Zeytinyaı müthiş bi şey ama ilk defa duyuyorum . Bu konuyla ilgili klasik bi soru denenmiş mi
Alt 19-03-2009, 02:58 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

Bende cok merak ettim valla..Evde zeytin yagi var hemen firsalayip geliyorum.
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 03:43 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

Firsalayip demisim:)) Firçaladim arkadaslar, ki ben evdeysem 3 ogun kesin fircalarim. Zeytinyagla firçalamak guzel , yani hiç tiksincek birsey yok, agziniz yagli kalmiyor, ayrica dilimide fircaladim , dilimde puruz kalmadi :)) Sigara icenler bilirler, agzimizda sanki boyle lapa gibi bi his olur, iste o yok oldu misal. Suan evet damak dipleri hepsi degil bir kaç yerde sizliyor.Kanadimi? evet , yani oyle akan bir kan degildi fakat .. ayyy ne uzattim yine:)) Uzun lafin kisasi ; memnun kaldim, denicem 15 gun boyunca, ki zaten beyazlik hemen belli oluyor... Kardesime denettim, 13 yasinda henuz, fakat disleri lekeli, tiksindi o , yasindan olsa gerek, fakat evet degisik bir renk oldu disleri, daha parlak ve beyaz.

Neyse bakalim 15 gun sonra yine bu sayfadayim. PIRLANTA ben , hahahahaaa

sevgimle
yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 04:13 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 72
37 Mesajinıza toplam 211 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serkangs is an unknown quantity at this point

arkadaslar bu konu tam komedi olmus :D bende deneyecegim ;) Fakt limon konusunda arkadasimiz anceline nin de dedigi gibi zararli olur, beyazlatmasina beyazlatir ama disler gücsüzlesir . Sevgiyle kalin. Saygilar
serkangs isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2009, 06:13 PM   #19 (permalink)
Teğmen

78 Mesajinıza toplam 503 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: bembeyaz dişler

limon her ne kadar asitik bri özellik sergilese de ben limonun parçalayıcı bir asirt içeriğine sahşip olduğunu düşünmüyorum. Hani mutlaka bu tarz konularda şahsi düşünceler komik gelebilir ama ben limonu göze dahi damlatılıp olumlu sonuç verdiğini bizzat gözlerimle şahit oldum. Hani siz gene de denemeyin ama... paylaşmak istedim
Alt 26-03-2009, 06:18 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Standart Cevap: bembeyaz dişler

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok şaşırdım zeytinyağıyla fırçalicaz sonra napcaz yaa ağzımız yağlı yağlımı kalcak zaten yıkansa da çıkmazki
,

bu ağızlar ne yağlı yemkler yiyor. tükrükteki enzimler o yağ asitlerini parçalar ve mideye inidrir. Haksız mıyım:)

Bookmarks