Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim yasası-somut örnekler

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim yasası-somut örnekler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hülya, çok güzel yazmışsın... gerçekten insanı heyecanlandırıyor.. ama büyüklerin olmamasıyla ilgili direncini bir kenara at ve yen onu... sonra göreceksin ki her şey her şey çekim yasasına tabiidir......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim yasası-somut örnekler

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-10-2007, 10:06 AM   #41 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Ynt: Çekim yasası-somut örnekler

hülya,
çok güzel yazmışsın...
gerçekten insanı heyecanlandırıyor..
ama büyüklerin olmamasıyla ilgili direncini bir kenara at ve yen onu... sonra göreceksin ki her şey her şey çekim yasasına tabiidir...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2007, 05:19 PM   #42 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart çekim yasası-somut örnekler

arkadaşlar çekim yasası çalışmamla ilgili son dakika haberimi paylaşmak istiyorum.
arkadaşlar;dün akşam telekinezi ile çekim yasasının işleyişi arasında ciddi bir bağ olduğu hissi geldi bana.
ve de hislerime sezgilerime çok güvenirim.Allaha şükür bu aralar radarlarım cidden çok açıldı.

işte dün akşam tekrardan telekineziye başladım.ve çekim yasası ile arasında ne gibi bir bağ var? çekimi hızlandırıyor mu? diye düşünmeye ve kendim üzerinde testlere başladım.bugün bu konuda çekimle ilgili bir ipucu farkettim.ve yazmaya karar verdim.gelişmeleri hemen sizlerle paylaşacağım inşallah.ve hayırlısıyla arada bir bağ olup olmadığını keşfedecem inşallah.eğer çekimi hızlandırıyorsa telekinezi, hepimizin işi çok çok kolaylaşacak çekim konusunda.en azından benim için öyle.

hayatım değişti bağımlısından
Sevgiler.

üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2007, 05:34 PM   #43 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

tescilli haberini merakla bekliyor olacağım... bana kalırsa tespitinden olumlu olarak sonuç alacaksın..
Alt 26-10-2007, 06:11 PM   #44 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

selamlar hülya hanım;
mesajınızı yeni gördüm.sizi çok iyi anlıyorum.
ben de yönlenmeyle tanıştım bu siteyle.çekim yasası desek daha doğru sanırım.istedik ve buldurulduk.
gerçi bi defasında olumsuz bi şeye sebep olduğumdan bir daha girmicem siteye diye kendime söz vermiştim.ama sonra çok geçmeden tekrar geldim.ve bilmem gereken konulara odakladım kendimi.bundan dolayı daha fazla paylaşımlarda bulunmaya başladım.sonuçta ilerlemem gereken bir yol vardı.ve sağa sola takılıp kalmamalıyım dedim.belki de öğrenmem gereken şeyi öğrendim bundan.neyse;

mesajınızda

"Korkularımın daha fazla üstüne gitmeliyim sanırım." demişsiniz.ben siteyle tanışmadan önce birsürü psikolojik sorunları olan biriydim.karanlık korkum da vardı.ama siteyle tanıştıktan sonra karanlık korkum gitti Allaha şükür.korkuyu düşündükçe daha çok korkmaya başladığımı ve hatamın korktuğum şeyi düşünmek olduğunu anladım böylece.ahh o çocukluğumda çektiğim korkular neydi neler çekmiştim?sabahlara kadar yorgana sarılır ve yalnızlığımı yorganla paylaşırdım.kardeşimse karanlıktan falan korkmazdı ve şöyle derdi: "korkacağım zaman hemen temel reisi tom ve jerry'i düşünüyom gülüyom hep" derdi.ama ben başaramazdım bunu.bu siteyle korkum yok oldu.korkunun üstüne gitmek yerine olumlu şeyleri düşünmeliymiş.ama sizin korkunuz nedir bilmiyorum daha farklı şeyler kastediyor olabilirsiniz.

şöyle bişey demişsiniz;

"Birde şunu eklemek istiyorum,düşüncelerimin oluşumunda ki etkilere dönüp baktığımda içinde sevgi enerjisinin fazla olduğu isteklerimin daha kolay gerçekleştiğini gördüm.Zannediyorum sevginin açamayacağı hiç bir kapı yok!"

ayakta alkışlıyorum sizi.keşke dünyadaki herkes hayatını farkında olarak yaşasa bir şeyler farkedebilse.geçenlerde işteydim.çalışıyordum.hem çalışıp hem de Allah sevgisini düşünüyordum.bi an içimin bir volkan gibi sevgi ve duyguyla dolu olduğu an gelmişti.ağlamaya yakın hale gelmiştim.ve kendi kendime şunu düşündüm.akşama işten sonra eve gideyim de internetten hz.davut peygamberin duası vardı.onu ezberleyim.o duayı da arada bir yapayım diye sadece düşündüm.ama içimde büyük bir sevgi yoğunluğu vardı.neyse akşam oldu.ben konuyu unutmuşum tabi.normal akışında seyrediyor hayat.nete girdim normalde direk hayatımdeğiştide kalırım.bir de müzik açarım,hayatımdeğiştiye devam saatlerce.ama o akşam bir oraya bir buraya giriyorum şuursuzca ne istiyorum neyi arıyorum bilmiyorum hayatımda hiç girmediğim sitelere tıklıyorum ki bir tanesi açıldı.kocaman harflerle hz.davudun duası yazılı.tabi hatırladım gündüzki anımı.sık sık bu duayı da yapıyorum.

sevgiyle düşününce daha çabuk oluyorlar.sevgiyle düşününce direk karşımıza çıkıyorlar.sanki bizi de sevginden bırakma,bizi de senin yanında bulundur demek istiyorlar.bak aklıma ne geldi.

zaten günlük yaşamda da sevgili,hoşgörülü insanlar bizi kendilerine çekmezler mi?yanlarında kendimizi huzurda hissetmez miyiz?o tatlı dillerinden dökülen sözler bir inci gibidir.

gül'ün adı yine gül olsaydı ama;kokusu kötü olsaydı,kim kızına gül ismini verirdi? kim gülümseme haline gülmek derdi.yüzünde güller açmak diye deyimimiz dahi olmazdı.

bence sevgiyle bir şeyi istediğimiz zaman;istediğimiz şey bize doğru koşuyor.bizimle beraber olmak için uğraşıyor.tıpkı;güzel insanların bizi çevresinde pervane gibi döndürdüğü,çektiği,etkilediği gibi.
Alt 26-10-2007, 07:56 PM   #45 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

merhaba üç_gömlek;
öncelikle teşekkür ediyorum aktardıklarınız için.çok doğru korkularımın üstüne gittikçe aslında kaybolmuyorlar aksine daha çok korkuyorum.yanlızlıktan korktukça yanlız kalıyorum,karanlıktan korkum aklıma geldiğinde evde yanlızken elektrikler anıden gidiyor v.s v.s...
dikkat ettim neden daha çok korkarsam (özellikle benim UYANIŞ dediğim bu geçiş döneminde) korkularım süratle gerçekleşiyor.sanki birşeylerin hızını arttırmışım gibi.içimden bir ses bana; bak çok uğraşıyorsun araştırıyorsun korkularında hızlanıyor geri çekil diyor.ancak ben kendime asla diyorum,çünkü korkularımı kendimin yarattığının farkındayım.geçmişimde yaşamış olduğum şeyler(bilinçaltıma öğretilenler)insanların doğru bildiği yanlışlar yüzünden en önemlisi kendimi henüz keşfedememiş olmamdan kaynaklı korkularımın,aslında gerçek dışı hayaller olduğunun farkındayım.ve geçenlerde korktuğumda şöyle bir yöntem denedim;oturduğum yerden kalktım tüm odaları dolaştım,kendi kendimle konuştum sonra oturdum ve düşünmeye başladım,beni mutlu eden şeyleri,oluşmasını istediğim hayallerimi,sevdiklerimi sevginin özellikle altını çiziyorum,inandığım sevdiğim ne varsa aklıma getirdim ve birden korkularımın kaybolduğunu gördüm.Birde kendime sebeplerini sordum tek tek hepsi de beni çocukluğuma götürdü....
kısacası aslında farkındayım ama belleğim bazen kendini yormayı istemiyor..düşünmeyi reddediyor...eeee işine geliyor tabiii eskiden kendi istediği gibi kararlar alıp duruyordu ohhh ne ala...ama şimdi farkındalığımın farkında bu yüzden de beni en zayıf yerimden vurmaya çalışıyor..oda korkularım...ama unuttuğu bir şey var kendinden çok ama çok daha tesirli olan sevginin enerjisi ve gücü.bende bunun farkındayım
paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.sevginin gücü demek herkezde aynı işliyor.
bu cümleniz gerçekten çok doğru,
<bence sevgiyle bir şeyi istediğimiz zaman;istediğimiz şey bize doğru koşuyor.bizimle beraber olmak için uğraşıyor.tıpkı;güzel insanların bizi çevresinde pervane gibi döndürdüğü,çektiği,etkilediği gibi.>
sevgiyle kalın....

Alt 26-10-2007, 09:17 PM   #46 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

izumi çok haklısın,ahh büyüklerden biri gerçekleşse bi o zaman kırılacak ama önemli olan gerçekleşmeden benim inanmam...bunun bir yöntemi var mı acaba?sanki evrene zor mu gelecek büyüklerde böyle bir inancım var bilmiyorum.küçük ve büyük diye birşey yok aslında...ama gelde sen onu anlat şimdi dusun
Alt 27-10-2007, 12:00 AM   #47 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
24 Mesajinıza toplam 50 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
filming is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: çekim yasası-somut örnekler

Alıntı:
üç_gömlek Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar çekim yasası çalışmamla ilgili son dakika haberimi paylaşmak istiyorum.
arkadaşlar;dün akşam telekinezi ile çekim yasasının işleyişi arasında ciddi bir bağ olduğu hissi geldi bana.
ve de hislerime sezgilerime çok güvenirim.Allaha şükür bu aralar radarlarım cidden çok açıldı.
Hakikaten radarlarında bir açılma olabilir. Ben de bir süredir ikisi arasında nasıl bir benzerlik olduğunu bu forum sayfasında paylaşmak istiyordum;ama şimdi ne alakası var durup dururken bunu yazmanın diye erteleyip duruyordum.Neyse alakayı sen kurduğuna göre bana da yazmak düşer:

Arkadaşlar öyle enerjiler vardır ki; onlarla çalışmanız için itikat derecesinde bir inanca sahip olmanıza gerek yoktur.Mesela reiki...Ellerinizi uzatıp dokunacak kadar bir ihtimal vermeniz yeterlidir çalışması için. onun kendine has bir bilinci vardır ve yolunu bulur.
Ama öyle çalışmalar vardır ki; inancınızı güçlü tutmanız, onu beslemeniz gerekir.Buna örnek olarak ta telekineziyi verebilirim. Çalışmanız sırasında en ufak bir tereddüt,şüphe veya bir acaba? çalışmanızın kalitesini o anda düşürür.Bırakın daha yoğun maddeler üzerinde çalışmayı, psi-wheel (silgi üzerine saplanmış bir iğnenin üzerine konan kare kağıt parçasından oluşan bir düzenek) bile o an hareketini tamamlayamaz.İşte aynı unsur; yani inanç ; çekim yasasının uygulanma aşamasında yada "yaratıcı imgeleme" sürecinde olmazsa olmaz unsur.Bu şey inancın gücüyle çalışıyor.Pek çok uygulayıcının da inanabildiği şeyleri gerçekleştirebilmesi bunun en büyük kanıtı.
Burada, hayatında daha büyük realitelere adım atmak isteyen,samimi insanların yazılarını okuyorum.Önlerindeki en büyük engelin de daha büyük bir inanç geliştirememek olduğunu farkediyorum.Daha büyük bir inanç...
Burada kastedilen kör bir iman değil.Biraz şüpheci olmak gerekli ve aslında en sağlıklısı...Ama bu şey inançla çalışıyor. ve siz burada insanların inançlarından bahsediyorsunuz.onların saygı duyduğunuz inanç alanlarından...ama nelere inandıklarına baktığınızda...bazen bakıyoruz da sırf başka şeylere inansalardı neleri yapabilirlerdi...ama bu şey inançla çalışıyor...Üstelik doğru olmaları bile gerekmezken...
Psikolog ve iç uzay kaşifi olan John Lily şöyle demişti: "sizi sınırlayan yegane şey inançlarınızdır" O halde?
Size paradigmanız üzerinde çalışmanızı öneririm.Yani değer,kimlik,inanç,tavır,alışkanlık,beklenti,karar ,fikir,kendiniz, diğerleri ve dünya hakkındaki düşünce kalıplarınız üzerinde...
Alt 28-10-2007, 09:14 PM   #48 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

üç_gömlek hoşgeldiiinnnn matrix e.. dediğin gibi bu konu çook uzun başka sayfalarda konuşuruz...

kendi yaşadıklarım cephesinden elimden geldiğince sorularına yanıt vereyim.. diğer arkadaşlarda görüşlerini bildirince çerçevemiz oluşmaya başlamış olur..

1. eger içinde gerçekten bir eksiklik hissetmiyorsan..
a) istediğin değere sahip olmaya henüz hazır değilsindir..
b) henüz gerçekten istemiyorsundur...

bu koşullar oluşmuş ve isteğine özlem duyuyorsan o zaman sadece onama yapmak yapış şekline göre yetrlidir yada değildir..

onama yapıyorsun ... konuyla alakalı blokajların temizlenmiş.. söylediğin her kelimeyi yürekten hissederek.. yaşayarak dile getiriyorsun..

onama yapıyorsun.. blokajlar olduğu yerde.. söylüyosun ama olurmu ki acaba.. olur canım niye olmasın.. yok yahu şimdi olmaz şu iş halllolsun ondan sonra
olur heralde... durduk yere niye olsun.. ama yok yok ayşenin öyleykende olmuş benim neyim eksik.. aman neyse ben diyimde kısmetse olur nasılsa..

2. ben 7 yıllık evliyim + 1 yıl öncemiz var etti 8 ozamanlar çekim yasası ne bilmem etmem.. ama hayalperestimdir...
bazen ertesi gün yaşayacaklarımı hayal ederken bulurum kendimi.. sır filmiyle tanışınca bu filmdeki formülü
geçmiş gelecek yaşantima oturtup sağlamasını yapmaya çalıştım..
çıkan sonuç evet hayal ettiğim gibi bir erkekle evliyim..(taa 10-15 yıl öncesinde vermişim siparişi neredeyse) v.b bir sürü şey..
geleceğe uygularken biraz daha zorlanıyorum çünki safiyane isteyişten ziyade kalıplar kurarak amaç odaklı istiyorum..
ne zaman saf saf arzu etsem çok geçmeden elimde.. ne zaman illada illa böyle olacak desem zorlaşıyo..
bende burada ki dengeyi çözmeye çalışıyorum.. dusun

hayaller aslında hayel değil bizim gerçeklerimiz.. ama bunlar bilinçle kurduğumuz değil bilinçaltı ile kurduğumuz hayeller..
bu sebeple bilinçaltımızı temizlememiz gerekmekte.. en etkili yolda dinlediğimiz telkinlerden.. dualardan.. inançlardan ve enrjilerden geçiyor bu konuda...
hepsi bizi ortak noktada birleştiriyor.. bilinçaltımızı temizlemek..

şimdilik bu kadar yormıyım sizleri gece gece ...

sevgiler..
Alt 29-10-2007, 02:19 PM   #49 (permalink)
Üsteğmen

haklısın shamanic.öyle ya bir şeyin eksikliğini duymuyorsak zaten onu yeterince istemiyoruzdur.
sağol cevabın için.
Alt 29-10-2007, 03:35 PM   #50 (permalink)
hayalayaz
Guest

arkadaşlar elimde bolluk yasaları diye bir kitap var henüz tamamını okuyamadım...bu gün başladım yarın bitince önemli kısımların özetini yazarım..ama siz yinede kitabı alıp tamamını okursanız iyi olur..

BOLLUK YASALARI
YAZAR JAMES ARTHUR RAY

bu kişide secretin yaratıcalırından mış...

Bookmarks