Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-aliskanliklar-ile-ilgili-cd-ler/)
-   -   Cebindeki parayı son kuruşuna kadar harcama alışkanlığı :( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-aliskanliklar-ile-ilgili-cd-ler/881-cebindeki-parayi-son-kurusuna-kadar-harcama-aliskanligi.html)

etterna_ 14-02-2007 03:18 PM

Cebindeki parayı son kuruşuna kadar harcama alışkanlığı :(

Bu alışkanlık sanırım çoğunuzda vardır ve tabi bende de var. Aranızda bunu yenen varsa nasıl yendi acaba. Konuşalım mı? hy789

hayatimdegisti 14-02-2007 04:58 PM

Aşırı harcama alışkanlığı... neutrali5
Bu konu ile ilgili scriptler mevcut.İçeriklerini bu bölüme eklerim bir bakarsınız. blissy

etterna_ 14-02-2007 05:51 PM

tasiyelerin için çok tekekkur ederim lerzan.Ben de alısveris merkezlerinden pek hoslanmam.Acayip bi elektriği var oraların sanki fazla vakit geçiremiyorum. Ama dediğin gibi paramı devamlı yanımda tasıyorum eve gelince de nereye harcadım bu kadar parayı diyerek isyan ediyorum. sigrt56

etterna_ 14-02-2007 05:56 PM

ya evdeki klavyem arızalı harfleri copy paste yapiom kusura bakmayın yazım hatalari için.Atakan bey size yarin yazicam.daha fala bu sekilde yazamicam çunku sadanim

hayatimdegisti 14-02-2007 05:58 PM

Olsun bizde klavye çalıştığı halde yazim hatalari oluyor...Sende sonra yazarsinn s456

etterna_ 14-02-2007 06:05 PM

Ben gidiom klaye almaya para harcamak olsun 44

hayatimdegisti 14-02-2007 06:09 PM

Şöyle almışken en pahalısında kablosuz falan al cebinde para kalmasın actionsmile

etterna_ 14-02-2007 06:15 PM

ya ama bastan çıkarma beni mause lu set falan dusunuom zaten 956k sonra ay basını nasıl getircem blissy smil56

hayatimdegisti 14-02-2007 06:17 PM

Peki kablosuzun hiç bir fonksiyonu yok.Eğer oyun oynamiyorsan...
Eee uzakta klavye ne işe yarar zaten yakini görmüyoruz.Sen al şöyle kablolu güzel bir şey 12389

etterna_ 16-02-2007 12:40 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Aşırı harcama alışkanlığı... neutrali5
Bu konu ile ilgili scriptler mevcut.İçeriklerini bu bölüme eklerim bir bakarsınız. blissy

Atakan bey daha önce de söylediğim gibi suçluluk duyguları telkini beni depresif bi hale soktu. Bi müddet ara verdim ve 3 gündür tekrar başladım. Bu telkinleri ve sigara bırakma telkinine de başlıycam o da bitince sizden kendime özel bişey istiycem o zaman. Teşekkür ederim

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:15 AM.