Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim yasası-somut örnekler

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim yasası-somut örnekler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ancak kitaplarda, istediğimiz şeyin eksilliğini hissetmememiz gerektiği söyleniyor genelde, eksiklik duygusunun eksiliği çektiğini ve bununda isteğimize kavuşmamızı engellediğini söylüyorlar... neyin ne kadar doğru olduğunu ve neyin nasıl yapılması gerektiğini bilemiyorum tabi ama ne eksikliğini hissetmeliyiz heralde ne de umursamayacak kadar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim yasası-somut örnekler

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-10-2007, 07:36 PM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 68 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresome is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Çekim yasası-somut örnekler

ancak kitaplarda, istediğimiz şeyin eksilliğini hissetmememiz gerektiği söyleniyor genelde, eksiklik duygusunun eksiliği çektiğini ve bununda isteğimize kavuşmamızı engellediğini söylüyorlar...
neyin ne kadar doğru olduğunu ve neyin nasıl yapılması gerektiğini bilemiyorum tabi ama ne eksikliğini hissetmeliyiz heralde ne de umursamayacak kadar az istemeliyiz.İkisinin ortası birşeyler olmalı, keşfedilecek daha çok şey olmalı bu çekim yasası hakkında...
Yani mesela neden küçük ve gerçekten önemsemediğimiz istekler çabuk oluyor, yada neden bazı dualarımız(büyüklük,küçüklük,önem farkı gözetmeksizin) kabul oluyorda bazıları kabul olmuyor veya geç oluyor...Ya da neden bazı şeyleri gerçekten çok istemememize rağmen olmuyor... Belkide herkesin çekim yasası kendine göredir,farklıdır...Belkide herkesin keşfetmesi gereken şeyler bambaşka olduğu için işin içinden çıkılamıyordur dusun

Belkide çok fazla kafa yoruyoruz bu konulara,belki biraz akışına bırakmalıyız hayatı sadece isteyerek(nasıl istememiz gerektiğine fazla takılmadan)
Bilemiyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tresome isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2007, 07:52 PM   #52 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

iyide tresome,çekim yasası herkezin kendine özelse,secret filminde ki olaylar da mı kişiye özel?anlatılanlara bakılırsa hayatımıza çekmek istediğimiz şeyi önce istiyoruz,sonra inanıyoruz,sonra da gerçekmiş gibi kabul ederek kendimize çekiyoruz..bunların hepsini tam uygulayanlar çekim yasasını kullanmış oluyorlar ve anlatıyorlar...ya biz bir şeyleri eksik yapıyoruz ya da aceleci davranıyoruz...ya da tam anlamıyla olacağına inanmıyoruz...çünkü o kadar çok olumsuzlukları hayatımıza çektik ki,olumlular artık bir hayalmiş gibi görünmeye başladı...inan bende tam çözemedim bu yasayı..kimine göre sürekli düşünmeliyiz,kimine göreyse düşünüp olmuş gibi davranıp bırakmalıyız...tam sonuç alanların aslında açıkça nasıl uyguladıklarını örnekleriyle, bize sunarak anlatımları olursa belki bizlerde yasadan faydalanabilicez diye düşünüyorum..yani ben yasanın kişiye özel olduğunu düşünmüyorum...bu doğaya aykırı gibi geliyor..yasa ne ise tüm evrene aynı işlemeli diye düşünüyorum..tam uygulayabilen arkadaşlarımızı açık anlatıma davet ediyorum.. super
Alt 29-10-2007, 08:17 PM   #53 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 68 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresome is an unknown quantity at this point

Söylediklerinde haklısın aslında...
Ancak ben kişiye özel derken, çekme şekilinden bahsediyorum, mesela benim bu secret kitabında yada diğerlerinde anlatılanlara zerre kadar uymadan hatta belkide tam tersi şekilde davranarak çekmiş olduğum bir sürü şey var zamanında, yada yine aynı şekilde davranarak çekemdiğim bir sürü şeyde var...Yani gerçekleşen isteklerimin nasıl gerçekleştiğine dair bir yöntem yok, yada bir ortak nokta yok, ya da var ama ben daha bilmiyorum...
Şimdi kişiye özel derken ne demek istediğimi daha derin açıklarsam eğer;

Yani herkes farklı tavırlar ve yöntemlerle çekim yasasını kullanıyor olabilir, en basitinden bazıları eksikliğini çekince daha çabuk gerçekleşiyor demiş ancak kitapta eksikliğini hissederseniz, daha çok gecikeceğinden bahsediyor...Bende diyorum ki bu belkide kişinin bilinçaltı, inançları,yaşamış oldukları, öğrenmiş yada daha öğrenmemiş oldukları,saf düşünebilme yetisi...ve daha bir çok kendine özel durumuyla alakalı olabilir... dusun
biraz karışık oldu ama ne demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım, tabi yanlış düşünüyor da olabilirim 44
tresome isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2007, 08:56 PM   #54 (permalink)
Yüzbaşı

190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

haklısın bende geçmişe baktığımda çekim yasasını bilmeden önce hayatıma birçok şeyi çektiğimi biliyorum,üstelik bize anlatılan yasadan farklı bir şekilde...özelliklede korkularımı nasıl çabuk bir şekilde çektiğimi bir örnekle anlatıcam...
bir gün;nette oturmuş bu çekim yasalarıyla ilgili konuları araştırıyordum ve konuyla ilgili bir arkadaşımla da msn de görüşme yapıyordum..fakat bu konularla çok fazla ilgilenmem eşimi rahatsız etmeye başlamıştı.öyleki bana, saçmalık bunlar, diye kızmıştı..herkezin fikri kendinedir görüşüyle takmadım,ancak beni tekrar yakalamasından da korkuyordum.. korkumun nedeni ağız tartışmasına girmemekti...çünkü ben kendi görüşümü savunurken oda kendininkini savunacaktı..neyse o gün bir tarafdan yazılanları okuyorum,bir taraftan da ya şimdi gelirse,ya görürse diye düşünüyorum..ama ne düşünce kalbim yerinden çıkacak gibi...hani bir yanlış yaparsınızda yakalanma korkunuz olur ya öyle bişey,ellerim falan titredi,çekim yasasını da bildiğimden kendi kendime sakin olmam gerektiğini bu saatte kesinlikle gelemeyeceğini söyledim,devreye yasalar girmesin diye...ancak nafile,bir kere o korku kalbime girdi ve sakinleşemedim aynı anda kapının anahtarla açıldığını otomatik olarak beynim düşünmeye başladı...ben yok dedikçe duygularım aksine daha da yoğunlaştı..o an hiç gelme ihtimali olmasa da ben geleceğine inandım ama istemeden inandım,karşı koyuşla beraber geldiğinide otomatik olarak belleğim kabullendi..öyle bir durumdu ki kutupların çatışması gibi..ben o yoğunluğu da hissettim..yüreğimin ağzıma geldiği anda tamda sohbetin en önemli yerinde,kapı anında anahtarla açıldı ve içeri giren eşimdi...o an pcnin başından nasıl kalktığımı hatırlamıyorum...o saatte ve o yoğunlukta gelmesi imkansızdı..üstelik kendiside söyledi...aslında şaşırmamıştım olanlara..çünkü bu tarz durumu yaşadığım anda hayatıma çekebiliyorum...iyide ben bunu çekmeyi istemiyorum..işte burası belki de kişiye özel bir durum olabilir...aslında yasa aynı yasada,ben tersine çevirerek hayatıma alıyorum galiba..garip bir durum...eşime anlattığımda (tabi secret ı seyrettikten sonra paylaşabildim)bana tuhaf tuhaf baktı...neden bu kadar korktun dedi...inan bende bunu tam anlamış değilim dedim...bazen olmadık şeyler için korkulaım oluyor ve bunu ben yaratıyorum,işte benim çekim yasam o an işlmeye başlıyor...hemde an ve an...daha bir kaç gün önce birine para verdim bir yere yatırması için,verirken de tedirgindim,yine korktum ya bu para zamanında yerine ulaşmazsa diye...yine yasa işlemeye başladı ve para hala yerine ulaşmadı,üstelik esrarını da çözmüş değilim...aynı durumu olumlularda yaratamıyor muyum neyim anlayamadım ki?oysa iyi düşünüyorum seviniyorum,mutluyum, v.s v.s... anlayan varsa anlatsın bana da gerçekten ben çözemedim bu yaşadıklarımı...
işte burada belki bana has bir durum olabilir,ortaya bir yemek konmuştur,herkez aynı yemeği yer,ama kimi tuzunu fazlalaştırır,kimi acısını,kimide baharatını,yeme şeklini bile farklı yiyenler olur,ancak yemek aynı yemektir,ve amaç yiyeni doyurmaktır...belki de özellik burada başlıyor...yani yeme tarzımızda?bilemiyorum...kendimce anlatmaya çalıştım..umarım daha açıklayıcı yorumlar yapılır..
Alt 30-10-2007, 04:45 AM   #55 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

hülya hanım;
olumlu düşünme alışkanlığınızı daha tam olarak kazanabilmiş değilsiniz sanırım.ve de shamnic bilinçaltı temizliğinden bahsemişti.neyse geçende bir mesaj attıktan sonra yattım.uyumaya çalışırken bir andan parkinson hastası olan ve yatmakta zorlanan yatınca da yardımsız kalkamayacak kadar hasta olan bir yaşlı akrabam vardı.uyumaya çalışırken bir anda yani ben başka şeyleri düşünürken bir anda o kadının ölmesi geldi aklıma.ve de korktum ölmesinden.bi de bu aralar dedim ya ne aklıma geliyorsa %90 ı hatta tamamı hemen gerçekleşiyor önceden hissetmeler falan.işte ölmesi aklıma gelince hemen dua ettim.Allahım her hastaya şifa ver.o akrabama uzun sağlıklı huzurlu ömürler ver.hepimizi affet.hepimize dünyada ahirette sıkıntısız yaşam ver diye dualar ettim.içim ferahladı ve yattım.birkaç gündür Allaha şükür kötü haber almadım.
yani neden korkunca hemen dua ediyorum olumluya yönelmekten daha etkili geliyor bana.

şimdilik bu kadar.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2007, 06:13 AM   #56 (permalink)
hayalayaz
Guest

dua edince, yaradanın bizi kollayıp, gözettiğini,dileklerimizin gerçekleştiğini biliyoruz..bu yüzeysel bir bilinç değil..dna mıza kodlanmış..okuduğum kaynağın ifadesine göre..şimdi arkadaşlar,bir şeyi isiyoruz...genelde bu isteğimizi evrene son tarihten üç gün önce göndeririz, tam sıkıştığımız zaman..ondan sonrada oturur bekleriz oldumu olacakmı diye..bu oldumu olacakmı tutumu..zurnanın zırt dediği yer..enerjiyi tutuyoruz..bırakıvermiyoruz..oldumu olacakmı diye endişelenirken...birde bakıyoruz..endişe ettiğimiz şey carttadanak gerçekleşmiş..ondan sonra çekim yasası işlemedi diyoruz...

anladığım kadarıyla..çekim yasasının işlemesini sağlayan şeyde isteyip..gerçekleşeceğinden emin olarak düşünmemek....ama hiç düşünmeyin demiyor ki..imgeleyin diyor...mış gibi yapın diyor...ben size nasıl yaptığımı anlatayım..örnek vererek..
hiç üşenmem..oturururm bir senaryo yazarım..

şimdi büyük bir malikane istiyormuşum..deniz kenarında bahçesi büyük...denize sıfır..geniş aydınlık ferah odaları olan...zevkli eşyalarla döşenmiş..vs...bana bunu böyle hayal etmek yetmez..

imgelemeye başlarım...
büyük bir bahçedeyim...etrafım..çeşit çeşit ağaçlar, renk renk çiçeklerle dolu..( görme duyumu işin içine kattım) derin bir nefes alırım çiçeklerin ağaçların toprağın..ve denizin birbirirne karışan mis gibi kokusunu içime çekerim...( koku alma duyumda işin içinde)...gider mis kokulu narin çiçeklerde birne dokunurum..onun dokusunu hissederim( dokunma duyum)...ağaçlardan sarkan meyvelerde toplarım..(burada asla koparma kelimesini kullanmam, bu kelime çok anlamlı olduğu için )meyvenin tadını dilimde damağımda hissederek yerim..( tad alma duyusu)..ağaçlarda ötüşen kuşları neşeyle dinlerim..(işitme duyusu ve duygu)..sonra malikaneye girerim..her bir bölümü gezerken mutlaka beş duyumu kullanırım..verandaya çıkarım..engin denize bakarım..denizin renginin, kokusunun vs farkında olurum..bunu istediğiniz kadar detaylandırın..

böyle bir imgeleme yaptıktan sonra günlük işlerimi yaparım..ve isteğim hakkında olacakmı olmayacakmı diye kafa yormam..birde şu var isteklerimize sahip olursak mutlaka güzel olur ama sahip olmadıkta hayat durdu veya çirkinleştimi?hayır istediğimiz şey hayatımızda yokken bizim hayatımız yine güzelliklerle doluydu..yoksa yaşayamazdık..hepimizin evi malikane değerinde, orada sevdiklerimizle birlikteyiz..korunuyoruz..barınıyoruz..her tarafını elimizden geldiğince süsleyip düzenliyoruz..şu an sahip olduğunuz evde bir malikane, dolayısıyla mış gibi yapmak zor değil..iş yaparken evinizin içinde edalı edalı gezin burası size ait.rahat ev kıyafetleri giyin ama, yüzünüze hafif bir makyaj yapmayı ihmal etmeyin..nasıl malikane sahibi olsanız öyle bir evde şık olmaya gayret edecekseniz..şu an oturduğunuz evdede aynı şeyi yapın...her en az bir kere böyle bir imgeleme çalışması yapın ve herşeyi evrene bırakın...bide bakıyorsunuz benim böyle bir malikanem olmuş..imgeledim ya şimdi..neyse istediğiniz şey her ne ise bir senaryo yazın onu ses cihazıyla kaydedin..ve gece yatarken dinleyin...bende ses kayıt proğramı var..isteyen herkese gönderebilirim..herkese sevgili saygılar..
Alt 30-10-2007, 07:09 AM   #57 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar elimde bolluk yasaları diye bir kitap var henüz tamamını okuyamadım...bu gün başladım yarın bitince önemli kısımların özetini yazarım..ama siz yinede kitabı alıp tamamını okursanız iyi olur..

BOLLUK YASALARI
YAZAR JAMES ARTHUR RAY

bu kişide secretin yaratıcalırından mış...
hayal abla cım eş zamanlı okuyoruz kitabi bitirde konuşalım üzerine .. güzel ip uçları veriyor baya
Alt 30-10-2007, 07:11 AM   #58 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba üç_gömlek;olumlu düşünme alışkanlığım elbette ki var...hayatımdaki her şeyi olumsuz düşünmüş olsam sanırım karamsar ve mutsuz bir ortamda olurdum sürekli...demek istediğim ara sıra elimde olmadan korkularıma engel olamamak ve çekim yasasını bu şekilde harekete geçirmek..zira belleğimden geçen her negatif düşüncede yoğunlaşmaya kalksam,allah korusun işin içinden çıkamazdım sanırım..(bilinçaltımı temizlemeye çalışıyorum,ancak yılların birikimi var,keşke herşey kısa bir zamanda yok oluverse,ama dediğim gibi o kadar uzun yıllar egolarımlayım ki,kolay olmuyor birden olumlamak..)elbette öğrenmem gereken çok şey var,yolun çoookk başlarındayım...yapmam gerekenleri biliyorum aslında,sorunum uygulama da zorluk çekmek,o an engel olamamak...ama biliyorum ki zamanla bunlarda kaybolacak,korkularım yerini sevgiye bırakacak...galiba o zaman olumlu olanlarda çabucak hayatıma yansıyacak diye düşünüyorum...

hayalablacım,çok doğru söylüyorsun,sadece düşünmek yeterli değil,imgelemekte lazım...benim bilinçsizce yaptığım korku anımda ki düşüncelerimi,sevgiye çevirerek ve bilerek olumluya yönlendirmeliyim...yaptığın örnekle de bunu nasıl yapmam gerektiğini daha iyi anladım...ben ses kayıt programından istiyorum...gönderirsen sevinirim...sevgilerimle...
Alt 30-10-2007, 07:19 AM   #59 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar elimde bolluk yasaları diye bir kitap var henüz tamamını okuyamadım...bu gün başladım yarın bitince önemli kısımların özetini yazarım..ama siz yinede kitabı alıp tamamını okursanız iyi olur..

BOLLUK YASALARI
YAZAR JAMES ARTHUR RAY

bu kişide secretin yaratıcalırından mış...
hayal abla cım eş zamanlı okuyoruz kitabi bitirde konuşalım üzerine .. güzel ip uçları veriyor baya
hımm dusun merak ettim şimdi alayım bende hele o kitabı

25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2007, 07:52 AM   #60 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

hülya cım henüz hiçbirimiz her zaman için olumlu düşünme şeklini kendimize adapte edebilmiş değiliz ne yazık ki...
farklı başlıklarda yazılmış olanlar bunun kanıtı zaten..

çocukluğumuzdan beri öyle olaylar yaşamış ve negatiflerle yüklenmişiz ki meleklerimiz.. dualarımız .. inançlarımız.. evren düzeni bizi korudu diye bu günlere gelmişiz..
yeni öğrendiklerimiz.. keşfettiklerimiz daha iyiye ulaşma yolunda koşar adımla gittiğimiz yollarda bize birden verilen bir arabaya benzedi..
ve hepimiz bindik arabaya kullanmaya çalışıyoruz.. belki araba çok bilinen bir örnek oldu farzedinki bu bir uzay aracı...
bu aracı kullanmak için hepimiz birbirimzin bilgi ve deneyimine ihtiyaç duymaktayız..

yaşamımızda olumsuzlukları kendimiz veya çevremiz o kadar çok yaşadı ki...
kötü şeylerin başımıza gelebileceğine dair kuvvetli bir inaç geliştirdik.. bunu sadece biz değil atalarımız da böyle yapmışlar..
bu durumlara inanmak o yüzden daha kolay gelir hepimize her zaman...

örnek.. sayısal dan büyük ikramiyenin çıkması mı daha kolay bir ihtimal..
yoksa yolda giderken cüzdanımızı çaldırmak mı... dusun

ikisininde olma ihtimali eşit..
ama ikisi arasında kıyaslama yaparken bi tarafımız ikinci seçeneğin daha kolay olduğunu hissettirir bize..
bu sebeple bilinça altı temizliği çok önemlidir..
olaylara bakış açımızı nötralize etmemiz gerekir..

aynı enerjiler birbirini çeker diyoruz hep.. dünya üzerinde malesef negatif enerji daha çok..
bizler gibi pozitif enerji yaymaya gayret eden kişiler bile çoğu zaman negatifliğin yanında yer alırken buluruz kendimizi..
farkındalığımız yükseldikçe o taraftan pozitiflliğe geçişimiz daha keskin olur ve pozitiflikte kalma süremiz uzar...

bu süre uzadıkça kendmizi arındırırız.. her duruma.. her kese eşir mesafede olduğumuzu daha iyi kavrarız..
zihin berraklaştıkça gerçek isteklerimizi belirlemeye başlarız...
bazen bu sebeple istediklerimiz olmadığı için yada dualarımız kabul olmuyo diye hayıflanırız..
her kesin her dilediğinin gerçekleştiği yada bütün duaların kabul olduğu bir düzen düşünebiliyor musunuz..
bizler isterken sadece kendimizi düşünerek harekert ederiz.. ama evrendeki asıl düzen bütünlüğün ve iyiliğin korunması esasına dayanır...
dileklerimizi ve dualarımızı bu çerçeve içinde ki yere oturtarak gerçekleşmesini daha kolay sağlayabiliriz...

aslın bakarsanız hülya nın tresome nin hayal ablanın üç_gömlek in ... bu konuyla alakalı söz söyleyen herkezin ...
olumlu olarak yakaladığı ipuçları sırrın ta kendisidir..

sevgiler..

Bookmarks

Seçenekler
Stil