Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Ne önerirsiniz?

Diğer Alışkanlıklar ile İlgili Cd'ler ve  Cilt Deri ile Oynama Koparma   Ne önerirsiniz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 2 . aynı bende öyle eskiden sürekli koparıyordum dadaklarımı aslında lisede sınıfta sırada otururken sıkıntıdan bide kolumu sıraya koymak alışkanlık olmuştu herhalde koparmak rahat oluyordu ama bayadır ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Ne önerirsiniz? telkin cd indir izle İstanbul Ne önerirsiniz? nerededir kimdir Ne önerirsiniz? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne önerirsiniz? hipnoz Ne önerirsiniz?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne önerirsiniz? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne önerirsiniz? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Cilt Deri ile Oynama Koparma Cilt Deri ile Oynama Koparma

Reklam Alanı

Ne önerirsiniz?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 07-08-2009, 08:20 PM   #11 (permalink)
Teğmen

elif_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elif_k is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ne önerirsiniz?

aynı bende öyle eskiden sürekli koparıyordum dadaklarımı aslında lisede sınıfta sırada otururken sıkıntıdan bide kolumu sıraya koymak alışkanlık olmuştu herhalde koparmak rahat oluyordu ama bayadır pek yapmıyorum çünkü lise bitti okul sıraları yüksekleşti ben düşünüp bu sonuca varmıştım ..artık yapmıyorum en azından deriyi tutup koparmıyorum ...eğer benim gibi oturma alışkanlığınızdan doğmuşsa bence bunu değiştirin..bi de üst konuya cevap vereyim hazır yazmışken bende yüzümle çok oynuyorum yüzümde bişey olasa bile koparacak yer buluyorum sürekli elim yüzümde ...gerçi hala buna çare bulamadım ama arada bi yaptığım bi yöntem var sivilce vs nin üstüne diş macunu sürün kalın olsun ama..elinizi her attığızda onu farkedip elinizi geri almaya çalışın yüzünüzden eheheh:> bu belki düzeltebilir yine de hocaların telkinlerinden vs yararlanmak iyi olacak :>
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
elif_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 07-08-2009, 08:27 PM   #12 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

valla benim yüzümde ilk defa üniversitedeyken sivilce çıkmaya başlamıştı sanırım yurtta ya da dışarda yediğim yemeklerden dolayı beslenmem değiştiği için diye düşünmüştüm neyse yüzümde sivilceye alışık olmadığım için sürekli hepsini yoluyodum sıkıyodum filan çok rahatsız oluyodum sonra doktora gittim verdikleri ilaçlar hiçbi işe yaramadı her seferinde başka doktora gidiyodum en son gittiğim doktorun verdiği ilaçlar çok yaradı şimdi yine bebek poposu gibi cildim var sivilce olmayınca yolma derdi de olmuyo
Okunmamış 10-07-2010, 06:36 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
hulyato is an unknown quantity at this point

Merhaba. Bende yaralarımla oynuyorum ve bu nedenle hiç iyileşmiyorlar. Artık kendimi son derece rahatsız hissetmeye başladım, yara oynamamak için olan telkin mp3lerinden bende istiyorum ancak nasıl ulaşabileceğimi anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
hulyato isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil