Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve  Diğer Sorularınız   Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında Sevgili arkadaşlar, subliminal telkinlere ilgi duymaya başladım henüz hiçbir yerden satın almadım ancak bir süredir araştırıyorum. sormak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında nerededir kimdir Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında hipnoz Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkındaolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 28-10-2016, 08:27 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jiaan is an unknown quantity at this point
Standart Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında

Sevgili arkadaşlar, subliminal telkinlere ilgi duymaya başladım henüz hiçbir yerden satın almadım ancak bir süredir araştırıyorum. sormak istediğim bir şey var. theta healer lar kök inançlarından değişmeden subliminal telkinin içbir işe yaramayacağını söylüyorlar en fazla bilinçaltında çift kodlama oluşur diyorlar. hem bu yüzden hem de çok daha kısa sürede çözüm ürettikleri için subliminal telkinden daha 'iyi' bir çözüm olduğu savunuluyor. sizce durum nedir? nasıldır?

Siteyi inceledim, atakan beyde önce çekirdek inançları dönüştürmek gerektiğini söylemiş ancak theta healing de bireysel seansla bilinçaltına girilip sorunun bizzat içine yönelerek kök inanç kaldırılıyormuş ancak subliminal telkinde daha genel bir tavır var her ne kadar kişiye özel olsa da bireysel seans şeklinde bizzat Bilinçaltı kodlaması açığa çıkarılmıyor. Dolayısıyla aklımda soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim.

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
jiaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-10-2016, 02:19 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bilinçaltı temizleme theta healing ve subliminal farkı hakkında

Hepsi aynı sadece tarzlar farklı o kadar ben telkin kullanan biri olarak beyin frekanslarıyla terapinin daha etkili olduğuna inanmaktayım çünkü insan beyni zaten belirli frekanslarda çalışmakta ve bozuk frekansları uyarmak veya düzeltmek frekansın düzelmesine böylece sorunlu davranış ve düşüncenin iyileşmesi anlamına geliyor. Ki gece yatmadan yaptığım beyin frekansı çalışmalarıyla rüyalarım aşırı derece net gerçekci ve anlamlı oluyorlar en derinimdeki düşüncelerin rüyama yansıdığını fark ediyorum. Kişinin deneme yanılma yoluyla kendisiyle oynaması deneyimlemesi gerekiyor kişiden kişiye değişir çünkü
Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-10-2016, 04:56 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jiaan is an unknown quantity at this point

anladım. ancak şöyle bir şey var subliminal telkin daha realistik theta healing ise daha fantastik ancak fantastik olan bu teknik en fazla 3 günlük bir program sunuyor subliminal ise 3 aya varan bir program. durum böyle olunca hala kendimi ikna edemedim hangisi hakkında ne düşünmeliyim'e.
frekans ayarlamanı binoral ses dinleyerek mi yapıyosun yoksa meditasyon ile mi ?
jiaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-10-2016, 05:06 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point

Telkin olsun frekans olsun 3 günlük 3-6 aylık çalışmanın bir manası yok önemli olan an içerisinde bunlardan faydalanmak dünyada herşey oldukça nankör hangi terapi şeklini uygularsanız uygulayın bıraktığınız zaman etkisi kaybolacaktır, çünkü insanız.

binarual çalışmalar evet onun yanındada diğer solfej frekanslarındanda yararlanıyorum 528hz gibi ben aldığım etkiden yana konuşuyorum fantastik gerilim korku bilmem pek
Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil