Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Deja-Vu

Uyarılar

olacaklari hissetme

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Deja-Vu olacaklari hissetme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız olanları kestırsem dahi elimden bir sey gelmiyor ki. cunku gunluk konusmalar, sıradan olayları ancak bır kac dakıka oncesıne kadar hıssedıyorum. buyuk olayları hıssetsem de susuyorum baskalarının hayatlarına karısamam. kendıme olacak olayları yada kendı tepkılerımı bılemıyorum zaten. bir cok falcı benım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Deja-Vu telkin cd indir izle İstanbul Deja-Vu nerededir kimdir Deja-Vu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Deja-Vu hipnoz Deja-Vu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Deja-Vu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Deja-Vu kuantum düşünce kitap haberi

olacaklari hissetme

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-01-2007, 10:57 PM   #11 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
18 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
periprensesi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: olacaklari hissetme

olanları kestırsem dahi elimden bir sey gelmiyor ki. cunku gunluk konusmalar, sıradan olayları ancak bır kac dakıka oncesıne kadar hıssedıyorum. buyuk olayları hıssetsem de susuyorum baskalarının hayatlarına karısamam. kendıme olacak olayları yada kendı tepkılerımı bılemıyorum zaten. bir cok falcı benım hakkımda dogru tahmın yapamaz cok kapalı oldugumu soyler. ben ustune gıtmıyorum cunku bu tur yetenekler bır hedıye, paylasılması lazım ama paylastıkca azalıyor, dogru amacları dogru ınsanları kestırmek zor oldugundan, ucuzluyor gibi geliyor bana.

sadece benım gıbı telkın dınledıkten sonra bu tur hıslerı artan yada onceden var olanları gormek paylasmak ıstedım.
bakın bır etkı daha bulduk atakan bey, bu faydayı kesfetmis miydiniz super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

periprensesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2007, 11:24 PM   #12 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bunu aslında diğer etkiler bölümüne eklemek gerekiyor.Gerçektende ilginç bir etki.İyi bir tespit yapmışssınız.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2007, 02:45 AM   #13 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scorLex is an unknown quantity at this point

Bende normalde hiçbir zaman rüyalarımı hatırlamam ama telkini ilk dinlediğim gün baya dinlemiştim.Sabah kalktığımda rüyamı hatırlıyordum dusun
scorLex isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2007, 03:23 AM   #14 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point

Eskiden bu yeteneğimden çok korkar Allaha yalvarırdım ne olursun görmek istemiyorum kaldıracak duruma gelene kadar diye sölerdim sonra birden üst üste olaylar yaşadım ve yaşadığım olaylar beni güçlendirdi sonra yeniden başladı durugörü bazen kendimi kaybediyorum konuşurken sonrasını hatırlamıyorum müthiş bir titreme ve iç bulantısı başlıyor sanki beynimin %100ünü kullanıyorum ve içim geçiyor olacagına emin oluyorum ve dua ediyorum.Şu an böyle bir yeteneğim olduğuna şükrediyorum ama Allah bu yeteneği kesinlikle kaldırabilecek durumda olana vermeli çünkü gerçekten bayılma derecesine kadar bile gelebiliyor.
zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2007, 11:31 PM   #15 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serencam is an unknown quantity at this point

Bu tipte yaşanan olaylar ergenik döneminde daha çok oluyor. Hormonal dengenin yerleşebilmesi sürecinde bazı insanlar pek farklı boyutları deneyimleyebiliyor. Şu an 22 yasında olduguna göre ilerleyen zamanlarda tahminen bu yeteneği kısmen veya tamamen yitirebilirsin. Tabi ne gördügünü pek anlatmamışsın ama biraz daha açık yazsaydın belki bir baska yorumum olurdu.
Alt 03-09-2007, 12:07 AM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Ben de insanlar hakkında pek yanılmam his mi yoksa tahmin mi bilemiyorum ve telkinleri dinledikten sonra benim de rüyalarımda farklılıklar oldu ve geleceğe dair mesajlar aldığımı hissettim
Alt 03-09-2007, 07:22 PM   #17 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seckinc is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Ego Güçlendirici Telkin İçeriği

Dün gece başımdan geçen bir olaı sizlerle paylaşmak istiyorum.Tam 2 gündür Ego Güven Güçlendirici ve Suçluluk Telkinini dinliyorum.Gece uyumadan önce karma olarak 1 saatlik bir playlist hazırladım ve mp3 playerdan dinlemeye başladım.uykuya dalacağım sırada da kapatıp uyudum.

Rüyamda Trafik polisi arabamla beni yolda durdurdu,ceza yazmak için bin türlü neden uydurdu ama sonunda bende ona rüşvet vererek ondan kurtuldum.Sıradan bir rüya olarak düşündüğüm rüya bugün gerçekten benzer bir şekilde karşıma çıktı.

Yola çıkacağım sırada arabam bozuldu ve yolda kaldım.bu işlerden anlayan bir servis elemanı geldi ve akü problemini çözmek için benden 10 YTL para aldı.Şimdi ne var bunda diyebilirsiniz ama İşin garip tarafı Polise verdiğim rüşvette 10 YTL ydi.

Açıkçası çok şaşkınım çünkü dinlemeye başlayalı 2 gün oldu ve uykuya dalmadan önce alınan telkinler daha etkili olduğunu burada okudum ama bu telkinlerin GELECEĞİ GÖRME yada GELECEĞE YÖNELİK İPUÇLARI vermesi doğal mı?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bi açıklama yaparsa çok memnun olurum...
seckinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2007, 12:23 AM   #18 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serencam is an unknown quantity at this point

Alıntı:
ELİF-81 Nickli Üyeden Alıntı
Ben de insanlar hakkında pek yanılmam his mi yoksa tahmin mi bilemiyorum ve telkinleri dinledikten sonra benim de rüyalarımda farklılıklar oldu ve geleceğe dair mesajlar aldığımı hissettim
Bilinçaltı ile ilgili çalışmalarda farklı bir bilinç boyutuna da açılabilir insanlar. Bunun en bariz örneği rüyalardır.
Rüyaları net hatırlamak bilinçaltımızla irtibat kurmamız açısından önemlidir. Bu nedenle Jung ekolünü izleyen terapistler ve psikanalistler rüyalarla çalışma yaparlar.
Alt 04-09-2007, 01:40 AM   #19 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
seckinc Nickli Üyeden Alıntı
Dün gece başımdan geçen bir olaı sizlerle paylaşmak istiyorum.Tam 2 gündür Ego Güven Güçlendirici ve Suçluluk Telkinini dinliyorum.Gece uyumadan önce karma olarak 1 saatlik bir playlist hazırladım ve mp3 playerdan dinlemeye başladım.uykuya dalacağım sırada da kapatıp uyudum.

Rüyamda Trafik polisi arabamla beni yolda durdurdu,ceza yazmak için bin türlü neden uydurdu ama sonunda bende ona rüşvet vererek ondan kurtuldum.Sıradan bir rüya olarak düşündüğüm rüya bugün gerçekten benzer bir şekilde karşıma çıktı.

Yola çıkacağım sırada arabam bozuldu ve yolda kaldım.bu işlerden anlayan bir servis elemanı geldi ve akü problemini çözmek için benden 10 YTL para aldı.Şimdi ne var bunda diyebilirsiniz ama İşin garip tarafı Polise verdiğim rüşvette 10 YTL ydi.

Açıkçası çok şaşkınım çünkü dinlemeye başlayalı 2 gün oldu ve uykuya dalmadan önce alınan telkinler daha etkili olduğunu burada okudum ama bu telkinlerin GELECEĞİ GÖRME yada GELECEĞE YÖNELİK İPUÇLARI vermesi doğal mı?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bi açıklama yaparsa çok memnun olurum...
Telkinlerin böyle etkileri olduğunu söyleyen üyelerimiz olmuştu...Sonuçta insan beyninin sırları halen çözülememiş..
Suçluluk duygularından,stresten kurtulduğunuzda bu tür yetenekleriniz ortaya çıkmış olabilir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2007, 07:39 PM   #20 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sances94 is an unknown quantity at this point

neden olmasın?

Bookmarks