Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bırakmak Gerçekten Zor mu? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/birakmak-gercekten-zor-mu/)
-   -   OLMUYORRRRR'''''''''!!!!!!!!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/birakmak-gercekten-zor-mu/4064-olmuyorrrrr.html)

mirza_ben87 30-01-2008 04:31 PM

OLMUYORRRRR'''''''''!!!!!!!!!

sigaraya başlayalı 3_4 yıl oldu . daha 20 yaşındayım . işim gereği hareketli olmam lazımm.ama o çok sevdiğim sigara beni birr çok şeyydem mahrum ediyor .5. kata çıkarken dile soluk soluğa kalıyorum. yada işimde spor yaparken ...!! Birçok kez bıraktım ama olmadı. 2 ay içmedim canım bir şeye sıkıldı bitane yakarım biter dedim yine başladı. kendi kendime soruyorum ne anlıyorsun paranı ömrünü yakmaktan diye cevabı bile yok. belkide kendimi cezanlandırıyorum.
lanet olsun başladığım güne..... inş bir gün bırakırım ama şimdi deil henüz kendimi hazır hissetmiyorum.
hem nefret ediyorum hem günde 2 paket banamısın demiiyor :) yoksa:(

mirza_ben87 25-03-2008 08:39 PM

Ynt: OLMUYORRRRR'''''''''!!!!!!!!!

OLMUYOR DİYE BİRŞEY YOK KİMSE SALLAMSIN:)

ferfecir 25-03-2008 10:16 PM

Bırakmaya hazır değilsen bırakman zor zaten nedne içitğini kennde bilnmyorsun ama içiyorsun zaten bu durumların en garibi :) dilierm en kısa sürede hazır olur ve bırakırsın sağlığına yazık arkadaşım

nilcelep 26-03-2008 12:23 AM

slm enes kardes cok gencsin yazik cigerlerine birkerede birakabilirsin benden dahada cok tiryaki olamazsin inanki yazilarimi okumalisin neler yasadim yeniden baslamak icin cok sebebim vardi isteseydim lutfen azaltmayla olmuyor sen gencsin daha kolay olacak sadece biraz sabir canimcim....

mirza_ben87 29-03-2008 07:11 PM

bugunle beraber son 5 gündür 1 cop içtim yarın 0 olacak .DİKKAT EDİN OLMALI DEMİYORUM OLACAK:)

ferfecir 21-04-2008 12:43 AM

enes inanıyorum sana olacak

kürşad 21-04-2008 09:01 PM

Merhaba enes
bu konu için en son mesajını yaklaşık 1 ay önce yazmışsın inşallah şimdi bırakmışsındır darısı başıma .....

jaunty 22-04-2008 07:43 PM

enes çaban için seni takdir ediyorum..sonuçta mühim bir şey yapıyorsun..en önemlisi bu olacak değil oluyor.
çaba ve karar en önemli kısmı enes..

mirza_ben87 19-06-2008 11:06 AM

tam bırakıodum ozmanlar bıraktımta hatta ama bidalgınlık yine başladık..:) olmicek die bişi yok 100 bırakıp 100 başlasak yine devam 101 yaparız bizde

sırdar 16-06-2009 07:33 PM

Cevap: OLMUYORRRRR'''''''''!!!!!!!!!

ben okadar çok denedımkı bırakmayı . en fazla 2 saat sürüyor. ama bir gün başarıcam biliyorum,biliyorum,biliyorum.....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:29 PM.