Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve  Boy Uzatma   20 yaş ve üzeri boy uzatma? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 295 . Mesaj Silindi...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   20 yaş ve üzeri boy uzatma? telkin cd indir izle İstanbul 20 yaş ve üzeri boy uzatma? nerededir kimdir 20 yaş ve üzeri boy uzatma? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa 20 yaş ve üzeri boy uzatma? hipnoz 20 yaş ve üzeri boy uzatma?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi 20 yaş ve üzeri boy uzatma? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 20 yaş ve üzeri boy uzatma? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Reklam Alanı

20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Like Tree9Likes
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 21-08-2020, 11:34 PM   #2941 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
SparrowTanis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Mesaj Silindi
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
SparrowTanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-08-2020, 01:36 PM   #2942 (permalink)
Teğmen

Osteomalazi ile büyüme plakalarının sözde reaktivasyonu
Tümöre bağlı osteomalazi

"Tümöre bağlı osteomalazi (TIO) nadir görülen bir paraneoplastiktir [vücutta kanser varlığının sonucu olan, ancak kanser hücrelerinin lokal varlığından kaynaklanmayan bir hastalık veya semptom] sendromu, hastaların kemik ağrısı ile başvurduğu , kırıklar ve kas güçsüzlüğü. Nedeni, fosfatın yüksek kan seviyeleri ve D vitamini düzenleyici hormon, fibroblast büyüme faktörü 23'tür (FGF23). TIO'da FGF23, genellikle iyi huylu ancak tipik olarak çok küçük olan mezenkimal tümörler tarafından salgılanır. . FGF23 esas olarak böbrek tübülünde etkilidir ve 25-hidroksivitamin D'nin fosfat geri emilimini ve 1α-hidroksilasyonunu bozarak hipofosfatemiye ve düşük seviyelerde 1,25-dihidroksi D vitamini oluşmasına neden olur. "
...
"(B) TIO'lu hasta, büyüme plakalarını onlarca yıl önce yaşlandırmış olan 54 yaşındaki bir erkekte yoğun izleyici alım alanları ve 'büyüme plakaları' kanıtı gösteriyor."
SparrowTanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 01-09-2020, 06:01 PM   #2943 (permalink)
Teğmen

Bu forumdan "edtheviking" nickli uye ile irtibati olan varsa bana ulasirsa sevinirim. Konuyla ilgili konusmam gerek.
Okunmamış 01-09-2020, 06:35 PM   #2944 (permalink)
Teğmen

6 ayda 2 inç başarı hikayesi
Merhaba boy arayan arkadaşlar

Boy artışı konusunda benim kadar takıntılıysanız, lütfen aşağıdakileri okuyun:

Temmuz-Eylül 2010 (1 inç)

2010 yazından bu yana 5'7'den 5'9 "'a (gece boyu) büyüdüm. İlk başta bazı şüphelerim vardı ama 1 aylık sıkı çalışmanın ardından sonuçları gerçekten görmeye başladım. İlk 2 aya odaklandım tamamen omurga için uzanıyordu.
Bir ay sonra gövdemimin bacaklarımla orantısız olduğunu fark ettim. Bu yüzden yöntemimi tamamen değiştirdim ve bacaklarımı uzatmaya odaklandım.

Eylül-Aralık 2010 (1 inç)

Bir sürü tekme atmaya başladım. Günde 2.000 tekme yapardım. Ayrıca koltuk rahatsız bir seviyeye yükseltilmiş sabit bir ve günde 15 dakika kullanırdım.

Aralık-Günümüz 2011 (yaklaşık 1 cm)

Geçenlerde yaklaşık 2 haftadır yaptığım yeni bir yönteme başladım. Her gün 1 saatten fazla sıkı çalışma gerektiriyor. Rutinimin sonunda yorgunluktan kurşunlar terledim. Bacaklarımda ısınmak ve yanığı hissetmek için ilk 10 dakikalığına sabit imle başlamayı seviyorum. Önümüzdeki 15 dakika boyunca tek yaptığım omurga ve bacaklarımı uzatmak. Önümüzdeki 15 dakika, 4 lb ayak bileği ağırlıkları takacağım ve dinlenmeden tamamen tekme atacağım (dakikada yaklaşık 50 vuruş). Final için 20-30 dakika ağırlıklarımı çıkarıyorum ve kum torbamı kullanıp her bacağıma yaklaşık 250 vuruş yapacağım. Toplam 500 vuruştan sonra, yaklaşık 10 dakika boyunca elimden geldiğince sert bir şekilde ayaklarımın üzerinde durup zıplayacağım. Bu, kaval kemiklerimde mikro kırıklara neden olmak. Sonra tekrar 4 lb ağırlıkları takacağım ve yaklaşık 10 dakika koşu yapacağım. Sonunda hızlı bir şekilde yatağımın kenarına oturdum ve her bacağıma 10 lbs ek olarak bacak başına toplam 14 lbs bağladım. Bacaklarımı kaldırmak için yastık kullanıyorum, böylece yere değmesinler ve yatağımdan serbestçe sallansınlar. Orada yaklaşık 2 saat oturacağım ve dayanılmaz bir acı ve biraz uyuşma hissetmeye başladım. Kan dolaşımını hızlandırmak ve ağrıyı gidermek için ağırlıkları yeniden ayarlayıp bacaklarımı ovuyorum. Yaklaşık bir saat içinde bacaklarımı toplam 5-6 saate kadar ovuşturmayı tekrar edeceğim. Geceyarısı civarında onları çıkarıp yaklaşık 500 ML süt içiyorum ve hemen uyuyorum. Önümüzdeki 8 saat uyanana kadar ayaklarımın üzerinde durmayacağım.

Temelde bu benim yeni rutinim. 2 haftada 1 cm'nin biraz altında kazandım. Otururken ayak bileği ağırlıklarının kaval kemiklerinizi gerçekten gerdiğinden tam olarak emin değilim. Her şeyin yardımcı olması umuduyla günlük rutinime her şeyi eklemeye çalışıyorum. Takviye almıyorum, günde sadece 1 litre kadar süt içiyorum. Yapmaya değmediği için rutinime ekleyecek veya çıkaracak bir şey varsa, lütfen bana bildirin. Her zaman rutinimi iyileştirmeye ve daha başarılı hale getirmeye çalışıyorum. Amacım 2012'ye kadar 3 inç daha kazanmak.
Shinbone tekniğinde gerçekten başarılı olan var mı, öyleyse lütfen bilgilerinizi paylaşın.

Bu web sitesi başarımda bana çok yardımcı oldu:

Tüm uzantılarımı oradan aldım.

Diz tekmelerimi yaraladığım için yaralanmaya dikkat etmeyi unutma. Kendinize zarar verirseniz durun ve bir doktora görünün.

Bookmarks

Seçenekler
Stil