Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Birkaç gün oldu foruma üye olalı; bu zaman zarfında olabildiğince açılan forumları inceledim, birkaç mp3 indirdim ilgimi çeken... Açıkçası yabancısı olmadığım; gerek açılan forumlar gerekse de bendeki gereksinimlerin farklı, ancak aynı özdeki birlikteliği, bu sitede ne yapacağımı bilmiyorum! Nasıl başlamalıyım? ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

İstek ve arzularını hayatına çekmek için kullanım talimatı

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-01-2009, 12:48 AM   #61 (permalink)
Akıl_Oyunları
Guest

Birkaç gün oldu foruma üye olalı; bu zaman zarfında olabildiğince açılan forumları inceledim, birkaç mp3 indirdim ilgimi çeken... Açıkçası yabancısı olmadığım; gerek açılan forumlar gerekse de bendeki gereksinimlerin farklı, ancak aynı özdeki birlikteliği, bu sitede ne yapacağımı bilmiyorum! Nasıl başlamalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum... -Paylaşımın ve yorumların enfesti Yurdahal; teşekkür ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-01-2009, 12:59 AM   #62 (permalink)
Üsteğmen

yurdahal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 652
235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Sevgili Akıl Oyunları,

Aramıza hoşgeldin! Aslına bakarsan ben de daha birkaç aydır buradayım. Ama çok çabuk ısındım buradaki arkadaşlara. İnan bana içinden gelen en doğru zamanda yazmaya başlarsın. Mesela herhangi bir deneyim yaşadıysan bizlerle paylaşabilirsin :). Çünkü yaşanmış örnekler en etkili öğrenme yolumuz oluyor (en azından benim üzerimde çok etkili)

www.astroistanbul.com
www.astroistanbul.blogspot.com
www.oldubil.blogspot.com
yurdahal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 01:06 AM   #63 (permalink)
Akıl_Oyunları
Guest

Sevgili Yurdahal, çok teşekkür ederim cevapsız bırakmayıp de cemrelerinizi satırlarla buluşturduğunuz için:) Umarım her şey gönlümüzce olur; esen kalın...
Alt 05-01-2009, 11:32 AM   #64 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

çok teşekkür ederim ışık hemde çok yardımcı oldun:) aslında seninde bahsettiğin gibi yazdığım bir sürü şey var benimde. bana kendimi iyi hissettirmiyorsa bir dilek kutusu oluşturmakta ısrarcı olmamalıyım.
bu arada deneyimlerinden bahsetmen gerçekten çok motive edici okurken inan benim istekleriminde gerçekleşeceğini içten hissedebiliyorum bunun için ayrıca teşekkür ederim.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 04:30 PM   #65 (permalink)
blue jaloon
Guest

cici arkadaslarim bu isteklerimizi belirten günlük tutmak süper bisiymis sene basindan beri yazmaya basladim
ve bugün is haberi aldim harika yav ama bunda prensesin payida büyük yani shmanicin:)
Alt 05-01-2009, 04:33 PM   #66 (permalink)
Üsteğmen

235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Arkadaşlar;
Yaklaşık 15 Dakika sonra Jüpiter umut ve gelecek planlarını, yardım e desteği temsil eden Kova burcuna giriyor ve bir yıl kadar bu burçta kalacak. Bence bugünden itibaren Perşembe günü ne dilemek istediğiniz üzerinde düşünmeye başlayın. Jüpiter hepimize umut ver arzularımızı getirsin.

Sevgiler

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 05-01-2009, 04:36 PM   #67 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cici arkadaslarim bu isteklerimizi belirten günlük tutmak süper bisiymis sene basindan beri yazmaya basladim
ve bugün is haberi aldim harika yav ama bunda prensesin payida büyük yani shmanicin:)

Başarının ucunu bir kez yakalamışsan, devamının gelmesi çok daha kolay olur. Tebrikler! Bu arada Shamanic yazdıklarıyla hepimize destek ve yardımcı oluyor. Ben de ona teşekkür etmek istiyorum.

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 06-01-2009, 03:36 PM   #68 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice

ya yurdahalcım sen bizlerden çok daha tecrübelisin aşama aşama anlatabilirmisin zahmet olmazsa nede olsa şu anda burada bilirkişi sensin canım hem ilk defa yapıcak arkadaşlarda doğrusunu öğrenerek başlarlar canım haa ne dersin Vallahi benimde kafam karıştı.Kendin nasıl yapıyorsan tarif edebilirmisin?

Alt 06-01-2009, 04:07 PM   #69 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili Tiriniti,

Aslına bakarsan şu son bir kaç gündür anlattığımı sanıyordum. Fakat anlaşılan yöntem bolluğu içinde yitip gidildi gibi.

Bu çalışmalarla ilgili yöntemin bolluğu, en az bu tür çalışmaları yapan kişilerin sayısına eşdeğerdir. Her birimizin uygulaması kaba taslak birbirine benzese de, çalışmalara kattığımız kişiliğimiz, duygularımız, bilgi/bilinç katmanlarımız farklılıklar yaratıyor.

Burada tarif ettiğim yöntem son zamanlarda kullandığım bir yöntemdir. Belki de bu başlık altında sıralananları tekrar okursak, sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum.

Bir de ben ilave olarak neler yapıyorum onları yazayım istersen.
- Her çalışmadan önce sadece su ile kısa bir duş alıyorum ( bedenimi arındırırken muhakkak zihinsel olarak ruhumu da arındırıyorum). Kısa duş alıyorum, çünkü kısa bir duşla bedenimdeki negatif enerjiyi arındırabiliyorum. Fakat duşu uzun tutarsam ihtiyacım olan enerji de su ile birlikte gidiyor ( Karl Brandler Pracht kitaplarından öğrendiğim bir bilgi ve kesinlikle doğru).

- Gün içinde muhakkak sürekli olumlu düşünüyorum ( bak evrene bağlanmayı yeniden hatırlayın - iptal çalışması)
- Her gün muhakkak kendim dışında birine yararlı olacak birşey yapmaya gayret ediyorum.
- her zman güleryüzlüyüm:).
- Sabah yataktan çıkarken muhakkak kendime gülümseyen bir ifadeyle "Günaydın!" diyorum
- Beni neyin mutlu edeceği üzerinde hergün düşünüyorum ( değişebiliyor).
-İçimde endişeyi yakaladığım zaman onunla konuşuyorum, sakin bir şekilde endişeme benim gücümden bahsediyorum, bana karşı şansı olmadığını söylüyorum:) komik oluyor, ama faydalı.

Bir de bu yukarıda saydıklarımı sürekli uyguluyorum, bıkmadan usanmadan.

Bir zamanlar, yukarıda ki saydıklarımı (yani kısaca ruhsal ve bedensel olarak arınma) bir süre sonra kanıksamış ve yavaş, yavaş hayatımdan çıkarmıştım (farkında olmadan). Zaman içinde gördüm ki kendimi ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak uyanık tutmadığımda, başarı oranı düşüyor. Fark etmem 2 yıl sürdü. Hemen kendimi toparladım, ardından tekrar eski performansıma kavuştum tabii, e binmek gibi, bir kere yaparsan her zaman yapabilirsin. Fakat kuralları unutmayacaksın:)

Demek istediğim; İstek üzerine sürekli yoğunlaşmak yerine ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak her zaman uyanık ve arınmış ve bilinçli olmaya, her zaman olumlu ve iyimser düşünmeye gayret etmeliyiz.

Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir!

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 06-01-2009, 04:46 PM   #70 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

mükemmel bir anlatım.iyi ki tanıdım Yurdahal'ı .

uzun zamandır bütün hepsini uyguluyorum.cidden hayatım değişti kalan eksiklerimi sizin aracılığınızla tamamlıyorum.

Yurdahal mükemmel bir yol göstericisin
ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks