Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma 20 yaş ve üzeri boy uzatma? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Mesaj Silindi...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Like Tree9Likes
Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-08-2020, 11:34 PM   #2941 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Mar 2017
Mesajlar: 83
Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
SparrowTanis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Mesaj Silindi

 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

SparrowTanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2020, 01:36 PM   #2942 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Mar 2017
Mesajlar: 83
Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
SparrowTanis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Osteomalazi ile büyüme plakalarının sözde reaktivasyonu
Tümöre bağlı osteomalazi

"Tümöre bağlı osteomalazi (TIO) nadir görülen bir paraneoplastiktir [vücutta kanser varlığının sonucu olan, ancak kanser hücrelerinin lokal varlığından kaynaklanmayan bir hastalık veya semptom] sendromu, hastaların kemik ağrısı ile başvurduğu , kırıklar ve kas güçsüzlüğü. Nedeni, fosfatın yüksek kan seviyeleri ve D vitamini düzenleyici hormon, fibroblast büyüme faktörü 23'tür (FGF23). TIO'da FGF23, genellikle iyi huylu ancak tipik olarak çok küçük olan mezenkimal tümörler tarafından salgılanır. . FGF23 esas olarak böbrek tübülünde etkilidir ve 25-hidroksivitamin D'nin fosfat geri emilimini ve 1α-hidroksilasyonunu bozarak hipofosfatemiye ve düşük seviyelerde 1,25-dihidroksi D vitamini oluşmasına neden olur. "
...
"(B) TIO'lu hasta, büyüme plakalarını onlarca yıl önce yaşlandırmış olan 54 yaşındaki bir erkekte yoğun izleyici alım alanları ve 'büyüme plakaları' kanıtı gösteriyor."
SparrowTanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2020, 06:01 PM   #2943 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Mar 2017
Mesajlar: 83
Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
SparrowTanis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Bu forumdan "edtheviking" nickli uye ile irtibati olan varsa bana ulasirsa sevinirim. Konuyla ilgili konusmam gerek.
SparrowTanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2020, 06:35 PM   #2944 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Mar 2017
Mesajlar: 83
Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
SparrowTanis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

6 ayda 2 inç başarı hikayesi
Merhaba boy arayan arkadaşlar

Boy artışı konusunda benim kadar takıntılıysanız, lütfen aşağıdakileri okuyun:

Temmuz-Eylül 2010 (1 inç)

2010 yazından bu yana 5'7'den 5'9 "'a (gece boyu) büyüdüm. İlk başta bazı şüphelerim vardı ama 1 aylık sıkı çalışmanın ardından sonuçları gerçekten görmeye başladım. İlk 2 aya odaklandım tamamen omurga için uzanıyordu.
Bir ay sonra gövdemimin bacaklarımla orantısız olduğunu fark ettim. Bu yüzden yöntemimi tamamen değiştirdim ve bacaklarımı uzatmaya odaklandım.

Eylül-Aralık 2010 (1 inç)

Bir sürü tekme atmaya başladım. Günde 2.000 tekme yapardım. Ayrıca koltuk rahatsız bir seviyeye yükseltilmiş sabit bir ve günde 15 dakika kullanırdım.

Aralık-Günümüz 2011 (yaklaşık 1 cm)

Geçenlerde yaklaşık 2 haftadır yaptığım yeni bir yönteme başladım. Her gün 1 saatten fazla sıkı çalışma gerektiriyor. Rutinimin sonunda yorgunluktan kurşunlar terledim. Bacaklarımda ısınmak ve yanığı hissetmek için ilk 10 dakikalığına sabit imle başlamayı seviyorum. Önümüzdeki 15 dakika boyunca tek yaptığım omurga ve bacaklarımı uzatmak. Önümüzdeki 15 dakika, 4 lb ayak bileği ağırlıkları takacağım ve dinlenmeden tamamen tekme atacağım (dakikada yaklaşık 50 vuruş). Final için 20-30 dakika ağırlıklarımı çıkarıyorum ve kum torbamı kullanıp her bacağıma yaklaşık 250 vuruş yapacağım. Toplam 500 vuruştan sonra, yaklaşık 10 dakika boyunca elimden geldiğince sert bir şekilde ayaklarımın üzerinde durup zıplayacağım. Bu, kaval kemiklerimde mikro kırıklara neden olmak. Sonra tekrar 4 lb ağırlıkları takacağım ve yaklaşık 10 dakika koşu yapacağım. Sonunda hızlı bir şekilde yatağımın kenarına oturdum ve her bacağıma 10 lbs ek olarak bacak başına toplam 14 lbs bağladım. Bacaklarımı kaldırmak için yastık kullanıyorum, böylece yere değmesinler ve yatağımdan serbestçe sallansınlar. Orada yaklaşık 2 saat oturacağım ve dayanılmaz bir acı ve biraz uyuşma hissetmeye başladım. Kan dolaşımını hızlandırmak ve ağrıyı gidermek için ağırlıkları yeniden ayarlayıp bacaklarımı ovuyorum. Yaklaşık bir saat içinde bacaklarımı toplam 5-6 saate kadar ovuşturmayı tekrar edeceğim. Geceyarısı civarında onları çıkarıp yaklaşık 500 ML süt içiyorum ve hemen uyuyorum. Önümüzdeki 8 saat uyanana kadar ayaklarımın üzerinde durmayacağım.

Temelde bu benim yeni rutinim. 2 haftada 1 cm'nin biraz altında kazandım. Otururken ayak bileği ağırlıklarının kaval kemiklerinizi gerçekten gerdiğinden tam olarak emin değilim. Her şeyin yardımcı olması umuduyla günlük rutinime her şeyi eklemeye çalışıyorum. Takviye almıyorum, günde sadece 1 litre kadar süt içiyorum. Yapmaya değmediği için rutinime ekleyecek veya çıkaracak bir şey varsa, lütfen bana bildirin. Her zaman rutinimi iyileştirmeye ve daha başarılı hale getirmeye çalışıyorum. Amacım 2012'ye kadar 3 inç daha kazanmak.
Shinbone tekniğinde gerçekten başarılı olan var mı, öyleyse lütfen bilgilerinizi paylaşın.

Bu web sitesi başarımda bana çok yardımcı oldu:

Tüm uzantılarımı oradan aldım.

Diz tekmelerimi yaraladığım için yaralanmaya dikkat etmeyi unutma. Kendinize zarar verirseniz durun ve bir doktora görünün.
SparrowTanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2021, 01:24 AM   #2945 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Sep 2021
Mesajlar: 2
Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zatura90 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Alıntı:
Floor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba. 1, 1 buçuk aydır buraya üyeyim ve ben de boy konusunda çok araştırmalar yapmıştım. Bitkisel ilaçlar, hormon takviyeleri vs. En sonunda burayı bulup uzunca bir süre takip edip sonra da üye oldum. Hatta @ minnettar bana çok yardımcı oldu bu konuda :) Onunla konuşmasaydım bilmeyecektim belki de hiçbir şeyi çok iyi şekilde. Yaklaşık 1 aydır meditasyon yapıyorum. Başladığımda boyum 153'tü. Şu an ise 154 buçuk, 155 falanım. Meditasyonlarım 20 dk falan ancak sürüyordu. Egzersiz de yapmadım hiç bu 1 ay boyunca. Ara ara bi barfiks falan çekiyordum o da 10 tane falan ancaktı ve düzenli değildi. Yani egzersizle olmuş bir şey değil bu kesinlikle meditasyonla oldu. Dün de bacak boyumu ölçtüm annemle. İdeal bacak boyu: Boyunuzun 2'ye bölümünün 10 fazlasıymış. Mesela 160 boy. 2'ye böl 80, 80'e 10 ekleyin 90. İdeal bacak boyu 160 boyunda birinin 90 olmalı. Benim bacak boyum 153'ken 87'ydi. Dün ölçtüğümde ise 90'dı. :) Annemle çok sevindik. Çünkü boyumun uzamasını ne kadar istediğimi en çok o biliyor. Böylece daha çok hırslandım ve umutlandım. Demek ki isteyince gerçekten her şeyi başarabiliyoruz. Şu anda moralim yerle bir aslında :) Ama bunu sizlerle paylaşarak umudunu yitirmiş birçok kişiye de umut olmak istedim, bunu yaparsam benim de moralim düzelir diye düşündüm :P Şunu da söyleyeyim ki: Bu işe başlarken en ufak bir şüphem bile yoktu. Tamamen kendimi verdim, gerçekten istedim. Telkin cd'si de aldım fakat çok dinleyemedim. Günde yarım saat ancak dinliyordum ve bazen de hiç. Sonra zaten cd çalınan bilgisayarımın içinde gitti :( Ama üzülmedim. Ben meditasyon ve duayla uzadım. Meditasyonlarım da çok uzun sürmezdi zaten; fakat meditasyon sonrası hep dua ettim. Bu maneviyat da çok önemli bence. Hepinize iyi uzamalar :)

meditasyonu nasıl yaptığınızı anlatırmısınız
zatura90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2021, 01:27 AM   #2946 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Sep 2021
Mesajlar: 2
Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zatura90 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

meditasyonla uzayan varsa,anlatabilirmi,kaç dakika yaptı,nasıl hayal etti,kaç cm uzadı,artık bu konuyla kimse ilgilenmiyor galiba
zatura90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2021, 05:41 PM   #2947 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Jan 2017
Mesajlar: 30
Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arkeolojist is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Alıntı:
zatura90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
meditasyonla uzayan varsa,anlatabilirmi,kaç dakika yaptı,nasıl hayal etti,kaç cm uzadı,artık bu konuyla kimse ilgilenmiyor galiba
İlgilenen var ama başaran pek yok çünkü sabır isteyen bir durum ve en ufak olumsuzlukta bıraktığımız için gelişim sağlayamıyoruz. Bir seneden fazladır buraya girmiyordum bir arkadaş yabancı sitelerden paylaşım yapmış son birkaç sayfada. Onlara bakarak bir şeyler elde edebilirsiniz.
arkeolojist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma 20 yaş ve üzeri boy uzatma? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Mesaj Silindi...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:06 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.