Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beklentileriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beklentileriniz/)
-   -   kendi beklentilerim ve başlangıç (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beklentileriniz/619316-kendi-beklentilerim-ve-baslangic.html)

jasonn 19-07-2011 02:50 AM

kendi beklentilerim ve başlangıç

forumda okuduguma göre ilk olarak ego ve suçluluk duyguları öneriliyor.benim için en önemli olan göz teması ve kendine güven.bu konularda cok sıkıntım var.bu 2 telkin tam ihtiyacım olanlar mıdır yoksa başka telkinleri mi dinlemeliyim. ?

ayrıca kendim farkında değilim fakat egik yürüdügümü soyleyen bir çok kişi var umarım bu sorunuda çözebiliirim.

daha cok gece uyurken dinlemeyi düşünüyorum umarım tam verim alabilirim.

jasonn 20-07-2011 02:26 AM

Cevap: kendi beklentilerim ve başlangıç

ego güçlendiri ve suçluluk duyguları telkinlerinin tüm versiyonlarını indirsem ve o şekilde karışık dinlesem dogru yapmış olurmuyum.sanat müzigini sevdigim için ikisini de sanat müzigi olarak dinliyorum ama malum bunları 8-10 saat dinlemek gerekiyor ve kim olursa olsun sıkılır.acil bi cevap alabilirsem memnun olurum

MarEspEraNZa 20-07-2011 02:34 AM

ilk önerilen doğrudur
ardından diğer telkinleri ilave edebilirsin
dik yürümeye etkisi var emin olabilirsin biraz daha incelersen görülen etkiler şaşırtıcı

zevke ve kulağa hitap bakımından bir telkinin bir kaç versiyonu var

ben her versiyonu indirdim bazen sanat bazen ney dinliyorum

uyurken dinleyeceksen ney en uygunu olur diye düşünüyorum

jasonn 20-07-2011 02:42 AM

teşekkürler o zaman bende bu 2 telkinin farklı versiyonları indireyim karışık dinlerim.

hayırlı geceler

MarEspEraNZa 20-07-2011 02:56 AM

hayırlı geceler sizede

mutlu sonuçlar dilerim

oyun 21-07-2011 12:43 AM

biri bana yardım etsinnn

çok sıkıntıdayım sosyal fobim var kendime güvenim çok az ve çok agresifim hayatımı bu sitenin adı gibi değiştirmek istiyorum telkinler gerçektende yarıyormuuuu???

MarEspEraNZa 21-07-2011 01:38 AM

Cevap: biri bana yardım etsinnn

Alıntı:

oyun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 803209)
çok sıkıntıdayım sosyal fobim var kendime güvenim çok az ve çok agresifim hayatımı bu sitenin adı gibi değiştirmek istiyorum telkinler gerçektende yarıyormuuuu???

rehber ve inceleme bölümüne, üye günlüklerine biraz bakabilirsin :)

hoşgeldin bu arada :)

jasonn 21-07-2011 10:23 PM

Cevap: biri bana yardım etsinnn

Alıntı:

oyun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 803209)

umarım işe yarar.sabırla devam etmek gerekli.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:57 PM.