Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dayanışma hattı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/)
-   -   HO'OP ARINMA HATTI (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dayanisma-hatti/372145-hoop-arinma-hatti.html)

hayat kadere inat 17-06-2009 03:49 PM

Cevap: HO'OPONOPONO İLE DAYANIŞMALI ARINMA HATTI

bu akşam saat 22 deactionsmile

arkadaşlar akşama kadar benim hedefim 100 duacıya ulaşmak
nazımızın geçtiği her kesi davet edelim bence ne kadar çok dua enerji birleşirse evren dileğimize o kadar çabuk yanıt verecektir.bu gidişle forumda hiç işsiz bırakmayacağız Allahın izni ilegirlhaha

ismira 17-06-2009 03:54 PM

Yaşasıınnn!.. Cennetin kızı Redflowers da geldisevincli

Ve sevgili saman arkadaşım, iyi duygular ve saf enerjilerle hep birlikte iyi şeyler olacaktır inanıyorums456

TR-ance, görüyorsun ya, grup ne güzel toplanıyor sayende...Sen ne aşamadasın?..

TR-ance 17-06-2009 04:06 PM

Sevgili ismira ,

Başlığı Açtığın İçin Çok Teşekkür Ederim.. Sanırsam Mümin Bey Meşgul Ama Eminim Açacaktır Başlığı Çünkü Kendisi Açacağını Söyledi Ve Muhtemelen Açacaktır.. ;) Şimdi Taslağı Hazırladım.. Elimden Geldiğince Basit OLması İçin Uğraştım .. Umarım Beğenirsiniz.. :)

---------------------------------------------------------------------------------------

Ey Büyük Yaratıcı..(İsterseniz Allah , Tanrı , Tao , Sevgi vs.. Kendinize göre Kullanabilirsiniz Çünkü O TEKTİR.. )

Dışarıda Kendini Gösteren ........ ( Buraya Sorunun Adı Gelecek.. ) Sorununun Sebebinin İÇİMDEKİ(Bu Kısım Çok Önemli .. ) Devamlı Tekrar

Eden Zararlı Hatıraların OLduğunu Bilincindeyim. Bu Hatıraları İçimde Barındırdığım İçin Özür Dilerim.. Lütfen Beni Affet..

Lütfen Işığınla Bana Yardımcı OL Ve Bu Hatıralar Sıfıra Dönüşsünler.. Böylece Herşey En Güzel Formatında Yaşamaya Devam Etsin..

Seni Seviyorum..

---------------------------------------------------------------------------------------

Daha Sonrasında İse 4 Kelimeyi Mantra Söylermiş Gibi Söyleyin.. Ama SorumLuLuk Kısmının Altını Israrla Çiziyorum..
Sonuçta Herşey Bir'dir.. Hepimizi Birbirimizle Bağlıyız Ve Birbirimizden sorumLuyuz.. Ben Karşımdaki Kişinin Hislerini Kendimde Hissedersem Ve Arınırsam Böylece İkimizde Arınmış OLuruz.. Birbirimize Etki Ettiğimiz Gerçeğinin En Büyük İspatıdır Bu..

Sevgiyle KaLın..

aysegul_tirtil 17-06-2009 04:06 PM

ben varım demiştik öbür başlıktay789

eee konumuz işsizlik mi?

saman 17-06-2009 04:12 PM

Ey Büyük Yaratıcı..(İsterseniz Allah , Tanrı , Tao , Sevgi vs.. Kendinize göre Kullanabilirsiniz Çünkü O TEKTİR.. )

Dışarıda Kendini Gösteren İŞSİZLİK Sorununun Sebebinin İÇİMDEKİ Devamlı Tekrar Eden Zararlı Hatıraların OLduğunu Bilincindeyim. Bu Hatıraları İçimde Barındırdığım İçin Özür Dilerim.. Lütfen Beni
affet..

Lütfen Işığınla Bana Yardımcı OL Ve Bu Hatıralar Sıfıra Dönüşsünler.. Böylece Herşey En Güzel Formatında Yaşamaya Devam Etsin..
Seni Seviyorum..

SAAT 22 de bu şekilde dua edeceğiz, değil mi?

'Daha Sonrasında İse 4 Kelimeyi Mantra Söylermiş Gibi Söyleyin.. Ama SorumLuLuk Kısmının Altını Israrla Çiziyorum..' ne kastettiğinizi anlamadım :( :) yardımcı olurmusunuz,
teşekkür ederim
sam;

hayat kadere inat 17-06-2009 04:13 PM

Bence biraz daha sıradışı olmalı diğer arkadaşlarda bir şeyler yazssın sonradan toparlayalımactionsmile

benim dualarım çok değerli
her ne için kimin için dua edersem edeyim mutlaka sonu hayırlı olur
çünkü ben değerliyim ne olduğumu ne yaptığımı iyi bilirim ve bunun için verdiği nimetlerden dolayı Allah'şükrederim
(herkes bu şekilde düşünebilir)

TR-ance 17-06-2009 04:13 PM

Alıntı:

aysegul_tirtil Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467117)
ben varım demiştik öbür başlıktay789

eee konumuz işsizlik mi?

Şu An İçin Konumuz İşsizlik.. Malum Ülkemizde de Maalesef Var.. Bunun İçin Çok Arınmamız Lazım Ama Eminim Hepimiz Çok Güzel Şeyler Başaracağız .. :)

Lili Marlen 17-06-2009 04:15 PM

Alıntı:

saman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467111)
ne yapacağımı tam bilmiyorum ama siz yapıyorsanız illaki faydalı birşeydir..

eğer öncelikle başka çalışma yada deneyimler gerektiren bir konu değilse
ben de katılıyorum :)

teşekkür ederim,
sam;

" " " "

Bende geldimmmmsevincli

TR-ance 17-06-2009 04:20 PM

Alıntı:

saman Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467119)

Dışarıda Kendini Gösteren İŞSİZLİK Sorununun Sebebinin İÇİMDEKİ Devamlı Tekrar Eden Zararlı Hatıraların OLduğunu Bilincindeyim. Bu Hatıraları İçimde Barındırdığım İçin Özür Dilerim.. Lütfen Beni
affet..

Seni Seviyorum..

SAAT 22 de bu şekilde dua edeceğiz, değil mi?

'Daha Sonrasında İse 4 Kelimeyi Mantra Söylermiş Gibi Söyleyin.. Ama SorumLuLuk Kısmının Altını Israrla Çiziyorum..' ne kastettiğinizi anlamadım :( :) yardımcı olurmusunuz,
teşekkür ederim
sam;

Merhaba..

Sanırsam Zero Limit Adlı Kitabı Okumadınız.. Okumanızı Tavsiye Ederim Çünkü Burada Zero Limit Adlı Kitapta Geçen Antik Bir Hawaii Prensibini Uyguluyoruz.. Siz Gene Duayı Edin Tabiki Ama En Kısa Zamanda Kitabı Okumaya ÇaLışın.. O Zaman Duanın Derinliğini Daha Rahatça Algılayabilirsiniz.. :)

Bahsettiğim Dört KeLime İse Şu..

-Özür Dilerim
-Lütfen Beni Affet
-Teşekkür Ederim
-Seni Seviyorum

BunLarı Yüce Yaratıcıya Durmadan Söylerseniz Sizde Bir Arınma Süreci Başlar.. Çevreniz Ve Siz Daha Huzurlu Ve Daha Mutlu OLursunuz.. Tam Bir Sorun Çözücüdür Bu KeLimeler.. Basit Ama Çok Kuvvetli.. Ama Dediğim Gibi Durumu İyicene Anlamanız İçin Kitabı Okumanızı Tavsiye Ederim..

SevgiyLe KaLın..

Lili Marlen 17-06-2009 04:24 PM

Alıntı:

TR-ance Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 467124)
Merhaba..

Sanırsam Zero Limit Adlı Kitabı Okumadınız.. Okumanızı Tavsiye Ederim Çünkü Burada Zero Limit Adlı Kitapta Geçen Antik Bir Hawaii Prensibini Uyguluyoruz.. Siz Gene Duayı Edin Tabiki Ama En Kısa Zamanda Kitabı Okumaya ÇaLışın.. O Zaman Duanın Derinliğini Daha Rahatça Algılayabilirsiniz.. :)

Bahsettiğim Dört KeLime İse Şu..

-Özür Dilerim
-Lütfen Beni Affet
-Teşekkür Ederim
-Seni Seviyorum

BunLarı Yüce Yaratıcıya Durmadan Söylerseniz Sizde Bir Arınma Süreci Başlar.. Çevreniz Ve Siz Daha Huzurlu Ve Daha Mutlu OLursunuz.. Tam Bir Sorun Çözücüdür Bu KeLimeler.. Basit Ama Çok Kuvvetli.. Ama Dediğim Gibi Durumu İyicene Anlamanız İçin Kitabı Okumanızı Tavsiye Ederim..

SevgiyLe KaLın..

Tema işsizlik mi?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:40 AM.