Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekirdek İnanç Bulma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekirdek-inanc-bulma/)
-   -   çekirdek inancımı buldum yardım edin lütfen (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekirdek-inanc-bulma/618221-cekirdek-inancimi-buldum-yardim-edin-lutfen.html)

omer9035 04-04-2011 11:17 PM

çekirdek inancımı buldum yardım edin lütfen

herkese selamlar ben daha önce bu başlık altında r.şanal bey in çekirdek inanç bulma ile ilgili bi meditasyonu paylaşmıştı bir arkadaş onu indirdim çekirdek inancımın da büyümeyi reddetme olduğunu buldum sonra bu ses kaydını dinledim meditasyonu dinlerken bana birşeyler oldu başım dönmeye başladı sanki vücudum karabasan gibi sıkışmaya başladı acayip birşey bunu ifade etmek çok güç daha sonra kendime geldim ve sesim çok gür ifadelerim net duruşum dik olmaya başladı gerçekten kendimin farkına vardım ama 2 - 3 gün sonra bu hal gitti ve eski ömer sorumluluktan kaçan yorgun hüzünlü adam geri geldi yaklaşım 2 hafta sonra yani bugün tekrar denedim meditasyonu ve yine aynı şey oldu resmen bayılacağımı düşündüm bir an inanılmaz birşey benim sorum niye böyle oldu yani değiştirmişken çekirdek inancımı belirtilerini de görmüş ve hissetmişken niye aynı adam geri geldi lütfen yardım edin benim için çok önemli hayatımın geri kalanı sözkonusu

house 05-04-2011 12:02 AM

Cevap: çekirdek inancımı buldum yardım edin lütfen

Slmlar büyük bir ihtimalle yaşadığınız durum çekirdek inanca yani bastırılmış olan negatif inanca ulaşmaya çalışmanızla alakalı olabilir, bilinçaltınızı zorluyorsunuz o sırada büyük bir ihtimallede o da vücuduzda bahsettiğiniz durumları yaratarak tepki veriyor yıllardır kalıplaşmış bir çekirdek inancı bırakmak istemez çünkü bilinçaltı kendini tehlikede hisseder büyük ihtimallede verdiği tepkiyi sizi korumak için vermiştir bu sürüngen beynin klasik taktiğidir, yani siz değişmeye çalıştıkca sürüngen beyin, bilinçaltı değişimi tehlikeli bulur ve bunu olabildiğince rededer, sonuçta yılların birikimi, bi süre iyi hissedip sonrada kötü hissetmeniz çekirdek inanç temizleme sürecinde başarısız olduğunuzu gösterir ya bu konuda profesyonel yardım alın ya da meditasyonu tekrar yaptıktan sonra yeni durumunuza uygun bir olumlama yaparak en az 21 günü taamamlayın siteden telkinde indirebilirsiniz buarada ben bahsettiğiniz meditasyonu bulamadım sitede linkini paylaşırmısınız bizde deneyelim ve deneyimlerimizi paylaşalım rica ediyorum sevgiler

omer9035 05-04-2011 12:29 AM

bölüme ekledim indirebilirsiniz

house 05-04-2011 12:32 AM

Ekledim çok teşekkür ederim :)))

Turhan 05-04-2011 09:35 AM

Hangi meditasyon bu ben bulamadım bulsan bende bakacaktım

nlg 05-04-2011 10:01 AM

O0evet bu meditasyonu buraya eklerseniz bizlerde faydalanırız omar9535 arkadaşım gercekten ihtiyacım var..

nlg 05-04-2011 10:10 AM

y789arkadaşım şimdi bende indirdim cok cok yeşekkür ederim harıkasın

omer9035 05-04-2011 02:31 PM

bölümün ilk başında ekledim ama galiba link silinmiş yenileyerek tekrar ekliyorum

omer9035 05-04-2011 03:02 PM

Alıntı:

Turhan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795205)
Hangi meditasyon bu ben bulamadım bulsan bende bakacaktım

bölümün başında r.şanal çekirdek inanç değiştirme meditasyonu yazıyor ordan indirebilirsiniz

omer9035 06-04-2011 12:30 AM

Alıntı:

omer9035 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 795274)
bölümün başında r.şanal çekirdek inanç değiştirme meditasyonu yazıyor ordan indirebilirsiniz

artık bulamazsınız silmişler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:45 PM.