Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve  Boy Uzatma   20 yaş ve üzeri boy uzatma? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . 20 yaş ve üzeri boy uzatma? arkadaşlar ben burada 20 yaş ve üzeri insanların boy uzatma hakkında fikir alışverişi yapmasını istiyorum.bu yüzden bu konuyu açıyorum.daha ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   20 yaş ve üzeri boy uzatma? telkin cd indir izle İstanbul 20 yaş ve üzeri boy uzatma? nerededir kimdir 20 yaş ve üzeri boy uzatma? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa 20 yaş ve üzeri boy uzatma? hipnoz 20 yaş ve üzeri boy uzatma?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi 20 yaş ve üzeri boy uzatma? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 20 yaş ve üzeri boy uzatma? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Reklam Alanı

20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Like Tree9Likes
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 29-09-2010, 06:44 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
71 Mesajinıza toplam 222 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
basarıgelecek is an unknown quantity at this point
Standart 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

arkadaşlar ben burada 20 yaş ve üzeri insanların boy uzatma hakkında fikir alışverişi yapmasını istiyorum.bu yüzden bu konuyu açıyorum.daha alt yaştakiler gelişme çağında zaten uzarlar.bizim uzamamız biraz daha zahmet gerektiriyor. bu yüzden bu konuyu açtım.hepimize hayırlı uzamalar.herkesin fikir ve yorumlarını bekliyorum.

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
ibrahim94 likes this.
basarıgelecek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2010, 07:22 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

MMSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
217 Mesajinıza toplam 760 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MMSI is on a distinguished road
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Bu konuyu bende takip edeyim. 19 yaşıma baskmak üzereyim bi 10 cm filan uzamak istiyorum çok geç olmadan.
Okunmamış 29-09-2010, 09:14 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
27 Mesajinıza toplam 72 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sida is an unknown quantity at this point

Galiba artık kımse ilgilenmiyor bu konuyla.oysa bırbırımıze destek olup beraber yol katedebılırdık (uzayabılırdık:) ).Bende 22 yasındayım ve bi 5 cm falan uzamak istiyorum uzayan arkadaslar yorumlarını yazarlarsa buraya cok iyi olur.Haydi arkadaşlar dagıldık iice tekrar birlik olalım
sida isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2010, 09:49 PM   #4 (permalink)
Teğmen

spawnix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
56 Mesajinıza toplam 288 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawnix is an unknown quantity at this point

ne yalan söliyim 20 yaşımda boyumun uzamayacağını düşününce her akşam zıp zıp zıplardım basket atar gibi :D bu bi kaç ay sürdü ama pek bi sonuç verdiğini söyleyemem:D genelde basket oynayın derler veyahut bunun hakkında bi hap dahi olabilir araştırmak lazım, düşündümde en iyisimi bi aktarcılara sormak lazım onlarda çareler tükenmez xixixi:D
Okunmamış 29-09-2010, 10:31 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

sacma bence....boymu uzar 20 yaşında?
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2010, 10:33 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

ve arklar ınanın bana uzun olmak mutluluk getırmıo..ayrıca boy uzunluğu genetık ,beslenme ve yapılan spora baglı olduğu artık kanıtlanmış..boş benc ebu tarz şeyelr peşind ekoşmak..
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2010, 10:39 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 170
166 Mesajinıza toplam 450 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
7tepe will become famous soon enough7tepe will become famous soon enough

arkadaşlar 20 yaşından sonra boy uzamaz demeyin ünide benim bir arkadaşım var,orada hazırlık okurken aynı boydaydık iki sene geçti aradan bana şimdi tepeden bakıyo,gözlerime inanamadım inanın,ama çocukluğunda hergün süt yoğur peynir yermiş sık sık,belki ondan uzamıştır
7tepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 29-09-2010, 11:18 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

biz forumdan bi arkadaşla msn üzerinden arkadaş olduk. maille birbirimize uyacağımız programları ilettik. birbirimizi kontrol ediyoruz kısacası.

haftalık rapor vermeyi düşnüyoruz< bunları yaptım bunları yapamadım tarzında. yeni yeni başladık. siz de ikişerli gruplar halinde böyle bi şey yapabilirsiniz. motive olursunuz hem
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 30-09-2010, 09:39 PM   #9 (permalink)
Teğmen

71 Mesajinıza toplam 222 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

kemik gelişimi sürdüğü sürece hala umut vardır.

insanda kemik gelişimi

0-24 yaş arası devam eder.

24-40'lı(ortalama) yaşlara kadar durur.

ondan sonrasındada erimeye başlar kemikler

(lise 2 biyoloji)

24-25 yaşına kadar boy uzar.
basarıgelecek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 30-09-2010, 09:41 PM   #10 (permalink)
Teğmen

sida arkadaşımızın dediği gibi birbirimize destek olmamız gerekiyor.herkes yaşını cinsiyetini boyunu yazsın yorum yazarken.kaç cm uzamak istediğini yazsın.ve çevresinde bu yaşlarda uzayanlar varsa örnekler versin.nasıl uzadığı hakkında bilgi versin.ama kimse kimseyi kandırmasın lütfen.iyi bir fikir paylaşımı yaparsak bunu başarırız.

Bookmarks

Seçenekler
Stil