Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Sosyal Fobim Var

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Sosyal Fobim Var Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar benim sosyal fobim var yaklaşık 3 haftadır suçluluk ve ego telkinlerini dinliyorum bunlara ek olarak sosyal fobi başkalarının düşüncelerini önemsememe topluluk karşısında konuşma ve sosyallik arttırıcı telkinlerini eklemek istiyorum sizce sosyal fobi için bu telkinler doğru bir seçim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Sosyal Fobim Var

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-03-2013, 04:27 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 13
8 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Oğuzzz is an unknown quantity at this point
Standart Sosyal Fobim Var

Merhaba arkadaşlar benim sosyal fobim var yaklaşık 3 haftadır suçluluk ve ego telkinlerini dinliyorum bunlara ek olarak sosyal fobi başkalarının düşüncelerini önemsememe topluluk karşısında konuşma ve sosyallik arttırıcı telkinlerini eklemek istiyorum sizce sosyal fobi için bu telkinler doğru bir seçim mi?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Oğuzzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2013, 05:18 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough
Standart Cevap: Sosyal Fobim Var

Sİtenin ana sayfasında SSS (sık sorulan sorular )diye bir bölüm var. Orada Atakan Bey nasıl dinleneceğini yazmış. kopyalayıp size göndereyim .

Yazar: Atakan Sönmez | | 08 Nis 2012 | 15 Yorum
SIK SORULAN SORULAR

Telkinler kişisel gelişim amaçlıdır. Bu nedenle ille bir sorunuz olması gerekmiyor.
Nasıl dinlememi tavsiye ederseniz?
Öncelikle hedefiniz ne onu belirleyin. Tüm telkinlerin hepsini bir arada dinlemek ağır gelebilir. Önce suçluluk duyguları ve ego güçlendiriciyi listenize alıp bir hafta gece gündüz ard arda çalacak şekilde ortalama 70-80 saat dinledikten sonra diğer telkinleri yavaş yavaş listenize ekleyebilirsiniz.
Ben bu telkinlerin etkili olacağına inanmiyorum ya da geçici olduğunu düşünüyorum!!!
Telkinlerin etkili olduğu ve kalıcı olduğu açık yorumlarda belli. Telkin ile kaset ya da cd yaratma işi çok eskidir. Ancak yurtdışında yapılanların aynısını kopyalamak yerine ritmotrans diye adlandırdığım ritimli okuma tercih edilmiştir. Bunu diğerleri ile karıştırmayınız etkiler olur ve kalıcı olarak sizinle kalır
Telkinlere inanip inanmamak etkisini değiştirir mi?
Telkilerin etkisine inanmadıkları halde dinleyenler de etkileri görürler. Bunun birçok örneği vardır. Ancak telkinleri her gün saatlerce dinlemek yerine günde bir iki kez dinlerseniz 3-5 gün ara verirseniz yani bu inançsızlığınız dinleme sürenizi etkilerse o zaman etki göremezsiniz.
Telkinleri ne kadar süre dinledikten sonra etkilerini hissederim?
Bir kere toplamda dinlediğiniz telkin adedi süresi ne kadar fazla ise etki hissetme süresi de o kadar uzar. İlk etapta sadece suçluluk duyguları ve ego güçlendiriciyi dinlerseniz ve gece gündüz 10-12 saatten az olmamak uzere bir hafta devam ederseniz bu sure sonunda etkileri hissedersiniz. Daha sonra topluluk karşısında konuşma,kendine güven vb. diğer telkinleri listenize ekleyebilirsiniz. Sabır da çok önemli eğer sadece gündüz dinliyorsanız etkilerin ortaya çıkması 2 haftayı bulabilir.
Telkinlerin tamamını listeme doldurursam ne olur?
Etkileri hissetme süreniz bir haftadan çok daha uzun sürelere uzar. Tüm telkinleri eklerseniz her bir telkine günde 3-5 kez sıra gelir.
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2013, 08:58 PM   #3 (permalink)

Teşekkür ederim ama benim sorum sosyal fobi için dinlenebilecek telkinleri doğru seçmişmiyim aralarında fazla yada gereksiz telkin var mı onu merak ediyorum
Alt 02-03-2013, 11:57 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 1
6 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosyal-fobikkiz is an unknown quantity at this point

Merhaba oğuz
Bende de aynı sorun mevcut özellikle topluluk karşısında konuşma en büyük sorunum maddi durumum el vermediği için psikoloğa da gidemiyorum senden ricam bana sosyal fobinin ne boyutta olduğunu ve hangi durumlarda ortaya çıktığını yazabilir misin ? Amacım; sorununun benimkyle aynı olduğunu bilirsem benimle ortak bi sorunu olan biriyle konuşmak beni aşırı rahatlatacak ve elbette seni de.yalnız olmadığımı bilicem en azından
sosyal-fobikkiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2013, 12:04 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough

ücretsiz telkinler arasında sosyal fobi ile ilgili çok fazla telkin var. önem sırasına göre ana telkinler ( ego ve suçluluk ) diğerlerini ekleyebilirsiniz. topluluk karşısında konuşma ,sosyallik artırıcı, sosyal fobi telkinlerinin hepsi işe yarar. telkinlerin içeriği ana sayfada var. oradan inceleyip kendine göre bir sıra oluşturabilirsin. ben şu an ego, suçluluk ,topluluk karşısında konuşma, koruma kalkanını dinliyorum . öncesinde 12 telkini birden dinliyordum. çok ağır geldi. ççok yoğun bilinçaltı rüyaları gördüm . ilk defa dinlemeye başlayanlar için telkinlerin etkisi artsın diye 5- 6 telkini aşmamak daha doğru. bir ay dinledikten sonra diğer telkinler eklenebilir. ya da telkinlerin etkisi seni çok yorduysa, bir ay süresini uzatıp, diğer telkinleri sonra ekleyebilirsin
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2013, 10:37 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

merhaba arkadaşlar aynı sorun bende de var. ben çekirdek inanç çalışması yaptırdım. 2 ay oldu telkinleri dinleyeli. biraz rahatlama var ama hala sosyal ortamlarda çok gerginim. yalnız Abdullah bey benim mükemelliyetçi olduğum için sosyalleşemediğimi söyledi. yani benim sorunum sosyl fobi değil mükemmelliyetçilikmiş. çok şaşırdım ama doğru olabilir. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2013, 05:53 PM   #7 (permalink)

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Zaten sosyal fobiyi tetikleyenlerden biriside mükemmeliyetçilik bence. Çünkü insanlara karşı kendimizi dört dörtlük göstermek istiyoruz ve hata yapmaktan korkuyoruz bu yüzdende sosyal fobi oluyor bence.
Alt 04-03-2013, 05:57 PM   #8 (permalink)

Alıntı:
sosyal-fobikkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba oğuz
Bende de aynı sorun mevcut özellikle topluluk karşısında konuşma en büyük sorunum maddi durumum el vermediği için psikoloğa da gidemiyorum senden ricam bana sosyal fobinin ne boyutta olduğunu ve hangi durumlarda ortaya çıktığını yazabilir misin ? Amacım; sorununun benimkyle aynı olduğunu bilirsem benimle ortak bi sorunu olan biriyle konuşmak beni aşırı rahatlatacak ve elbette seni de.yalnız olmadığımı bilicem en azından
Benim içinde çok iyi olur.
Alt 05-03-2013, 10:04 AM   #9 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

..ve sosyal fobide en önemli nokta, kendi kendimizle sağlıklı ilşkiler geliştirmeyi öğrenmek.ancak ondan sonra başkalarıyla sağlıklı ilşkiler kurmak mümkün..
mümkün olduğunca kendimizi tanımak, anlamak ve sevmekle başlıyor herşey.
çünkü sen kendinle ne isen, başkalarıyla da o sun..

sevgiyle , başarılar diliyorum
Alt 05-03-2013, 10:20 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough

Eskiden özgüven sorunum vardı ama zamanla bu sorunun kendime güvenmemekle değil, insanlara güvenmemekle alakalı olduğunu anladım ki bana göre tüm özgüven eksikliği denilen şeylerin kaynağı bu. İnsanları tabiri caizse iplememeye başlayınca sosyal fobim de geçti :D Artık kalabalık bir caddenin ortasında yürüyüp giderken bile bağıra bağıra şarkı söyleyebiliyorum :D Dağ başını duman almış gümüş dere durmaz akar, güneş ufuktan şimdi doğar yürüyelim arkadaşlar Lay la lay lay lay laayy... :D

UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks