Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dayanışma hattı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/)
-   -   HO'OP ARINMA HATTI (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/372145-hoop-arinma-hatti.html)

TR-ance 17-06-2009 04:24 PM

Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

Alıntı:

hayat kadere inat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467120)
Bence biraz daha sıradışı olmalı diğer arkadaşlarda bir şeyler yazssın sonradan toparlayalımactionsmile

benim dualarım çok değerli
her ne için kimin için dua edersem edeyim mutlaka sonu hayırlı olur
çünkü ben değerliyim ne olduğumu ne yaptığımı iyi bilirim ve bunun için verdiği nimetlerden dolayı Allah'şükrederim
(herkes bu şekilde düşünebilir)

Demin Yayınlamış OLduğum Dua Benim Uyguladığım Duanın Biraz Eklentili Bir Versiyonudur.. Tabi ki Biraz Geliştirilmeye İhtiyaç Duyulabilir Fakat Genel Anlamda Yeterli.. Çünkü Güç Basitlikte Yatar.. Zaten Duanın Temelinde İnanç Vardır.. Eğer İnancımız Tam Ve Kesinlikle Şüphe Yoksa Kesinlikle KAbul OLur..

alestason 17-06-2009 04:26 PM

bu taslağı ben çok sevdim.
bu akşam hep beraber çok güzel şeyler başaracağız.
işsizlik benim içinde önemli bir sorun uzun zamandır bunun üzerine çalışıyordum.
şimdi bunu böyle kalabalık yapmak harika olacak.
bu büyük enerjiyi şimdiden hissediyorum.

hayat kadere inat 17-06-2009 04:27 PM

Merhaba..

Sanırsam Zero Limit Adlı Kitabı Okumadınız.. Okumanızı Tavsiye Ederim Çünkü Burada Zero Limit Adlı Kitapta Geçen Antik Bir Hawaii Prensibini Uyguluyoruz.. Siz Gene Duayı Edin Tabiki Ama En Kısa Zamanda Kitabı Okumaya ÇaLışın.. O Zaman Duanın Derinliğini Daha Rahatça Algılayabilirsiniz.. :)

tamam okudum kitabı bu önemli değil ayrıntılara takılmamalı bu bizim duamız dileğimiz olsun bizim gücümüz olsun neden birilerine takılı kalıyoruz geliştirelim sadece her istek dua değilmidir?inanarak istersek olur formüle gerek yok çok fazla
iark5

saman 17-06-2009 04:42 PM

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467124)
Merhaba..

Sanırsam Zero Limit Adlı Kitabı Okumadınız.. Okumanızı Tavsiye Ederim Çünkü Burada Zero Limit Adlı Kitapta Geçen Antik Bir Hawaii Prensibini Uyguluyoruz.. Siz Gene Duayı Edin Tabiki Ama En Kısa Zamanda Kitabı Okumaya ÇaLışın.. O Zaman Duanın Derinliğini Daha Rahatça Algılayabilirsiniz.. :)

Bahsettiğim Dört KeLime İse Şu..

-Özür Dilerim
-Lütfen Beni Affet
-Teşekkür Ederim
-Seni Seviyorum

BunLarı Yüce Yaratıcıya Durmadan Söylerseniz Sizde Bir Arınma Süreci Başlar.. Çevreniz Ve Siz Daha Huzurlu Ve Daha Mutlu OLursunuz.. Tam Bir Sorun Çözücüdür Bu KeLimeler.. Basit Ama Çok Kuvvetli.. Ama Dediğim Gibi Durumu İyicene Anlamanız İçin Kitabı Okumanızı Tavsiye Ederim..

SevgiyLe KaLın..

forum bir bilgi amazonu gibi :)) okuyorum ama henüz tamamlayabildiğim şeyler fazla sayılmaz.. tavsiyenize uyacağım ve anlamak için en kısa zamanda kitabı okuyacağım, ama o zamana dek bende kendi iyi niyetli enerjimle yanıbaşınızda yer alacağım, :)

teşekkür ederim,
sam;

ismira 17-06-2009 04:42 PM

[quote=TR-ance;467116]Sevgili ismira ,

Başlığı Açtığın İçin Çok Teşekkür Ederim.. Sanırsam Mümin Bey Meşgul Ama Eminim Açacaktır Başlığı Çünkü Kendisi Açacağını Söyledi Ve Muhtemelen Açacaktır.. ;) Şimdi Taslağı Hazırladım.. Elimden Geldiğince Basit OLması İçin Uğraştım .. Umarım Beğenirsiniz.. :)

TR-ance, çok teşekkürler emeğin ve paylaşımın için... Ellerine sağlık, çok da güzel olmuş.

12389 MüminOKAN'ın sabırsızlığımı ve heyecanımı anlayışla karşılayacağını umuyorum... y789

duru79 17-06-2009 04:43 PM

TR-Ance emeğine sağlık ben beğendim sağolasın.

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467116)
Sevgili ismira ,

Başlığı Açtığın İçin Çok Teşekkür Ederim.. Sanırsam Mümin Bey Meşgul Ama Eminim Açacaktır Başlığı Çünkü Kendisi Açacağını Söyledi Ve Muhtemelen Açacaktır.. ;) Şimdi Taslağı Hazırladım.. Elimden Geldiğince Basit OLması İçin Uğraştım .. Umarım Beğenirsiniz.. :)

---------------------------------------------------------------------------------------

Ey Büyük Yaratıcı..(İsterseniz Allah , Tanrı , Tao , Sevgi vs.. Kendinize göre Kullanabilirsiniz Çünkü O TEKTİR.. )

Dışarıda Kendini Gösteren ........ ( Buraya Sorunun Adı Gelecek.. ) Sorununun Sebebinin İÇİMDEKİ(Bu Kısım Çok Önemli .. ) Devamlı Tekrar

Eden Zararlı Hatıraların OLduğunu Bilincindeyim. Bu Hatıraları İçimde Barındırdığım İçin Özür Dilerim.. Lütfen Beni Affet..

Lütfen Işığınla Bana Yardımcı OL Ve Bu Hatıralar Sıfıra Dönüşsünler.. Böylece Herşey En Güzel Formatında Yaşamaya Devam Etsin..

Seni Seviyorum..

---------------------------------------------------------------------------------------

Daha Sonrasında İse 4 Kelimeyi Mantra Söylermiş Gibi Söyleyin.. Ama SorumLuLuk Kısmının Altını Israrla Çiziyorum..
Sonuçta Herşey Bir'dir.. Hepimizi Birbirimizle Bağlıyız Ve Birbirimizden sorumLuyuz.. Ben Karşımdaki Kişinin Hislerini Kendimde Hissedersem Ve Arınırsam Böylece İkimizde Arınmış OLuruz.. Birbirimize Etki Ettiğimiz Gerçeğinin En Büyük İspatıdır Bu..

Sevgiyle KaLın..

TR-ance 17-06-2009 04:48 PM

Alıntı:

hayat kadere inat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467128)
Merhaba..

tamam okudum kitabı bu önemli değil ayrıntılara takılmamalı bu bizim duamız dileğimiz olsun bizim gücümüz olsun neden birilerine takılı kalıyoruz geliştirelim sadece her istek dua değilmidir?inanarak istersek olur formüle gerek yok çok fazla
iark5

Sanırsam Ufak Bir Yanlış Anlaşılma OLdu.. Tabi Ki Her İsteğin Her Düşüncenin Bir Dua Niteliği Taşıdığından Şüphem Yok.. Ancak Kitapta Belirtilen Düşünceleri Anlayıp Ona Göre Yapıldığında Etkisi Çok Daha Çabuk Meydana Geliyor.. Bunu Birçok KEz Denedim Ve Hep Güzel Sonuçlar Aldım.. Herşeyin Çözümünün İçimizde OLduğunu Bilmek Duanın Kabul OLduğu İnancını Kesinlikle Arttırıcı Bir Etmen.. Ama Tabi Ki Aslolan Niyettir..

SevgiyLe KaLın..

hayat kadere inat 17-06-2009 05:04 PM

tamam canım o halde bu kalıpla akşam 22 de görüşmek üzere
ark5

sudem8 17-06-2009 05:12 PM

Ben de varım, çok sevindim....

ismira 17-06-2009 05:23 PM

Arkadaşlar, bu çalışmanın başında, reiki veya diğer enerjiler eşliğinde niyet edilebilir. Yaratanla bağlantıyı nasıl en iyi hissediyorsak...

Benim kişisel deneyimim, reiki açarak niyetimi ettikten sonra, tam terapi yaparken, konuya odaklı kalarak, sürekli "Seni seviyorum...Özür dilerim...Lüten beni affet...Teşekkür ederim" dörtlüsünü tekrarlamak...

Nihai hedefimiz, dıştaki sorunun içsel nedenlerini, kayıtlarını sıfırlamak, silmek...

Bu hemen bir kerelik uygulama ile gerçekleşmeyebilir, bu nedenle sıfırlanana kadar devam etmemiz gerek...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:49 AM.