Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim yasası-somut örnekler

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim yasası-somut örnekler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar , çekim yasasını bi şekilde denemek istiyorum ama isteklerimle ilgili önyargılarım izin vermiyor, bi de ne yalan söyleyeyim, çekim yasasının uygulanabilir olduğu yönünde şüphelerim var. Sizin çekim yasasını hayata geçirebildiğiniz somut örneker var mı. Somut olayları paylaşırsak en azından ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim yasası-somut örnekler

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-06-2007, 10:26 AM   #1 (permalink)
cnb
Üsteğmen

Tesekkür: 0
62 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cnb is an unknown quantity at this point
Standart Çekim yasası-somut örnekler

Arkadaşlar , çekim yasasını bi şekilde denemek istiyorum ama isteklerimle ilgili önyargılarım izin vermiyor, bi de ne yalan söyleyeyim, çekim yasasının uygulanabilir olduğu yönünde şüphelerim var.
Sizin çekim yasasını hayata geçirebildiğiniz somut örneker var mı.
Somut olayları paylaşırsak en azından düşüncelerimizde netlik oluşur.
Paylaşımlarınızı bekliyorum.
Sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cnb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2007, 06:03 PM   #2 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Çekim yasası-somut örnekler

sevgili ceren senden önce deryanın günlüğüne yazdım..ben yıllar önce bu meditasyonumsu şeyi yaparak, bir kere milli piyangodan bir kerede sayısal lotodan para kazandım..(küçük ikramiyeler ) ilk beşte bir bilete çıkan ikramiyeye tesadüftür dedim..lottodan beş tutturmam tesadüf olamaz çünkü beş rakkam tutturduğumu imgelemiştim..neden beş diye sorma bende bilmiyorum..bunları yaratıcı imgeleme diye bir kitap okumuştum..o kitabın yönlendirmelerini çalışarak yaptım..the secretten çok yıllar önce..şimdi the secretteki çeki vakıf bankın çeki olarak değiştirttim, vakıf bankın çeki olarak yaptım kos kocaman tavana yapıştırdım..para kazandığımda hep beraber harcarız..çünkü bu sistem gerçekten işliyor..önemli olan buna kendimizi layık görmemiz..sevgiler
Alt 29-06-2007, 08:43 AM   #3 (permalink)
cnb
Üsteğmen

62 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Teşekkürler Hayalayaz,
paylaşımın ve yol gösterdiğin için.
Şu önyargılarımı bi sileyim ,ben de deneyeceğim en kısa zamanda.
Bakalım neler olacak.
Sevgiler
Alt 29-06-2007, 01:15 PM   #4 (permalink)
Teğmen

28 Mesajinıza toplam 62 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ats2204 is an unknown quantity at this point

aslında filmi seyredince insanın çok inanası geliyor ben daha deneme yapmadım ama orada diyorya bir arkadaşınızı düşünün bi şekilde size ulaşacaktır diye en basit olanıydı belkide tesadüf 9 yıl önce avusturalya ya giden bir arkadaşım aklıma geldi ne mail ne tel no bilmiyordum ilginçtir beni aradı aradan sadece 5 dakika sonra tabi doğal olarak bende tırstım ( korktum, ürktüm) aceba dedim zaten anketede kararsızım demiştim sen kalk türkiyeye gel bir arkadaştan numaramı al ve ben düşündükten sonra beni ara Allah Allah... dedim
Alt 29-06-2007, 06:55 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar
ben de the secret kitabını alıp okumaya başlayınca ilk önce biraz zorlandım inanmakla inanmamak arasında kaldım daha sonra kitabı tekrar tekrar okudum ve yavaş yavaş kendi hayatıma uygulamaya başladım tabii her an olumlu düşünebilmek bu en zoru şükretmek ise bunu zaten yapmıyor muyuz şükür bizim hayatımızın bir parçası zaten
çekim yasasını ufak şeylerde denedim mesela uzun süre haber alamadığım almanyada olan bir arkadaşımdan 2-3 içinde haber almayı istedim ve 2-3 gün içinde mail aldım kendisinden ve kitap sayesinde araştırma yaparken bu siteyle karşılaştım düşüncelerim daha da değişti hayata daha olumlu bakmaya başladım eskiyi geçmişimi affettim doğan güne şükrediyorum sağlığıma herşeye bir de olumsuz düşünceleri hayatıma hiç sokmamayı iyice başarabilsem çok daha iyi olucak ve telkinler sayesinde daha da iyi olucağıma inanıyorum
ayrıca filmi de izledikten sonra daha inandırıcı geldi bana ve daha ısrarla denemeye başladım eğer gerçekleştirebilirsem sizlerle de paylaşıcam sizlerinde somut paylaşımlarınızı okumak daha da güç veriyor insana
sevgiler
Alt 30-06-2007, 12:34 AM   #6 (permalink)

6 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
citipitigirl is an unknown quantity at this point

arkadaslar ben the secret filmini hergün izlemeye calisiyorum izleyince cok etkileniyorum ve hayata gecirmeye calisiyorum,gecenlerde hastaneye gittim bu arada yurt disinda yasiyorum..simdi gittim yaklasik 30 kisi filan var bekleme salonunda ve 3 tanede doktorlarin bulundugu oda var yani,kisaca söyle anlatiyim bu doktorlarin ikisini taniyorum ve hic sempatik deiller digerc doktorda ok tatli cok ilgili,bende ona denk gelmek istiyodum sora gözlerimi kapadim ve kadinin sesinden benim adimi anons ettigini hayal ettimm ve odaya girisimi,noldu biliyomusunuzz yarim saat sora benden önce gelen 20 kisi varken daha doktor benim adimi anons etti ve istedigim oldu daha benim siramin gelmesine cok vardi,cekim yasasi gercekten isliyo wave wave
citipitigirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2007, 02:34 PM   #7 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
oelma22 is an unknown quantity at this point

sevgili ceren

ben de senin gibi denemeye çalışıyorum,bir kitap daha çıkmış Çekim Yasası Sırrı yazarı: Joe Vıtale bunu da alıp okucam
Nil GÜN'ün Çekim Yasası ve The Secret'ı okudum,filmi de izledim sanırım daha çok araştırmak gerek,çünkü insan hemen uygulamaya koymakta güçlük çekiyor,umarım hepimiz isteklerimize ulaşırız.
oelma22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2007, 03:10 PM   #8 (permalink)
cnb
Üsteğmen

Paylaşımın için çok teşekkürler oelma22,
umarım bizler de başarılı oluruz ama ah şu önyargılar olmasa :)
Sevgiler
Alt 04-07-2007, 11:57 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Nil Gün çekim yasasının içeriği sanırım the secretla hemen hemen aynı değil mi arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim
Alt 05-07-2007, 12:00 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Hayal ablamızın çekim yasasını bu kadar güzel uygulayabilmesine hayranım doğrusu

Bookmarks