Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Lütfen yardım edin :(

Alternatif Kişisel Gelişim ve  Dayanışma hattı   Lütfen yardım edin :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 2 . Anlatmak istediğim şuydu; Toplumun belli bir değer yargısı var. Olaylara standart tepkiler vermelisin. Belli davranışlara belli tepkiler vermek zorundasındır. Vermezsen toplumdan dışlanabilirsin. Ben tekrar soruyorum; ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Lütfen yardım edin :( telkin cd indir izle İstanbul Lütfen yardım edin :( nerededir kimdir Lütfen yardım edin :( çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Lütfen yardım edin :( hipnoz Lütfen yardım edin :(olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Lütfen yardım edin :( hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Lütfen yardım edin :( kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

Lütfen yardım edin :(

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 04-10-2012, 06:57 PM   #11 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Standart Cevap: Lütfen yardım edin :(

Anlatmak istediğim şuydu;

Toplumun belli bir değer yargısı var. Olaylara standart tepkiler vermelisin.
Belli davranışlara belli tepkiler vermek zorundasındır. Vermezsen toplumdan dışlanabilirsin.

Ben tekrar soruyorum; kandırılmış olmak SENİN için ne anlama geliyor?
Cevap vermene gerek yok. Sadece soruyu düşün.
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Teşekkür Edenler
Okunmamış 04-10-2012, 07:11 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,249
1,455 Mesajinıza toplam 5,339 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

bırak gitsin. gitmiş de zaten. sen de bu kişi sayesinde neden kendin olman gerektiğini öğrendin. aslında her şey bu kadar basit. ne var ki; zihninde dolaşan soru işaretleri, keşkeler senin içini yiyor.. 3 basit soruyla farkındalık oluşturmayı amaçlayan sedona yöntemini uygulayabilirsin:

*** Şu anki .......... hissimden kurtulabilir miyim?

** Evet.

*** Bu .......... hissimden kurtulmak istiyor muyum?

** Evet.

*** Peki bundan ne zaman kurtulmak istiyorum?

** Hemen, Şimdi..

Eğer yanlış anımsamıyorsam bu kadardı. Duygularını hafifletene kadar uygularsan faydasını görebilirsin.. Faydasını görürsen negatif duygularını yok edene kadar kullanabilirsin...
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 04-10-2012, 07:15 PM   #13 (permalink)
Teğmen

vuslatizmir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
74 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vuslatizmir77 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Kelebek. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kandırdım sonuçta.Herkes senin düşündüğün gibi düşünmüyor ki :/

bu arada vuslatizmir77 çok teşekkür ederim, aslında bende öyle düşünmüştüm ama yine aynı şeyler olacak diye de korkuyorum..yani benim değersiz ve ikiyüzlü biri olduğumu düşünürseler diye..ama aslında çocukça birşeydi bu. Aynı şeyleri artık asla tekrarlamam, ben dersimi aldım artık.
öyle düşüneceklerinden emin olabilirsin kelebekcim.sonuçta iki seçeneğin var 1-aynen hiçbirşey yokmuş gibi devam etmek2-herşeyi açıklayıp karşı tarafın sana kötü sözler söylemesinide sineye çekerek.vicdanını rahatlatmış olmak.giden gider kalanlarla devam edersin yeni bir sayfa açmış olursun.başkada yapacak birşey yok..karar senin.
vuslatizmir77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 04-10-2012, 09:13 PM   #14 (permalink)

Tesekkür: 4
7 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kelebek. is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bir damla deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Anlatmak istediğim şuydu;

Toplumun belli bir değer yargısı var. Olaylara standart tepkiler vermelisin.
Belli davranışlara belli tepkiler vermek zorundasındır. Vermezsen toplumdan dışlanabilirsin.

Ben tekrar soruyorum; kandırılmış olmak SENİN için ne anlama geliyor?
Cevap vermene gerek yok. Sadece soruyu düşün.
Benim sadece gereksiz hatalarım aklıma geliyor.

Alıntı:
maviinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bırak gitsin. gitmiş de zaten. sen de bu kişi sayesinde neden kendin olman gerektiğini öğrendin. aslında her şey bu kadar basit. ne var ki; zihninde dolaşan soru işaretleri, keşkeler senin içini yiyor.. 3 basit soruyla farkındalık oluşturmayı amaçlayan sedona yöntemini uygulayabilirsin:

*** Şu anki .......... hissimden kurtulabilir miyim?

** Evet.

*** Bu .......... hissimden kurtulmak istiyor muyum?

** Evet.

*** Peki bundan ne zaman kurtulmak istiyorum?

** Hemen, Şimdi..

Eğer yanlış anımsamıyorsam bu kadardı. Duygularını hafifletene kadar uygularsan faydasını görebilirsin.. Faydasını görürsen negatif duygularını yok edene kadar kullanabilirsin...
Aynen öyle.Ben kendim olmak istiyorum artık,bir başkası değil.
Sağolasın önerin için

Alıntı:
vuslatizmir77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
öyle düşüneceklerinden emin olabilirsin kelebekcim.sonuçta iki seçeneğin var 1-aynen hiçbirşey yokmuş gibi devam etmek2-herşeyi açıklayıp karşı tarafın sana kötü sözler söylemesinide sineye çekerek.vicdanını rahatlatmış olmak.giden gider kalanlarla devam edersin yeni bir sayfa açmış olursun.başkada yapacak birşey yok..karar senin.
Açıklamak en iyisi sanırım.Ne dersin? :)

sonuçta ismim beni değiştirmedi.İsim bu sonuçta. Beni ismim yüzünden seviyorlarsa zaten yolları açık olsun.
Çok teşekkür ederim
Kelebek. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 05-10-2012, 01:39 PM   #15 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,446
3,776 Mesajinıza toplam 10,274 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sevgili kelebek sadece yaşını ve adını mı farklı tanıttın? Eğer öyleyse bence hiç dert ediecek bir sorun değil ki bu. İsimmiş, yaşmış... İnsanın yaşı küçük aklı olgun olabilir ya da tam tersi. İsmini de farklı nedenlerle vermemiş olabilirsin. Önemli olan senin kendini nasıl karşındakine tanıttığın. Yaş ve isim çok da önemli değil. Karakterini doğru tanıttıysan o dostluklar yeteri kadar sağlam olmalı bence. Karşıdaki kişi bunu olgunlukla karşılamıyorsa o zaman onun yaptığı çocukluktur. Sıkma canını sen hatanı anlamışsın hem kendini hem de sana böyle davrananları affet. Yeniden sakince konuşmayı dene. Düzelir her şey düzelmezse de herkesin seçimine saygı duyup bir daha aynı hataları tekrarlamamak gerek.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 06-10-2012, 07:36 PM   #16 (permalink)

Tesekkür: 4
7 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kelebek. is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili kelebek sadece yaşını ve adını mı farklı tanıttın? Eğer öyleyse bence hiç dert ediecek bir sorun değil ki bu. İsimmiş, yaşmış... İnsanın yaşı küçük aklı olgun olabilir ya da tam tersi. İsmini de farklı nedenlerle vermemiş olabilirsin. Önemli olan senin kendini nasıl karşındakine tanıttığın. Yaş ve isim çok da önemli değil. Karakterini doğru tanıttıysan o dostluklar yeteri kadar sağlam olmalı bence. Karşıdaki kişi bunu olgunlukla karşılamıyorsa o zaman onun yaptığı çocukluktur. Sıkma canını sen hatanı anlamışsın hem kendini hem de sana böyle davrananları affet. Yeniden sakince konuşmayı dene. Düzelir her şey düzelmezse de herkesin seçimine saygı duyup bir daha aynı hataları tekrarlamamak gerek.

Sevgiler.

Öncelikle yorumun icin cok tesekkur ederim ekran klavyesinden yazdıgım icin kısaca izah edeyim ben..
ben ilk tanıstıgım kisiye yasımı ve adimi buyuk diye soylemistim..
Ama o sitede uyeligimi dondurdum sonra...
daha sonra da , bi siteye daha uye oldum ama bu sefer sadece adimi degistirip soyledim..
yanii azda olsa hatama devam ettim..
daha da soylemedim ben kimseye o cesaretibulamadım ben hala..
tamam bu sefer soylicem diyorum konusunca soyleyemiyorum..
zaten kendime guvenmedigim icin oldu bunlar suanda aynen devam ediyo..
Bana bu cesareti verecek sey ne ? hala bulamadm..
Kelebek. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bookmarks

Seçenekler
Stil