Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Diğer Bilinmeyenler

Uyarılar

NAZAR NEDİR?

Gizemli Konular ve Diğer Bilinmeyenler NAZAR NEDİR? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Nazar Nedir? Bildiğiniz gibi nazar, "etkileyici bakış" anlamındadır. Halk arasında konuşula gelen şöyle bir söz vardır: "Öyle mavi, kötü gözleri var ki, bakışlarıyla bir öküzü devirir." derler! Buradaki mavi göz ve kötü bakış, gözden dolayı değil; gözleri araç olarak kullanan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Bilinmeyenler telkin cd indir izle İstanbul Diğer Bilinmeyenler nerededir kimdir Diğer Bilinmeyenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Bilinmeyenler hipnoz Diğer Bilinmeyenler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Bilinmeyenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Bilinmeyenler kuantum düşünce kitap haberi

NAZAR NEDİR?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-12-2007, 09:12 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough
Standart NAZAR NEDİR?

Nazar Nedir?

Bildiğiniz gibi nazar, "etkileyici bakış" anlamındadır. Halk arasında konuşula gelen şöyle bir söz vardır: "Öyle mavi, kötü gözleri var ki, bakışlarıyla bir öküzü devirir." derler! Buradaki mavi göz ve kötü bakış, gözden dolayı değil; gözleri araç olarak kullanan kişiden dolayıdır. Meseleyi ortaya şöyle koyalım: Bakışlarınızla, karşı tarafa, baktığımız yere, baktığımız şeye, baktığımız kimseye bir tesir göndermiş oluruz. Çoğumuzda bu tesir normaldir, yani normal dışı bir etkisi yoktur. Fakat öyle kimseler vardır ki, bakışlarıyla karşısındakini etkilerler.

Bu etkinin kaynağı, ürettiği güçlü tesiri (ruhsal tesir), nefsaniyetin ıslah edilmemiş, arıtılmamış tesir karışımıyla dışa vurmuşsa; bu tesir, menfi yönden etkileyicidir ve bildiğimiz "nazar" olur. Örneğin böyle bir kişi, dikkatle baktığı şeyi, menfi yönde etkiler. Çünkü o şeye bakışlarında haset vardır, fesat vardır, bin türlü çekememezlik vardır. Böyle bir nefsaniyetle beslenen bu güçlü tesir, baktığı şeyi, eşya ise kırar; canlıysa dengesini bozar, hasta eder. Hatta öldürebilir!

Tabiî her fesat, her haset bakış, böyle bir etkiyi taşımaz. Çünkü ruhsal kaynağı zayıftır. (Tekâmül geriliğinden dolayı değil; bu enkarnasyonundaki icap dolayısıyla böyledir.) Nefsaniyetini arındırmış, ruhsal tesirleri güçlü kişi ise, bakışlarıyla kişileri müspet yönde etkiler. Böyle kimselerin gözlerine bakabilmek, öyle kolay da değildir.

Bir ezoterik bilgimizi aktarmaya çalışalım: Bir milyon sene kadar öncelerinde, "Atlantis" diye bildiğimiz batık kıtada yaşayan Atlantalılar, bakışlarıyla, tüm hayvanları hükümleri altına alabilen bir güce sahiptiler! Lisanları gelişmemiş olmasına rağmen, hem bakışlarıyla ve hem de acayip sesleriyle yılanları, vahşî hayvanları bile itaat altına alabiliyorlardı! Hatta bitkileri bile etkileyip, güçlü bakışlarıyla onların büyümelerini, gelişmelerini hızlandırabiliyorlardı! Ve bu bakışlarla, ağaçların dallarına bile istedikleri şekilleri verebiliyorlardı!

Hayvanlar arasında da bakışlarıyla avlarını büyüleyip kolayca yakalayanların mevcudiyetini de bu vesileyle hatırlatalım. Örneğin yılanları… Demek ki, asıl güç ruhtan kaynaklanıyor... Ama türlü icaplarla bu güç kamufle edilmiştir. Bizleri düşündürmek için de böyle bazı mizansenler sergilene gelmektedir.

Ruhsal Boyut'tan alıntıdır..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-12-2007, 09:28 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: NAZAR NEDİR?

sanırım hepimiz nazara inanıyoruz peki korunmak için ne yaparız yani hep nas-felak-ayet el kürsi filan tavsiye edilir başka bildiğiniz bişeyler var mı? ciddi anlamda nazarından(veya negatif enerjilerinden diyeyim) çekindiğim birileri var ve onlarla bir süre sonra bikaç günlüğüne bir arada bulunmam gerekiyor.zaten fazlaca etkilendiğimi düşünüyorum mesela çok mutlu olduğum bir sabah herkes ne kadar neşelisin dedi,öğleden sonra telefonum çalındı.bende vaziyet aynen herkesin bana ooo süper çalışmışsın her şeyi de nasıl biliyosun dediği sınavlardan vasat notlar aldım falan filan.acaba koruma kalkanını mı dinlesem? ama o da sadece içimi rahatlatır,insanların negatif enerjilerini gerçekten engelleyemez gibi geliyor nazar boncuğu gibi şeyler takmanın yanlış olduğunu bütün din bilginleri söyler durur.ciddi anlamda korkuyorum ve fikirlerinizi rica ediyorum
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2007, 09:33 PM   #3 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akik is an unknown quantity at this point

nazar boncuğu yanlış değil, bir nevi paratoner olabilir, aynı şeyin firuze veya ametist için de söylendiğini duymuştum ama bir araştır istersen.
akik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2007, 09:46 PM   #4 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

aslında boncuk bana da yanlış gelmiyor kaç kere taktığım boncuklar kendimi kötü hissettiğim zamanlarda kırılmıştır.bildiğiniz cam boncuklardı aslında bi özellikleri de yoktu ama.belki de biz o amaçla taktığımız için işe yarıyor,yani başka renkte başka bir şey taksak yine kırılacak.bilemiyorum.ama islama göre nazar boncuğu muska vs gibi şeylerin şirk sayıldığını kaç yerde okudum
Alt 23-12-2007, 10:00 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
84 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatale will become famous soon enoughfatale will become famous soon enough

Yukarıda Akik'in de yazmış olduğu gibi, yanınızda firuze taşı bulundurmanız iyi olabilir. Firuze'nin nazara karşı etkili bir taş olduğu gibi,aynı zamanda olumsuzu olumluya çevirme özelliği de varmış. Belki o zaman işleriniz tersine dönmez.Ayrıca, tabi ki negatif enerjiler yok sayılamaz fakat,bu negatiflikleri kabul edersek fazlasıyla yaşamaya başlarız. O yüzden naçizane olarak şöyle diyeyim,öncelikle bazı düşünce kalıplarınızdan vazgeçmeye çalışmamız lazım.İnsanların söyledikleri sizi bu derece etkilememesi için gereklidir bu.Mesela, ben mutluyum ve bunu kimse bozamaz,şeklinde düşünülebilir.Bu da türlü olumsuzluklara karşı, bir nevi kendinizi korumadır.
Alt 23-12-2007, 10:05 PM   #6 (permalink)
Teğmen

hmm anlıyorum teşekkürler.kendim böyle diye diye nazarı çekiyorum belki de.yıllardır teyzelerin tabiriyle "benim yıldızım düşük" modunda yaşayageldiğim için bunu değiştirmem biraz zor.listeye koruma kalkanını da eklemem gerekicek o halde.
Alt 23-12-2007, 10:18 PM   #7 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akik is an unknown quantity at this point

bahsettiğiniz şeylerin günah olup olmaması ne amaçla, ne düşünerek taşıdığınıza bağlı bence (müftüyüm ya ben). yani muskayı büyü yapıyo gibi taşırsanız günah olur ama işte huzur versin, ne bileyim allahın varlığını hissedeyim, her an o duayı ettiğimi hissedeyim diye düşünerek takıyorsanız problem olacağını sanmıyorum.

nazarı "ruhani" boyuttan çok enerji ile açıklamaya çalışıyorum ben, yapım ilkine pek müsait değil (şimdi de fizik profesörü oldum). insan beyninin belirli frekanslarla elektromanyetik dalgalar yaydıkları fiziken de tesbit edilebiliyor, belli durumlarda bu dalgaların taşıdığı enerjilerin (yani dalga boylarının) büyük oranda değiştiği de aynı şekilde birçok kez gösterilmiş. bahsettiğim paranormal olaylar falan değil, bildiğiniz normal bilimsel araştırmalardan bahsediyorum. bazı kişilerde bu dalgaların diğer insanlara zarar verecek boyutlara ulaşması mümkün olabiliyordur belki, bu durumda nazar bakışla gerçekleşmeyip sadece o insanın kafasından geçenlere de bağlı olabilir mesela.

belirli taşlarınsa kendilerini oluşturan elementlerin yapılarından dolayı belli frekanslarda enerjiyi soğurma özellikleri vardır, firuzedeki durum bu. aynı şekilde ametist radyasyonu soğurabilir, bu yüzden bilgisayarın yakınlarında bulundurun derler.

nazar boncuğu fatale'in dediği gibi daha çok psikolojik etki yaratıyor olabilir -ki bu da sizin yaydığınız enerjiyi belirler bir ölçüde- ama belki mavi rengin bi olayı vardır onu bilmiyorum. çünkü mavi ışık düşük miktarda enerji taşır kırmızı gibi renklerin tersine ve mavi olarak gördüğümüz nesneler ışığın diğer renklerini soğurup sadece maviyi yansıtan renklerdir, yani mavi nesneler ışığın yüksek enerjili kısmını soğuran nesnelerdir aslında. belki bu durumda nazar dediğimiz şeyi de kısmen de olsa soğuruyor olabilir.

bu da böyle bir bakış açısı olsun, çeşit olsun:)
akik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2007, 09:43 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

sevgili müftümüz ve fizik profesörümüz :P akik çok güzel demişsin bende öyle biliyorum. Gözle yayılan belli bir magnetik enerji var. Sanırım düşünce gücüyle birleştiği zaman zarar veriyor olabilir. Aslında benim de gözlerim mavi ama şimdiye kadar hiç öyle boncuk felan patlatmadım yada bişi olmadı. Tabii her beğendiğim yada güzel sey için maşallah "allah korusun" gibi iyi temennilerde bulunuyorm belki onunla ilgilidir.

Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2007, 11:53 AM   #9 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
EMİR_55 is an unknown quantity at this point

3 Felak 3 Nas 1 de Ayetel Kürsi okursanız nazar falan değmez. Nazar ayti de var amam benim ezberimde yok. Allah hepimizi nazardan korusun

EMİR_55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks