Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Dalgalanma Hissi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dalgalanma-hissi/)
-   -   dikkat 15 gün dalgalanma hissi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dalgalanma-hissi/616955-dikkat-15-gun-dalgalanma-hissi.html)

strongman 16-12-2010 11:11 PM

dikkat 15 gün dalgalanma hissi

sayın yöneticiler ve tecrübelli(bende yaklaşık 7 aydır uyeyım) arkadaşlar ; ben 5 aydan fazladır telkinleri dinliyorum,bende aradabir ufak tefek dalganlanma hissi oluyordu geçiyordu,ama son 15 gündür kendimi çök kötü hisediyorum.Geçer diye
sabretim, ama eskisinden daha kötü durumdayım.eft ve meditasyon yapmama rağmen gene bir faydası olmadı.Yardımcı olsanız yada önereceğiniz bişey olsa çok SEVİNİRİM.teşekürler

asas76 17-12-2010 01:09 AM

Cevap: dikkat 15 gün dalgalanma hissi

Telkinler konusunda kendi düşüncelerim telkinlerin hem ani yani ilk dinlediğimiz günlerde hem de aşamalı olarak zaman yayılmış olarak etki ettiği yönünde, yani 6 ay önce 1 ay süreyle dinleyip bıraktığımız telkinin etkileri 6 ay sonra birden ortaya çıkabilir diye düşünüyorum,bilinçaltını göz önüne alarak.
Sen dinlemeye başlayalı 5 ay olmuş bence şöyle düşün ve kendine haksızlık etme:
telkinler adeta iyi düşüncelerden oluşmuş bir sonda gibi bilinçaltımızın derinliklerine önüne çıkan olumsuz şartlanmaları delerek ilerliyor,
ve şu anda bende büyük bir olumsuz şartlanma kayasına çarptı,
veya sondanın ucu kısa süreli bir bakım istediği için delme işlemi bu aralar biraz yavaşladı , aksadı.
Ve şu anki halini dert edip kendini üzme zaman bırak , derinliklerde gerekli ayarlamalar yapılıyor diye düşün.
Ya da bir kaçgün dinlemeye ara vererek sondanın bakım yapmasını sağla daha sonra yenilenmiş zihninle gene dinlemeye başlayınca belkide daha çabuk ilerlediğini fark edersin.

strongman 17-12-2010 02:03 PM

asas76 yorumun için çok teşekürler,telkinler ilk hafta bende etki yarattı ve bu etkilr yavaş yavaş düşmeye başladı taki 15 gün öncesine kadar ve 15 gündür tam bir gerileme yaşadım eski günlerime geri döndüm. o kadr alıştım ki , açıkcası telkinlerin bende yarratığı o güveni kaybetmeye korkuyorum

smyrna1 17-12-2010 02:43 PM

valla açık konuşmak gerekirse telkinleri 6-7 aydır dinliyorum düzenli olarak, ilk 1-2 hafta etkisini hissettim daha sonraki süreçte, yeni bir açılım getirmedi bana yada ben hissedemiyorum, ama ilk zamanlarda plasebomudur bilmiyorum ama etkilerini hissetmemek mümkün değildi, bence uzun bir süreç bu kendi adıma 25 senenin izleri bir anda silinmez sanırım.

strongman 17-12-2010 05:18 PM

aynen telkinlerin bendede cok erken etkisi oldu,hata atakan bey diyor degistiginizi farketiginiz anda birakabilirsiniz diyor ben ilk haftada degisimi farketttim. dedim artik beni kimse tutamamaz:), anlamadigim biz 5-6 aydir dinliyoruz hala boyle uzun gel gitler oluyorsa bizde, hakikatende bilinc altimiz temizleniyormu ve bu gelgitler ne zmana kadar devam edecek,arkadaslar eminimki benim durumumda bi suru kisi var yada bu surecten gecen olmustur bildiklerinizi paylassaniz cok sevinirim.tekrardan tesekurler.

MERAGİR 18-12-2010 02:01 PM

ben de uzun süre dinledim.ben etkilerini tam göremediğim için dinlemek için istek, heves kalmadı. şimdilik bir süreliğine telkinleri dinlemeyi bıraktıım.

Alice in Wonderland 24-05-2011 12:39 PM

bende de dalgalanmalar var :( midem kötü :( keyifsizim :( düzelmem lazım bu böyle olmaz. en azınadn bişiler yeemem lazım artık . eskisi gibi olmak istemiyorum. ne zman geçer bu :S

*kelebek* 24-05-2011 02:59 PM

aynı durum bende de var,mevsimsel geçişlerle mi alakalı bilmiyorum 6aydır dinliyorum,bi ara gayet iyiydim ama şu son günler iyice tabandayım :/ Allah yardımcımız olsun

nlg 24-05-2011 03:19 PM

ben de iki haftadır dinlemiyorum istedigim etkiyi tam olarak alamadım belkide sorun bende

papatyagibiyaşamak 24-05-2011 04:06 PM

Midemden rahatsızım bende, acaba telkinler yüzünden mi, hiç böyle olmazdım...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:45 AM.