Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
hipnoz cd

hayatimdegisti.com subliminal dinleyenlerin yorumlari by atakansonmez
Kapat !

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Reklam Alanı

Reklam Alanı

20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim de ve  Boy Uzatma Forumumuzda Bulunan  20 yaş ve üzeri boy uzatma? Konususundasınız üye olmak için mail onayı gerekmez.Telkinli mp3 linkleri ve rehber mailinize gönderilir

Değerli konuk bu konular arama yapılıyor   20 yaş ve üzeri boy uzatma? için kişisel gelişim konusunda çekirdek inanç temizliği telkin cd telkin mp3 bilinçaltı telkin cd subliminal mp3 subliminal cd www com20 yaş ve üzeri boy uzatma? Arkadaşlar merhaba, ben daha evveliyatında kendimi imgelerken yani uzamış hayal ederken göz rengimin de değiştiğini imgeliyordum , yani bunu da değiştirebileceğime aynı anda çok inanmıştım...... sonra aklıma takılsı bütün uzamayla ilgili belirtileri 4-5 kere çok net yaşama ma izle indir dinle subliminal telkin be çekirdek inanç cd

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-11-2010, 10:53 AM   #221 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
369 Mesajinıza toplam 890 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road
Standart Cevap: 20 yaş ve üzeri boy uzatma?

Arkadaşlar merhaba, ben daha evveliyatında kendimi imgelerken yani uzamış hayal ederken göz rengimin de değiştiğini imgeliyordum , yani bunu da değiştirebileceğime aynı anda çok inanmıştım...... sonra aklıma takılsı bütün uzamayla ilgili belirtileri 4-5 kere çok net yaşama ma rağmen uzama kaydedememiş olmam buna bağlı olabilir mi diye aklıma takıldı.... sizin bu konu da bir fikriniz var mı acaba?

beğeni butonu :)
Diğer Sitelerimiz
google_ad_slot = "0986009400"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 15; //-->
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Sponsor Bağlantılar
Ücretsiz Telkin mp3 lerimizi name= name=aff Ücretsiz Telkin mp3 lerimizi tıklayın suçluluk güven sosyallik gibi onlarca çalışma http://www.telkinmp3.com
Alt 14-11-2010, 11:38 AM   #222 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 30
236 Mesajinıza toplam 590 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SEEMANN is an unknown quantity at this point

Alıntı:
fyk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
boy uzatmak derken???? nasıl yani kilo alıp vermek gibi bişey mi ki bu sanki. yani bu da düşünceyle halledilecek bişeyse göz rengimizi de siyahtan maviye dönüştürürüz herhalde

hem kısa boy bir hastalık mı ki sanki de o japonların yöntemindeki linkte boy uzatma tedavisi denmiş. bence bazı şeylerde Allah ın yarattığı gibi kalsa daha güzel.
Kilo ali vermek gibi bir şey olmuş olsa bu bu konuda yüzlerce sayfalık yazı yazmaya gerek kalmazı değil mi ?

Hipnozun neleri yapabileceği konusunda daha sınır belli değil. Ama çok şey yapıla bilir.

Lipton Bruce diye bir bilim adamının "Biology of Belief", yani inanışın Biolojisi kitabını okumanızı tavsiye ederim. Orda inancın insan DNA-sını nasıl değiştirdiği hakkında bilimsel makaleler var.

Amerikada Dizinde sorun olan kişileri iki gruba ayırıp ameliyathaneye götürmüşler,
Birinci grubu gerçekten ameliyat etmişler. İkinci grubu ise ameliyat yaparmış gibi aldatmışlar. Yani ellerine bıçakla o kişilerin dizlerini biraz kesmişler , sonra da hiç bir şey yapmadan "ameliyat ettik" deyip yarayı kapatmışlar.
Bir kaç ay sonra sonuçlar herkesi şaşırtmış.

Sahte ameliyat geçiren kişilerin dizleri gerçek ameliyat geçirenlerinki kadar sağlıklıymış.

Diğer Sitelerimiz
SEEMANN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Sponsor Bağlantılar
Ücretsiz Telkin mp3 lerimizi name= name=aff Ücretsiz Telkin mp3 lerimizi tıklayın suçluluk güven sosyallik gibi onlarca çalışma http://www.telkinmp3.com
Alt 16-11-2010, 09:46 AM   #223 (permalink)
Teğmen

Bybrq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
140 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bybrq is an unknown quantity at this point

hepinizin bayramı mubarek olsun öncelikle dün boyumu ölçtürdüm ve 1.70 olmusum en son buraya yazdıgımda 1.69dum düzenli telkine basladıgım gibi uzadım =) bir dahaki ölçümü yıl başında yapacagım onuda paylasırım sizlerle sadece telkin dinliyorum su anda baska birşey yapmıyorum yasım 17 tekrar belirteyim

Diğer Sitelerimiz
Bybrq isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Sponsor Bağlantılar
Alt 16-11-2010, 11:38 AM   #224 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

bybrq çok sevindim hayırlı olsun, tekrar güzel haberlerini bekliyoruz :)

herkesin bayramı mübarek olsun

Diğer Sitelerimiz
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Sponsor Bağlantılar
Alt 17-11-2010, 02:42 AM   #225 (permalink)

Tesekkür: 0
16 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emircanold is an unknown quantity at this point

Merhabalar bu konunun her sayfasını hemen hemen okudum bende yeni kayıt oldum öncelikle kendimden bahsediyim biraz 89 doğumlu 21 yaşındayım boyum evde ölçtüğümde 167 doktorda 165 çıktı 2 senedir taktığım bir konu öncesinde hoşuma giderken şimdi sıkıntısını içten çektiğim bi konu babamın boyu 172 annemin boyu ise 153=) ortalama altındayım malesefbu konu hakkında öncelikle doktora başvurdum annemin ısrarlarıyla 18 yaşımda iken ve kemik uçlarım kapanmak üzere olduğunu söylediler tabi bu devletti bende önemsemiyodum o zamanlar daha sonra hormon tedavisi uygulamak için özel bi hekime gittim 2010 ilk ayları fakat yaptığı testlerde bi sorun olmadığı ve kemik uclarımın kapandığını söyledi bu yüzden tedavi olamadım =) bunun dışında hekimoğlunun bi ilacını kullandım bal gibi bişeydi faydası olmadı uzamax kullanmıştım bununda faydasını göremedim 3 4 sene evvel body ile ilgileniyodum ve günlük şu anda 20 barfix çekmeye özen gösteriyorum telkin ile boy uzatma olayını bu kadar içerikli ilk defa okudum ama hipnoz çok çok güçlü bir hazine bence bunu kesinlikle yapabilir benim inancıma göre bende telkin ile uzamak bu yola baş koymak istiyorum faydasını gördüm diyenleride referans alarak fakat nerden başlıyıcağımı bana açıklarsanız sevinirim bir psikoloğa gidip bi yoksa kendim bir set edinerek mi bu işi daha kolay başarabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim doğru yolu kemik uçları kapanan bi insan olarak arıyorum 3 4 cm beni mutlu edicek fazlasıyla sadece doğru yolu bu konuda arıyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

Diğer Sitelerimiz
emircanold isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Sponsor Bağlantılar
Alt 17-11-2010, 12:06 PM   #226 (permalink)
Teğmen

Bybrq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
140 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bybrq is an unknown quantity at this point

Alıntı:
emircanold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar bu konunun her sayfasını hemen hemen okudum bende yeni kayıt oldum öncelikle kendimden bahsediyim biraz 89 doğumlu 21 yaşındayım boyum evde ölçtüğümde 167 doktorda 165 çıktı 2 senedir taktığım bir konu öncesinde hoşuma giderken şimdi sıkıntısını içten çektiğim bi konu babamın boyu 172 annemin boyu ise 153=) ortalama altındayım malesefbu konu hakkında öncelikle doktora başvurdum annemin ısrarlarıyla 18 yaşımda iken ve kemik uçlarım kapanmak üzere olduğunu söylediler tabi bu devletti bende önemsemiyodum o zamanlar daha sonra hormon tedavisi uygulamak için özel bi hekime gittim 2010 ilk ayları fakat yaptığı testlerde bi sorun olmadığı ve kemik uclarımın kapandığını söyledi bu yüzden tedavi olamadım =) bunun dışında hekimoğlunun bi ilacını kullandım bal gibi bişeydi faydası olmadı uzamax kullanmıştım bununda faydasını göremedim 3 4 sene evvel body ile ilgileniyodum ve günlük şu anda 20 barfix çekmeye özen gösteriyorum telkin ile boy uzatma olayını bu kadar içerikli ilk defa okudum ama hipnoz çok çok güçlü bir hazine bence bunu kesinlikle yapabilir benim inancıma göre bende telkin ile uzamak bu yola baş koymak istiyorum faydasını gördüm diyenleride referans alarak fakat nerden başlıyıcağımı bana açıklarsanız sevinirim bir psikoloğa gidip bi yoksa kendim bir set edinerek mi bu işi daha kolay başarabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim doğru yolu kemik uçları kapanan bi insan olarak arıyorum 3 4 cm beni mutlu edicek fazlasıyla sadece doğru yolu bu konuda arıyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...
ilk basta uzayacagına gercekten inanarak basla ve imgeleme yaparak basla imgelemeyi yaparken zaten baslayan diz agrıları seni mutlu eder hırslandırır ayrıca esneme hareketleri yapmanıda tavsiye ederim zamanın varsa ip atla yada pilates yap esnemek için

Diğer Sitelerimiz
Bybrq isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Sponsor Bağlantılar
Alt 17-11-2010, 03:47 PM   #227 (permalink)

16 Mesajinıza toplam 28 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

body yapıodum ben zaten ama pilates için esneme yani boy uzatma için ideal program ve hareketleri bulamıyorum imgelemeyi nasıl yapıcam acaba neler yapmam lazım bunu yapmam için nasıl bi ortam olması lazım?

Diğer Sitelerimiz
emircanold isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Sponsor Bağlantılar
Alt 17-11-2010, 03:50 PM   #228 (permalink)

birde seeeman bu japonların yeşil lazer ışını ile uzattıkları operasyonun fiyatını falan biliyomusun? ilk defa duydum operasyon anlamında bi kaç yöntem biliyorum ama bunlar riskli ve ağrılı bu operasyon cazip geldi birde kök hücre ile boy uzatıldığını okumuş araştırmıştım buda mantıklı gelmişti ama baya fiyatlı idi =)tekrar teşekkürler

Diğer Sitelerimiz
Teşekkür Edenler:
Sponsor Bağlantılar
Alt 17-11-2010, 07:32 PM   #229 (permalink)
Üsteğmen

339 Mesajinıza toplam 1,136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

tv8 in sitesinde ebru şallının plates videoları var (bilgisayarına indirebiliyorsun)

1 haziran programı esneme ile ilgili hatta yaparken ''uza uza uzaa..'' diyor :) başka da vardır elbette ama ben onu indirdim düzenli olmasa da arada yaparım :D

Diğer Sitelerimiz
Teşekkür Edenler
Sponsor Bağlantılar
Alt 18-11-2010, 04:40 PM   #230 (permalink)
Üsteğmen

pazartesi başlayacağımız programda neler olacak onu tam bir ayarlasak mı şimdiden? :D

benim aklımda bişey var, akşam deneyeceğim becerebilirsem yazarım belki onu da ekleriz programımıza =)

Diğer Sitelerimiz
Sponsor Bağlantılar

Bookmarks

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Konuk)

Seçenekler
Stil