Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız http://urun.gittigidiyor.com/Telefon...QQidZZ36055324 Çekirdek inanç çalışması için kredi karti ile odeme yapabilirsiniz....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-02-2011, 09:16 PM   #41 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

http://urun.gittigidiyor.com/Telefon...QQidZZ36055324
Çekirdek inanç çalışması için kredi karti ile odeme yapabilirsiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2011, 10:13 PM   #42 (permalink)

Tesekkür: 11
12 Mesajinıza toplam 53 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
silgiler is an unknown quantity at this point

merhaba,

şimdi ben bu çalışmayı gittigidiyordan satın almadan Abdullah beyle direk irtibata geçemiyor muyuz? eskisi gibi yani
silgiler isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2011, 11:08 PM   #43 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Arayabilirsiniz. Konu içerisinde Atakan beyin ve Abdullah beyin telefon numaraları var.

Sevgiler.
Alt 09-02-2011, 12:24 PM   #44 (permalink)
Teğmen

baharcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 66
34 Mesajinıza toplam 227 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
baharcık is an unknown quantity at this point

MERHABALAR!...
Ben de forumdaki diğer arkadaşlarım gibi telefonla çekirdek inancı bulma çalışmasına katıldım..
İlk olarak Atakan Bey ile irtibata geçerek Abdullah Bey'e ulaştım..
Bir çok tereddütüm olmasına rağmen yani telefonla nasıl olurda bu konuda başarı sağlanabilir endişesini taşımama rağmen Atakan Bey'le konuştuğumuz ilk andan itibaren onlara duyduğum güven hemen hissettirdi kendini bedenimde ve ruhumda...
3-02-2011 günü akşam saat 9 da ( bu tarihi ve saati unutmuyorum çünkü hayatıma katkısı sözle ifade edilmeyecek kadar önemli) Değerli hocamız Abdullah Beyle çekirdek inanç konusunda konuşmaya başladık..Sesini duyduğum ilk andan itibaren anında yaptığı tespitlerle sanki beni görmeden tanıyormuş gibi inanılmaz bir his bıraktı bende..Telefonda bu kadar iyi tespitlerin yapılabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim..
Hayatımda bildiğim ancak benim hayatımda nasıl bu kadar olumsuzluk yaratabileceğini düşünemediğim çok çok önemli noktaları yakaladı ve bu konuda beni bilgilendirdi inanılmaz derecede...
Konuşmamızın sonucunda Abdullah Bey bazı olumsuzlamalar ve olumlamalarla ev ödevleri verdi bana..Ve şu an onları büyük bir sabırla ve kararlılıkla uyguluyorum...
Bendeki ilk farklılıklara gelince;
Çocukluğumdan beri hayatımda yaşadığım kısırdöngülerin,hep aynı şekilde karşıma çıkan olumsuz gelişmelerin tek sorun kaynağının ne olduğunu öğrenmek bana öncelikle huzur ve ferahlık verdi...Şimdi en azından sorunun kaynağını biliyorum..hatta bilmekle kalmıyorum bu duruma nasıl müdahale edeceğimi de Abdullah Bey sayesinde öğrendim...OLumsuzlamaları yaptığım ilk anlarda bedenim ve ruhum tepki vermeye başladı..Önce bu cümleleri tekrarlarken korkularım arttı,bedenimin bu korkuyla titremesine engel olamıyordum..sonra ağlamaya ve kabullenememeye başladım..Bedenim ve ruhum ilk karşılaştığı ve yüzleştiği bu durumla mücadele ediyodu sanki..
Yaklaşık bugün 6 gün oldu.. hem olumlamalara hemde olumsuzlamalara devam ediyorum..ayrıca benim adıma yapılan telkini de dinliyorum büyük bir karalılıkla...Artık olumsuzlamalar yani yüzleştiğim duygular beni korkutmuyor ve üzmüyor..Yavaş yavaş bedenim bunlara tepkisiz kalmaya başladı..Daha rahatım ve hatta bunları tekrarlarken gülümsemeye başladım bile...
Küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi..Şimdi emekliyorum,adım adım gelişmeye başlıyorum..Hatta zaman zaman öyle güçlü hissediyorum ki kendimi birden yürüme cesareti gösteriyorum....Zamanla daha büyük gelişmeleri yaşayacağımdan da hiç şüphem yok..KARARLIYIM KARARLIYIM...Hatta hayatımda şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kendi yaşamım için bu kadar kararlıyım...
DEĞERLİ ARKADAŞLAR!..
Ben ilk defa kendi hayatım için bi yatırımda bulundum tüm samimiyetimle söylüyorum ki ilk defa.. Kendi hayatım için yaptığım bu yatırımın ne olduğunu merak ediyosanız şunu söyleyebilirim ki, Atakan beyle irtibata geçip Abdullah beyle çekirdek inanç çalışmasını gerçekleştirmek olduğunu söyleyebilirim size..
Değerli iki insan,Tanımaktan büyük onur duyduğum ve teşekkürlerimi sözcüklere sığdıramayacak kadar şükran dolu olduğum ATAKAN BEY VE ABDULLAH BEY'E sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum...İYİKİ VARSINIZ... İYİKİ HAYATIMDASINIZ..İYİ Kİ TANIMIŞIM SİZLERİ....
Hayatımdaki tüm güzel gelişmelerden sizleri ve arkadaşlarımı haberdar etmekten de büyük mutluluk duyacağımm..HERKESE KUCAK DOLUSU SEVGİLER...DİLEK
baharcık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2011, 12:16 AM   #45 (permalink)

Tesekkür: 7
8 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
martimartin is an unknown quantity at this point

Merhabalar

ben çok yeniyim aranızda; sitede gezinirken pek çok faydalı şeyler görüyorum.

gördükçe de hayretler içinde kalıyorum çünkü bence bunlar ihtiyacı olanlar için servet değerinde.

en kısa zamanda çekirdek inancımın ne olduğunu öğrenmek istiyorum. Umarım her şey çok iyi olacak.
martimartin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2011, 02:25 AM   #46 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Anne ve Babanızda Eleştirdiğiniz Her şeyi mıknatıs Gibi Kendinize Çekersiniz. Bazen seminerlerimde katılımcılara anne ve babanızda eleştirdiğiniz durumları yazın derim. Sonra sorarım bu yazdıklarınızın ne kadarı sizde var. Katılımcıların yüz ifadesi değişi...r ve kendilerine hayret ederler. Eleştirdikleri tarafların birçoğu onlarda da vardır. Örneğin bunun en bariz örneği kız çocukları babalarından yeterince sevgi ve güç alamadıklarını hissediyorlarsa ve birde üstüne üstük babalarını eleştiriyorlarsa karakter yapısı ya da fiziksel yapı olarak babalarına benzer birini yaşamlarına çekerler. Bazen insanlara sorarım anne ve babanızın farklı olmasını ister miydiniz diye evet diyenler hayatta hep zorluk çekenler olur. Hayır oldukları haliyle kabul ediyorum diyenler ise hayatları çoğunlukla yolunda ve güzel gider. Babayı reddedenler içindeki gücü reddederler. Buda demektir ki karar vermede, bir işe başlamada, işleri sürdürmede ve tamamlamada zorluk yaşarlar. Babayı olduğu gibi yüreğine alamayanlar parayı elinde tutmakta zorlanırlar. Baba enerjisinden yoksun birinin duruşu genelde kamburdur ve omuzlar düşüktür. Yine babayla problemli olan kişiler ruhsal konularda aşırı uçlara giderler. Ya ateist olurlar ya da aşırı dindar. Fanatik dindar insanların yaptığı baba arayışıdır. Ya da gözünde bir insanı sıra dışı gören kişilerde de babayı hiçe sayıp yerine başka baba figürleri koyma arayışı vardır. Erkek çocuklarının en çok yaptığı babayla güç mücadelesidir. Bakalım sen mi daha güçlüsün yoksa ben mi daha güçlüyüm. Sana güçlü olduğumu kanıtlayacağım ve sana kendimi ispat edeceğim inancı vardır bilinçaltlarında. Bu tarz insanlar genelde biraz ukela yapıda her şeyi bilen karakteristik özelliğini sergilerler ve burunlarından kıl aldırmazlar. Anneyi kabul etmeyenler içindeki sevgiyi reddedenlerdir. Nefes problemleri anneyle ilişkinizde gizli olabilir. Huzursuz bacak sendromu baba desteği olmayanlarda olabilir. Yine baba desteği olmayan çocuklarda hiperaktivitenin sebebi olabileceğini görürsünüz. Hiperaktivitede ölen kardeşler ve annenin kürtajları da etkilidir. Dolayısıyla yaşamımızla ilgili çok kritik bir bilgi ortaya çıkıyor. İlki çocuk yetiştirmek çok önemli ve bilgili olmamız gereken bir konu. İkincisi anne babamız nasıl olursa olsun onları oldukları haliyle kabul edip kendi işimize bakabilmek.Bunun için kendimize güvenmeliyiz. http://www.cekirdekinanc.com/ Abdullah Canıtez
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-02-2011, 09:15 AM   #47 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar Merhaba,

Çekirdek inanç konusunda bu sayfaları okuyup da henüz karar veremediyseniz bu msjımı sizler için yazmak istiyorum.Ben de buradaki msjlardan yola çıkarak karar aldım açıkçası..

Bu siteyi uzun yıllardır bir dönem aktif uzun bir dönemde de pasif olarak izliyordum.Site üzerinden isimlerine aşina olduğum kişiler vardı.Bir şekilde telkinlerin faydasını görmüştüm ve hala da dinlerim zaman zaman.Ama bir şeylerin eksik olduğunu hep hissettim bir nokta vardı bıraktığında hemen büyümeye hazır müdahale ettikçe de yok olmayan ama stabil kalan bir şey..

Bir gün yolum tekrar buraya düştü.Çekirdek inancı denemiş üyelerin yorumlarının da etkisiyle ben de katıldım.25 dk kadar bir konuşma yaptık Abdullah Bey'le.Gün içerisinde yaşadığım tüm olayları analiz edebildik.Bazıları benim kendi kendime de şahit olduğum ama anlamını bilmediğim şeylerdi bazılarını da yeni keşfetmiştik.Konuşurken bir şeyleri keşfetmenin heyecanı ve yüzleşmenin korkusuyla karışık iç gıcıklaması yaşadım.Basit ama etkili cümleleri her tekrarımda içimdeki (içimdekini alev olarak tanımlıyorum ) sönüşü hissetmeye başladım.Ya da daha farklı anlatmaya çalışayım hepimiz küçükken ufak kazalar geçirmişizdir.Kolumuzda bacağımızda yara vardır.Ben küçükken hep üzerine bastırırdım mesela tam ortasına burada da aynısı oldu işte tam ortasına bastırtıyor cümleler içinizde tatlı sert bir hissiyat oluşuyor. Atakan Bey'de bir kaç saat içinde telkin mp3ünü gönderdi onu da dinlemeye başladım.

Dediğim gibi tespitler çok yerinde ve doğruydu.Tespitlerin doğru olması teşhisi de doğrular.Ve şimdi kendimi izlemeye aldım henüz çok yeni ve gerçekten yoğun bir çalışma temposunda da çalıştığım için şimdilik farkına vardıklarım bunlar.

Buraya kadar gelmişseniz mutlaka bu çalışmayı yapın derim.

Just V
neseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-02-2011, 01:45 PM   #48 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Abdullah Canıtez ile Hedef 101 çalışması Tv programi

Alt 28-02-2011, 03:55 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice

keşke önceden haber verilse idi canlı yayından izlerdik belki...
Alt 28-02-2011, 04:02 PM   #50 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Haber verilmiştir muhtemelen. Bu yayın zaten Mayıs ya da Haziran ayında olmuştu sanıyorum. Baya oldu yani.

Sevgiler.

Bookmarks